NE kontas ga ni sadaJOINT_1921 wrote:HAHaKvaziExpert wrote: Trči funkcija i viče: "Bježite svi, stiže derivacija!!!"
Sve su se funkcije razbježale, samo jedna mirno, nezainteresirano stoji.
Dolazi derivacija i kaže: "Šta ti ne bježiš? Ja sam derivacija!"
Funkcija kulerski odgovara: "Pa šta onda, ja sam e na x"
Derivacija će: "a ja sam derivacija po y!"![]()
Pricao nam je profa nekad prije 10-ak godina u prvom razredu, odabrane oblasti matematike, tada nismo nista kontali, gledali ga kao kakvog abrljaka...
Dobar vic
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
slikarr
- Posts: 93
- Joined: 11/11/2012 13:31
#18376 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18377 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
sve mi je jasno, ali ne i ljudi koji ubadaju i ujedaju druge bez ikakvog povoda, potrebe i razloga... slikar ba, kakva je to zloba u tebi majke ti, kakvi su to kompleksi 
-
hrustic
- Posts: 35
- Joined: 03/07/2013 18:52
#18378 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Zakačim slučajno u klubu lika ramenom, on mi kaže: "Je l imaš neki problem brate?!"
Ja mu sve ispričao, evo plačemo obojica.
Ja mu sve ispričao, evo plačemo obojica.
-
hrustic
- Posts: 35
- Joined: 03/07/2013 18:52
#18379 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Zeno, koji program na masini da ukljucim da operem trenerku?
Zavisi. Sta pise na trenerci?
Pise Adidas, sto?
Zavisi. Sta pise na trenerci?
Pise Adidas, sto?
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#18380 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Nekad bilo...VektoR wrote:Preticanje na punoj je 100 KM (50€), 30 dana zastitna mjera zabrane upravljanja i 2 ili 3 kaznena boda... mene jednom strefiloexliberal-ex wrote:Ovo je vic dana![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
"Vozač kamiona S. Š. nakon što je počinio saobraćajni prekršaj u blizini Doboja pokušao je novčanicom od 20 evra da podmiti policajce.
Ovo ne bi bilo neobično da kazna koju je podmićivanjem hteo da izbegne ne iznosi 40 konvertibilnih maraka, što je oko 20 evra.
Nakon nepropisnog preticanja vozila na punoj liniji na delu magistralnog puta M-17 u mestu Šešlije, S. Š. je saobraćajnoj policiji u službeni automobil „ubacio” 20 evra da bi mu „oprostili” kaznu od 40 KM (što je oko 20 evra) koja se izdaje na mestu događaja i da mu ne bi napisali prekršajni nalog.
Novčanica je izuzeta, a o događaju je obavešteno Okružno tužilaštvo u Doboju. (Blic)"
Ako si prelazio preko pune linije a da pri tome nisi ugrozio druge ucesnike u saobracaju ili nije u pitanju krivina kazna je samo 40 KM
Ako si prelazio preko pune linije i ugrozio ostale ucesnike u saobracju ( pa makar preticao i radnu masinu) kazna je mnogo veca.
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#18381 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Isključili mi internet, pa evo sjedim sa porodicom... Fini neki ljudi. 
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18382 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ovo na fb juče bilo...vazdan-danTe- wrote:Isključili mi internet, pa evo sjedim sa porodicom... Fini neki ljudi.
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#18383 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Fazon je vec 10-ak dan star..Benjo73 wrote:Ovo na fb juče bilo...vazdan-danTe- wrote:Isključili mi internet, pa evo sjedim sa porodicom... Fini neki ljudi.
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#18384 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ma veze nemam, ja sam kod nekog vidio, pa hajde reko da podijelimBenjo73 wrote: Ovo na fb juče bilo...vazdan
cijelih 10 danaiSwagga wrote:Fazon je vec 10-ak dan star..
jbg, nisam ja kao vi u tom nekom swag ili kako vec fazonu upucen, kod nas normalnih to kasni malo
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18385 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ma nema veze, mi nenormalni volimo ponekad da provociramo.-danTe- wrote:ma veze nemam, ja sam kod nekog vidio, pa hajde reko da podijelimBenjo73 wrote: Ovo na fb juče bilo...vazdan![]()
cijelih 10 danaiSwagga wrote:Fazon je vec 10-ak dan star..![]()
jbg, nisam ja kao vi u tom nekom swag ili kako vec fazonu upucen, kod nas normalnih to kasni malo
-
SaPnA
- Posts: 7102
- Joined: 12/05/2011 20:02
- Location: Kattegat
#18386 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
kako god ja prvi put cujem

- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#18387 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Benjo73 wrote:Ovo na fb juče bilo...vazdan-danTe- wrote:Isključili mi internet, pa evo sjedim sa porodicom... Fini neki ljudi.
možda nema svako fejs, možda nisu svi non stop na internetu, jbg. ja kad vidim nešto što sam već nekad pročitao ili čuo ja ignorišem, ne kontam kakva je furka komentirati nešto što je možda bajato, jednostavno iskuliraš ili preskočiš, meni nije problem pročitati ni stari vic sa bradom ako sam ga zaboravio, ok nismo svi isti......iSwagga wrote: Fazon je vec 10-ak dan star..
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18388 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
hajdmo sad tri stranice naklapati kako on to nije vidio i ko ima fb, a ko nema 
- plain vanilla
- Posts: 70284
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#18389 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
hajmo stvarnoshmizlica wrote:hajdmo sad tri stranice naklapati kako on to nije vidio i ko ima fb, a ko nema
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#18391 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
meni svejedno, ionako 99% viceva koji su postavljeni ovdje su za djecu iz 3. osnovne...


- Logovan
- Posts: 102815
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18392 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Hajde dobro je pa nije 100%.NenjiA wrote:meni svejedno, ionako 99% viceva koji su postavljeni ovdje su za djecu iz 3. osnovne...![]()
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#18393 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
mozda ste jarani na fb vas 3 il kolko vas vec ima...
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18394 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
jesam zakuh'o 
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18395 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
jesi, nemoj višeBenjo73 wrote:jesam zakuh'o
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#18396 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Sta serendate kog djavla?
Na topić: Idu 2 psa ulicom. jedan se češka a drugi slovačka.
Na topić: Idu 2 psa ulicom. jedan se češka a drugi slovačka.
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18397 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Idu dva paradaiza ulicom, kaže jedan:
- Pazi, fappppppp !
- Pazi, fappppppp !
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#18398 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Idu dva FAP-a ulicom,jedan je DAF a drugi MAN. 
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18399 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Zašto voz ide brže noću nego po šinama?
Zato što je noću hladnije nego napolju.
Zato što je noću hladnije nego napolju.
Last edited by Benjo73 on 18/07/2013 08:58, edited 1 time in total.
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18400 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Benjo73 wrote:Zašto voz ide brže noću nego po šinama?
Zato što je noću hladije nego napolju.
