Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18401 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:Image
:mrgreen: :lol:
ovo je vec konstruktivno :thumbup:
popravi mi dan
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#18402 Re: Zeničani

Post by belfy »

ExNihilo wrote:Gdje su stručnjaci što su ovdje agitovali za SC i govorili da je glas za bilo koga drugog - glas za SDA? :lol:
ti se bas volis nasladjivati bivajuci general poslije bitke. ja se i ne sjecam sta si ti tada pricao za SC... jesi govorio da su isti kao SDA? ja, eto, to nisam mislio. jesi li ti to negdje rekao prije? sto si zlurad prijatelju?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#18403 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

belfy wrote:
ExNihilo wrote:Gdje su stručnjaci što su ovdje agitovali za SC i govorili da je glas za bilo koga drugog - glas za SDA? :lol:
ti se bas volis nasladjivati bivajuci general poslije bitke. ja se i ne sjecam sta si ti tada pricao za SC... jesi govorio da su isti kao SDA? ja, eto, to nisam mislio. jesi li ti to negdje rekao prije? sto si zlurad prijatelju?
Imaš kratko pamćenje, kolega. Pogotovo ako se uzme u obzir da sam, između ostalog, baš s tobom raspravljao na ovu temu pred izbore. I da, tada sam rekao da su skupina diletanata. I da, tada sam rekao da će govna pojesti svi koji budu glasali za njih. Nisam rekao da su isti kao SDA. Rekao sam da su gori. Ima ba sve crno na plavo. :D
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#18404 Re: Zeničani

Post by belfy »

ExNihilo wrote:
belfy wrote:
ExNihilo wrote:Gdje su stručnjaci što su ovdje agitovali za SC i govorili da je glas za bilo koga drugog - glas za SDA? :lol:
ti se bas volis nasladjivati bivajuci general poslije bitke. ja se i ne sjecam sta si ti tada pricao za SC... jesi govorio da su isti kao SDA? ja, eto, to nisam mislio. jesi li ti to negdje rekao prije? sto si zlurad prijatelju?
Imaš kratko pamćenje, kolega. Pogotovo ako se uzme u obzir da sam, između ostalog, baš s tobom raspravljao na ovu temu pred izbore. I da, tada sam rekao da su skupina diletanata. I da, tada sam rekao da će govna pojesti svi koji budu glasali za njih. Nisam rekao da su isti kao SDA. Rekao sam da su gori. Ima ba sve crno na plavo. :D
nije stvar kratkog pamcenja, nego preopterecenoscu drugim stvarima. uskoro mijenjam adresu, a previse rupa za zacepiti... zaista na forumanje odvajam minimum i vise mi dodje kao relaksacija. samo mi je cudno koliko budes zlurad kada god imas priliku... nekako mi to nije nikako pozitivna karakterna osobina, hebiga...
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#18405 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Norm wrote:...ne fulam ja nego ti...uporno...nisam postavio pitanje guru-u Fudi, niti vijecnicima, koji su ponisteni guruJevom naredbom :D nego svima nama...ali ti ocito nisi od ovih obicnih smrtnika...da nisi dobio tablet?
Hajd ovako. Kazes kupuje tablete od 600KM a usput postavljas pitanja imajul djeca tablete u katastrofalnim skolama. Covjek radio sto je u njegovoj nadleznosti, a vrijeme ce pokazat da li investicija ispravna.

Znaci bacio si kritiku na skolstvo, kao da je on oteo djeci "od usta"...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#18406 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

belfy wrote:
ExNihilo wrote:
belfy wrote: ti se bas volis nasladjivati bivajuci general poslije bitke. ja se i ne sjecam sta si ti tada pricao za SC... jesi govorio da su isti kao SDA? ja, eto, to nisam mislio. jesi li ti to negdje rekao prije? sto si zlurad prijatelju?
Imaš kratko pamćenje, kolega. Pogotovo ako se uzme u obzir da sam, između ostalog, baš s tobom raspravljao na ovu temu pred izbore. I da, tada sam rekao da su skupina diletanata. I da, tada sam rekao da će govna pojesti svi koji budu glasali za njih. Nisam rekao da su isti kao SDA. Rekao sam da su gori. Ima ba sve crno na plavo. :D
nije stvar kratkog pamcenja, nego preopterecenoscu drugim stvarima. uskoro mijenjam adresu, a previse rupa za zacepiti... zaista na forumanje odvajam minimum i vise mi dodje kao relaksacija. samo mi je cudno koliko budes zlurad kada god imas priliku... nekako mi to nije nikako pozitivna karakterna osobina, hebiga...
Jebaji ga, kada sam pisao gore navedeno, politička nedojenčad s ove teme su se horski smijala. Sada kada politička nedojenčad jedu govna koja su sama izasrala - malkice se smijem ja. A ko se zadnji smije... :)

Neka je sa srećom. :thumbup:
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#18407 Re: Zeničani

Post by belfy »

ExNihilo wrote: Jebaji ga, kada sam pisao gore navedeno, politička nedojenčad s ove teme su se horski smijala. Sada kada politička nedojenčad jedu govna koja su sama izasrala - malkice se smijem ja. A ko se zadnji smije... :)

Neka je sa srećom. :thumbup:
a ja se smijem da ovo ponavljas po ko zna koji put... pa zato i rekoh da zluradost nije pozitivna. ako je nekada neko i napravio pogresan izbor to ga cini samo covjekom. ali ti se tu nadjes da kazes ono boldirano. mislim da je besmisleno, jer nisi hodio njihovim putem ili sto bi rekli u njihovim cipelama. ali ajde de...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#18408 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

belfy wrote:
ExNihilo wrote: Jebaji ga, kada sam pisao gore navedeno, politička nedojenčad s ove teme su se horski smijala. Sada kada politička nedojenčad jedu govna koja su sama izasrala - malkice se smijem ja. A ko se zadnji smije... :)

Neka je sa srećom. :thumbup:
a ja se smijem da ovo ponavljas po ko zna koji put... pa zato i rekoh da zluradost nije pozitivna. ako je nekada neko i napravio pogresan izbor to ga cini samo covjekom. ali ti se tu nadjes da kazes ono boldirano. mislim da je besmisleno, jer nisi hodio njihovim putem ili sto bi rekli u njihovim cipelama. ali ajde de...
Vidi prijatelju. Znaš da te cijenim kao forumaša i drag si mi. Međutim, s obzirom da već treći put spominješ kako zluradost nije pozitivna osobina, moram ti ovako reći: s obzirom da tvoje mišljenje ne definira moj moralni kodeks i nema ama baš nikakvu didaktičku vrijednost za mene, mene prosto kurac zaboli da li ti smatraš da li je pozitivna ili negativna osobina.

Je li sad malo jasnije?
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#18409 Re: Zeničani

Post by belfy »

ExNihilo wrote:
belfy wrote:
ExNihilo wrote: Jebaji ga, kada sam pisao gore navedeno, politička nedojenčad s ove teme su se horski smijala. Sada kada politička nedojenčad jedu govna koja su sama izasrala - malkice se smijem ja. A ko se zadnji smije... :)

Neka je sa srećom. :thumbup:
a ja se smijem da ovo ponavljas po ko zna koji put... pa zato i rekoh da zluradost nije pozitivna. ako je nekada neko i napravio pogresan izbor to ga cini samo covjekom. ali ti se tu nadjes da kazes ono boldirano. mislim da je besmisleno, jer nisi hodio njihovim putem ili sto bi rekli u njihovim cipelama. ali ajde de...
Vidi prijatelju. Znaš da te cijenim kao forumaša i drag si mi. Međutim, s obzirom da već treći put spominješ kako zluradost nije pozitivna osobina, moram ti ovako reći: s obzirom da tvoje mišljenje ne definira moj moralni kodeks i nema ama baš nikakvu didaktičku vrijednost za mene, mene prosto kurac zaboli da li ti smatraš da li je pozitivna ili negativna osobina.

Je li sad malo jasnije?
a znas da ja volim te ostrije tonove kada se sve brze rjesava, ali veceras nisam u tom raspolozenju. inace bih se zaista volio raspravljati ko je vise u pravu/krivu. veceras pravim malo predah od dosta napornog dana, sedmice, a i mjeseca... jedan od rijetkih momenata u zadnje vrijeme. i ti znas da ja tebe cijenim, ali svejedno mislim da si povremeno supak. :D

a za tu bol ti mogu samo savjetovati staru narodnu - svako svoju ranu lize. sta da bolje posavjetujem... :thumbup:

no ljutnja. :)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#18410 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

belfy wrote: a znas da ja volim te ostrije tonove kada se sve brze rjesava, ali veceras nisam u tom raspolozenju. inace bih se zaista volio raspravljati ko je vise u pravu/krivu. veceras pravim malo predah od dosta napornog dana, sedmice, a i mjeseca... jedan od rijetkih momenata u zadnje vrijeme. i ti znas da ja tebe cijenim, ali svejedno mislim da si povremeno supak. :D
Hvala, trudim se. :kiss: :D
belfy wrote: a za tu bol ti mogu samo savjetovati staru narodnu - svako svoju ranu lize. sta da bolje posavjetujem... :thumbup:

no ljutnja. :)

Ne mogu se ljutiti kada najiskrenije ne znam o čemu pričaš. Ti znaš da ja volim komunikaciju bez stilskih figura. :D
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#18411 Re: Zeničani

Post by belfy »

ExNihilo wrote:
belfy wrote: a znas da ja volim te ostrije tonove kada se sve brze rjesava, ali veceras nisam u tom raspolozenju. inace bih se zaista volio raspravljati ko je vise u pravu/krivu. veceras pravim malo predah od dosta napornog dana, sedmice, a i mjeseca... jedan od rijetkih momenata u zadnje vrijeme. i ti znas da ja tebe cijenim, ali svejedno mislim da si povremeno supak. :D
Hvala, trudim se. :kiss: :D
belfy wrote: a za tu bol ti mogu samo savjetovati staru narodnu - svako svoju ranu lize. sta da bolje posavjetujem... :thumbup:

no ljutnja. :)

Ne mogu se ljutiti kada najiskrenije ne znam o čemu pričaš. Ti znaš da ja volim komunikaciju bez stilskih figura. :D
ma znas da meni nije problem pojasniti napisano. mislim da narodna poslovica govori kako bol prije prodje ako lizes ranu, a ti si gore iskazao sta te boli, jel... nema smisla da proturjecimo narodu...valja probati i nadati se najboljem. :-D ja se iskreno nadam da ces nakon te kure biti bolje. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83430
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18412 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Djeluje li kura ako posao povjeris kakvom 20-to godisnjem pichicu :evil:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#18413 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

belfy wrote:
ExNihilo wrote:
belfy wrote: a znas da ja volim te ostrije tonove kada se sve brze rjesava, ali veceras nisam u tom raspolozenju. inace bih se zaista volio raspravljati ko je vise u pravu/krivu. veceras pravim malo predah od dosta napornog dana, sedmice, a i mjeseca... jedan od rijetkih momenata u zadnje vrijeme. i ti znas da ja tebe cijenim, ali svejedno mislim da si povremeno supak. :D
Hvala, trudim se. :kiss: :D
belfy wrote: a za tu bol ti mogu samo savjetovati staru narodnu - svako svoju ranu lize. sta da bolje posavjetujem... :thumbup:

no ljutnja. :)

Ne mogu se ljutiti kada najiskrenije ne znam o čemu pričaš. Ti znaš da ja volim komunikaciju bez stilskih figura. :D
ma znas da meni nije problem pojasniti napisano. mislim da narodna poslovica govori kako bol prije prodje ako lizes ranu, a ti si gore iskazao sta te boli, jel... nema smisla da proturjecimo narodu...valja probati i nadati se najboljem. :-D ja se iskreno nadam da ces nakon te kure biti bolje. :D
Meni se ipak čini da je narod glup. Što je pokazao i slučaj SC. :zzzz:
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#18414 Re: Zeničani

Post by belfy »

ExNihilo wrote: Meni se ipak čini da je narod glup. Što je pokazao i slučaj SC. :zzzz:
i sada ulazimo u paradoks da je narod u isto vrijeme i pametan i glup... jer je ipak mala manjina naroda glasala za isti, jel tako? ipak, manjinska vecina je birala SDA... da li je onda vecina naroda glupa ili nije? da li je vecina neglasaca i svih ostalih prepoznala svo sranje i neglasala ili glasala za neke bolje opcije? ili da simplificiramo kako ti to volis reci - ko je tu jeo govna? da li svi? da li neki vise, a neki manje? kako bi to izgledalo da je narod pametan, a kako ako je glup? mnogo pitanja za soft rasprave... veceras me bas ide sa te strane izgleda.

Edit: i, po meni, slucaj SC, bas kao i Fudo, nisu primjer gdje je narod glup, nego gdje trazi bilo kakav izlaz iz trenutacne situacije birajuci alternativu. gdje je jasno da oni vide da SDA ne valja... sada opet se vracamo na paradoks da vecinska manjina opet izabere SDA... ipak, jasno je da ljudi traze bilo sta drugo sto im se ponudi, jer vide da situacija nije ok. tesko da je to glupo, jer uvijek svi pricamo da treba mijenjati/kaznjavati na izborima one koji ne rade. a to se upravo desava... pokusavaju se smijeniti losi vladari, a niko nije siguran kakve je odabrao prije nego zasjednu na tron. valjda odatle (opet jedna) narodna: "daj mu vlast, pa ces vidjeti kakav je."
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#18415 Re: Zeničani

Post by veliki_ah »

kamen spoticanja wrote:
veliki_ah wrote:SC i Zeleni su našli zajednički interes u kladionicama i to je jasno i pticama na grani, tako da je fudo mogao zadržati SC na svojoj strani samo ako odustane od kladionica.
Da Fudo odustane od harača kladionicama, budžet bi bio usvojen u ekspresnom roku bez ijednog amandmana.
De ba...kladionice su samo dobar politicki fol za narodne mase
ovde se fudo previse zanio u onu "fudo tito nas" pa neracionalno marise sve redem...i to vrlo licnim uvredama koje ljudi ne oprastaju
Vracetu su to milioni, a Baketu politicka pozicija za majorizirane. Fudo je puno vise politickih bodova mogo dobiti na kerovima i slicnim glupostima.
Bez obzira da li fudo ima pravo na ovo sa budzetom, ponasanje SDA je u najmanju ruku degutantno i bezobrazno.
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#18416 Re: Zeničani

Post by smartXL »

veliki_ah wrote:
kamen spoticanja wrote:
veliki_ah wrote:SC i Zeleni su našli zajednički interes u kladionicama i to je jasno i pticama na grani, tako da je fudo mogao zadržati SC na svojoj strani samo ako odustane od kladionica.
Da Fudo odustane od harača kladionicama, budžet bi bio usvojen u ekspresnom roku bez ijednog amandmana.
De ba...kladionice su samo dobar politicki fol za narodne mase
ovde se fudo previse zanio u onu "fudo tito nas" pa neracionalno marise sve redem...i to vrlo licnim uvredama koje ljudi ne oprastaju
Vracetu su to milioni, a Baketu politicka pozicija za majorizirane. Fudo je puno vise politickih bodova mogo dobiti na kerovima i slicnim glupostima.
Bez obzira da li fudo ima pravo na ovo sa budzetom, ponasanje SDA je u najmanju ruku degutantno i bezobrazno.
Ja koliko se sjecam, SDA je glasala za da se povecaju takse kladionicama. SC i A-SDA su se tu nasli
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#18417 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

belfy wrote:
ExNihilo wrote: Meni se ipak čini da je narod glup. Što je pokazao i slučaj SC. :zzzz:
i sada ulazimo u paradoks da je narod u isto vrijeme i pametan i glup... jer je ipak mala manjina naroda glasala za isti, jel tako? ipak, manjinska vecina je birala SDA... da li je onda vecina naroda glupa ili nije? da li je vecina neglasaca i svih ostalih prepoznala svo sranje i neglasala ili glasala za neke bolje opcije? ili da simplificiramo kako ti to volis reci - ko je tu jeo govna? da li svi? da li neki vise, a neki manje? kako bi to izgledalo da je narod pametan, a kako ako je glup? mnogo pitanja za soft rasprave... veceras me bas ide sa te strane izgleda.
Nema paradoksa. Većina glasača ponovo je dala povjerenje SDA, a većina onih koji su željeli promjenu - SC. Dakle, u prosjeku, glupa su oba korpusa. Zbog čega sam dao sebi pravo da zaokružim na najbližu decimalu i generaliziram.

Treba roknuti atomsku i nivelisati nas.
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#18418 Re: Zeničani

Post by belfy »

ExNihilo wrote:
belfy wrote:
ExNihilo wrote: Meni se ipak čini da je narod glup. Što je pokazao i slučaj SC. :zzzz:
i sada ulazimo u paradoks da je narod u isto vrijeme i pametan i glup... jer je ipak mala manjina naroda glasala za isti, jel tako? ipak, manjinska vecina je birala SDA... da li je onda vecina naroda glupa ili nije? da li je vecina neglasaca i svih ostalih prepoznala svo sranje i neglasala ili glasala za neke bolje opcije? ili da simplificiramo kako ti to volis reci - ko je tu jeo govna? da li svi? da li neki vise, a neki manje? kako bi to izgledalo da je narod pametan, a kako ako je glup? mnogo pitanja za soft rasprave... veceras me bas ide sa te strane izgleda.
Nema paradoksa. Većina glasača ponovo je dala povjerenje SDA, a većina onih koji su željeli promjenu - SC. Dakle, u prosjeku, glupa su oba korpusa. Zbog čega sam dao sebi pravo da zaokružim na najbližu decimalu i generaliziram.

Treba roknuti atomsku i nivelisati nas.
sta je onda, po tvom misljenju, bio pametan izbor tada?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#18419 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

belfy wrote:
ExNihilo wrote:
belfy wrote: i sada ulazimo u paradoks da je narod u isto vrijeme i pametan i glup... jer je ipak mala manjina naroda glasala za isti, jel tako? ipak, manjinska vecina je birala SDA... da li je onda vecina naroda glupa ili nije? da li je vecina neglasaca i svih ostalih prepoznala svo sranje i neglasala ili glasala za neke bolje opcije? ili da simplificiramo kako ti to volis reci - ko je tu jeo govna? da li svi? da li neki vise, a neki manje? kako bi to izgledalo da je narod pametan, a kako ako je glup? mnogo pitanja za soft rasprave... veceras me bas ide sa te strane izgleda.
Nema paradoksa. Većina glasača ponovo je dala povjerenje SDA, a većina onih koji su željeli promjenu - SC. Dakle, u prosjeku, glupa su oba korpusa. Zbog čega sam dao sebi pravo da zaokružim na najbližu decimalu i generaliziram.

Treba roknuti atomsku i nivelisati nas.
sta je onda, po tvom misljenju, bio pametan izbor tada?
Pred izbore sam opširno pisao. I šta, i ko, i zbog čega. I šta sad, trebam ponovo pisati post koji si tada kvotao? :D

Image
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#18420 Re: Zeničani

Post by belfy »

ExNihilo wrote:
belfy wrote: Nema paradoksa. Većina glasača ponovo je dala povjerenje SDA, a većina onih koji su željeli promjenu - SC. Dakle, u prosjeku, glupa su oba korpusa. Zbog čega sam dao sebi pravo da zaokružim na najbližu decimalu i generaliziram.

Treba roknuti atomsku i nivelisati nas.
Pred izbore sam opširno pisao. I šta, i ko, i zbog čega. I šta sad, trebam ponovo pisati post koji si tada kvotao? :D

Image
sta je onda, po tvom misljenju, bio pametan izbor tada?

ma rekoh vec da mi se neda listati unazad. veceras samo opusteno. ako ti je mrsko odgovoriti uvijek mozes postaviti neku sliku, jel? :D
evo, sada smo generali poslije bitke, kada je lako suditi. sta je, iz ove perspektive, bio najbolji izbor u to doba?

P.S. ide Beautiful day od U2 kod mene uz pivu... tesko mi razmisljati negativno. :)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#18421 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Ne kontam ovo general poslije bitke, ako govorim sve što sam govorio i prije bitke? Nema logike, hebem ga ja. De da pričamo smisleno.
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#18422 Re: Zeničani

Post by belfy »

ExNihilo wrote:Ne kontam ovo general poslije bitke, ako govorim sve što sam govorio i prije bitke? Nema logike, hebem ga ja. De da pričamo smisleno.
ja vec rekoh da mi se neda kopati po postovima i vec dva puta trazim tvoj odgovor da prekratimo taj put. koji je izbor bio pravi? eto, jedno pitanje koje ponavljam vec treci put...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#18423 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

belfy wrote:
ExNihilo wrote:Ne kontam ovo general poslije bitke, ako govorim sve što sam govorio i prije bitke? Nema logike, hebem ga ja. De da pričamo smisleno.
ja vec rekoh da mi se neda kopati po postovima i vec dva puta trazim tvoj odgovor da prekratimo taj put. koji je izbor bio pravi? eto, jedno pitanje koje ponavljam vec treci put...
Prijatelju, imam previše forumskog iskustva da bih igrao tu igru. Nemoj mi ponižavati inteligenciju.

Algoritam je prost. Prvo te, kao, iskreno zanima moje mišljenje. Nakon što ga izložim ti ćeš, kao, istaknuti zašto je isto problematično. Potom se od mene očekuje da, kao, branim svoje mišljenje. Dok sagovornik shvati šta se desilo, zamjena teza je već izvršena, a ti prelaziš iz defanzive u ofanzivu. :D

Ako te moje mišljenje zanima toliko da tri puta pitaš, siguran sam da ti neće biti teško pretražiti temu (za šta ti treba cca 30 sekundi). Međutim, jebe te to što ne možeš napraviti efikasnu zamjenu teza na 6 mjeseci starom postu.

Šta da ti kažem, više sreće sa u razgovoru s forumskim levatima... :zoka:
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#18424 Re: Zeničani

Post by belfy »

ExNihilo wrote:
belfy wrote:
ExNihilo wrote:Ne kontam ovo general poslije bitke, ako govorim sve što sam govorio i prije bitke? Nema logike, hebem ga ja. De da pričamo smisleno.
ja vec rekoh da mi se neda kopati po postovima i vec dva puta trazim tvoj odgovor da prekratimo taj put. koji je izbor bio pravi? eto, jedno pitanje koje ponavljam vec treci put...
Prijatelju, imam previše forumskog iskustva da bih igrao tu igru. Nemoj mi ponižavati inteligenciju.

Algoritam je prost. Prvo te, kao, iskreno zanima moje mišljenje. Nakon što ga izložim ti ćeš, kao, istaknuti zašto je isto problematično. Potom se od mene očekuje da, kao, branim svoje mišljenje. Dok sagovornik shvati šta se desilo, zamjena teza je već izvršena, a ti prelaziš iz defanzive u ofanzivu. :D

Ako te moje mišljenje zanima toliko da tri puta pitaš, siguran sam da ti neće biti teško pretražiti temu (za šta ti treba cca 30 sekundi). Međutim, jebe te to što ne možeš napraviti efikasnu zamjenu teza na 6 mjeseci starom postu.

Šta da ti kažem, više sreće sa u razgovoru s forumskim levatima... :zoka:
a cuj, ja cu to reci ovako onako pripit narodskim jezikom... jebi me ako sam imao takve misli i primisli. misli sta zelis, jebiga... rekoh vec prvi put da si me trebao zatjerati da mi odgovor i ne treba. ko me hebe svakako. nemoj "overthink" (jel ok izraz kod nas za to "pregoriti" ili "izgoriti"?).

a dobro, misli kako zelis, ja to promijeniti necu svakako... zivio i sretan bio! :pijani:
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#18425 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Kaze Vrace da u narednom periodu ide izmjena Statuta Grada, ako ne bude islo kako su zacrtali da idu izglasat opoziv gradonacelniku.

Fudo ima ogromnu podrsku gradjana, i mislim da bi ovakvim cinom izbili veliki protesti a moze bit i neredi u gradu. S druge strane, SDA rece na prosloj sjednici da nece ic na smjenu gradonacelnika, kao ona narod ga je izabro, neka ga sad trpi...
Post Reply