The 100,manje vise.Volim sci-fi pa sto god da je
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#18351 Re: Gledate seriju - preporucite je
Lucifer je odlicna serija,svidja mi se cijela ekipa i humor u njoj 
The 100,manje vise.Volim sci-fi pa sto god da je
The 100,manje vise.Volim sci-fi pa sto god da je
-
l33t
- Posts: 4790
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#18352 Re: Gledate seriju - preporucite je
Velkoski wrote:
more komotno
Btw Lucifer S04 u 2 dana odgledan. 10/10
Last edited by l33t on 11/05/2019 21:34, edited 1 time in total.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#18353 Re: Gledate seriju - preporucite je
Trenutno ide Doom Patrol
Awesome
Napokon da DC nesto pristojno izbaci, osim onih animiranih dugometražnih.

Awesome
Napokon da DC nesto pristojno izbaci, osim onih animiranih dugometražnih.

- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#18354 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ej i ja baš skinuo pilot epizodu da pogledam.Bloo wrote:Trenutno ide Doom Patrol
Awesome
![]()
Napokon da DC nesto pristojno izbaci, osim onih animiranih dugometražnih.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#18355 Re: Gledate seriju - preporucite je
Unusual...LEgion like...plus ima Crowley iz Supernaturaldale cooper wrote:
Ej i ja baš skinuo pilot epizodu da pogledam.Čuo sam dobre stvari.
ii pay attention to the music!
P.S.
gledala ih prvo u Titans seriji
- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#18356 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ok...to zvuči i više nego dobro!

- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#18357 Re: Gledate seriju - preporucite je
iiii Watchmenidale cooper wrote:Ok...to zvuči i više nego dobro!![]()
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#18358 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ezekiel žohar najjači lik u seriji.Bloo wrote:Unusual...LEgion like...plus ima Crowley iz Supernaturaldale cooper wrote:
Ej i ja baš skinuo pilot epizodu da pogledam.Čuo sam dobre stvari.
(al tek u 4 epizodi)
ii pay attention to the music!
P.S.
gledala ih prvo u Titans seriji
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#18359 Re: Gledate seriju - preporucite je
ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ...ne spojlaj daletuSanskiBiser wrote:
Ezekiel žohar najjači lik u seriji.
ali, da...
- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#18360 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ok, pogledao pilot.
Dobro je ovo pravo.
I zabavno i šarmantno...nešto što DC na filmu nije bio...nikada?
Anyway, valja poskidati ostalo i pogledati.
Anyway, valja poskidati ostalo i pogledati.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18361 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledah prvu 100. Nako, djecije. ali vjerujem vam kad kazete da se poboljsa kasnije. A i zbog skode octavije koja je ustvari superb. Kakva pichoka.
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
#18362 Re: Gledate seriju - preporucite je
Na početku je baš djetinjasta serija, i loša je gluma. Kasnije fakat postaje sve bolja. Meni je sezona prije ove nove odlična.
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#18363 Re: Gledate seriju - preporucite je
karanana wrote:Pogledah prvu 100. Nako, djecije. ali vjerujem vam kad kazete da se poboljsa kasnije. A i zbog skode octavije koja je ustvari superb. Kakva pichoka.
Prva je meni bila dobrim dijelom sto se kaze cringefest, tamo pred kraj prve je bolja znatno. Mislim da u prvoj sezoni oni jos nisu znali hoce li serija biti teen ili ono i za malo starije a onda je gledanost pokazala da je preko 50% publike u starosnoj grupi od 18 do 49 godina tako da su morali se prilagodjavati sto se osjeti vec znatno od druge sezone.
-
l33t
- Posts: 4790
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#18364 Re: Gledate seriju - preporucite je
hahaha octavia superbkaranana wrote:Pogledah prvu 100. Nako, djecije. ali vjerujem vam kad kazete da se poboljsa kasnije. A i zbog skode octavije koja je ustvari superb. Kakva pichoka.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18365 Re: Gledate seriju - preporucite je
Izašla je cijela 3 sezona sneaky pete ko prati.
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#18366 Re: Gledate seriju - preporucite je
NETFLIX The Society....tinejdzerski odron, pogledao 3 epizode i dosta... svaka naredna gora od prethodne.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18367 Re: Gledate seriju - preporucite je
Realno sve što je ispod osmice na imdb ne vrijedi gledati, ima izuzetaka.SanskiBiser wrote:NETFLIX The Society....tinejdzerski odron, pogledao 3 epizode i dosta... svaka naredna gora od prethodne.
A ovo tvoje je na šestici što znaci da je film bila bi oko cetvorka
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#18368 Re: Gledate seriju - preporucite je
Moje pravilo ako je ispod 8.7 ne vrijedi gledati u vecini slucajeva. Pvo sam to drzao na 8.5, medjutim svakakvih serija u zadnjih par godina dobilo tu ocjenu pa sam morao podici na 8.7. Ali ima izuzetaka, ako vecina raje prica o nekoj seriji sa 8.3 ocjenom ja cu se potruditi da pogledam 3-5 epizoda.90minut wrote:Realno sve što je ispod osmice na imdb ne vrijedi gledati, ima izuzetaka.SanskiBiser wrote:NETFLIX The Society....tinejdzerski odron, pogledao 3 epizode i dosta... svaka naredna gora od prethodne.
A ovo tvoje je na šestici što znaci da je film bila bi oko cetvorka
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#18369 Re: Gledate seriju - preporucite je
Loša politika.
Mislim svak zna sebe i gleda kako mu odgovara ali brate gledam šta meni paše a ne masama.
Recimo tu IMDb može pomoći kada je neka serija ispod sedmice. Tada serija i jeste vjerovatno propuh a uvjek može pomoći
malo i detaljan user rating score.
Sa ovim se prvenstveno vodim zato što mnoge ne zaslužuju visoku ocjenu uopšte ali bože moj imaju 8+.
Recimo tu IMDb može pomoći kada je neka serija ispod sedmice. Tada serija i jeste vjerovatno propuh a uvjek može pomoći
malo i detaljan user rating score.
Sa ovim se prvenstveno vodim zato što mnoge ne zaslužuju visoku ocjenu uopšte ali bože moj imaju 8+.
- Point.
- Posts: 33518
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#18370 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jedva čekam novu epizodu Černobila.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#18371 Re: Gledate seriju - preporucite je
ja kontao danas, kad skontam zmajevi danas a černobil tek sutraPoint. wrote:Jedva čekam novu epizodu Černobila.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18372 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dobro možemo i tim pravcem gledaš šta paše tebi OK.Fajcion wrote:Loša politika.Mislim svak zna sebe i gleda kako mu odgovara ali brate gledam šta meni paše a ne masama.
Recimo tu IMDb može pomoći kada je neka serija ispod sedmice. Tada serija i jeste vjerovatno propuh a uvjek može pomoći
malo i detaljan user rating score.
Sa ovim se prvenstveno vodim zato što mnoge ne zaslužuju visoku ocjenu uopšte ali bože moj imaju 8+.
Hajde mi reci koje ti serije pašu da imaju ocjenu ispod osmice molim te.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18373 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma loše ti je pravilo realno, ima stvarno dobar broj serija koje su iznad prosjeka to jest da su od osmice do 8,3..Jack Be Nimble wrote:Moje pravilo ako je ispod 8.7 ne vrijedi gledati u vecini slucajeva. Pvo sam to drzao na 8.5, medjutim svakakvih serija u zadnjih par godina dobilo tu ocjenu pa sam morao podici na 8.7. Ali ima izuzetaka, ako vecina raje prica o nekoj seriji sa 8.3 ocjenom ja cu se potruditi da pogledam 3-5 epizoda.90minut wrote:Realno sve što je ispod osmice na imdb ne vrijedi gledati, ima izuzetaka.SanskiBiser wrote:NETFLIX The Society....tinejdzerski odron, pogledao 3 epizode i dosta... svaka naredna gora od prethodne.
A ovo tvoje je na šestici što znaci da je film bila bi oko cetvorka
Nego sam ja znao da ce se javiti neko poput Fajciona, a cinjenica je da ne vadim iz guzice ove podatke vec sam pogledao sve uzduž i poprijeko samo eto cekam baš preporuke od njega serija koje su ispod osmice a da imaju kvalitet da vidimo oce li ispoštovat.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18375 Re: Gledate seriju - preporucite je
Glavom u zid prije ovog 
