Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18376 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Ciao bella :mrgreen:
odo na paintball
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18377 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Valjda te na paintbalu manje ljudi resetaju.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18378 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:Valjda te na paintbalu manje ljudi resetaju.
:lol: :lol:
tanak si ba
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#18379 Re: Zeničani

Post by Ajatolah_ »

Gdje se može vidjeti taj famozni budžet?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#18380 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Bgm, Fudo ima ogromnu podrsku u ovom trenutku. Danas na poslu, od 20 ljudi, svi redom jebu nanu SDA-aovcima.

Da sutra budu izbori dozvijeli bi nevidjen potop. :shock: :-)

Od Snage centra mi se povraca. Fuj, fuj, fuj. Gori su od SDA sto puta. Zajebali su raju. :(

Sva sreca pa sam glasao za NS. Za sada su opravdali moj glas, kao i svaki put do sada. :thumbup:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#18381 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Nezir na predavanju: kroooljica dokooza (kraljica dokaza)
imal virosaaa ( ima li virusa (na usb sticku))

Meskic latentni gay i kompleksas.


Fudo se njih treba bojat i njihove prijave? Pa takve on jede za uzinu dok mu se rucak ne servira.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#18382 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

kamen spoticanja wrote:Btw eno dofu s vracetom i ekipom u carpe diemu :mrgreen:
Imao sam sa VraceTom kratak razgovor. Rekoh mu da je vjerovatno okruzen ljudima koji mu govore da je sve pet i da ima podrsku ljudi koji su mu dali glas. Slabo da ima jarana koji ce mu u facu reci sta je na stvari. Uzvratio je sa par floskula, kao, vodimo ozbiljnu politiku za gradjane, grad itd. Svjestan je i on da nije tako i da ce sa SDA u savezu granatovano propasti. Zato me ne bi iznenadilo da napravi zaokret. SDA treba marginalizovati, maksimalno.

Snaga centra se jos uvijek moze izvuci, mada su za mene realno polozili, sta god do kraja urade. Glasao sam za Vracu i zajebao se. Sreca pa mu stranci nisam dao glas.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18383 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Kikibombona wrote:
kamen spoticanja wrote:Btw eno dofu s vracetom i ekipom u carpe diemu :mrgreen:
Imao sam sa VraceTom kratak razgovor. Rekoh mu da je vjerovatno okruzen ljudima koji mu govore da je sve pet i da ima podrsku ljudi koji su mu dali glas. Slabo da ima jarana koji ce mu u facu reci sta je na stvari. Uzvratio je sa par floskula, kao, vodimo ozbiljnu politiku za gradjane, grad itd. Svjestan je i on da nije tako i da ce sa SDA u savezu granatovano propasti. Zato me ne bi iznenadilo da napravi zaokret. SDA treba marginalizovati, maksimalno.

Snaga centra se jos uvijek moze izvuci, mada su za mene realno polozili, sta god do kraja urade. Glasao sam za Vracu i zajebao se. Sreca pa mu stranci nisam dao glas.
Fudo je svojim kabadahijskim nastupima iste gurnuo u krilo zelenih
e sad se mora vaditi...a racionalnije je bilo imati ih uz sebe svo vrijeme
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18384 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Kikibombona wrote:Bgm, Fudo ima ogromnu podrsku u ovom trenutku. Danas na poslu, od 20 ljudi, svi redom jebu nanu SDA-aovcima.

Da sutra budu izbori dozvijeli bi nevidjen potop. :shock: :-)

Od Snage centra mi se povraca. Fuj, fuj, fuj. Gori su od SDA sto puta. Zajebali su raju. :(

Sva sreca pa sam glasao za NS. Za sada su opravdali moj glas, kao i svaki put do sada. :thumbup:
Ma to je taman...na izborima nek uzme 700 % i onda radi sta zeli
Ali krsiti zakon nije cool
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#18385 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kamen spoticanja wrote:
Kikibombona wrote:Bgm, Fudo ima ogromnu podrsku u ovom trenutku. Danas na poslu, od 20 ljudi, svi redom jebu nanu SDA-aovcima.

Da sutra budu izbori dozvijeli bi nevidjen potop. :shock: :-)

Od Snage centra mi se povraca. Fuj, fuj, fuj. Gori su od SDA sto puta. Zajebali su raju. :(

Sva sreca pa sam glasao za NS. Za sada su opravdali moj glas, kao i svaki put do sada. :thumbup:
Ma to je taman...na izborima nek uzme 700 % i onda radi sta zeli
Ali krsiti zakon nije cool
Kreni od sebe druze i fiskalnih racuna.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#18386 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

A jeste cool zaposljavanje bez konkursa?

O profesorima svog bivseg fakulteta necu nista pisati, odavno se zna da je politizovan. Cujem i da je na tribni u petak jedna u moje vrijeme asistentica, a sada profesorica uputila pismo-javnu pohvalu Baketu za sve njegove reforme. Neka pita svoje bivse studente gdje rade zahvaljujuci tim reformama.

Ne vide da sto se vise oglasavaju da sve vise tone.
didzej1602
Posts: 237
Joined: 20/09/2015 14:50

#18387 Re: Zeničani

Post by didzej1602 »

clio_dci120 wrote:A jeste cool zaposljavanje bez konkursa?

O profesorima svog bivseg fakulteta necu nista pisati, odavno se zna da je politizovan. Cujem i da je na tribni u petak jedna u moje vrijeme asistentica, a sada profesorica uputila pismo-javnu pohvalu Baketu za sve njegove reforme. Neka pita svoje bivse studente gdje rade zahvaljujuci tim reformama.

Ne vide da sto se vise oglasavaju da sve vise tone.
a mislis da Fudo nije zaposlio/nece zaposliti bez konkursa? :-)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#18388 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Gdje su stručnjaci što su ovdje agitovali za SC i govorili da je glas za bilo koga drugog - glas za SDA? :lol:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#18389 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

didzej1602 wrote:
clio_dci120 wrote:A jeste cool zaposljavanje bez konkursa?

O profesorima svog bivseg fakulteta necu nista pisati, odavno se zna da je politizovan. Cujem i da je na tribni u petak jedna u moje vrijeme asistentica, a sada profesorica uputila pismo-javnu pohvalu Baketu za sve njegove reforme. Neka pita svoje bivse studente gdje rade zahvaljujuci tim reformama.

Ne vide da sto se vise oglasavaju da sve vise tone.
a mislis da Fudo nije zaposlio/nece zaposliti bez konkursa? :-)
Vjerovatno hoce, ali ovdje ispada da su ovi nevinasca, a Dofu Gargamel...
Sve je to isto u pet deka...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18390 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:
kamen spoticanja wrote:
Kikibombona wrote:Bgm, Fudo ima ogromnu podrsku u ovom trenutku. Danas na poslu, od 20 ljudi, svi redom jebu nanu SDA-aovcima.

Da sutra budu izbori dozvijeli bi nevidjen potop. :shock: :-)

Od Snage centra mi se povraca. Fuj, fuj, fuj. Gori su od SDA sto puta. Zajebali su raju. :(

Sva sreca pa sam glasao za NS. Za sada su opravdali moj glas, kao i svaki put do sada. :thumbup:
Ma to je taman...na izborima nek uzme 700 % i onda radi sta zeli
Ali krsiti zakon nije cool
Kreni od sebe druze i fiskalnih racuna.
Sjajno...al mene kad uhvate ako nisam kucao hebu mi nanu naninu ko sto realno i treba
ovde se fudi aplaudira...to nije cool
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18391 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Neizdavanje fiskalnih racuna je prekrsaj. Proglasavanje budzeta nije.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18392 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:Neizdavanje fiskalnih racuna je prekrsaj. Proglasavanje budzeta nije.
Zloupotreba polozaja i ovlasti je krivicno djelo
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18393 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Neizdavanje fiskalnih racuna je prekrsaj. Proglasavanje budzeta nije.
Zloupotreba polozaja i ovlasti je krivicno djelo
Jeste zato je Zukic u pritvoru.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18394 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Neizdavanje fiskalnih racuna je prekrsaj. Proglasavanje budzeta nije.
Zloupotreba polozaja i ovlasti je krivicno djelo
Jeste zato je Zukic u pritvoru.
I jos kamara zelenih pljackasa i baraba
i ostatak ce doci nadam se
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18395 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote: I jos kamara zelenih pljackasa i baraba
i ostatak ce doci nadam se
Dabogda.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18396 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote: I jos kamara zelenih pljackasa i baraba
i ostatak ce doci nadam se
Dabogda.
Hoce ako Bog da
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#18397 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kamen spoticanja wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote: I jos kamara zelenih pljackasa i baraba
i ostatak ce doci nadam se
Dabogda.
Hoce ako Bog da
Osta ti onda bez stranke.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18398 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Hajde kad fudi nije smetalo nece ni meni :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#18399 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Image
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#18400 Re: Zeničani

Post by Norm »

smartXL wrote:
Norm wrote:
...komentar o trosenju NASIH para na tablete vijecnicima koji to sebi mogu priustiti neukusan?...komentar o katastrofalnom stanju u TZV besplatnom skolstvu u 21.vijeku u Evropskoj zemlji, bez obzira sto nije nadleznost gurua Fude neukusan? haj' dobro...
P.S.ja nesto imam osjecaj da VI niste dugo prosli kroz Blatusu...
Ne mogu te povezat nikako al hajd. Skoro svaki dan prolazim kroz Blatusu pa znam sta vidim i ne slaze se sa komentarom.

Opet ti kazem da obrazovanje nije u nadleznosti Gradske uprave, nego Ministarstvna nauke, kulture i sporta ZDK, pa se obrati ministru sa pricom da je stanje u skolstvu katastrofalno i da poduzme nesto. Fulas temu.
...ne fulam ja nego ti...uporno...nisam postavio pitanje guru-u Fudi, niti vijecnicima, koji su ponisteni guruJevom naredbom :D nego svima nama...ali ti ocito nisi od ovih obicnih smrtnika...da nisi dobio tablet?
Post Reply