Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#18401 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Zvoni telefon u policijskoj stanici i javi se dežurni: 'Dobar dan, izvolite.'
'Brzo, pomozite mi! Ušla mi je mačka u kuću!
'Nema razloga za paniku, gospođo.'
'Ma, kakva gospođa - ovdje papagaj!'
'Brzo, pomozite mi! Ušla mi je mačka u kuću!
'Nema razloga za paniku, gospođo.'
'Ma, kakva gospođa - ovdje papagaj!'
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#18402 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
tendzera wrote:Sta serendate kog djavla?![]()
Na topić: Idu 2 psa ulicom. jedan se češka a drugi slovačka.
- moa
- Posts: 3700
- Joined: 19/09/2007 13:08
- Location: nestala lokacija
#18403 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
pita mucavac prolaznika na ulici
-op op oprostite trazim s s skolu za mu mucanje
-ma ti super mucas majke mi sta ce ti skola
ustao narkoman ujutru i otisao u kupatilo.pogleda u ogledalo i gleda tako jedno sat vremena...kad majka ga zove:"Ajde sine Milane,ohladice ti se dorucak!".narkos se lupi po glavi i kaze:"PA MILAN,JBT
Samo kod nas na pitanje :
,, Šta radiš ? " dobiješ odgovor : ,, Ništa . Na poslu sam
-op op oprostite trazim s s skolu za mu mucanje
-ma ti super mucas majke mi sta ce ti skola
ustao narkoman ujutru i otisao u kupatilo.pogleda u ogledalo i gleda tako jedno sat vremena...kad majka ga zove:"Ajde sine Milane,ohladice ti se dorucak!".narkos se lupi po glavi i kaze:"PA MILAN,JBT
Samo kod nas na pitanje :
,, Šta radiš ? " dobiješ odgovor : ,, Ništa . Na poslu sam
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#18404 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
kako vehabije stavljaju smajlije?
:- )((((((((((
:- )((((((((((
- plonker
- Posts: 251
- Joined: 30/01/2010 20:21
#18405 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
didžej wrote:kako vehabije stavljaju smajlije?
:- )((((((((((
Ili možda bolje ovako
((((((((((
: -) (((((((((((
((((((((((
Last edited by plonker on 18/07/2013 11:43, edited 1 time in total.
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#18406 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
didžej wrote:kako vehabije stavljaju smajlije?
:- )((((((((((
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#18407 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
didžej wrote:kako vehabije stavljaju smajlije?
:- )((((((((((
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18408 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Uhvatio Bosanac ženu u zijanu.
- Ženo ima da te prebijem namrtvo sad, ubiću te golim rukama !
Kad će ti onaj jado ispod čaršafa: - Hoćeš li i mene ubit?
- E, neću tebe, ti ima da mi budeš žirant!
- Ženo ima da te prebijem namrtvo sad, ubiću te golim rukama !
Kad će ti onaj jado ispod čaršafa: - Hoćeš li i mene ubit?
- E, neću tebe, ti ima da mi budeš žirant!
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18409 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Hahahadidžej wrote:kako vehabije stavljaju smajlije?
:- )((((((((((
-
tajna033
- Posts: 4
- Joined: 16/07/2013 16:10
#18410 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Čitao Mujo o oralnom seksu pa predloži Fati da isprobaju, ali ona ne zna što je to.
Kaže joj Mujo: 'Ništa lakše, ljubiš me tamo gdje ..išam.'
'Mujo, moram li i pločice?'
Kaže joj Mujo: 'Ništa lakše, ljubiš me tamo gdje ..išam.'
'Mujo, moram li i pločice?'
- de facto.
- Posts: 3077
- Joined: 10/07/2011 18:49
- Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.
#18411 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
E vala je Fata debil.tajna033 wrote:Čitao Mujo o oralnom seksu pa predloži Fati da isprobaju, ali ona ne zna što je to.
Kaže joj Mujo: 'Ništa lakše, ljubiš me tamo gdje ..išam.'
'Mujo, moram li i pločice?'
- Čudna sorta
- Posts: 3231
- Joined: 30/03/2008 11:56
#18412 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Dođe žena s posla i dere se na muža:
• Ti si nesposoban! I majka ti je nesposobna! Čitava porodica ti je nesposobna! Kada bi bilo takmičenje u nesposobnosti, ti bi osvojio drugo mesto.
• A zašto ne prvo?
• Zato što si NESPOSOBAN.

• Ti si nesposoban! I majka ti je nesposobna! Čitava porodica ti je nesposobna! Kada bi bilo takmičenje u nesposobnosti, ti bi osvojio drugo mesto.
• A zašto ne prvo?
• Zato što si NESPOSOBAN.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#18413 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Čudna sorta wrote:Dođe žena s posla i dere se na muža:
• Ti si nesposoban! I majka ti je nesposobna! Čitava porodica ti je nesposobna! Kada bi bilo takmičenje u nesposobnosti, ti bi osvojio drugo mesto.
• A zašto ne prvo?
• Zato što si NESPOSOBAN.
- plagijator1975
- Posts: 2596
- Joined: 13/07/2011 23:13
#18414 Re: Odg: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
didžej wrote:kako vehabije stavljaju smajlije?
:- )((((((((((
Oplakah
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
-
tajna033
- Posts: 4
- Joined: 16/07/2013 16:10
#18415 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Haso i fizika
Dođe Mujo kod Hase, a ovaj grije penis na radijatoru.
- Šta to radiš, bolan Haso?!
- Treniram fiziku.
- Kako, bolan?!
- Kažu da kad zagriješ neko tijelo - ono se širi, a kad ga ohladiš - ono se skupi. Pa, eto, ja provjeravam da li je istina...
- Dobro, a di ti je Fata?
- Eno je u frižideru, i ona vježba!
Dođe Mujo kod Hase, a ovaj grije penis na radijatoru.
- Šta to radiš, bolan Haso?!
- Treniram fiziku.
- Kako, bolan?!
- Kažu da kad zagriješ neko tijelo - ono se širi, a kad ga ohladiš - ono se skupi. Pa, eto, ja provjeravam da li je istina...
- Dobro, a di ti je Fata?
- Eno je u frižideru, i ona vježba!
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#18416 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Koji sapun koriste vehabije?
Dove.
Dove.
- Averus
- Posts: 21285
- Joined: 13/02/2008 17:07
#18417 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Towelie wrote:Koji sapun koriste vehabije?
Dove.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#18418 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Towelie wrote:Koji sapun koriste vehabije?
Dove.
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18419 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Samo vi pričajte viceve o vehabijama, al' kad Mevlid uđe u autobus, tad i Chuck Norris mora platit kartu.Towelie wrote:Koji sapun koriste vehabije?
Dove.
- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18420 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
dugo je ali vrijedi procitati .........
Voditelj: Dobar dan! ko je danas s nama u kvizu?
Tip: Dobar dan, ovdje Rajko iz Podgorice.
Voditelj: Zna li pravila naše igre Rajko?
Rajko: Znam.
Voditelj: Jesi li oženjen Rajko ili imaš ozbiljniju vezu?
Rajko: Da.
Voditelj: Kako to misliš "Da" Rajko? Jesi li oženjen ili imaš vezu?
Rajko (smije se nervozno): Da, oženjen sam.
Voditelj: OK Rajko. Kako se zove tvoja supruga?
Rajko:Mileva.
Voditelj: Mileva je sad na poslu?
Rajko: Mislim da ce mi Mileva zavrnuti šiju zbog ovoga.
Voditelj: Rajkoooo! 'Ajmo Rajko, jel' Mileva sad na poslu?
Rajko (smije se): Jes, ne viđela se, na poslu je....radi u opštinu...
Voditelj: Izvrsno, idemo onda s prvim pitanjem. Spremi se Rajko. Kad ste posljednji put ti i Mileva vodili ljubav?
Rajko: Aooooooo, ubiće me zbog ovoga.
Voditelj: Idemo majstore, kad ste se zadnji put?
Rajko: Jutros oko 7 sati.
Voditelj: Opa. bravo Rajko!
Rajko (smije se uz osjetnu nelagodu): A, eto, šta ću...
Voditelj: Drugo pitanje Rajko. Koliko dugo je trajao sex?
Rajko: Dvadesetak minuta.
Voditelj: OK Rajko, posljednje pitanje za tebe. Gdje si poseksao svoju ženu jutros u 7 sati?
Rajko (smije se kao lud): xaxxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxa.
Voditelj: Ovo mi zvuci jako papreno. Idemo Rajko, tvoj posljednji odgovor. Đe Rajko?
Rajko: Pa jutros dok je Mileva pripremala doručak, u kuhinji, mislim.. zapravo na stolu u kuhinji...okinuo sam je xaxaxaxaxa
Voditelj: Tooooo, to volim čuti! Egzotika u 7 sati ujutro. Svaka vam čast ljudi. OK, Rajko ti ostani na liniji dok mi nazovemo Milevu na posao.
Par minuta kasnije...
Voditelj: Dobar dan Mileva. Evo nas u eteru, ti sve znaš, sve smo ti
objasnili dok smo vrtili muziku i male oglase. Dakle, Rajko je na liniji i možete se čuti. Odgovorio nam je na tri pitanja i sad je red na tebe. Ukoliko odgovori isto kao i Rajko osvajate ovonedeljnu
nagradu koja nije mala. Put za Pariz to ukljucuje i posjetu Disney Worldu, Sea Worldu plus specijalni dodatak, vikend u Splendidu kad se vratite.
Mileva jesi li shvatila?
Mileva: OK, spremna sam. Rajko, nadam se da nisi nešto muljao!? (smije se)
Rajko (smije se): Ženo, samo odgovori na pitanja i nema problema.
Voditelj: OK golupčići, idemo s prvim pitanjem za Milevu... Mileva, kad ste se zadnji put ti i Rajko kresnuli?
Mileva: Kuku meni! Zar su takva pitanja?Rajkoooooooo?
Rajko: Hajde ženo, pitanja su lakša nego misliš.
Voditelj: Idemo Mileva, kad je bio zadnji put?
Mileva (pomalo rezerviranim glasom): Jutros oko 7 sati.
U pozadini se cuje zvučni efekt alarmnog zvona i ovacije publike snimljene sa trake.
Voditelj: Bravoooooo! Idemo odmah dalje. Mileva, koliko je trajao seks?
Linda: 15-tak minuta, mislim.
Pozadinski efekti iz studija: Hmmmmm.
Voditelj: Mislim da je to dovoljno blizu. Ko još broji vrijeme dok se
seksa, jel' tako ljudi?
Rajko (smije se nervozno): Pa da.
Mileva se smije.
Voditelj: Idemo na posljednje pitanje. Mileva slušaj me dobro. Đe te Rajko jutros poseksao?
Mileva: KUKU Rajko! Nisi im valjda to rekao?
Rajko: Hajde draga, samo reci.
Mileva: Pa ne mogu vjerovati da si to rekao živo konju jedan?
Rajko: Aooooooooo, to je za put za Pariz i vikend u Splendid kad dodjemo, pa ljudi to rade, zaboga ne pravi dramu oko toga.
Voditelj: Mileva slušamo te. Nemamo čitav dan pred sobom. Reci nam mjesto gdje te jutros Rajko poseksao?
Mileva: U guzu!
Voditelj: Dobar dan! ko je danas s nama u kvizu?
Tip: Dobar dan, ovdje Rajko iz Podgorice.
Voditelj: Zna li pravila naše igre Rajko?
Rajko: Znam.
Voditelj: Jesi li oženjen Rajko ili imaš ozbiljniju vezu?
Rajko: Da.
Voditelj: Kako to misliš "Da" Rajko? Jesi li oženjen ili imaš vezu?
Rajko (smije se nervozno): Da, oženjen sam.
Voditelj: OK Rajko. Kako se zove tvoja supruga?
Rajko:Mileva.
Voditelj: Mileva je sad na poslu?
Rajko: Mislim da ce mi Mileva zavrnuti šiju zbog ovoga.
Voditelj: Rajkoooo! 'Ajmo Rajko, jel' Mileva sad na poslu?
Rajko (smije se): Jes, ne viđela se, na poslu je....radi u opštinu...
Voditelj: Izvrsno, idemo onda s prvim pitanjem. Spremi se Rajko. Kad ste posljednji put ti i Mileva vodili ljubav?
Rajko: Aooooooo, ubiće me zbog ovoga.
Voditelj: Idemo majstore, kad ste se zadnji put?
Rajko: Jutros oko 7 sati.
Voditelj: Opa. bravo Rajko!
Rajko (smije se uz osjetnu nelagodu): A, eto, šta ću...
Voditelj: Drugo pitanje Rajko. Koliko dugo je trajao sex?
Rajko: Dvadesetak minuta.
Voditelj: OK Rajko, posljednje pitanje za tebe. Gdje si poseksao svoju ženu jutros u 7 sati?
Rajko (smije se kao lud): xaxxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxa.
Voditelj: Ovo mi zvuci jako papreno. Idemo Rajko, tvoj posljednji odgovor. Đe Rajko?
Rajko: Pa jutros dok je Mileva pripremala doručak, u kuhinji, mislim.. zapravo na stolu u kuhinji...okinuo sam je xaxaxaxaxa
Voditelj: Tooooo, to volim čuti! Egzotika u 7 sati ujutro. Svaka vam čast ljudi. OK, Rajko ti ostani na liniji dok mi nazovemo Milevu na posao.
Par minuta kasnije...
Voditelj: Dobar dan Mileva. Evo nas u eteru, ti sve znaš, sve smo ti
objasnili dok smo vrtili muziku i male oglase. Dakle, Rajko je na liniji i možete se čuti. Odgovorio nam je na tri pitanja i sad je red na tebe. Ukoliko odgovori isto kao i Rajko osvajate ovonedeljnu
nagradu koja nije mala. Put za Pariz to ukljucuje i posjetu Disney Worldu, Sea Worldu plus specijalni dodatak, vikend u Splendidu kad se vratite.
Mileva jesi li shvatila?
Mileva: OK, spremna sam. Rajko, nadam se da nisi nešto muljao!? (smije se)
Rajko (smije se): Ženo, samo odgovori na pitanja i nema problema.
Voditelj: OK golupčići, idemo s prvim pitanjem za Milevu... Mileva, kad ste se zadnji put ti i Rajko kresnuli?
Mileva: Kuku meni! Zar su takva pitanja?Rajkoooooooo?
Rajko: Hajde ženo, pitanja su lakša nego misliš.
Voditelj: Idemo Mileva, kad je bio zadnji put?
Mileva (pomalo rezerviranim glasom): Jutros oko 7 sati.
U pozadini se cuje zvučni efekt alarmnog zvona i ovacije publike snimljene sa trake.
Voditelj: Bravoooooo! Idemo odmah dalje. Mileva, koliko je trajao seks?
Linda: 15-tak minuta, mislim.
Pozadinski efekti iz studija: Hmmmmm.
Voditelj: Mislim da je to dovoljno blizu. Ko još broji vrijeme dok se
seksa, jel' tako ljudi?
Rajko (smije se nervozno): Pa da.
Mileva se smije.
Voditelj: Idemo na posljednje pitanje. Mileva slušaj me dobro. Đe te Rajko jutros poseksao?
Mileva: KUKU Rajko! Nisi im valjda to rekao?
Rajko: Hajde draga, samo reci.
Mileva: Pa ne mogu vjerovati da si to rekao živo konju jedan?
Rajko: Aooooooooo, to je za put za Pariz i vikend u Splendid kad dodjemo, pa ljudi to rade, zaboga ne pravi dramu oko toga.
Voditelj: Mileva slušamo te. Nemamo čitav dan pred sobom. Reci nam mjesto gdje te jutros Rajko poseksao?
Mileva: U guzu!
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#18422 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Mujo i Suljo se zaposlili u Air Bosnia i upravljaju avionom punim stranaca. Na 10.000 m pokvari se nešto u avionu i jedan treba da upozori putnike.
Mujo znao nešto engleskog, uze mikrofon i reče: "Ladies and gentlemen, please repeat after me: Euzu billahi mine s šejtani r radžim..."

Mujo znao nešto engleskog, uze mikrofon i reče: "Ladies and gentlemen, please repeat after me: Euzu billahi mine s šejtani r radžim..."
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#18423 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18424 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ovo je stvarno bilo, gled'o sam na francuskoj tv kad pitaju muza i zenu, i to malo starije, i zena ovo izvali
s' moje sokoćalo
s' moje sokoćalo
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#18425 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Na takmičenju bacanja čekića Crnogorac baci čekić dalje od svih.
Pitaju ga:
- Kako ste uspeli baciti tako daleko?
Crnogorac:
- Alat što dalje od mene!
Bacanje cekica ? Ma ja ba ...
Pitaju ga:
- Kako ste uspeli baciti tako daleko?
Crnogorac:
- Alat što dalje od mene!
Bacanje cekica ? Ma ja ba ...
