Jok nego imam kladionicu kameni-win pa mi smeta fudodinoze77 wrote:kameni mora da si bio ugradjen u neki od SDA amadmana, pa ti sad vokri i pozivas se na državne zakone![]()
![]()
![]()
![]()
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18351 Re: Zeničani
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#18352 Re: Zeničani
Nije samo Ekrem prihvatio, ako se ne varam, SDA ima 11 vijećnika..kamen spoticanja wrote: Ma to je jasno...i ekrem cosic bi se slozio da je idiot vjerovatno
ja pricam o necemu drugom...frajer hladno ponisti gradsko vijece...a to je fakat problem
Al eto, vijećnici imaju pravo da pokrenu arbitražu ako imaju dobru argumentaciju...
- dinoze77
- Posts: 97
- Joined: 01/10/2016 17:49
- Location: Zenica
#18353 Re: Zeničani
Pošalji mi u pp adresu gdje se nalazi da dodjem koje bingo baciti da te malo poguramkamen spoticanja wrote:Jok nego imam kladionicu kameni-win pa mi smeta fudodinoze77 wrote:kameni mora da si bio ugradjen u neki od SDA amadmana, pa ti sad vokri i pozivas se na državne zakone![]()
![]()
![]()
![]()
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18354 Re: Zeničani
Sad ti mene ne razumijes....arbitraza ide kad se budzet stavi na glasanje pa ne prodje dva puta pa nacelnik usvoji pa onda traze arbitrazudoff wrote:Nije samo Ekrem prihvatio, ako se ne varam, SDA ima 11 vijećnika..kamen spoticanja wrote: Ma to je jasno...i ekrem cosic bi se slozio da je idiot vjerovatno
ja pricam o necemu drugom...frajer hladno ponisti gradsko vijece...a to je fakat problem
Al eto, vijećnici imaju pravo da pokrenu arbitražu ako imaju dobru argumentaciju...
ovde fali onaj pomenuti clan 17...stavljanje na glasanje
a to je menscini krivicno djelo
i zapisavanje zakona
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18355 Re: Zeničani
dinoze77 wrote:Pošalji mi u pp adresu gdje se nalazi da dodjem koje bingo baciti da te malo poguramkamen spoticanja wrote:Jok nego imam kladionicu kameni-win pa mi smeta fudodinoze77 wrote:kameni mora da si bio ugradjen u neki od SDA amadmana, pa ti sad vokri i pozivas se na državne zakone![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18356 Re: Zeničani
Kameni, bez uvrede, ali drzi se ti gutaperke i amalgama.
Citanje zakonskog teksta je stvar pismenosti, tumacenje je stvar pravne struke, a tendenciozno tumacenje je stvar neceg sasvim drugog.
Osim toga vijece nije zakonodavni organ. Navedi mi jedan zakon da ga je vijece usvojilo, koliko sutra cu se uclaniti u SDA.
Citanje zakonskog teksta je stvar pismenosti, tumacenje je stvar pravne struke, a tendenciozno tumacenje je stvar neceg sasvim drugog.
Osim toga vijece nije zakonodavni organ. Navedi mi jedan zakon da ga je vijece usvojilo, koliko sutra cu se uclaniti u SDA.
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18358 Re: Zeničani
Ooo ja se izvinjavam_BataZiv_0809 wrote:Kameni, bez uvrede, ali drzi se ti gutaperke i amalgama.
Citanje zakonskog teksta je stvar pismenosti, tumacenje je stvar pravne struke, a tendenciozno tumacenje je stvar neceg sasvim drugog.
Osim toga vijece nije zakonodavni organ. Navedi mi jedan zakon da ga je vijece usvojilo, koliko sutra cu se uclaniti u SDA.
de nam onda ti protumaci zakon o lokalnoj samoupravi
nadleznosti vijeca posebno stavku oko usvajanja budzeta te clan 17 i 18
a onda ovu situaciju oko naseg budzeta
dakle jel fudo predlozio budzet ili nije
a za amalgame cemo lahko
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18359 Re: Zeničani
Btw eno dofu s vracetom i ekipom u carpe diemu 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18360 Re: Zeničani
Nemam ja tebi sta tumaciti, jer se akt tumaci iz sluzbenih novina, a ne po nahodjenju forumasa.
Uostalom kad ti dodje pacijent sa "procito ja na forumu" umjesto nalaza, gdje ga posaljes?
Uostalom kad ti dodje pacijent sa "procito ja na forumu" umjesto nalaza, gdje ga posaljes?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18361 Re: Zeničani
A inace je to isto_BataZiv_0809 wrote:Nemam ja tebi sta tumaciti, jer se akt tumaci iz sluzbenih novina, a ne po nahodjenju forumasa.
Uostalom kad ti dodje pacijent sa "procito ja na forumu" umjesto nalaza, gdje ga posaljes?
uletis kazes kameni neas pojma ali se onda podrazumjeva da mi objasnis sta fulam
inace ni ti neas pojma...ili imas ali ti se ne uklapa u zeljeni scenarij
a odluku ce po svemu sudeci donositi neki sud...pa cemo svi biti pametniji
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18362 Re: Zeničani
Uletim zato sto, Fudinim rjecnikom, prosipas ublehu po forumu. Objasnio sam ti, samo trebas znati protumaciti. A to je opet stvar struke koju nemas.
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#18363 Re: Zeničani
Kameni, vidis li sada kako se osjeca i sta dozivljava 90 % drzave, i cak opet ovo je nula sta SDA radi.
Malo je cinicno i odvratno da se sada takvi pozivaju na pravnu drzavu i akte.
Kladionicama niste htjeli naplatiti takse od 2014 pa na ovamo , a mi Zenicani znaci najbitniji ovome gradu, zatvarani za mjesec dana ako se ne plati neki namet od Grada, dok je SDA oslobadjao svoje i koga je htio pa tako i sa poslovnim prostorima i sa jos hiljadu stvari.
Cinicno je i podrugljivo pozivati na postenje i pravo i akte.
Malo je cinicno i odvratno da se sada takvi pozivaju na pravnu drzavu i akte.
Kladionicama niste htjeli naplatiti takse od 2014 pa na ovamo , a mi Zenicani znaci najbitniji ovome gradu, zatvarani za mjesec dana ako se ne plati neki namet od Grada, dok je SDA oslobadjao svoje i koga je htio pa tako i sa poslovnim prostorima i sa jos hiljadu stvari.
Cinicno je i podrugljivo pozivati na postenje i pravo i akte.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18364 Re: Zeničani
_BataZiv_0809 wrote:Uletim zato sto, Fudinim rjecnikom, prosipas ublehu po forumu. Objasnio sam ti, samo trebas znati protumaciti. A to je opet stvar struke koju nemas.
sljedeci
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18365 Re: Zeničani
Drago mi je da se u Zenici počela rušiti stranka Zelenih.
Fudo,muda do poda. Evo Zeleni još jednu krivičnu podnose.

Fudo,muda do poda. Evo Zeleni još jednu krivičnu podnose.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18366 Re: Zeničani
Nije ni cudo kad stomatolozi tumace zakon, hodze uredjuju lokalnu televiziju, a propali studenti predstavljaju podmladak.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18367 Re: Zeničani
Bata u elementu._BataZiv_0809 wrote:Nije ni cudo kad stomatolozi tumace zakon, hodze uredjuju lokalnu televiziju, a propali studenti predstavljaju podmladak.
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#18368 Re: Zeničani
Sustina svih ovih 700 stranica u jednoj recenici, svaka cast_BataZiv_0809 wrote:Nije ni cudo kad stomatolozi tumace zakon, hodze uredjuju lokalnu televiziju, a propali studenti predstavljaju podmladak.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18369 Re: Zeničani
Vidi ovde govorim u svoje imeavenija wrote:Kameni, vidis li sada kako se osjeca i sta dozivljava 90 % drzave, i cak opet ovo je nula sta SDA radi.
Malo je cinicno i odvratno da se sada takvi pozivaju na pravnu drzavu i akte.
Kladionicama niste htjeli naplatiti takse od 2014 pa na ovamo , a mi Zenicani znaci najbitniji ovome gradu, zatvarani za mjesec dana ako se ne plati neki namet od Grada, dok je SDA oslobadjao svoje i koga je htio pa tako i sa poslovnim prostorima i sa jos hiljadu stvari.
Cinicno je i podrugljivo pozivati na postenje i pravo i akte.
a u svoje ime mislim otprilike gore o zelenim vedetama od tih 90% pomenutih
ali krsenje zakona nije opcija koja se smije dozvoliti cak i da mi se radi o rodjenom chachi
A tome jos i aplaudirati je shizofreno
fudo ima legitiman mandat da mete kahrimane i ostalu bagru i to je politicki program obecanja i sve ok
krsiti zakon se ne moze
samo zamisli kakve sve scenarije moze napraviti ovakva praksa na svim nivoima
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18370 Re: Zeničani
Ta praksa je svakodnevno prisutna na državnom nivou.kamen spoticanja wrote: Vidi ovde govorim u svoje ime
a u svoje ime mislim otprilike gore o zelenim vedetama od tih 90% pomenutih
ali krsenje zakona nije opcija koja se smije dozvoliti cak i da mi se radi o rodjenom chachi
A tome jos i aplaudirati je shizofreno
fudo ima legitiman mandat da mete kahrimane i ostalu bagru i to je politicki program obecanja i sve ok
krsiti zakon se ne moze
samo zamisli kakve sve scenarije moze napraviti ovakva praksa na svim nivoima
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18371 Re: Zeničani
Cek zar ne rece fudo da to ne zeli u zen'ciCasual's wrote:Ta praksa je svakodnevno prisutna na državnom nivou.kamen spoticanja wrote: Vidi ovde govorim u svoje ime
a u svoje ime mislim otprilike gore o zelenim vedetama od tih 90% pomenutih
ali krsenje zakona nije opcija koja se smije dozvoliti cak i da mi se radi o rodjenom chachi
A tome jos i aplaudirati je shizofreno
fudo ima legitiman mandat da mete kahrimane i ostalu bagru i to je politicki program obecanja i sve ok
krsiti zakon se ne moze
samo zamisli kakve sve scenarije moze napraviti ovakva praksa na svim nivoima
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#18372 Re: Zeničani
Zelena opozicija je melem za oci. Pogledaj ti samo ovo kukanje. 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18373 Re: Zeničani
Vidi sto se fudina PR sluzba bori za budzet bez amandmana
inace nema plata
inace nema plata
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18374 Re: Zeničani
Inace sda pravni eksperti nezir pivic i zlatan meskic (a jos inace batini profesori
) podnijeli krivicnu prijavu protiv avee fuada 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18375 Re: Zeničani
Pivic je jos uvijek bio samo diplomirani kriminalista kad sam ja diplomirao 

