odo na paintball
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18376 Re: Zeničani
Ciao bella
odo na paintball
odo na paintball
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18377 Re: Zeničani
Valjda te na paintbalu manje ljudi resetaju.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18378 Re: Zeničani
_BataZiv_0809 wrote:Valjda te na paintbalu manje ljudi resetaju.
tanak si ba
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#18379 Re: Zeničani
Gdje se može vidjeti taj famozni budžet?
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#18380 Re: Zeničani
Bgm, Fudo ima ogromnu podrsku u ovom trenutku. Danas na poslu, od 20 ljudi, svi redom jebu nanu SDA-aovcima.
Da sutra budu izbori dozvijeli bi nevidjen potop.
Od Snage centra mi se povraca. Fuj, fuj, fuj. Gori su od SDA sto puta. Zajebali su raju.
Sva sreca pa sam glasao za NS. Za sada su opravdali moj glas, kao i svaki put do sada.
Da sutra budu izbori dozvijeli bi nevidjen potop.
Od Snage centra mi se povraca. Fuj, fuj, fuj. Gori su od SDA sto puta. Zajebali su raju.
Sva sreca pa sam glasao za NS. Za sada su opravdali moj glas, kao i svaki put do sada.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#18381 Re: Zeničani
Nezir na predavanju: kroooljica dokooza (kraljica dokaza)
imal virosaaa ( ima li virusa (na usb sticku))
Meskic latentni gay i kompleksas.
Fudo se njih treba bojat i njihove prijave? Pa takve on jede za uzinu dok mu se rucak ne servira.
imal virosaaa ( ima li virusa (na usb sticku))
Meskic latentni gay i kompleksas.
Fudo se njih treba bojat i njihove prijave? Pa takve on jede za uzinu dok mu se rucak ne servira.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#18382 Re: Zeničani
Imao sam sa VraceTom kratak razgovor. Rekoh mu da je vjerovatno okruzen ljudima koji mu govore da je sve pet i da ima podrsku ljudi koji su mu dali glas. Slabo da ima jarana koji ce mu u facu reci sta je na stvari. Uzvratio je sa par floskula, kao, vodimo ozbiljnu politiku za gradjane, grad itd. Svjestan je i on da nije tako i da ce sa SDA u savezu granatovano propasti. Zato me ne bi iznenadilo da napravi zaokret. SDA treba marginalizovati, maksimalno.kamen spoticanja wrote:Btw eno dofu s vracetom i ekipom u carpe diemu
Snaga centra se jos uvijek moze izvuci, mada su za mene realno polozili, sta god do kraja urade. Glasao sam za Vracu i zajebao se. Sreca pa mu stranci nisam dao glas.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18383 Re: Zeničani
Fudo je svojim kabadahijskim nastupima iste gurnuo u krilo zelenihKikibombona wrote:Imao sam sa VraceTom kratak razgovor. Rekoh mu da je vjerovatno okruzen ljudima koji mu govore da je sve pet i da ima podrsku ljudi koji su mu dali glas. Slabo da ima jarana koji ce mu u facu reci sta je na stvari. Uzvratio je sa par floskula, kao, vodimo ozbiljnu politiku za gradjane, grad itd. Svjestan je i on da nije tako i da ce sa SDA u savezu granatovano propasti. Zato me ne bi iznenadilo da napravi zaokret. SDA treba marginalizovati, maksimalno.kamen spoticanja wrote:Btw eno dofu s vracetom i ekipom u carpe diemu
Snaga centra se jos uvijek moze izvuci, mada su za mene realno polozili, sta god do kraja urade. Glasao sam za Vracu i zajebao se. Sreca pa mu stranci nisam dao glas.
e sad se mora vaditi...a racionalnije je bilo imati ih uz sebe svo vrijeme
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18384 Re: Zeničani
Ma to je taman...na izborima nek uzme 700 % i onda radi sta zeliKikibombona wrote:Bgm, Fudo ima ogromnu podrsku u ovom trenutku. Danas na poslu, od 20 ljudi, svi redom jebu nanu SDA-aovcima.
Da sutra budu izbori dozvijeli bi nevidjen potop.![]()
![]()
Od Snage centra mi se povraca. Fuj, fuj, fuj. Gori su od SDA sto puta. Zajebali su raju.![]()
Sva sreca pa sam glasao za NS. Za sada su opravdali moj glas, kao i svaki put do sada.
Ali krsiti zakon nije cool
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18385 Re: Zeničani
Kreni od sebe druze i fiskalnih racuna.kamen spoticanja wrote:Ma to je taman...na izborima nek uzme 700 % i onda radi sta zeliKikibombona wrote:Bgm, Fudo ima ogromnu podrsku u ovom trenutku. Danas na poslu, od 20 ljudi, svi redom jebu nanu SDA-aovcima.
Da sutra budu izbori dozvijeli bi nevidjen potop.![]()
![]()
Od Snage centra mi se povraca. Fuj, fuj, fuj. Gori su od SDA sto puta. Zajebali su raju.![]()
Sva sreca pa sam glasao za NS. Za sada su opravdali moj glas, kao i svaki put do sada.
Ali krsiti zakon nije cool
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#18386 Re: Zeničani
A jeste cool zaposljavanje bez konkursa?
O profesorima svog bivseg fakulteta necu nista pisati, odavno se zna da je politizovan. Cujem i da je na tribni u petak jedna u moje vrijeme asistentica, a sada profesorica uputila pismo-javnu pohvalu Baketu za sve njegove reforme. Neka pita svoje bivse studente gdje rade zahvaljujuci tim reformama.
Ne vide da sto se vise oglasavaju da sve vise tone.
O profesorima svog bivseg fakulteta necu nista pisati, odavno se zna da je politizovan. Cujem i da je na tribni u petak jedna u moje vrijeme asistentica, a sada profesorica uputila pismo-javnu pohvalu Baketu za sve njegove reforme. Neka pita svoje bivse studente gdje rade zahvaljujuci tim reformama.
Ne vide da sto se vise oglasavaju da sve vise tone.
-
didzej1602
- Posts: 237
- Joined: 20/09/2015 14:50
#18387 Re: Zeničani
a mislis da Fudo nije zaposlio/nece zaposliti bez konkursa?clio_dci120 wrote:A jeste cool zaposljavanje bez konkursa?
O profesorima svog bivseg fakulteta necu nista pisati, odavno se zna da je politizovan. Cujem i da je na tribni u petak jedna u moje vrijeme asistentica, a sada profesorica uputila pismo-javnu pohvalu Baketu za sve njegove reforme. Neka pita svoje bivse studente gdje rade zahvaljujuci tim reformama.
Ne vide da sto se vise oglasavaju da sve vise tone.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#18388 Re: Zeničani
Gdje su stručnjaci što su ovdje agitovali za SC i govorili da je glas za bilo koga drugog - glas za SDA? 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#18389 Re: Zeničani
Vjerovatno hoce, ali ovdje ispada da su ovi nevinasca, a Dofu Gargamel...didzej1602 wrote:a mislis da Fudo nije zaposlio/nece zaposliti bez konkursa?clio_dci120 wrote:A jeste cool zaposljavanje bez konkursa?
O profesorima svog bivseg fakulteta necu nista pisati, odavno se zna da je politizovan. Cujem i da je na tribni u petak jedna u moje vrijeme asistentica, a sada profesorica uputila pismo-javnu pohvalu Baketu za sve njegove reforme. Neka pita svoje bivse studente gdje rade zahvaljujuci tim reformama.
Ne vide da sto se vise oglasavaju da sve vise tone.
Sve je to isto u pet deka...
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18390 Re: Zeničani
Sjajno...al mene kad uhvate ako nisam kucao hebu mi nanu naninu ko sto realno i trebaCasual's wrote:Kreni od sebe druze i fiskalnih racuna.kamen spoticanja wrote:Ma to je taman...na izborima nek uzme 700 % i onda radi sta zeliKikibombona wrote:Bgm, Fudo ima ogromnu podrsku u ovom trenutku. Danas na poslu, od 20 ljudi, svi redom jebu nanu SDA-aovcima.
Da sutra budu izbori dozvijeli bi nevidjen potop.![]()
![]()
Od Snage centra mi se povraca. Fuj, fuj, fuj. Gori su od SDA sto puta. Zajebali su raju.![]()
Sva sreca pa sam glasao za NS. Za sada su opravdali moj glas, kao i svaki put do sada.
Ali krsiti zakon nije cool
ovde se fudi aplaudira...to nije cool
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18391 Re: Zeničani
Neizdavanje fiskalnih racuna je prekrsaj. Proglasavanje budzeta nije.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18392 Re: Zeničani
Zloupotreba polozaja i ovlasti je krivicno djelo_BataZiv_0809 wrote:Neizdavanje fiskalnih racuna je prekrsaj. Proglasavanje budzeta nije.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18393 Re: Zeničani
Jeste zato je Zukic u pritvoru.kamen spoticanja wrote:Zloupotreba polozaja i ovlasti je krivicno djelo_BataZiv_0809 wrote:Neizdavanje fiskalnih racuna je prekrsaj. Proglasavanje budzeta nije.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18394 Re: Zeničani
I jos kamara zelenih pljackasa i baraba_BataZiv_0809 wrote:Jeste zato je Zukic u pritvoru.kamen spoticanja wrote:Zloupotreba polozaja i ovlasti je krivicno djelo_BataZiv_0809 wrote:Neizdavanje fiskalnih racuna je prekrsaj. Proglasavanje budzeta nije.
i ostatak ce doci nadam se
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18395 Re: Zeničani
Dabogda.kamen spoticanja wrote: I jos kamara zelenih pljackasa i baraba
i ostatak ce doci nadam se
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18396 Re: Zeničani
Hoce ako Bog da_BataZiv_0809 wrote:Dabogda.kamen spoticanja wrote: I jos kamara zelenih pljackasa i baraba
i ostatak ce doci nadam se
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#18397 Re: Zeničani
Osta ti onda bez stranke.kamen spoticanja wrote:Hoce ako Bog da_BataZiv_0809 wrote:Dabogda.kamen spoticanja wrote: I jos kamara zelenih pljackasa i baraba
i ostatak ce doci nadam se
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18398 Re: Zeničani
Hajde kad fudi nije smetalo nece ni meni 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#18400 Re: Zeničani
...ne fulam ja nego ti...uporno...nisam postavio pitanje guru-u Fudi, niti vijecnicima, koji su ponisteni guruJevom naredbomsmartXL wrote:Ne mogu te povezat nikako al hajd. Skoro svaki dan prolazim kroz Blatusu pa znam sta vidim i ne slaze se sa komentarom.Norm wrote:
...komentar o trosenju NASIH para na tablete vijecnicima koji to sebi mogu priustiti neukusan?...komentar o katastrofalnom stanju u TZV besplatnom skolstvu u 21.vijeku u Evropskoj zemlji, bez obzira sto nije nadleznost gurua Fude neukusan? haj' dobro...
P.S.ja nesto imam osjecaj da VI niste dugo prosli kroz Blatusu...
Opet ti kazem da obrazovanje nije u nadleznosti Gradske uprave, nego Ministarstvna nauke, kulture i sporta ZDK, pa se obrati ministru sa pricom da je stanje u skolstvu katastrofalno i da poduzme nesto. Fulas temu.

