Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
musicman80
Posts: 943
Joined: 28/07/2015 10:02
Location: Sarajevo,BiH

#18351 Re: Gdje u Sa......

Post by musicman80 »

Đulbešećer wrote:
veliki_ah wrote:Zna li neko gdje se sada vadi cips u opcini stari grad? Jesu li to prebacili u opcinu kod doma armije ili je jos uvijek u posti prema kovacima?
U pošti, gdje je uvijek bilo! Ja vadila u maju...

Zna li neko da li i gdje u Sa ima kupiti privremenih tetovaža (naljepnica)?

Zar to nije za malu djecu? Ako si punoljetna, imas prave tetovaze, pa bujrum. :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53573
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#18352 Re: Gdje u Sa......

Post by Edin H. »

Gdje ima koznih pertli za muske mokasinke?
User avatar
Đulbešećer
Posts: 181
Joined: 16/09/2012 09:08
Location: U đul-bašči...

#18353 Re: Gdje u Sa......

Post by Đulbešećer »

musicman80 wrote:
Đulbešećer wrote:
veliki_ah wrote:Zna li neko gdje se sada vadi cips u opcini stari grad? Jesu li to prebacili u opcinu kod doma armije ili je jos uvijek u posti prema kovacima?
U pošti, gdje je uvijek bilo! Ja vadila u maju...

Zna li neko da li i gdje u Sa ima kupiti privremenih tetovaža (naljepnica)?

Zar to nije za malu djecu? Ako si punoljetna, imas prave tetovaze, pa bujrum. :D
Hehe, razlika između onih za malu i veliku djecu je u motivima koji se lijepe. :-D
Čuj, imaju prave? :razz:
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#18354 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzontra_Volta »

Gdje ima da se kupi dobra torta, a da nije žara (po mogućnosti Novo Sarajevo)?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18355 Re: Gdje u Sa......

Post by Velkoski »

Kimea na Barama ima dobre torte za 30 kermi :mrgreen:
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#18356 Re: Gdje u Sa......

Post by bleee_sa »

Velkoski wrote:Kimea na Barama ima dobre torte za 30 kermi :mrgreen:
Meni je 25 :P
User avatar
bilic
Posts: 1165
Joined: 25/07/2012 22:33

#18357 Re: Gdje u Sa......

Post by bilic »

Dzontra_Volta wrote:Gdje ima da se kupi dobra torta, a da nije žara (po mogućnosti Novo Sarajevo)?
IZNAD FABRIKE DUHANA .. 100 metara uz Humsku ulicu . Lijevo slastičarna . uvijek svjeze a jeftine :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#18358 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

Banksy wrote:... mogu staviti nove abažure na staru lampu?
:zoka:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#18359 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

Dzontra_Volta wrote:Gdje ima da se kupi dobra torta, a da nije žara (po mogućnosti Novo Sarajevo)?
pored pekare Nafaka, one sto samo somune prave, prije podvoznjaka za buća potok. šećerlook, mislim da je tako naziv
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#18360 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzontra_Volta »

Hvala svima. Na kraju kupio u Palmi, jer sam bio u stisci s vremenom, a to mi u komšiluku. Ali običi ću ove predložee, da vidim ponudu za ubuduće.
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#18361 Re: Gdje u Sa......

Post by Kataklinger »

Pozdrav,

Gdje u Sa kupiti one bedževe "Zastava BiH sa ljiljanima" koji se mogu prišiti na majicu, jaknu itd? Nešto kao sa slike:

Image

Ili privjeske u ovakvom ili sličnom obliku?
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#18362 Re: Gdje u Sa......

Post by problemnatravunu »

kafanski_covjek wrote:Image

ili neki priblizno isti :)
Conradova prodavnica iznad Binga u Pofalicima, RS electronic na Dobrinji, Electronic centar kod tramvajske M.Dvor, ili u prolazu kod Sarajevo osiguranja u Titovoj!
A kao kontakt sprej za elektroniku, jako dobro može poslužiti i dobri stari WD40, imaga skoro u svakoj samoposluzi :thumbup:
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#18363 Re: Gdje u Sa......

Post by kafanski_covjek »

problemnatravunu wrote:
kafanski_covjek wrote:Image

ili neki priblizno isti :)
Conradova prodavnica iznad Binga u Pofalicima, RS electronic na Dobrinji, Electronic centar kod tramvajske M.Dvor, ili u prolazu kod Sarajevo osiguranja u Titovoj!
A kao kontakt sprej za elektroniku, jako dobro može poslužiti i dobri stari WD40, imaga skoro u svakoj samoposluzi :thumbup:
nema ni u jednoj, samo 60...wd40 kao kontakt sprej!? :D
AkumAone
Posts: 188
Joined: 08/04/2009 22:36

#18364 Re: Gdje u Sa......

Post by AkumAone »

kafanski_covjek wrote:Image

ili neki priblizno isti :)
Kontakt imas u RS electronic-u na Dobrinji:
https://www.google.com/maps/place/RS+el ... 18.3366698

61 trenutno nije na stanju, ali mogu poruciti.
AkumAone
Posts: 188
Joined: 08/04/2009 22:36

#18365 Re: Gdje u Sa......

Post by AkumAone »

MehmedPasaMoric wrote:Gdje kupiti flasu viskija od 20 cl, po mogucnosti Jack Daniels ili Southern Comfort?
Ne pijem to, ne znam. Ali najveci podrum pica u Sarajevu je Samon HoReCa, trebalo bi da imaju:
https://www.google.com/maps/place/%C5%A ... 18.4114999
deda_jr
Posts: 273
Joined: 10/11/2011 13:32

#18366 Re: Gdje u Sa......

Post by deda_jr »

AkumAone wrote:
MehmedPasaMoric wrote:Gdje kupiti flasu viskija od 20 cl, po mogucnosti Jack Daniels ili Southern Comfort?
Ne pijem to, ne znam. Ali najveci podrum pica u Sarajevu je Samon HoReCa, trebalo bi da imaju:
https://www.google.com/maps/place/%C5%A ... 18.4114999
Ako su to one skroz male, u Bingu ima Jack i Jim Beam..
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2901
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#18367 Re: Gdje u Sa......

Post by moon_walker_90 »

Pozdrav svima, da li negdje u Sarajevu postoji kupiti ovako nešto,nakit za kosu?

Image

Pozdrav :)
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#18368 Re: Gdje u Sa......

Post by Kataklinger »

Kataklinger wrote:Pozdrav,

Gdje u Sa kupiti one bedževe "Zastava BiH sa ljiljanima" koji se mogu prišiti na majicu, jaknu itd? Nešto kao sa slike:

Image

Ili privjeske u ovakvom ili sličnom obliku?
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#18369 Re: Gdje u Sa......

Post by Pitar sa Kariba »

Kataklinger wrote:
Kataklinger wrote:Pozdrav,

Gdje u Sa kupiti one bedževe "Zastava BiH sa ljiljanima" koji se mogu prišiti na majicu, jaknu itd? Nešto kao sa slike:

Image

Ili privjeske u ovakvom ili sličnom obliku?
Ima po carsiji, a imas preko puta pijace Telali staretinarnicu (kod Hote) u kojoj mozes pronaci i "orginale" svih vojski. Samo ne znam cijene kod Hote.
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#18370 Re: Gdje u Sa......

Post by jedna tamo »

Gdje kupiti pamucni krep ...pa bih sasila posteljinu....zna li neko?
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#18371 Re: Gdje u Sa......

Post by Kataklinger »

Pitar sa Kariba wrote: Ima po carsiji, a imas preko puta pijace Telali staretinarnicu (kod Hote) u kojoj mozes pronaci i "orginale" svih vojski. Samo ne znam cijene kod Hote.
Je li to uz tramvajsku prugu, cca 70m prije tramvajske stanice?
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#18372 Re: Gdje u Sa......

Post by Pitar sa Kariba »

Kataklinger wrote:
Pitar sa Kariba wrote: Ima po carsiji, a imas preko puta pijace Telali staretinarnicu (kod Hote) u kojoj mozes pronaci i "orginale" svih vojski. Samo ne znam cijene kod Hote.
Je li to uz tramvajsku prugu, cca 70m prije tramvajske stanice?
Jeste, na tu sam mislio.
cvrcak i mrav
Posts: 157
Joined: 06/04/2012 20:19

#18373 Re: Gdje u Sa......

Post by cvrcak i mrav »

Radi li jos onaj sahadzija na Ciglanama na pijaci?
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3231
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#18374 Re: Gdje u Sa......

Post by Toffee karamela »

pitam na temi o kopirnicama pa mi niko ne odgovara...povoljna kopirnica u gradu, 0,05-0,07 pf po stranici? :-D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18375 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Toffee karamela wrote:pitam na temi o kopirnicama pa mi niko ne odgovara...povoljna kopirnica u gradu, 0,05-0,07 pf po stranici? :-D
Mislim da ona kod Stomatologije nudi 5 pf po stranici.
Post Reply