Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
bilic
Posts: 1165
Joined: 25/07/2012 22:33

#18401 Re: Gdje u Sa......

Post by bilic »

perfect_guy wrote:
LikeLike wrote:Gdje se mogu pojesti dobre palacinke?
preporučujem Žuti kutak - mala aleja.
HEPY Trg Heroja :meza1:
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#18402 Re: Gdje u Sa......

Post by orinoco »

So What! wrote:Prekoputa Slatkog Ćošeta, otvorena je filijale češke slastičarne Lucky Service, čiji je specijalitet Trdelnik.

Probao sam u jedan prije par godina u Pragu i nisam bio nešto posebno impresioniran, ali čini se da su Sarajlije i turisti jako zainteresovani, s obzirom na red ispred radnje u 11 sati navečer.

Image

Ja ne volim čekati ovako u redu.... Jedino možda da mi za života treba, inače odoh. Ako trgovac nije u stanju da me usluži odmah, onda ne treba ni da radi. :D
nj0be
Posts: 108
Joined: 18/04/2009 22:20

#18403 Re: Gdje u Sa......

Post by nj0be »

Gdje u Sa kupiti one pločaste radijatore (centralno grijanje u pitanju)? Ujedno, ima li neko preporuku za neke druge radijatore i koliko se krecu cijene izmjene npr po komadu (sa rukama i svim)?
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#18404 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

So What! wrote:Prekoputa Slatkog Ćošeta, otvorena je filijale češke slastičarne Lucky Service, čiji je specijalitet Trdelnik.

Probao sam u jedan prije par godina u Pragu i nisam bio nešto posebno impresioniran, ali čini se da su Sarajlije i turisti jako zainteresovani, s obzirom na red ispred radnje u 11 sati navečer.

Image
S obzirom da je vrijeme SFF-a, to sto je red u to doba nije nimalo relevantno za kvalitet i neku pomamu za dotičnim proizvodom :mrgreen:
Dakle , "čujemo se" poslije SFF-a :thumbup:
Kontas?!
Posts: 2072
Joined: 09/04/2012 22:33

#18405 Re: Gdje u Sa......

Post by Kontas?! »

.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#18406 Re: Gdje u Sa......

Post by avetinja »

Gdje kupiti čokoladu sa čilijem?
User avatar
simbabimba
Posts: 728
Joined: 18/03/2008 09:35

#18407 Re: Gdje u Sa......

Post by simbabimba »

Zna li neko agenciju u Sa s kojom se moze sklopiti ugovor za iznajmljivanje nekretnine (da posreduju u izdavanju na dan ili kako god)?

Hvala
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#18408 Re: Gdje u Sa......

Post by cyprus »

So What! wrote:Prekoputa Slatkog Ćošeta, otvorena je filijale češke slastičarne Lucky Service, čiji je specijalitet Trdelnik.

Probao sam u jedan prije par godina u Pragu i nisam bio nešto posebno impresioniran, ali čini se da su Sarajlije i turisti jako zainteresovani, s obzirom na red ispred radnje u 11 sati navečer.

Image
Ja sam u Pragu ostao fasciniran trdlom :mrgreen: Ovo me obradovalo da sad ima u Sarajevu :-D
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#18409 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

.
Last edited by CherryLips on 18/08/2017 21:31, edited 1 time in total.
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#18410 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzontra_Volta »

simbabimba wrote:Zna li neko agenciju u Sa s kojom se moze sklopiti ugovor za iznajmljivanje nekretnine (da posreduju u izdavanju na dan ili kako god)?

Hvala
Prostor.ba
novosib
Posts: 135
Joined: 26/07/2012 18:57

#18411 Re: Gdje u Sa......

Post by novosib »

Gdje ima kupiti set za kumstvo (makaze, jastucic za odlaganje pramena kose itd) ?
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#18412 Re: Gdje u Sa......

Post by pirpa »

orinoco wrote:

Ja ne volim čekati ovako u redu.... Jedino možda da mi za života treba, inače odoh. Ako trgovac nije u stanju da me usluži odmah, onda ne treba ni da radi. :D
Kad bi mi zivili od takvih mušterija poput tebe mnogi bi već sutra zamandalili vrata...
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#18413 Re: Gdje u Sa......

Post by P308 »

novosib wrote:Gdje ima kupiti set za kumstvo (makaze, jastucic za odlaganje pramena kose itd) ?
Set imas u knjizari u Alti (mislim da je knjizara na prvom spratu). U setu dodju kutijica za pramen kose, kutijica za prvi zub i makazice. Ja sam to gledao u martu mjesecu i tada je bilo samo za djevojcice a meni je trebalo za djecaka. Obisao sam cijeli grad i samo u toj knjizari nasao set a posebnu kutijicu imas u knjizari u SCC-u (na -1) - znaci bez makazica ili bilo kojih dodataka, znaci sama kutijica sa nekim medom i drugim zivotinjama (ima vise vrsta).
Eh da, vidi i u Bimacu u SCC-u, mislim da i tu ima ali je papreno. :)
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#18414 Re: Gdje u Sa......

Post by Ujedam »

novosib wrote:Gdje ima kupiti set za kumstvo (makaze, jastucic za odlaganje pramena kose itd) ?
Na FB milion zena pravi te specijalne kutije, te setove :) Grupa Pretty Kreativci :-D
User avatar
madesa
Posts: 5564
Joined: 26/07/2013 02:37

#18415 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

gdje kupiti manju do 25 cm sirine cjediljku za sudje ?
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#18416 Re: Gdje u Sa......

Post by Ujedam »

madesa wrote:gdje kupiti manju do 25 cm sirine cjediljku za sudje ?
Ikea :)
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#18417 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

madesa wrote:gdje kupiti manju do 25 cm sirine cjediljku za sudje ?
Te , mahom plastične budalastine, najbolje pogledati u FIS-u, Robotu, Bingu, a takođe i Mars97 ima tih stvarčica (plastika, mahom iz majke Turske!) :thumbup:
User avatar
muha_sa
Posts: 140401
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#18418 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

Ujedam wrote:
madesa wrote:gdje kupiti manju do 25 cm sirine cjediljku za sudje ?
Ikea :)
u Zagrebu il novootvorena u Begešu :?
User avatar
jucer-danas-sutra
Posts: 11
Joined: 07/07/2010 08:47

#18419 Re: Gdje u Sa......

Post by jucer-danas-sutra »

Gdje u Sarajevu prenoćiti ?

Treba bi dobar hostel od 16-18 septembra za dvije osobe u blizini BBI centra, pa ako ima neko prijedlog, bila bi zahvalna.

LP
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#18420 Re: Gdje u Sa......

Post by Ujedam »

muha_sa wrote:
Ujedam wrote:
madesa wrote:gdje kupiti manju do 25 cm sirine cjediljku za sudje ?
Ikea :)
u Zagrebu il novootvorena u Begešu :?
slušaj ti ba.. :lol: :lol: ne zajebavaj :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140401
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#18421 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

Image
User avatar
Pauza
Posts: 779
Joined: 03/06/2016 11:00

#18422 Re: Gdje u Sa......

Post by Pauza »

nj0be wrote:Gdje u Sa kupiti one pločaste radijatore (centralno grijanje u pitanju)? Ujedno, ima li neko preporuku za neke druge radijatore i koliko se krecu cijene izmjene npr po komadu (sa rukama i svim)?
Evo da podijelim moje iskustvo sa zamjenom radijatora centralnog grijanja.... ugradio sam reparirane gusane radijatore 690/3, cijena po rebru mi je bila 12km, a po piku moze da se nađe i duplo jeftinije samo treba ofarbati i to transportovati. Na kraju, sa rukama, materijalom i svim majstorovim marifetlucima me je došla cijena 26km po rebru. :? :shock: :izet:
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#18423 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

MILKY- VELIKO NE!!! Palacinak MIlKY ZNA, stave tonu TAKOVO eurokrema i neke cokoladice sitne, tvrde ko kamen,,a 5.50KM...

Dobri palacinci su u Nutella baru i Zutom kutku, u Zutom kutku obavezno probati i wafel sa vocem i nutellom :D e to je raaaj..
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#18424 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

Nisrin wrote:MILKY- VELIKO NE!!! Palacinak MIlKY ZNA, stave tonu TAKOVO eurokrema i neke cokoladice sitne, tvrde ko kamen,,a 5.50KM...

Dobri palacinci su u Nutella baru i Zutom kutku, u Zutom kutku obavezno probati i wafel sa vocem i nutellom :D e to je raaaj..

Dje je Zuti kutak?

E jesam navalila sa citiranjem :skoljka:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#18425 Re: Gdje u Sa......

Post by MOSALJOZE »

VenomousV wrote:
Nisrin wrote:MILKY- VELIKO NE!!! Palacinak MIlKY ZNA, stave tonu TAKOVO eurokrema i neke cokoladice sitne, tvrde ko kamen,,a 5.50KM...

Dobri palacinci su u Nutella baru i Zutom kutku, u Zutom kutku obavezno probati i wafel sa vocem i nutellom :D e to je raaaj..

Dje je Zuti kutak?

E jesam navalila sa citiranjem :skoljka:
Na إليدزا u Maloj aleji
Post Reply