Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3230
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#18376 Re: Gdje u Sa......

Post by Toffee karamela »

JanuaryJones wrote:
Toffee karamela wrote:pitam na temi o kopirnicama pa mi niko ne odgovara...povoljna kopirnica u gradu, 0,05-0,07 pf po stranici? :-D
Mislim da ona kod Stomatologije nudi 5 pf po stranici.
:kiss:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#18377 Re: Gdje u Sa......

Post by MOSALJOZE »

Toffee karamela wrote:
JanuaryJones wrote:
Toffee karamela wrote:pitam na temi o kopirnicama pa mi niko ne odgovara...povoljna kopirnica u gradu, 0,05-0,07 pf po stranici? :-D
Mislim da ona kod Stomatologije nudi 5 pf po stranici.
:kiss:
:thumbup:
Usluga i kvalitet za 10,a nisu skupi.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18378 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

Toffee karamela wrote:pitam na temi o kopirnicama pa mi niko ne odgovara...povoljna kopirnica u gradu, 0,05-0,07 pf po stranici? :-D
https://www.facebook.com/fotokopirnicamoricahan/
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3230
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#18379 Re: Gdje u Sa......

Post by Toffee karamela »

hvala svima :kiss:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#18380 Re: Gdje u Sa......

Post by problemnatravunu »

Daryl Dixon wrote:
Toffee karamela wrote:pitam na temi o kopirnicama pa mi niko ne odgovara...povoljna kopirnica u gradu, 0,05-0,07 pf po stranici? :-D
https://www.facebook.com/fotokopirnicamoricahan/
Naravno da ti za te pare nece niko kopirati , 0,05 pf - 0,07 pf

Možda za 0,05 KM - 0,07 KM :mrgreen:

Nego, mislim da će ti skoro svaka kopirnica dati te povoljne cijene, ali cini mi se da se tu mora raditi o barem par stotina strana
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18381 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

problemnatravunu wrote:
Daryl Dixon wrote:
Toffee karamela wrote:pitam na temi o kopirnicama pa mi niko ne odgovara...povoljna kopirnica u gradu, 0,05-0,07 pf po stranici? :-D
https://www.facebook.com/fotokopirnicamoricahan/
Naravno da ti za te pare nece niko kopirati , 0,05 pf - 0,07 pf

Možda za 0,05 KM - 0,07 KM :mrgreen:

Nego, mislim da će ti skoro svaka kopirnica dati te povoljne cijene, ali cini mi se da se tu mora raditi o barem par stotina strana
ja sa ovim momcima imam predobro iskustvo, jos kad sam studirao uvijek jeftino izadjem kod njih.. magistarski kad sam printao nerealno jeftino me izaslo tako da je preporuka u svakom slucaju :thumbup: :thumbup: :bih:
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3230
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#18382 Re: Gdje u Sa......

Post by Toffee karamela »

problemnatravunu wrote: Naravno da ti za te pare nece niko kopirati , 0,05 pf - 0,07 pf

Možda za 0,05 KM - 0,07 KM :mrgreen:
jeste u pravu ste prof. Šain :mrgreen: , šta ćete malo se padalo na matematici
User avatar
bersK
Posts: 2558
Joined: 11/09/2014 21:30

#18383 Re: Gdje u Sa......

Post by bersK »

... naci stari Burn (energetski napitak) u onoj klasicnoj limenci. Konkretno trazim onaj plavi.
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2743
Joined: 14/06/2017 17:07

#18384 Re: Gdje u Sa......

Post by MehmedPasaMoric »

Gdje kupiti nakit sa motivima slavenske mitologije, konkretno

Kolovrat
Image

I sjekira boga Peruna
Image
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#18385 Re: Gdje u Sa......

Post by Curve »

Kupiti plocu za magnete (magneti za frizider) nista veliko, cca 1x1m da na zid moze se postavit.

Image
AkumAone
Posts: 188
Joined: 08/04/2009 22:36

#18386 Re: Gdje u Sa......

Post by AkumAone »

MehmedPasaMoric wrote:Gdje kupiti nakit sa motivima slavenske mitologije, konkretno

Kolovrat
Image

I sjekira boga Peruna
Image
Na internetu, Ebay i Aliexpress.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#18387 Re: Gdje u Sa......

Post by Cossack »

Gdje u Sa mogu kupiti delicije od marcipana? :)
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2743
Joined: 14/06/2017 17:07

#18388 Re: Gdje u Sa......

Post by MehmedPasaMoric »

AkumAone wrote:
MehmedPasaMoric wrote:Gdje kupiti nakit sa motivima slavenske mitologije, konkretno

Kolovrat
Image

I sjekira boga Peruna
Image
Na internetu, Ebay i Aliexpress.
To znam, ali ne ceka mi se dva mjeseca... Posto vidim da na svakom cosku ima nekakvog nakita i suvenira, mozda je neko ugledao i ovo sto meni treba
User avatar
Reufik Refko
Posts: 28
Joined: 19/09/2011 16:10
Location: Radio Akord

#18389 Re: Gdje u Sa......

Post by Reufik Refko »

Gdje zamjeniti bateriju za Huawei G620s i koliko bi to koštalo ukoliko je neko već to radio?
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#18390 Re: Gdje u Sa......

Post by Ujedam »

Curve wrote:Kupiti plocu za magnete (magneti za frizider) nista veliko, cca 1x1m da na zid moze se postavit.

Image
Ikea :D nekad davno bilo u Obiju.. pogledati u Jumbu :-D
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#18391 Re: Gdje u Sa......

Post by LikeLike »

LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#18392 Re: Gdje u Sa......

Post by LikeLike »

Gdje se mogu pojesti dobre palacinke?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#18393 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

LikeLike wrote:Gdje se mogu pojesti dobre palacinke?
ako si zensko ja te vodim ako si musko ne znam pitaj na forumu :D
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#18394 Re: Gdje u Sa......

Post by LikeLike »

supercali wrote:
LikeLike wrote:Gdje se mogu pojesti dobre palacinke?
ako si zensko ja te vodim ako si musko ne znam pitaj na forumu :D
tbj koliko si ti zagorio kad na forumu zene ganjas :lol: Gdje bi me vodio da sam zensko? :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18395 Re: Gdje u Sa......

Post by Velkoski »

Milky brte
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#18396 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

LikeLike wrote:
supercali wrote:
LikeLike wrote:Gdje se mogu pojesti dobre palacinke?
ako si zensko ja te vodim ako si musko ne znam pitaj na forumu :D
tbj koliko si ti zagorio kad na forumu zene ganjas :lol: Gdje bi me vodio da sam zensko? :D
pa na palacinke :D
User avatar
So What!
Posts: 11871
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#18397 Re: Gdje u Sa......

Post by So What! »

Prekoputa Slatkog Ćošeta, otvorena je filijale češke slastičarne Lucky Service, čiji je specijalitet Trdelnik.

Probao sam u jedan prije par godina u Pragu i nisam bio nešto posebno impresioniran, ali čini se da su Sarajlije i turisti jako zainteresovani, s obzirom na red ispred radnje u 11 sati navečer.

Image
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#18398 Re: Gdje u Sa......

Post by LikeLike »

Velkoski wrote:Milky brte
Gdje se nalazi? Daj link stranice ako imas?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18399 Re: Gdje u Sa......

Post by Velkoski »

Šenoina, ukucaj na fb Milky Sarajevo
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#18400 Re: Gdje u Sa......

Post by perfect_guy »

LikeLike wrote:Gdje se mogu pojesti dobre palacinke?
preporučujem Žuti kutak - mala aleja.
Post Reply