Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#18351 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by dust in the wind »

Benjo73 wrote:
dust in the wind wrote:
Benjo73 wrote:Stara Perzijska poslovica:

Kad dođeš kući, udari ženi šamar.

Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna. :D
ja vica i govana
Haman, feministkinja in the wind...
Pa koliko samo viceva ima na račun muževa, pa jesi li se pobunila? Nisi.
sto se vrijedjas...glup mi je tvoj vic jako...nekom drugom nije...sto puta ljudi kayu ovdje da je vic njesra... uh...nemoj tako biti sujetan... sve ok :-D
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18352 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

dust in the wind wrote:
sto se vrijedjas...glup mi je tvoj vic jako...nekom drugom nije...sto puta ljudi kayu ovdje da je vic njesra... uh...nemoj tako biti sujetan... sve ok :-D

aaaa pa nisi me skontala, ja mislio ti neka sujetna femini. :D
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#18353 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zatamnjena stakla »

Benjo73 wrote:Stara Perzijska poslovica:

Kad dođeš kući, udari ženi šamar.

Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna. :D
Potpisujem, žene samo mlatit'. Vojničke im pucat'!
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#18354 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by honky tonk »

Sorel wrote:
Benjo73 wrote:Stara Perzijska poslovica:

Kad dođeš kući, udari ženi šamar.

Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna. :D
Potpisujem, žene samo mlatit'. Vojničke im pucat'!
volimo mi tako.
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18355 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

zakuhali na vicevima ........
Pita Tuđman đavola:
Jel mogu da pozovem Zagreb samo na minut i
vidim kako stoje stvari u mojoj zemlji? Zanima
me kada ćemo u Evropu.
- Može – odgovori đavo
Završi Tuđman razgovor, a đavo mu kaže:
- Ovaj poziv košta milion dolara.
- Nema problema. Reče Tuđman i plati.
Čuje to Sadam pa i on upita:
- Mogu li i ja da nazovem Bagdad? Ovi moji
imaju probleme, pa me zanima kako ih rešavaju.
- Može, ali će te to koštati 2 miliona dolara. –
Kaže đavo.
Sadam završi razgovor i plati.
To je sve čuo Milošević pa upita đavola:
- A jel mogu ja da nazovem Beograd? Zanima me
da li su sačuvali Kosovo, da li se popravio
standard i mnogo toga još.
- Može. – Reče đavo.
Kad je završio razgovor Milošević upita:
- Koliko treba da platim?
- Ništa. – Odgovori đavo.
- Kako ništa. Ova dvojica su platili po milion i
dva, a ja ništa.
- Kad zoveš iz jednog pakla u drugi, računa se
kao lokalni poziv
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#18356 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Lounge Act »

Novo istraživanje otkrilo je da žene privlače različiti tipovi muškaraca, zavisno o menstrualnom ciklusu.
- Kada žena ovulira, preferira muškarca s grubim, muževnim osobinama.
- Međutim, kada je u PMS-u, preferira muškarca natopljenog u benzin i zapaljenog, sa makazama zabodenim u oko i sekirom zabijenom u leđa. :lol:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18357 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Lounge Act wrote:Novo istraživanje otkrilo je da žene privlače različiti tipovi muškaraca, zavisno o menstrualnom ciklusu.
- Kada žena ovulira, preferira muškarca s grubim, muževnim osobinama.
- Međutim, kada je u PMS-u, preferira muškarca natopljenog u benzin i zapaljenog, sa makazama zabodenim u oko i sekirom zabijenom u leđa. :lol:
A najnovijim istraživanjima su, konačno, tačno locirali famoznu G tačku kod žena.

Ona se nalazi tačno na kraju riječi šoping. :D
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18358 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

ide cigo sa sinom po ulici i sin ga upita:
-jeli ćale, što mi ne prodamo majku?
otac se zgrozi i pita zašto?
-a sin će na to: pa je ne sisam odavno. ti ne karaš odavno.....pa šta će onda da ju hranimo za komšiju!!
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#18359 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by dustaban »

Benjo73 wrote:Stara Perzijska poslovica:

Kad dođeš kući, udari ženi šamar.
Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna. :D
Mala parafraza...

Kad dodjes kuci, obuci JMBG majicu i dodji na trg BiH
Ako ti ne znas sto si dosao, ne zna obezbjedjenje, ne znaju oni unutra... kako cu ja znati!

LP, Organizator protesta.
:mrgreen:
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#18360 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by jazzer »

Jedan politicki :)
Tihić: SDA bi učestvovala u vlasti zbog BiH, a ne zbog sebe
User avatar
de facto.
Posts: 3077
Joined: 10/07/2011 18:49
Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.

#18361 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by de facto. »

Benjo73 wrote:
A najnovijim istraživanjima su, konačno, tačno locirali famoznu G tačku kod žena.

Ona se nalazi tačno na kraju riječi šoping. :D
Benjo odličan..baš,baš odličan. :) :lol: :thumbup:
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18363 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Mujo razgovara s Hasom o svojoj sreći nakon par piva, pa upita:

- Haso, znaš li da je moj sretni broj sedam? Rodio sam se 07.07.1977. u 7 sati, 7 minuta i 7 sekundi, na lutriji sam osvojio 7 milijuna eura i sve to sam uložio na konjskim trkama na konja broj 7!

Haso se zapanji i reče:
- Mujo, pa to je fantastično! Naravno, konj broj 7 je bio prvi?

Mujo uzdahne i otpije gutljaj pive:

- Jok, sedmi .
bonersa
Posts: 584
Joined: 09/11/2012 14:40

#18364 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by bonersa »

L.e.g wrote: Image
Crnogorski ministar poljoprivrede se zove Tarzan Milošević:

http://www.skupstina.me/index.php/en/sk ... -milosevic
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18365 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Zašto cigani plaču uz film ''Titanik''?

Žao im željeza. :D
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#18366 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Skyfox »

KvaziExpert wrote: Sarajlija u Dalmaciji,u restoranu pita konobara
- Mogu li dobiti sirceta!?
-Ho's ocat?
-Hocu ocam'
:lol: :lol:
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18367 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Hvali se Englez kako je ženi za rođendan kupio Porsche koji do 100-ke ide za 7 sekundi. Talijan kaže:
• A ja sam svojoj kupio Ferrari, on za 5 sekundi ide do 100-ke.
Bosanac sluša pa reče:
• Ja sam svojoj Fati kupio poklon koji za 1 sekundu ide do 100-tke.
Englez i Talijan će uglas:
• Ma, nemoguće, pričas gluposti, to ne postoji! A šta si joj to kupio?!
• Vagu. - reče Bosanac.
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18368 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

Image
:lol: :lol: :lol:
Smajic.smajo
Posts: 614
Joined: 01/07/2013 14:05

#18369 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Smajic.smajo »

KvaziExpert wrote: Trči funkcija i viče: "Bježite svi, stiže derivacija!!!"
Sve su se funkcije razbježale, samo jedna mirno, nezainteresirano stoji.
Dolazi derivacija i kaže: "Šta ti ne bježiš? Ja sam derivacija!"
Funkcija kulerski odgovara: "Pa šta onda, ja sam e na x"
Derivacija će: "a ja sam derivacija po y!"
ha?
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#18370 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by exliberal-ex »

Dva Crnogorca zale za mladoscu:
Sjecas li se co''ce kako smo onda mogli preko kurca sablje lomit''?
Jes''vala.
A sad dosla starost,ne moze se vise.
Ne moze.
Onemocale ruke.....
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#18371 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by exliberal-ex »

Pas je zaista covjekov najbolji prijatelj.
Ako ne vjerujete pokusajte sljedeci eksperiment:
Stavite psa i zenu u gepek automobila i ostavite ih zakljucane jedan sat.
Kada otvorite gepek - ko ce vam se iskreno obradovati?
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#18372 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by exliberal-ex »

Prica Fata sa prijateljicom:
- "Zamisli zvala sam juče mobilnim Sulju više puta a on mi je odbio svaki poziv!"
- "I šta si uradila?"
- "Poslala sam mu SMS da sam slupala auto"
- "I?"
-''U roku od 5 minuta imala sam 30 propustenih poziva!''
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18373 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

kako se zove časopis za zlostavljane žene?

Modra Vlasta!!



Čitao sam da je alkohol šteti organizmu i zdravlju
i odlučio sam prestat čitati.
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2443
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica
Vozim: odlično

#18374 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by JOINT_1921 »

KvaziExpert wrote: Trči funkcija i viče: "Bježite svi, stiže derivacija!!!"
Sve su se funkcije razbježale, samo jedna mirno, nezainteresirano stoji.
Dolazi derivacija i kaže: "Šta ti ne bježiš? Ja sam derivacija!"
Funkcija kulerski odgovara: "Pa šta onda, ja sam e na x"
Derivacija će: "a ja sam derivacija po y!"
HAHa :D :lol: Pricao nam je profa nekad prije 10-ak godina u prvom razredu, odabrane oblasti matematike, tada nismo nista kontali, gledali ga kao kakvog abrljaka... :D Dobar vic :lol:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18375 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Idu dvije nule ulicom, naiđu na osmicu pa je tračaju:
- Vidi ove što se utegla. :D
Post Reply