Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#18426 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by zippoo87 »

graue_maus wrote:dugo je ali vrijedi procitati .........

Voditelj: Dobar dan! ko je danas s nama u kvizu?
Tip: Dobar dan, ovdje Rajko iz Podgorice.
Voditelj: Zna li pravila naše igre Rajko?
Rajko: Znam.
Voditelj: Jesi li oženjen Rajko ili imaš ozbiljniju vezu?
Rajko: Da.
Voditelj: Kako to misliš "Da" Rajko? Jesi li oženjen ili imaš vezu?
Rajko (smije se nervozno): Da, oženjen sam.
Voditelj: OK Rajko. Kako se zove tvoja supruga?
Rajko:Mileva.
Voditelj: Mileva je sad na poslu?
Rajko: Mislim da ce mi Mileva zavrnuti šiju zbog ovoga.
Voditelj: Rajkoooo! 'Ajmo Rajko, jel' Mileva sad na poslu?
Rajko (smije se): Jes, ne viđela se, na poslu je....radi u opštinu...
Voditelj: Izvrsno, idemo onda s prvim pitanjem. Spremi se Rajko. Kad ste posljednji put ti i Mileva vodili ljubav?
Rajko: Aooooooo, ubiće me zbog ovoga.
Voditelj: Idemo majstore, kad ste se zadnji put?
Rajko: Jutros oko 7 sati.
Voditelj: Opa. bravo Rajko!
Rajko (smije se uz osjetnu nelagodu): A, eto, šta ću...
Voditelj: Drugo pitanje Rajko. Koliko dugo je trajao sex?
Rajko: Dvadesetak minuta.
Voditelj: OK Rajko, posljednje pitanje za tebe. Gdje si poseksao svoju ženu jutros u 7 sati?
Rajko (smije se kao lud): xaxxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxa.
Voditelj: Ovo mi zvuci jako papreno. Idemo Rajko, tvoj posljednji odgovor. Đe Rajko?
Rajko: Pa jutros dok je Mileva pripremala doručak, u kuhinji, mislim.. zapravo na stolu u kuhinji...okinuo sam je xaxaxaxaxa
Voditelj: Tooooo, to volim čuti! Egzotika u 7 sati ujutro. Svaka vam čast ljudi. OK, Rajko ti ostani na liniji dok mi nazovemo Milevu na posao.
Par minuta kasnije...
Voditelj: Dobar dan Mileva. Evo nas u eteru, ti sve znaš, sve smo ti
objasnili dok smo vrtili muziku i male oglase. Dakle, Rajko je na liniji i možete se čuti. Odgovorio nam je na tri pitanja i sad je red na tebe. Ukoliko odgovori isto kao i Rajko osvajate ovonedeljnu
nagradu koja nije mala. Put za Pariz to ukljucuje i posjetu Disney Worldu, Sea Worldu plus specijalni dodatak, vikend u Splendidu kad se vratite.
Mileva jesi li shvatila?
Mileva: OK, spremna sam. Rajko, nadam se da nisi nešto muljao!? (smije se)
Rajko (smije se): Ženo, samo odgovori na pitanja i nema problema.
Voditelj: OK golupčići, idemo s prvim pitanjem za Milevu... Mileva, kad ste se zadnji put ti i Rajko kresnuli?
Mileva: Kuku meni! Zar su takva pitanja?Rajkoooooooo?
Rajko: Hajde ženo, pitanja su lakša nego misliš.
Voditelj: Idemo Mileva, kad je bio zadnji put?
Mileva (pomalo rezerviranim glasom): Jutros oko 7 sati.
U pozadini se cuje zvučni efekt alarmnog zvona i ovacije publike snimljene sa trake.
Voditelj: Bravoooooo! Idemo odmah dalje. Mileva, koliko je trajao seks?
Linda: 15-tak minuta, mislim.
Pozadinski efekti iz studija: Hmmmmm.
Voditelj: Mislim da je to dovoljno blizu. Ko još broji vrijeme dok se
seksa, jel' tako ljudi?
Rajko (smije se nervozno): Pa da.
Mileva se smije.
Voditelj: Idemo na posljednje pitanje. Mileva slušaj me dobro. Đe te Rajko jutros poseksao?
Mileva: KUKU Rajko! Nisi im valjda to rekao?
Rajko: Hajde draga, samo reci.
Mileva: Pa ne mogu vjerovati da si to rekao živo konju jedan?
Rajko: Aooooooooo, to je za put za Pariz i vikend u Splendid kad dodjemo, pa ljudi to rade, zaboga ne pravi dramu oko toga.
Voditelj: Mileva slušamo te. Nemamo čitav dan pred sobom. Reci nam mjesto gdje te jutros Rajko poseksao?
Mileva: U guzu!
HAHA DOBAR
mene ovo podsjeca na sajgonce,kada "radovan" pita "zenu" gdje je ujeo pas,kaze odma tu iza coska,pa za sto te ujeo pas,kaze nizasto haha
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#18427 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Eborg »

Holandija. :mrgreen:

User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18428 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by insomnia78 »

Eborg wrote:Holandija. :mrgreen:

Eh ovo sam i ja vidio.
Ahahahahah

s' moje sokoćalo
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#18430 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by P308 »

Radoncica za predsjednika :run:
User avatar
KID
Posts: 607
Joined: 10/03/2007 20:29

#18431 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by KID »

didžej wrote:Mujo i Suljo se zaposlili u Air Bosnia i upravljaju avionom punim stranaca. Na 10.000 m pokvari se nešto u avionu i jedan treba da upozori putnike.
Mujo znao nešto engleskog, uze mikrofon i reče: "Ladies and gentlemen, please repeat after me: Euzu billahi mine s šejtani r radžim..."

:D
Hihihi dobar... :mrgreen:

¤¤¤ Sent from my Tapatalk ¤¤¤
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#18432 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by McMoy »

P308 wrote:
Radoncica za predsjednika :run:
Vidiš da su za Lagumdžiju i Radončića kopirali tekstove sa klix-a. Baš profesionalno i nepristrasno istraživanje :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18433 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

Momak i cura pričaju preko telefona.
Pita on nju:
-"Draga, sto imas na sebi?"
-"Plave gaćice"
Momak:
-"Malo detaljnije reci...
Cura:
-"90% pamuk, 10% sintetika.. :lol: :lol:
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#18434 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zatamnjena stakla »

Dobrog vica nema od 500 stranice.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#18435 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by I am Happy »

Sorel wrote:Dobrog vica nema od 500 stranice.
Napoli osvaja Seriju A u ovoj sezoni 8-)
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#18436 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zatamnjena stakla »

Sa 20+ ispred Rome i Intera.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#18437 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by exliberal-ex »

Kako se Mujo udvara djevjci
Radis li ?
Radim.
Oces da ti sredim trudnicko ?
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#18438 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Anestezija »

Dosli momak i cura u restoran,naruci momak kafu a cura Cappy,dodje konobar donese,kad cura eksira sok,kaze on njoj sto popi tako brzo,kad ce ona mogu ja popit karton 'evog soka :lol:
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#18439 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by vukojebina »

Ja vica i govana...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4 Beta
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#18440 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by tendzera »

Sjede dva radijatora i pletu. Dođe konj i pita:
- "Mogu li i ja sa vama?"
Radijator reče:
- "Gdje si vidio da konj plete?"
SundanceKid
Posts: 1395
Joined: 26/01/2008 23:38

#18441 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by SundanceKid »

Nek me neko ubije....


Vicevi su.... :skoljka: ...ma ne znam, ja bi radije da ne vidim novi red na ovoj temi mjesec dana, al onda da se pojavi nesto sto nije isfurano, infantilno sa humorom...itd... :run:

Najveci doprinos vecine ljudi ovdje bio bi da nista ne pisu na ovoj temi...
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#18442 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by tendzera »

Idu dva vuka šumom jedan zavija drugi odvija.
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18443 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Istina živa:

Jedne ratne godine, negdje na Vozućkom ratištu, ''usulo'' jedan dan, glave ne možeš dignut.
Dijalog dva borca u tom trenutku:
- Jarane šta ćemo sad?
- Ne mrdaj i prouči nešto!
- Šta ću proučit?
- Ma uči šta god znaš!
.
.
.
- Merhaba, merhaba, merhaba, merhaba.... :D
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18444 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

SundanceKid wrote:Nek me neko ubije....


Vicevi su.... :skoljka: ...ma ne znam, ja bi radije da ne vidim novi red na ovoj temi mjesec dana, al onda da se pojavi nesto sto nije isfurano, infantilno sa humorom...itd... :run:

Najveci doprinos vecine ljudi ovdje bio bi da nista ne pisu na ovoj temi...
a ko te tjera da čitaš i da na temu ulaziš :razz: :diva:
Erased
Posts: 391
Joined: 30/03/2012 14:21

#18445 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Erased »

Rodjeno dijete carskim rezom...ni maticnog broja, ni pizde materine...
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#18446 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by WildRedRose »

tendzera wrote:Idu dva vuka šumom jedan zavija drugi odvija.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#18447 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by elmirčo »

Anestezija wrote:Dosli momak i cura u restoran,naruci momak kafu a cura Cappy,dodje konobar donese,kad cura eksira sok,kaze on njoj sto popi tako brzo,kad ce ona mogu ja popit karton 'evog soka :lol:
Benjo73 wrote:Istina živa:

Jedne ratne godine, negdje na Vozućkom ratištu, ''usulo'' jedan dan, glave ne možeš dignut.
Dijalog dva borca u tom trenutku:
- Jarane šta ćemo sad?
- Ne mrdaj i prouči nešto!
- Šta ću proučit?
- Ma uči šta god znaš!
.
.
.
- Merhaba, merhaba, merhaba, merhaba.... :D


:lol: :lol: :lol: :lol: joj prejaki :lol:
Erased
Posts: 391
Joined: 30/03/2012 14:21

#18448 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Erased »

Kaze Mujo Fati:

- "Da mi je Fato tvoja glava jedno pet dana da se malo odmorim."
- "E bi se napusio kuraca" -odgovori Fata
User avatar
anonimni clan
Posts: 1793
Joined: 25/05/2008 12:10
Location: pod suncem tudjeg neba

#18449 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by anonimni clan »

Majstor u kuci

Ž: Ljubavi, popravi mi pipu u kupaoni, curi kao luda
(On dolazi i gleda pipu)
M: Daj mi kliješta
(Žena odlazi i kopa po alatu)
Ž: Jel' ova?
M: Ma ne ta, papagajke daj!!
Ž: Ova?
M: Može i ta
M: Daj mi cigarete
Ž: Stižu
M: E daj, odvrni osigurač, ne volim da ima struje u kupaoni dok radim
(Žena uzima stolac, na nju stavlja šamlicu i penje se da odvrne osigurač)
M: Dodaj mi kudjelju!!
(žena opet kopa po alatu)
M: To je malo
(žena opet kopa po alatu)
Ž: Jel' ovo dovoljno?
M: Biće valjda, nađi mi i gumice
Ž: Kakve gumice?
M: Jel' moram ja sve sam, majku mu! One s rupom
Ž: aha, ok
(žena opet kopa po alatu)
Ž: Ove?
M: Aaaa jbt, zar ne vidiš da su te neke dronjave, nađi nove
(žena opet kopa po alatu)
Ž: Ove?
M: Moći će valjda
Voda prska po cijeloj kupaoni
M: Ma ti nisi normalna isključi ventil za vodu
Ž: Pa gdje je ventil?
M: U podrumu, baš nemaš pojma
(žena trči u podrum, vraća se zadihana)
Ž: Čime da zatvorim??
M: Pa klještima!
(žena trči u podrum, vraća se zadihana)
Ž: Sad ok?
M: Biće valjda
Krc,škrip,cangr,greb,šljap
M: Evo gotovo, ovo i dijete može popraviti!

Žena ulazi u kupaonu skuplja vodu s poda, briše masne fleke s pločica, odčepljuje umivaonik koji je začepila kudjelja, briše pepeo sa veš mašine, i tugaljivo gleda izgoretinu na istoj jer je i tu stajala cigareta

M: E, moramo kupiti novi umivaonik, ispala su mi klješta pa je pukao
Ž: Ok, ljubavi
M: E, budi dobra, skuhaj mi kavu, crk'o sam, samo ne zaboravi da odvrneš ventil u podrumu i vrati osigurač a i pokupi onu tvoju šminku sve je popadalo i rasulo se po podu, što će ti tolika šminka!!
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18450 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

Došla tri prijatelja nakon smrti k Bogu u raj.Prije ulaska u raj, Bog svoj trojici postavi isto pitanje :
"Da li ste ikada prevarili svoje žene?"
Prvi reče:
-"Iako sam imao prilike, bio sam jak i nisam nikada prevario svoju zenu!"
-"Dobro, onda ćeš ti u raju voziti najnoviji mercedes i uživati u svim čarima raja" odgovara Bog.
Drugi će:
-"Ja sam samo dva ili tri puta, bila je situacija, nisam mogao odoliti i mislio sam, zašto ne..."
-" E ti ćeš voziti bickl ", - nastavlja Bog.
Treći:
-"Ooooo, ja sam je varao svaki put kad je bila prilika, a bilo ih je puno..."
-"Tebi onda koturaljke " , odlucno ce Bog.
I tako jednog dana vozi se treci na koturaljkama i sretne prvoga s mercedesom, a ovaj tuzan upravo place.
Kaze treci, pa ti nisi normalan:
-"U raju si, imaš novi predivan mercedes, klima, bijela koža, stereo, sve što raj daje ti dobiješ i jos places. Sto bih onda ja morao reci?"
Na to će prvi :

-" I TI BI PLAKO DA TI JE ŽENA , MALOPRIJE , PROŠLA.... NA ..KOTURALJKAMA ..!!! ? :mrgreen:
Post Reply