sto se vrijedjas...glup mi je tvoj vic jako...nekom drugom nije...sto puta ljudi kayu ovdje da je vic njesra... uh...nemoj tako biti sujetan... sve okBenjo73 wrote:Haman, feministkinja in the wind...dust in the wind wrote:ja vica i govanaBenjo73 wrote:Stara Perzijska poslovica:
Kad dođeš kući, udari ženi šamar.
Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna.
Pa koliko samo viceva ima na račun muževa, pa jesi li se pobunila? Nisi.
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- dust in the wind
- Posts: 2114
- Joined: 26/08/2012 23:52
- Location: isključena
#18351 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18352 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
dust in the wind wrote:
sto se vrijedjas...glup mi je tvoj vic jako...nekom drugom nije...sto puta ljudi kayu ovdje da je vic njesra... uh...nemoj tako biti sujetan... sve ok
aaaa pa nisi me skontala, ja mislio ti neka sujetna femini.
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#18353 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Potpisujem, žene samo mlatit'. Vojničke im pucat'!Benjo73 wrote:Stara Perzijska poslovica:
Kad dođeš kući, udari ženi šamar.
Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna.
- honky tonk
- Posts: 5884
- Joined: 18/12/2011 22:18
- Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.
#18354 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
volimo mi tako.Sorel wrote:Potpisujem, žene samo mlatit'. Vojničke im pucat'!Benjo73 wrote:Stara Perzijska poslovica:
Kad dođeš kući, udari ženi šamar.
Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna.
- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18355 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
zakuhali na vicevima ........
Pita Tuđman đavola:
Jel mogu da pozovem Zagreb samo na minut i
vidim kako stoje stvari u mojoj zemlji? Zanima
me kada ćemo u Evropu.
- Može – odgovori đavo
Završi Tuđman razgovor, a đavo mu kaže:
- Ovaj poziv košta milion dolara.
- Nema problema. Reče Tuđman i plati.
Čuje to Sadam pa i on upita:
- Mogu li i ja da nazovem Bagdad? Ovi moji
imaju probleme, pa me zanima kako ih rešavaju.
- Može, ali će te to koštati 2 miliona dolara. –
Kaže đavo.
Sadam završi razgovor i plati.
To je sve čuo Milošević pa upita đavola:
- A jel mogu ja da nazovem Beograd? Zanima me
da li su sačuvali Kosovo, da li se popravio
standard i mnogo toga još.
- Može. – Reče đavo.
Kad je završio razgovor Milošević upita:
- Koliko treba da platim?
- Ništa. – Odgovori đavo.
- Kako ništa. Ova dvojica su platili po milion i
dva, a ja ništa.
- Kad zoveš iz jednog pakla u drugi, računa se
kao lokalni poziv
Pita Tuđman đavola:
Jel mogu da pozovem Zagreb samo na minut i
vidim kako stoje stvari u mojoj zemlji? Zanima
me kada ćemo u Evropu.
- Može – odgovori đavo
Završi Tuđman razgovor, a đavo mu kaže:
- Ovaj poziv košta milion dolara.
- Nema problema. Reče Tuđman i plati.
Čuje to Sadam pa i on upita:
- Mogu li i ja da nazovem Bagdad? Ovi moji
imaju probleme, pa me zanima kako ih rešavaju.
- Može, ali će te to koštati 2 miliona dolara. –
Kaže đavo.
Sadam završi razgovor i plati.
To je sve čuo Milošević pa upita đavola:
- A jel mogu ja da nazovem Beograd? Zanima me
da li su sačuvali Kosovo, da li se popravio
standard i mnogo toga još.
- Može. – Reče đavo.
Kad je završio razgovor Milošević upita:
- Koliko treba da platim?
- Ništa. – Odgovori đavo.
- Kako ništa. Ova dvojica su platili po milion i
dva, a ja ništa.
- Kad zoveš iz jednog pakla u drugi, računa se
kao lokalni poziv
-
Lounge Act
- Posts: 2210
- Joined: 24/02/2011 18:21
- Location: :)
#18356 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Novo istraživanje otkrilo je da žene privlače različiti tipovi muškaraca, zavisno o menstrualnom ciklusu.
- Kada žena ovulira, preferira muškarca s grubim, muževnim osobinama.
- Međutim, kada je u PMS-u, preferira muškarca natopljenog u benzin i zapaljenog, sa makazama zabodenim u oko i sekirom zabijenom u leđa.
- Kada žena ovulira, preferira muškarca s grubim, muževnim osobinama.
- Međutim, kada je u PMS-u, preferira muškarca natopljenog u benzin i zapaljenog, sa makazama zabodenim u oko i sekirom zabijenom u leđa.
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18357 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
A najnovijim istraživanjima su, konačno, tačno locirali famoznu G tačku kod žena.Lounge Act wrote:Novo istraživanje otkrilo je da žene privlače različiti tipovi muškaraca, zavisno o menstrualnom ciklusu.
- Kada žena ovulira, preferira muškarca s grubim, muževnim osobinama.
- Međutim, kada je u PMS-u, preferira muškarca natopljenog u benzin i zapaljenog, sa makazama zabodenim u oko i sekirom zabijenom u leđa.
Ona se nalazi tačno na kraju riječi šoping.
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18358 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ide cigo sa sinom po ulici i sin ga upita:
-jeli ćale, što mi ne prodamo majku?
otac se zgrozi i pita zašto?
-a sin će na to: pa je ne sisam odavno. ti ne karaš odavno.....pa šta će onda da ju hranimo za komšiju!!
-jeli ćale, što mi ne prodamo majku?
otac se zgrozi i pita zašto?
-a sin će na to: pa je ne sisam odavno. ti ne karaš odavno.....pa šta će onda da ju hranimo za komšiju!!
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#18359 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Mala parafraza...Benjo73 wrote:Stara Perzijska poslovica:
Kad dođeš kući, udari ženi šamar.
Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna.
Kad dodjes kuci, obuci JMBG majicu i dodji na trg BiH
Ako ti ne znas sto si dosao, ne zna obezbjedjenje, ne znaju oni unutra... kako cu ja znati!
LP, Organizator protesta.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#18360 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Jedan politicki
Tihić: SDA bi učestvovala u vlasti zbog BiH, a ne zbog sebe
- de facto.
- Posts: 3077
- Joined: 10/07/2011 18:49
- Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.
#18361 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Benjo odličan..baš,baš odličan.Benjo73 wrote:
A najnovijim istraživanjima su, konačno, tačno locirali famoznu G tačku kod žena.
Ona se nalazi tačno na kraju riječi šoping.
- kako to
- Posts: 420
- Joined: 10/04/2013 08:12
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18363 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Mujo razgovara s Hasom o svojoj sreći nakon par piva, pa upita:
- Haso, znaš li da je moj sretni broj sedam? Rodio sam se 07.07.1977. u 7 sati, 7 minuta i 7 sekundi, na lutriji sam osvojio 7 milijuna eura i sve to sam uložio na konjskim trkama na konja broj 7!
Haso se zapanji i reče:
- Mujo, pa to je fantastično! Naravno, konj broj 7 je bio prvi?
Mujo uzdahne i otpije gutljaj pive:
- Jok, sedmi .
- Haso, znaš li da je moj sretni broj sedam? Rodio sam se 07.07.1977. u 7 sati, 7 minuta i 7 sekundi, na lutriji sam osvojio 7 milijuna eura i sve to sam uložio na konjskim trkama na konja broj 7!
Haso se zapanji i reče:
- Mujo, pa to je fantastično! Naravno, konj broj 7 je bio prvi?
Mujo uzdahne i otpije gutljaj pive:
- Jok, sedmi .
-
bonersa
- Posts: 584
- Joined: 09/11/2012 14:40
#18364 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Crnogorski ministar poljoprivrede se zove Tarzan Milošević:L.e.g wrote:
http://www.skupstina.me/index.php/en/sk ... -milosevic
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18365 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Zašto cigani plaču uz film ''Titanik''?
Žao im željeza.
Žao im željeza.
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#18366 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
KvaziExpert wrote: Sarajlija u Dalmaciji,u restoranu pita konobara
- Mogu li dobiti sirceta!?
-Ho's ocat?
-Hocu ocam'
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18367 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Hvali se Englez kako je ženi za rođendan kupio Porsche koji do 100-ke ide za 7 sekundi. Talijan kaže:
• A ja sam svojoj kupio Ferrari, on za 5 sekundi ide do 100-ke.
Bosanac sluša pa reče:
• Ja sam svojoj Fati kupio poklon koji za 1 sekundu ide do 100-tke.
Englez i Talijan će uglas:
• Ma, nemoguće, pričas gluposti, to ne postoji! A šta si joj to kupio?!
• Vagu. - reče Bosanac.
• A ja sam svojoj kupio Ferrari, on za 5 sekundi ide do 100-ke.
Bosanac sluša pa reče:
• Ja sam svojoj Fati kupio poklon koji za 1 sekundu ide do 100-tke.
Englez i Talijan će uglas:
• Ma, nemoguće, pričas gluposti, to ne postoji! A šta si joj to kupio?!
• Vagu. - reče Bosanac.
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#18369 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ha?KvaziExpert wrote: Trči funkcija i viče: "Bježite svi, stiže derivacija!!!"
Sve su se funkcije razbježale, samo jedna mirno, nezainteresirano stoji.
Dolazi derivacija i kaže: "Šta ti ne bježiš? Ja sam derivacija!"
Funkcija kulerski odgovara: "Pa šta onda, ja sam e na x"
Derivacija će: "a ja sam derivacija po y!"
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#18370 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Dva Crnogorca zale za mladoscu:
Sjecas li se co''ce kako smo onda mogli preko kurca sablje lomit''?
Jes''vala.
A sad dosla starost,ne moze se vise.
Ne moze.
Onemocale ruke.....
Sjecas li se co''ce kako smo onda mogli preko kurca sablje lomit''?
Jes''vala.
A sad dosla starost,ne moze se vise.
Ne moze.
Onemocale ruke.....
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#18371 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pas je zaista covjekov najbolji prijatelj.
Ako ne vjerujete pokusajte sljedeci eksperiment:
Stavite psa i zenu u gepek automobila i ostavite ih zakljucane jedan sat.
Kada otvorite gepek - ko ce vam se iskreno obradovati?
Ako ne vjerujete pokusajte sljedeci eksperiment:
Stavite psa i zenu u gepek automobila i ostavite ih zakljucane jedan sat.
Kada otvorite gepek - ko ce vam se iskreno obradovati?
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#18372 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Prica Fata sa prijateljicom:
- "Zamisli zvala sam juče mobilnim Sulju više puta a on mi je odbio svaki poziv!"
- "I šta si uradila?"
- "Poslala sam mu SMS da sam slupala auto"
- "I?"
-''U roku od 5 minuta imala sam 30 propustenih poziva!''
- "Zamisli zvala sam juče mobilnim Sulju više puta a on mi je odbio svaki poziv!"
- "I šta si uradila?"
- "Poslala sam mu SMS da sam slupala auto"
- "I?"
-''U roku od 5 minuta imala sam 30 propustenih poziva!''
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18373 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
kako se zove časopis za zlostavljane žene?
Modra Vlasta!!
Čitao sam da je alkohol šteti organizmu i zdravlju
i odlučio sam prestat čitati.
Modra Vlasta!!
Čitao sam da je alkohol šteti organizmu i zdravlju
i odlučio sam prestat čitati.
- JOINT_1921
- Posts: 2443
- Joined: 22/06/2012 16:03
- Location: Grbavica
- Vozim: odlično
#18374 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
HAHaKvaziExpert wrote: Trči funkcija i viče: "Bježite svi, stiže derivacija!!!"
Sve su se funkcije razbježale, samo jedna mirno, nezainteresirano stoji.
Dolazi derivacija i kaže: "Šta ti ne bježiš? Ja sam derivacija!"
Funkcija kulerski odgovara: "Pa šta onda, ja sam e na x"
Derivacija će: "a ja sam derivacija po y!"
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18375 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Idu dvije nule ulicom, naiđu na osmicu pa je tračaju:
- Vidi ove što se utegla.
- Vidi ove što se utegla.


