HEPY Trg Herojaperfect_guy wrote:preporučujem Žuti kutak - mala aleja.LikeLike wrote:Gdje se mogu pojesti dobre palacinke?
Gdje u Sa......
- bilic
- Posts: 1165
- Joined: 25/07/2012 22:33
#18401 Re: Gdje u Sa......
- orinoco
- Posts: 1687
- Joined: 14/01/2017 17:46
#18402 Re: Gdje u Sa......
So What! wrote:Prekoputa Slatkog Ćošeta, otvorena je filijale češke slastičarne Lucky Service, čiji je specijalitet Trdelnik.
Probao sam u jedan prije par godina u Pragu i nisam bio nešto posebno impresioniran, ali čini se da su Sarajlije i turisti jako zainteresovani, s obzirom na red ispred radnje u 11 sati navečer.
Ja ne volim čekati ovako u redu.... Jedino možda da mi za života treba, inače odoh. Ako trgovac nije u stanju da me usluži odmah, onda ne treba ni da radi.
-
nj0be
- Posts: 108
- Joined: 18/04/2009 22:20
#18403 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sa kupiti one pločaste radijatore (centralno grijanje u pitanju)? Ujedno, ima li neko preporuku za neke druge radijatore i koliko se krecu cijene izmjene npr po komadu (sa rukama i svim)?
- mayab
- Posts: 30839
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#18404 Re: Gdje u Sa......
S obzirom da je vrijeme SFF-a, to sto je red u to doba nije nimalo relevantno za kvalitet i neku pomamu za dotičnim proizvodomSo What! wrote:Prekoputa Slatkog Ćošeta, otvorena je filijale češke slastičarne Lucky Service, čiji je specijalitet Trdelnik.
Probao sam u jedan prije par godina u Pragu i nisam bio nešto posebno impresioniran, ali čini se da su Sarajlije i turisti jako zainteresovani, s obzirom na red ispred radnje u 11 sati navečer.
Dakle , "čujemo se" poslije SFF-a
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#18406 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti čokoladu sa čilijem?
- simbabimba
- Posts: 728
- Joined: 18/03/2008 09:35
#18407 Re: Gdje u Sa......
Zna li neko agenciju u Sa s kojom se moze sklopiti ugovor za iznajmljivanje nekretnine (da posreduju u izdavanju na dan ili kako god)?
Hvala
Hvala
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#18408 Re: Gdje u Sa......
Ja sam u Pragu ostao fasciniran trdlomSo What! wrote:Prekoputa Slatkog Ćošeta, otvorena je filijale češke slastičarne Lucky Service, čiji je specijalitet Trdelnik.
Probao sam u jedan prije par godina u Pragu i nisam bio nešto posebno impresioniran, ali čini se da su Sarajlije i turisti jako zainteresovani, s obzirom na red ispred radnje u 11 sati navečer.
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#18410 Re: Gdje u Sa......
Prostor.basimbabimba wrote:Zna li neko agenciju u Sa s kojom se moze sklopiti ugovor za iznajmljivanje nekretnine (da posreduju u izdavanju na dan ili kako god)?
Hvala
-
novosib
- Posts: 135
- Joined: 26/07/2012 18:57
#18411 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima kupiti set za kumstvo (makaze, jastucic za odlaganje pramena kose itd) ?
- pirpa
- Posts: 3832
- Joined: 22/02/2012 18:16
#18412 Re: Gdje u Sa......
Kad bi mi zivili od takvih mušterija poput tebe mnogi bi već sutra zamandalili vrata...orinoco wrote:
Ja ne volim čekati ovako u redu.... Jedino možda da mi za života treba, inače odoh. Ako trgovac nije u stanju da me usluži odmah, onda ne treba ni da radi.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#18413 Re: Gdje u Sa......
Set imas u knjizari u Alti (mislim da je knjizara na prvom spratu). U setu dodju kutijica za pramen kose, kutijica za prvi zub i makazice. Ja sam to gledao u martu mjesecu i tada je bilo samo za djevojcice a meni je trebalo za djecaka. Obisao sam cijeli grad i samo u toj knjizari nasao set a posebnu kutijicu imas u knjizari u SCC-u (na -1) - znaci bez makazica ili bilo kojih dodataka, znaci sama kutijica sa nekim medom i drugim zivotinjama (ima vise vrsta).novosib wrote:Gdje ima kupiti set za kumstvo (makaze, jastucic za odlaganje pramena kose itd) ?
Eh da, vidi i u Bimacu u SCC-u, mislim da i tu ima ali je papreno.
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#18414 Re: Gdje u Sa......
Na FB milion zena pravi te specijalne kutije, te setovenovosib wrote:Gdje ima kupiti set za kumstvo (makaze, jastucic za odlaganje pramena kose itd) ?
- madesa
- Posts: 5564
- Joined: 26/07/2013 02:37
#18415 Re: Gdje u Sa......
gdje kupiti manju do 25 cm sirine cjediljku za sudje ?
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#18416 Re: Gdje u Sa......
Ikeamadesa wrote:gdje kupiti manju do 25 cm sirine cjediljku za sudje ?
- mayab
- Posts: 30839
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#18417 Re: Gdje u Sa......
Te , mahom plastične budalastine, najbolje pogledati u FIS-u, Robotu, Bingu, a takođe i Mars97 ima tih stvarčica (plastika, mahom iz majke Turske!)madesa wrote:gdje kupiti manju do 25 cm sirine cjediljku za sudje ?
- muha_sa
- Posts: 140401
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#18418 Re: Gdje u Sa......
u Zagrebu il novootvorena u BegešuUjedam wrote:Ikeamadesa wrote:gdje kupiti manju do 25 cm sirine cjediljku za sudje ?
- jucer-danas-sutra
- Posts: 11
- Joined: 07/07/2010 08:47
#18419 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu prenoćiti ?
Treba bi dobar hostel od 16-18 septembra za dvije osobe u blizini BBI centra, pa ako ima neko prijedlog, bila bi zahvalna.
LP
Treba bi dobar hostel od 16-18 septembra za dvije osobe u blizini BBI centra, pa ako ima neko prijedlog, bila bi zahvalna.
LP
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#18420 Re: Gdje u Sa......
slušaj ti ba..muha_sa wrote:u Zagrebu il novootvorena u BegešuUjedam wrote:Ikeamadesa wrote:gdje kupiti manju do 25 cm sirine cjediljku za sudje ?
- Pauza
- Posts: 779
- Joined: 03/06/2016 11:00
#18422 Re: Gdje u Sa......
Evo da podijelim moje iskustvo sa zamjenom radijatora centralnog grijanja.... ugradio sam reparirane gusane radijatore 690/3, cijena po rebru mi je bila 12km, a po piku moze da se nađe i duplo jeftinije samo treba ofarbati i to transportovati. Na kraju, sa rukama, materijalom i svim majstorovim marifetlucima me je došla cijena 26km po rebru.nj0be wrote:Gdje u Sa kupiti one pločaste radijatore (centralno grijanje u pitanju)? Ujedno, ima li neko preporuku za neke druge radijatore i koliko se krecu cijene izmjene npr po komadu (sa rukama i svim)?
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#18423 Re: Gdje u Sa......
MILKY- VELIKO NE!!! Palacinak MIlKY ZNA, stave tonu TAKOVO eurokrema i neke cokoladice sitne, tvrde ko kamen,,a 5.50KM...
Dobri palacinci su u Nutella baru i Zutom kutku, u Zutom kutku obavezno probati i wafel sa vocem i nutellom
e to je raaaj..
Dobri palacinci su u Nutella baru i Zutom kutku, u Zutom kutku obavezno probati i wafel sa vocem i nutellom
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#18424 Re: Gdje u Sa......
Nisrin wrote:MILKY- VELIKO NE!!! Palacinak MIlKY ZNA, stave tonu TAKOVO eurokrema i neke cokoladice sitne, tvrde ko kamen,,a 5.50KM...
Dobri palacinci su u Nutella baru i Zutom kutku, u Zutom kutku obavezno probati i wafel sa vocem i nutellome to je raaaj..
Dje je Zuti kutak?
E jesam navalila sa citiranjem
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#18425 Re: Gdje u Sa......
Na إليدزا u Maloj alejiVenomousV wrote:Nisrin wrote:MILKY- VELIKO NE!!! Palacinak MIlKY ZNA, stave tonu TAKOVO eurokrema i neke cokoladice sitne, tvrde ko kamen,,a 5.50KM...
Dobri palacinci su u Nutella baru i Zutom kutku, u Zutom kutku obavezno probati i wafel sa vocem i nutellome to je raaaj..
Dje je Zuti kutak?
E jesam navalila sa citiranjem![]()


