Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#18426 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

MOSALJOZE wrote:
VenomousV wrote:
Nisrin wrote:MILKY- VELIKO NE!!! Palacinak MIlKY ZNA, stave tonu TAKOVO eurokrema i neke cokoladice sitne, tvrde ko kamen,,a 5.50KM...

Dobri palacinci su u Nutella baru i Zutom kutku, u Zutom kutku obavezno probati i wafel sa vocem i nutellom :D e to je raaaj..

Dje je Zuti kutak?

E jesam navalila sa citiranjem :skoljka:
Na إليدزا u Maloj aleji

E nista onda...
Fala enivej
User avatar
MaD_ProfessoR
Posts: 801
Joined: 16/11/2012 12:00

#18427 Re: Gdje u Sa......

Post by MaD_ProfessoR »

Banksy wrote:
Banksy wrote:... mogu staviti nove abažure na staru lampu?
:zoka:
Titovom ulicom, malo iznad vječne vatre, gdje je nekad bio onaj granap što je radio od 0-24h
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#18428 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

VenomousV wrote:
Nisrin wrote:MILKY- VELIKO NE!!! Palacinak MIlKY ZNA, stave tonu TAKOVO eurokrema i neke cokoladice sitne, tvrde ko kamen,,a 5.50KM...

Dobri palacinci su u Nutella baru i Zutom kutku, u Zutom kutku obavezno probati i wafel sa vocem i nutellom :D e to je raaaj..

Dje je Zuti kutak?

E jesam navalila sa citiranjem :skoljka:

Image

http://imgur.com/a/cps7J
Samo zbog ovog odem na Ilidzu :D Odmah je tamo "iza stanice" ona ulica...ne znam drugacije objasniti...kad gledas tramvajsku, autobusku pa eto iza onih trgovina...:D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#18429 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

MaD_ProfessoR wrote:
Banksy wrote:
Banksy wrote:... mogu staviti nove abažure na staru lampu?
:zoka:
Titovom ulicom, malo iznad vječne vatre, gdje je nekad bio onaj granap što je radio od 0-24h
Super, hvala. :thumbup:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#18430 Re: Gdje u Sa......

Post by MOSALJOZE »

Nisrin wrote:
http://imgur.com/a/cps7J
Samo zbog ovog odem na Ilidzu :D Odmah je tamo "iza stanice" ona ulica...ne znam drugacije objasniti...kad gledas tramvajsku, autobusku pa eto iza onih trgovina...:D
Pa Mala aleja :mrgreen:
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#18431 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

MOSALJOZE wrote:
Nisrin wrote:
http://imgur.com/a/cps7J
Samo zbog ovog odem na Ilidzu :D Odmah je tamo "iza stanice" ona ulica...ne znam drugacije objasniti...kad gledas tramvajsku, autobusku pa eto iza onih trgovina...:D
Pa Mala aleja :mrgreen:
Ne znam ja ...mene Aleja odmah asocira tamo na Vrelo Bosne :) Ja sam ti iz SGa :D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18432 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 01/11/2017 08:03, edited 1 time in total.
VPSA
Posts: 524
Joined: 19/05/2017 14:25

#18433 Re: Gdje u Sa......

Post by VPSA »

Zna li neko ima l' se gdje kod nas uzeti a da nije preskupo, ona mala rucna vaga za prtljag.

Ovako nesto, ne mora biti digitalno...

Image
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#18434 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

Znam zn Mostar -> Sjemenarna, Sarajevo ne znam, ali trebao bi OBI imati
saga
Posts: 1180
Joined: 14/05/2007 22:23

#18435 Re: Gdje u Sa......

Post by saga »

Bas danas kupljena u Marsu, 6.5KM
VPSA
Posts: 524
Joined: 19/05/2017 14:25

#18436 Re: Gdje u Sa......

Post by VPSA »

Hvala vam :)
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#18437 Re: Gdje u Sa......

Post by avetinja »

avetinja wrote:Gdje kupiti čokoladu sa čilijem?
Zna li neko?
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#18438 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzontra_Volta »

avetinja wrote:
avetinja wrote:Gdje kupiti čokoladu sa čilijem?
Zna li neko?
Vidi u onoj radnji u Ferhadiji, pored Peka, tamo ima raznih čokolada kojih nema nigdje drugo kupiti.
Takođe, samoposluga preko puta pošte u starom gradu, u ul. Zelenih beretki.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#18439 Re: Gdje u Sa......

Post by avetinja »

Dzontra_Volta wrote:
avetinja wrote:
avetinja wrote:Gdje kupiti čokoladu sa čilijem?
Zna li neko?
Vidi u onoj radnji u Ferhadiji, pored Peka, tamo ima raznih čokolada kojih nema nigdje drugo kupiti.
Takođe, samoposluga preko puta pošte u starom gradu, u ul. Zelenih beretki.
Hvala. :thumbup:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#18440 Re: Gdje u Sa......

Post by amar1994 »

Potreban dobar restoran i da je parking blizu :zoka: :D
User avatar
bilic
Posts: 1165
Joined: 25/07/2012 22:33

#18441 Re: Gdje u Sa......

Post by bilic »

amar1994 wrote:Potreban dobar restoran i da je parking blizu :zoka: :D
U kasarni Maršalci .
Imaš pored balona dobar restoran . Muzika iza mali bazen , dobar ugođaj ...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#18442 Re: Gdje u Sa......

Post by bitanga_sa_otesa »

bilic wrote:
amar1994 wrote:Potreban dobar restoran i da je parking blizu :zoka: :D
U kasarni Maršalci .
Imaš pored balona dobar restoran . Muzika iza mali bazen , dobar ugođaj ...
https://www.facebook.com/Sportski-centa ... ts&fref=ts
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#18443 Re: Gdje u Sa......

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:
bilic wrote:
amar1994 wrote:Potreban dobar restoran i da je parking blizu :zoka: :D
U kasarni Maršalci .
Imaš pored balona dobar restoran . Muzika iza mali bazen , dobar ugođaj ...
https://www.facebook.com/Sportski-centa ... ts&fref=ts
:lol: :lol: :lol: :thumbup:

nije ovoj nista strano hahaha :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#18444 Re: Gdje u Sa......

Post by amar1994 »

Inace , kakav je Mostarlic :)
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18445 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 01/11/2017 08:02, edited 1 time in total.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#18446 Re: Gdje u Sa......

Post by bitanga_sa_otesa »

mostarlic je cevabdzinica nije restoran...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#18447 Re: Gdje u Sa......

Post by amar1994 »

joj jesam levat , najvise me auto pegla , kud sa njim a da se ne hoda puno :lol: :run:
Daryl Dixon wrote:
amar1994 wrote:Inace , kakav je Mostarlic :)
moRe proc' ako ces sa benjom malim i omarom mjesecarom ici na rucak :lol:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18448 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

amar1994 wrote:joj jesam levat , najvise me auto pegla , kud sa njim a da se ne hoda puno :lol: :run:
Daryl Dixon wrote:
amar1994 wrote:Inace , kakav je Mostarlic :)
moRe proc' ako ces sa benjom malim i omarom mjesecarom ici na rucak :lol:
:lol: :lol: :lol:
http://forum.klix.ba/najbolji-restoran- ... #p13844303
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#18449 Re: Gdje u Sa......

Post by amar1994 »

hvala , ziv mi bio :) :thumbup:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18450 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

amar1994 wrote:
hvala , ziv mi bio :) :thumbup:
nista brat moI :kiss: :thumbup: :sax: :bih:
Post Reply