Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
slikarr
Posts: 93
Joined: 11/11/2012 13:31

#18376 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by slikarr »

JOINT_1921 wrote:
KvaziExpert wrote: Trči funkcija i viče: "Bježite svi, stiže derivacija!!!"
Sve su se funkcije razbježale, samo jedna mirno, nezainteresirano stoji.
Dolazi derivacija i kaže: "Šta ti ne bježiš? Ja sam derivacija!"
Funkcija kulerski odgovara: "Pa šta onda, ja sam e na x"
Derivacija će: "a ja sam derivacija po y!"
HAHa :D :lol: Pricao nam je profa nekad prije 10-ak godina u prvom razredu, odabrane oblasti matematike, tada nismo nista kontali, gledali ga kao kakvog abrljaka... :D Dobar vic :lol:
NE kontas ga ni sada :) Sad samo buljis u monitor umjesto profe :) hihihihih
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18377 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

sve mi je jasno, ali ne i ljudi koji ubadaju i ujedaju druge bez ikakvog povoda, potrebe i razloga... slikar ba, kakva je to zloba u tebi majke ti, kakvi su to kompleksi :|
hrustic
Posts: 35
Joined: 03/07/2013 18:52

#18378 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by hrustic »

Zakačim slučajno u klubu lika ramenom, on mi kaže: "Je l imaš neki problem brate?!"
Ja mu sve ispričao, evo plačemo obojica.
hrustic
Posts: 35
Joined: 03/07/2013 18:52

#18379 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by hrustic »

Zeno, koji program na masini da ukljucim da operem trenerku?
Zavisi. Sta pise na trenerci?
Pise Adidas, sto?
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#18380 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Janjicar »

VektoR wrote:
exliberal-ex wrote:Ovo je vic dana :D :D :D :D :D


"Vozač kamiona S. Š. nakon što je počinio saobraćajni prekršaj u blizini Doboja pokušao je novčanicom od 20 evra da podmiti policajce.

Ovo ne bi bilo neobično da kazna koju je podmićivanjem hteo da izbegne ne iznosi 40 konvertibilnih maraka, što je oko 20 evra.

Nakon nepropisnog preticanja vozila na punoj liniji na delu magistralnog puta M-17 u mestu Šešlije, S. Š. je saobraćajnoj policiji u službeni automobil „ubacio” 20 evra da bi mu „oprostili” kaznu od 40 KM (što je oko 20 evra) koja se izdaje na mestu događaja i da mu ne bi napisali prekršajni nalog.

Novčanica je izuzeta, a o događaju je obavešteno Okružno tužilaštvo u Doboju. (Blic)"
Preticanje na punoj je 100 KM (50€), 30 dana zastitna mjera zabrane upravljanja i 2 ili 3 kaznena boda... mene jednom strefilo :D
Nekad bilo...
Ako si prelazio preko pune linije a da pri tome nisi ugrozio druge ucesnike u saobracaju ili nije u pitanju krivina kazna je samo 40 KM :)

Ako si prelazio preko pune linije i ugrozio ostale ucesnike u saobracju ( pa makar preticao i radnu masinu) kazna je mnogo veca.
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#18381 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by -danTe- »

Isključili mi internet, pa evo sjedim sa porodicom... Fini neki ljudi. :-D
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18382 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

-danTe- wrote:Isključili mi internet, pa evo sjedim sa porodicom... Fini neki ljudi. :-D
Ovo na fb juče bilo...vazdan :D
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#18383 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by iSwagga »

Benjo73 wrote:
-danTe- wrote:Isključili mi internet, pa evo sjedim sa porodicom... Fini neki ljudi. :-D
Ovo na fb juče bilo...vazdan :D
Fazon je vec 10-ak dan star.. :run:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#18384 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by -danTe- »

Benjo73 wrote: Ovo na fb juče bilo...vazdan :D
ma veze nemam, ja sam kod nekog vidio, pa hajde reko da podijelim :mrgreen:
iSwagga wrote:Fazon je vec 10-ak dan star.. :run:
cijelih 10 dana :shock:
jbg, nisam ja kao vi u tom nekom swag ili kako vec fazonu upucen, kod nas normalnih to kasni malo :)
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18385 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

-danTe- wrote:
Benjo73 wrote: Ovo na fb juče bilo...vazdan :D
ma veze nemam, ja sam kod nekog vidio, pa hajde reko da podijelim :mrgreen:
iSwagga wrote:Fazon je vec 10-ak dan star.. :run:
cijelih 10 dana :shock:
jbg, nisam ja kao vi u tom nekom swag ili kako vec fazonu upucen, kod nas normalnih to kasni malo :)
Ma nema veze, mi nenormalni volimo ponekad da provociramo. :D
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#18386 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by SaPnA »

kako god ja prvi put cujem :D :thumbup:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#18387 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kisni indijanac »

Benjo73 wrote:
-danTe- wrote:Isključili mi internet, pa evo sjedim sa porodicom... Fini neki ljudi. :-D
Ovo na fb juče bilo...vazdan :D
iSwagga wrote: Fazon je vec 10-ak dan star.. :run:
možda nema svako fejs, možda nisu svi non stop na internetu, jbg. ja kad vidim nešto što sam već nekad pročitao ili čuo ja ignorišem, ne kontam kakva je furka komentirati nešto što je možda bajato, jednostavno iskuliraš ili preskočiš, meni nije problem pročitati ni stari vic sa bradom ako sam ga zaboravio, ok nismo svi isti......
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18388 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

hajdmo sad tri stranice naklapati kako on to nije vidio i ko ima fb, a ko nema :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#18389 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by plain vanilla »

shmizlica wrote:hajdmo sad tri stranice naklapati kako on to nije vidio i ko ima fb, a ko nema :-)
hajmo stvarno :mrgreen:
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#18391 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Averus »

meni svejedno, ionako 99% viceva koji su postavljeni ovdje su za djecu iz 3. osnovne... :zoka:



Image
User avatar
Logovan
Posts: 102815
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18392 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

NenjiA wrote:meni svejedno, ionako 99% viceva koji su postavljeni ovdje su za djecu iz 3. osnovne... :zoka:



Image
Hajde dobro je pa nije 100%. :-)
Smajic.smajo
Posts: 614
Joined: 01/07/2013 14:05

#18393 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Smajic.smajo »

mozda ste jarani na fb vas 3 il kolko vas vec ima...
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18394 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

jesam zakuh'o :D
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18395 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

Benjo73 wrote:jesam zakuh'o :D
jesi, nemoj više :D
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#18396 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by tendzera »

Sta serendate kog djavla? :zoka:
Na topić: Idu 2 psa ulicom. jedan se češka a drugi slovačka.
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18397 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Idu dva paradaiza ulicom, kaže jedan:

- Pazi, fappppppp !
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#18398 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by tendzera »

Idu dva FAP-a ulicom,jedan je DAF a drugi MAN. :zoka:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18399 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Zašto voz ide brže noću nego po šinama?

Zato što je noću hladnije nego napolju. :D
Last edited by Benjo73 on 18/07/2013 08:58, edited 1 time in total.
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18400 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

Benjo73 wrote:Zašto voz ide brže noću nego po šinama?

Zato što je noću hladije nego napolju. :D

:hm:
Post Reply