JanuaryJones wrote:Mislim da ona kod Stomatologije nudi 5 pf po stranici.Toffee karamela wrote:pitam na temi o kopirnicama pa mi niko ne odgovara...povoljna kopirnica u gradu, 0,05-0,07 pf po stranici?
Gdje u Sa......
- Toffee karamela
- Posts: 3230
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#18376 Re: Gdje u Sa......
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#18377 Re: Gdje u Sa......
Toffee karamela wrote:JanuaryJones wrote:Mislim da ona kod Stomatologije nudi 5 pf po stranici.Toffee karamela wrote:pitam na temi o kopirnicama pa mi niko ne odgovara...povoljna kopirnica u gradu, 0,05-0,07 pf po stranici?
Usluga i kvalitet za 10,a nisu skupi.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#18378 Re: Gdje u Sa......
https://www.facebook.com/fotokopirnicamoricahan/Toffee karamela wrote:pitam na temi o kopirnicama pa mi niko ne odgovara...povoljna kopirnica u gradu, 0,05-0,07 pf po stranici?
- Toffee karamela
- Posts: 3230
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#18379 Re: Gdje u Sa......
hvala svima 
- problemnatravunu
- Posts: 18746
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#18380 Re: Gdje u Sa......
Naravno da ti za te pare nece niko kopirati , 0,05 pf - 0,07 pfDaryl Dixon wrote:https://www.facebook.com/fotokopirnicamoricahan/Toffee karamela wrote:pitam na temi o kopirnicama pa mi niko ne odgovara...povoljna kopirnica u gradu, 0,05-0,07 pf po stranici?
Možda za 0,05 KM - 0,07 KM
Nego, mislim da će ti skoro svaka kopirnica dati te povoljne cijene, ali cini mi se da se tu mora raditi o barem par stotina strana
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#18381 Re: Gdje u Sa......
ja sa ovim momcima imam predobro iskustvo, jos kad sam studirao uvijek jeftino izadjem kod njih.. magistarski kad sam printao nerealno jeftino me izaslo tako da je preporuka u svakom slucajuproblemnatravunu wrote:Naravno da ti za te pare nece niko kopirati , 0,05 pf - 0,07 pfDaryl Dixon wrote:https://www.facebook.com/fotokopirnicamoricahan/Toffee karamela wrote:pitam na temi o kopirnicama pa mi niko ne odgovara...povoljna kopirnica u gradu, 0,05-0,07 pf po stranici?
Možda za 0,05 KM - 0,07 KM
Nego, mislim da će ti skoro svaka kopirnica dati te povoljne cijene, ali cini mi se da se tu mora raditi o barem par stotina strana
- Toffee karamela
- Posts: 3230
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#18382 Re: Gdje u Sa......
jeste u pravu ste prof. Šainproblemnatravunu wrote: Naravno da ti za te pare nece niko kopirati , 0,05 pf - 0,07 pf
Možda za 0,05 KM - 0,07 KM
- bersK
- Posts: 2558
- Joined: 11/09/2014 21:30
#18383 Re: Gdje u Sa......
... naci stari Burn (energetski napitak) u onoj klasicnoj limenci. Konkretno trazim onaj plavi.
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#18384 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti nakit sa motivima slavenske mitologije, konkretno
Kolovrat

I sjekira boga Peruna

Kolovrat

I sjekira boga Peruna

- Curve
- Posts: 1800
- Joined: 03/04/2011 01:18
- Location: Waterloo, Ontario
#18385 Re: Gdje u Sa......
Kupiti plocu za magnete (magneti za frizider) nista veliko, cca 1x1m da na zid moze se postavit.


-
AkumAone
- Posts: 188
- Joined: 08/04/2009 22:36
#18386 Re: Gdje u Sa......
Na internetu, Ebay i Aliexpress.MehmedPasaMoric wrote:Gdje kupiti nakit sa motivima slavenske mitologije, konkretno
Kolovrat
I sjekira boga Peruna
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#18387 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sa mogu kupiti delicije od marcipana? 
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#18388 Re: Gdje u Sa......
To znam, ali ne ceka mi se dva mjeseca... Posto vidim da na svakom cosku ima nekakvog nakita i suvenira, mozda je neko ugledao i ovo sto meni trebaAkumAone wrote:Na internetu, Ebay i Aliexpress.MehmedPasaMoric wrote:Gdje kupiti nakit sa motivima slavenske mitologije, konkretno
Kolovrat
I sjekira boga Peruna
- Reufik Refko
- Posts: 28
- Joined: 19/09/2011 16:10
- Location: Radio Akord
#18389 Re: Gdje u Sa......
Gdje zamjeniti bateriju za Huawei G620s i koliko bi to koštalo ukoliko je neko već to radio?
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#18390 Re: Gdje u Sa......
IkeaCurve wrote:Kupiti plocu za magnete (magneti za frizider) nista veliko, cca 1x1m da na zid moze se postavit.
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#18392 Re: Gdje u Sa......
Gdje se mogu pojesti dobre palacinke?
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#18393 Re: Gdje u Sa......
ako si zensko ja te vodim ako si musko ne znam pitaj na forumuLikeLike wrote:Gdje se mogu pojesti dobre palacinke?
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#18394 Re: Gdje u Sa......
tbj koliko si ti zagorio kad na forumu zene ganjassupercali wrote:ako si zensko ja te vodim ako si musko ne znam pitaj na forumuLikeLike wrote:Gdje se mogu pojesti dobre palacinke?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79547
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#18395 Re: Gdje u Sa......
Milky brte
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#18396 Re: Gdje u Sa......
pa na palacinkeLikeLike wrote:tbj koliko si ti zagorio kad na forumu zene ganjassupercali wrote:ako si zensko ja te vodim ako si musko ne znam pitaj na forumuLikeLike wrote:Gdje se mogu pojesti dobre palacinke?Gdje bi me vodio da sam zensko?
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#18397 Re: Gdje u Sa......
Prekoputa Slatkog Ćošeta, otvorena je filijale češke slastičarne Lucky Service, čiji je specijalitet Trdelnik.
Probao sam u jedan prije par godina u Pragu i nisam bio nešto posebno impresioniran, ali čini se da su Sarajlije i turisti jako zainteresovani, s obzirom na red ispred radnje u 11 sati navečer.

Probao sam u jedan prije par godina u Pragu i nisam bio nešto posebno impresioniran, ali čini se da su Sarajlije i turisti jako zainteresovani, s obzirom na red ispred radnje u 11 sati navečer.

-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#18398 Re: Gdje u Sa......
Gdje se nalazi? Daj link stranice ako imas?Velkoski wrote:Milky brte
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79547
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#18399 Re: Gdje u Sa......
Šenoina, ukucaj na fb Milky Sarajevo
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#18400 Re: Gdje u Sa......
preporučujem Žuti kutak - mala aleja.LikeLike wrote:Gdje se mogu pojesti dobre palacinke?
