Casual's wrote:
ovo je vec konstruktivno
popravi mi dan
Moderators: _BataZiv_0809, anex
Casual's wrote:
ti se bas volis nasladjivati bivajuci general poslije bitke. ja se i ne sjecam sta si ti tada pricao za SC... jesi govorio da su isti kao SDA? ja, eto, to nisam mislio. jesi li ti to negdje rekao prije? sto si zlurad prijatelju?ExNihilo wrote:Gdje su stručnjaci što su ovdje agitovali za SC i govorili da je glas za bilo koga drugog - glas za SDA?
Imaš kratko pamćenje, kolega. Pogotovo ako se uzme u obzir da sam, između ostalog, baš s tobom raspravljao na ovu temu pred izbore. I da, tada sam rekao da su skupina diletanata. I da, tada sam rekao da će govna pojesti svi koji budu glasali za njih. Nisam rekao da su isti kao SDA. Rekao sam da su gori. Ima ba sve crno na plavo.belfy wrote:ti se bas volis nasladjivati bivajuci general poslije bitke. ja se i ne sjecam sta si ti tada pricao za SC... jesi govorio da su isti kao SDA? ja, eto, to nisam mislio. jesi li ti to negdje rekao prije? sto si zlurad prijatelju?ExNihilo wrote:Gdje su stručnjaci što su ovdje agitovali za SC i govorili da je glas za bilo koga drugog - glas za SDA?
nije stvar kratkog pamcenja, nego preopterecenoscu drugim stvarima. uskoro mijenjam adresu, a previse rupa za zacepiti... zaista na forumanje odvajam minimum i vise mi dodje kao relaksacija. samo mi je cudno koliko budes zlurad kada god imas priliku... nekako mi to nije nikako pozitivna karakterna osobina, hebiga...ExNihilo wrote:Imaš kratko pamćenje, kolega. Pogotovo ako se uzme u obzir da sam, između ostalog, baš s tobom raspravljao na ovu temu pred izbore. I da, tada sam rekao da su skupina diletanata. I da, tada sam rekao da će govna pojesti svi koji budu glasali za njih. Nisam rekao da su isti kao SDA. Rekao sam da su gori. Ima ba sve crno na plavo.belfy wrote:ti se bas volis nasladjivati bivajuci general poslije bitke. ja se i ne sjecam sta si ti tada pricao za SC... jesi govorio da su isti kao SDA? ja, eto, to nisam mislio. jesi li ti to negdje rekao prije? sto si zlurad prijatelju?ExNihilo wrote:Gdje su stručnjaci što su ovdje agitovali za SC i govorili da je glas za bilo koga drugog - glas za SDA?
Hajd ovako. Kazes kupuje tablete od 600KM a usput postavljas pitanja imajul djeca tablete u katastrofalnim skolama. Covjek radio sto je u njegovoj nadleznosti, a vrijeme ce pokazat da li investicija ispravna.Norm wrote:...ne fulam ja nego ti...uporno...nisam postavio pitanje guru-u Fudi, niti vijecnicima, koji su ponisteni guruJevom naredbomnego svima nama...ali ti ocito nisi od ovih obicnih smrtnika...da nisi dobio tablet?
Jebaji ga, kada sam pisao gore navedeno, politička nedojenčad s ove teme su se horski smijala. Sada kada politička nedojenčad jedu govna koja su sama izasrala - malkice se smijem ja. A ko se zadnji smije...belfy wrote:nije stvar kratkog pamcenja, nego preopterecenoscu drugim stvarima. uskoro mijenjam adresu, a previse rupa za zacepiti... zaista na forumanje odvajam minimum i vise mi dodje kao relaksacija. samo mi je cudno koliko budes zlurad kada god imas priliku... nekako mi to nije nikako pozitivna karakterna osobina, hebiga...ExNihilo wrote:Imaš kratko pamćenje, kolega. Pogotovo ako se uzme u obzir da sam, između ostalog, baš s tobom raspravljao na ovu temu pred izbore. I da, tada sam rekao da su skupina diletanata. I da, tada sam rekao da će govna pojesti svi koji budu glasali za njih. Nisam rekao da su isti kao SDA. Rekao sam da su gori. Ima ba sve crno na plavo.belfy wrote: ti se bas volis nasladjivati bivajuci general poslije bitke. ja se i ne sjecam sta si ti tada pricao za SC... jesi govorio da su isti kao SDA? ja, eto, to nisam mislio. jesi li ti to negdje rekao prije? sto si zlurad prijatelju?
a ja se smijem da ovo ponavljas po ko zna koji put... pa zato i rekoh da zluradost nije pozitivna. ako je nekada neko i napravio pogresan izbor to ga cini samo covjekom. ali ti se tu nadjes da kazes ono boldirano. mislim da je besmisleno, jer nisi hodio njihovim putem ili sto bi rekli u njihovim cipelama. ali ajde de...ExNihilo wrote: Jebaji ga, kada sam pisao gore navedeno, politička nedojenčad s ove teme su se horski smijala. Sada kada politička nedojenčad jedu govna koja su sama izasrala - malkice se smijem ja. A ko se zadnji smije...![]()
Neka je sa srećom.
Vidi prijatelju. Znaš da te cijenim kao forumaša i drag si mi. Međutim, s obzirom da već treći put spominješ kako zluradost nije pozitivna osobina, moram ti ovako reći: s obzirom da tvoje mišljenje ne definira moj moralni kodeks i nema ama baš nikakvu didaktičku vrijednost za mene, mene prosto kurac zaboli da li ti smatraš da li je pozitivna ili negativna osobina.belfy wrote:a ja se smijem da ovo ponavljas po ko zna koji put... pa zato i rekoh da zluradost nije pozitivna. ako je nekada neko i napravio pogresan izbor to ga cini samo covjekom. ali ti se tu nadjes da kazes ono boldirano. mislim da je besmisleno, jer nisi hodio njihovim putem ili sto bi rekli u njihovim cipelama. ali ajde de...ExNihilo wrote: Jebaji ga, kada sam pisao gore navedeno, politička nedojenčad s ove teme su se horski smijala. Sada kada politička nedojenčad jedu govna koja su sama izasrala - malkice se smijem ja. A ko se zadnji smije...![]()
Neka je sa srećom.
a znas da ja volim te ostrije tonove kada se sve brze rjesava, ali veceras nisam u tom raspolozenju. inace bih se zaista volio raspravljati ko je vise u pravu/krivu. veceras pravim malo predah od dosta napornog dana, sedmice, a i mjeseca... jedan od rijetkih momenata u zadnje vrijeme. i ti znas da ja tebe cijenim, ali svejedno mislim da si povremeno supak.ExNihilo wrote:Vidi prijatelju. Znaš da te cijenim kao forumaša i drag si mi. Međutim, s obzirom da već treći put spominješ kako zluradost nije pozitivna osobina, moram ti ovako reći: s obzirom da tvoje mišljenje ne definira moj moralni kodeks i nema ama baš nikakvu didaktičku vrijednost za mene, mene prosto kurac zaboli da li ti smatraš da li je pozitivna ili negativna osobina.belfy wrote:a ja se smijem da ovo ponavljas po ko zna koji put... pa zato i rekoh da zluradost nije pozitivna. ako je nekada neko i napravio pogresan izbor to ga cini samo covjekom. ali ti se tu nadjes da kazes ono boldirano. mislim da je besmisleno, jer nisi hodio njihovim putem ili sto bi rekli u njihovim cipelama. ali ajde de...ExNihilo wrote: Jebaji ga, kada sam pisao gore navedeno, politička nedojenčad s ove teme su se horski smijala. Sada kada politička nedojenčad jedu govna koja su sama izasrala - malkice se smijem ja. A ko se zadnji smije...![]()
Neka je sa srećom.
Je li sad malo jasnije?
Hvala, trudim se.belfy wrote: a znas da ja volim te ostrije tonove kada se sve brze rjesava, ali veceras nisam u tom raspolozenju. inace bih se zaista volio raspravljati ko je vise u pravu/krivu. veceras pravim malo predah od dosta napornog dana, sedmice, a i mjeseca... jedan od rijetkih momenata u zadnje vrijeme. i ti znas da ja tebe cijenim, ali svejedno mislim da si povremeno supak.![]()
belfy wrote: a za tu bol ti mogu samo savjetovati staru narodnu - svako svoju ranu lize. sta da bolje posavjetujem...![]()
no ljutnja.
ma znas da meni nije problem pojasniti napisano. mislim da narodna poslovica govori kako bol prije prodje ako lizes ranu, a ti si gore iskazao sta te boli, jel... nema smisla da proturjecimo narodu...valja probati i nadati se najboljem.ExNihilo wrote:Hvala, trudim se.belfy wrote: a znas da ja volim te ostrije tonove kada se sve brze rjesava, ali veceras nisam u tom raspolozenju. inace bih se zaista volio raspravljati ko je vise u pravu/krivu. veceras pravim malo predah od dosta napornog dana, sedmice, a i mjeseca... jedan od rijetkih momenata u zadnje vrijeme. i ti znas da ja tebe cijenim, ali svejedno mislim da si povremeno supak.![]()
![]()
![]()
belfy wrote: a za tu bol ti mogu samo savjetovati staru narodnu - svako svoju ranu lize. sta da bolje posavjetujem...![]()
no ljutnja.
Ne mogu se ljutiti kada najiskrenije ne znam o čemu pričaš. Ti znaš da ja volim komunikaciju bez stilskih figura.
Meni se ipak čini da je narod glup. Što je pokazao i slučaj SC.belfy wrote:ma znas da meni nije problem pojasniti napisano. mislim da narodna poslovica govori kako bol prije prodje ako lizes ranu, a ti si gore iskazao sta te boli, jel... nema smisla da proturjecimo narodu...valja probati i nadati se najboljem.ExNihilo wrote:Hvala, trudim se.belfy wrote: a znas da ja volim te ostrije tonove kada se sve brze rjesava, ali veceras nisam u tom raspolozenju. inace bih se zaista volio raspravljati ko je vise u pravu/krivu. veceras pravim malo predah od dosta napornog dana, sedmice, a i mjeseca... jedan od rijetkih momenata u zadnje vrijeme. i ti znas da ja tebe cijenim, ali svejedno mislim da si povremeno supak.![]()
![]()
![]()
belfy wrote: a za tu bol ti mogu samo savjetovati staru narodnu - svako svoju ranu lize. sta da bolje posavjetujem...![]()
no ljutnja.
Ne mogu se ljutiti kada najiskrenije ne znam o čemu pričaš. Ti znaš da ja volim komunikaciju bez stilskih figura.ja se iskreno nadam da ces nakon te kure biti bolje.
i sada ulazimo u paradoks da je narod u isto vrijeme i pametan i glup... jer je ipak mala manjina naroda glasala za isti, jel tako? ipak, manjinska vecina je birala SDA... da li je onda vecina naroda glupa ili nije? da li je vecina neglasaca i svih ostalih prepoznala svo sranje i neglasala ili glasala za neke bolje opcije? ili da simplificiramo kako ti to volis reci - ko je tu jeo govna? da li svi? da li neki vise, a neki manje? kako bi to izgledalo da je narod pametan, a kako ako je glup? mnogo pitanja za soft rasprave... veceras me bas ide sa te strane izgleda.ExNihilo wrote: Meni se ipak čini da je narod glup. Što je pokazao i slučaj SC.
Vracetu su to milioni, a Baketu politicka pozicija za majorizirane. Fudo je puno vise politickih bodova mogo dobiti na kerovima i slicnim glupostima.kamen spoticanja wrote:De ba...kladionice su samo dobar politicki fol za narodne maseveliki_ah wrote:SC i Zeleni su našli zajednički interes u kladionicama i to je jasno i pticama na grani, tako da je fudo mogao zadržati SC na svojoj strani samo ako odustane od kladionica.
Da Fudo odustane od harača kladionicama, budžet bi bio usvojen u ekspresnom roku bez ijednog amandmana.
ovde se fudo previse zanio u onu "fudo tito nas" pa neracionalno marise sve redem...i to vrlo licnim uvredama koje ljudi ne oprastaju
Ja koliko se sjecam, SDA je glasala za da se povecaju takse kladionicama. SC i A-SDA su se tu nasliveliki_ah wrote:Vracetu su to milioni, a Baketu politicka pozicija za majorizirane. Fudo je puno vise politickih bodova mogo dobiti na kerovima i slicnim glupostima.kamen spoticanja wrote:De ba...kladionice su samo dobar politicki fol za narodne maseveliki_ah wrote:SC i Zeleni su našli zajednički interes u kladionicama i to je jasno i pticama na grani, tako da je fudo mogao zadržati SC na svojoj strani samo ako odustane od kladionica.
Da Fudo odustane od harača kladionicama, budžet bi bio usvojen u ekspresnom roku bez ijednog amandmana.
ovde se fudo previse zanio u onu "fudo tito nas" pa neracionalno marise sve redem...i to vrlo licnim uvredama koje ljudi ne oprastaju
Bez obzira da li fudo ima pravo na ovo sa budzetom, ponasanje SDA je u najmanju ruku degutantno i bezobrazno.
Nema paradoksa. Većina glasača ponovo je dala povjerenje SDA, a većina onih koji su željeli promjenu - SC. Dakle, u prosjeku, glupa su oba korpusa. Zbog čega sam dao sebi pravo da zaokružim na najbližu decimalu i generaliziram.belfy wrote:i sada ulazimo u paradoks da je narod u isto vrijeme i pametan i glup... jer je ipak mala manjina naroda glasala za isti, jel tako? ipak, manjinska vecina je birala SDA... da li je onda vecina naroda glupa ili nije? da li je vecina neglasaca i svih ostalih prepoznala svo sranje i neglasala ili glasala za neke bolje opcije? ili da simplificiramo kako ti to volis reci - ko je tu jeo govna? da li svi? da li neki vise, a neki manje? kako bi to izgledalo da je narod pametan, a kako ako je glup? mnogo pitanja za soft rasprave... veceras me bas ide sa te strane izgleda.ExNihilo wrote: Meni se ipak čini da je narod glup. Što je pokazao i slučaj SC.
sta je onda, po tvom misljenju, bio pametan izbor tada?ExNihilo wrote:Nema paradoksa. Većina glasača ponovo je dala povjerenje SDA, a većina onih koji su željeli promjenu - SC. Dakle, u prosjeku, glupa su oba korpusa. Zbog čega sam dao sebi pravo da zaokružim na najbližu decimalu i generaliziram.belfy wrote:i sada ulazimo u paradoks da je narod u isto vrijeme i pametan i glup... jer je ipak mala manjina naroda glasala za isti, jel tako? ipak, manjinska vecina je birala SDA... da li je onda vecina naroda glupa ili nije? da li je vecina neglasaca i svih ostalih prepoznala svo sranje i neglasala ili glasala za neke bolje opcije? ili da simplificiramo kako ti to volis reci - ko je tu jeo govna? da li svi? da li neki vise, a neki manje? kako bi to izgledalo da je narod pametan, a kako ako je glup? mnogo pitanja za soft rasprave... veceras me bas ide sa te strane izgleda.ExNihilo wrote: Meni se ipak čini da je narod glup. Što je pokazao i slučaj SC.
Treba roknuti atomsku i nivelisati nas.
Pred izbore sam opširno pisao. I šta, i ko, i zbog čega. I šta sad, trebam ponovo pisati post koji si tada kvotao?belfy wrote:sta je onda, po tvom misljenju, bio pametan izbor tada?ExNihilo wrote:Nema paradoksa. Većina glasača ponovo je dala povjerenje SDA, a većina onih koji su željeli promjenu - SC. Dakle, u prosjeku, glupa su oba korpusa. Zbog čega sam dao sebi pravo da zaokružim na najbližu decimalu i generaliziram.belfy wrote: i sada ulazimo u paradoks da je narod u isto vrijeme i pametan i glup... jer je ipak mala manjina naroda glasala za isti, jel tako? ipak, manjinska vecina je birala SDA... da li je onda vecina naroda glupa ili nije? da li je vecina neglasaca i svih ostalih prepoznala svo sranje i neglasala ili glasala za neke bolje opcije? ili da simplificiramo kako ti to volis reci - ko je tu jeo govna? da li svi? da li neki vise, a neki manje? kako bi to izgledalo da je narod pametan, a kako ako je glup? mnogo pitanja za soft rasprave... veceras me bas ide sa te strane izgleda.
Treba roknuti atomsku i nivelisati nas.

sta je onda, po tvom misljenju, bio pametan izbor tada?ExNihilo wrote:Pred izbore sam opširno pisao. I šta, i ko, i zbog čega. I šta sad, trebam ponovo pisati post koji si tada kvotao?belfy wrote: Nema paradoksa. Većina glasača ponovo je dala povjerenje SDA, a većina onih koji su željeli promjenu - SC. Dakle, u prosjeku, glupa su oba korpusa. Zbog čega sam dao sebi pravo da zaokružim na najbližu decimalu i generaliziram.
Treba roknuti atomsku i nivelisati nas.![]()
ja vec rekoh da mi se neda kopati po postovima i vec dva puta trazim tvoj odgovor da prekratimo taj put. koji je izbor bio pravi? eto, jedno pitanje koje ponavljam vec treci put...ExNihilo wrote:Ne kontam ovo general poslije bitke, ako govorim sve što sam govorio i prije bitke? Nema logike, hebem ga ja. De da pričamo smisleno.
Prijatelju, imam previše forumskog iskustva da bih igrao tu igru. Nemoj mi ponižavati inteligenciju.belfy wrote:ja vec rekoh da mi se neda kopati po postovima i vec dva puta trazim tvoj odgovor da prekratimo taj put. koji je izbor bio pravi? eto, jedno pitanje koje ponavljam vec treci put...ExNihilo wrote:Ne kontam ovo general poslije bitke, ako govorim sve što sam govorio i prije bitke? Nema logike, hebem ga ja. De da pričamo smisleno.
a cuj, ja cu to reci ovako onako pripit narodskim jezikom... jebi me ako sam imao takve misli i primisli. misli sta zelis, jebiga... rekoh vec prvi put da si me trebao zatjerati da mi odgovor i ne treba. ko me hebe svakako. nemoj "overthink" (jel ok izraz kod nas za to "pregoriti" ili "izgoriti"?).ExNihilo wrote:Prijatelju, imam previše forumskog iskustva da bih igrao tu igru. Nemoj mi ponižavati inteligenciju.belfy wrote:ja vec rekoh da mi se neda kopati po postovima i vec dva puta trazim tvoj odgovor da prekratimo taj put. koji je izbor bio pravi? eto, jedno pitanje koje ponavljam vec treci put...ExNihilo wrote:Ne kontam ovo general poslije bitke, ako govorim sve što sam govorio i prije bitke? Nema logike, hebem ga ja. De da pričamo smisleno.
Algoritam je prost. Prvo te, kao, iskreno zanima moje mišljenje. Nakon što ga izložim ti ćeš, kao, istaknuti zašto je isto problematično. Potom se od mene očekuje da, kao, branim svoje mišljenje. Dok sagovornik shvati šta se desilo, zamjena teza je već izvršena, a ti prelaziš iz defanzive u ofanzivu.![]()
Ako te moje mišljenje zanima toliko da tri puta pitaš, siguran sam da ti neće biti teško pretražiti temu (za šta ti treba cca 30 sekundi). Međutim, jebe te to što ne možeš napraviti efikasnu zamjenu teza na 6 mjeseci starom postu.
Šta da ti kažem, više sreće sa u razgovoru s forumskim levatima...