Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#18351 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Optimus09 »

Lucifer je odlicna serija,svidja mi se cijela ekipa i humor u njoj :thumbup:
The 100,manje vise.Volim sci-fi pa sto god da je :lol:
l33t
Posts: 4790
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#18352 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by l33t »

Velkoski wrote:
more komotno
:izet: :izet:

Btw Lucifer S04 u 2 dana odgledan. 10/10
Last edited by l33t on 11/05/2019 21:34, edited 1 time in total.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#18353 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bloo »

Trenutno ide Doom Patrol
Awesome
:thumbup:
Napokon da DC nesto pristojno izbaci, osim onih animiranih dugometražnih.

Image
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18354 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Bloo wrote:Trenutno ide Doom Patrol
Awesome
:thumbup:
Napokon da DC nesto pristojno izbaci, osim onih animiranih dugometražnih.

Image
Ej i ja baš skinuo pilot epizodu da pogledam. :D Čuo sam dobre stvari. :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#18355 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bloo »

dale cooper wrote:
Ej i ja baš skinuo pilot epizodu da pogledam. :D Čuo sam dobre stvari. :D
Unusual...LEgion like...plus ima Crowley iz Supernatural :mrgreen: (al tek u 4 epizodi)

ii pay attention to the music!

P.S.
gledala ih prvo u Titans seriji
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18356 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Ok...to zvuči i više nego dobro! :thumbup: :)
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#18357 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bloo »

dale cooper wrote:Ok...to zvuči i više nego dobro! :thumbup: :)
iiii Watchmeni :D malkice :mrgreen:
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#18358 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

Bloo wrote:
dale cooper wrote:
Ej i ja baš skinuo pilot epizodu da pogledam. :D Čuo sam dobre stvari. :D
Unusual...LEgion like...plus ima Crowley iz Supernatural :mrgreen: (al tek u 4 epizodi)

ii pay attention to the music!

P.S.
gledala ih prvo u Titans seriji
Ezekiel žohar najjači lik u seriji. :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#18359 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bloo »

SanskiBiser wrote:
Ezekiel žohar najjači lik u seriji. :lol:
ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ...ne spojlaj daletu :D
ali, da... :thumbup: :mrgreen: the preacher!!!
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18360 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Ok, pogledao pilot. :D Dobro je ovo pravo. :thumbup: I zabavno i šarmantno...nešto što DC na filmu nije bio...nikada? :zoka: :mrgreen:

Anyway, valja poskidati ostalo i pogledati. :D
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#18361 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Pogledah prvu 100. Nako, djecije. ali vjerujem vam kad kazete da se poboljsa kasnije. A i zbog skode octavije koja je ustvari superb. Kakva pichoka.
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#18362 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by thekupus »

Na početku je baš djetinjasta serija, i loša je gluma. Kasnije fakat postaje sve bolja. Meni je sezona prije ove nove odlična.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#18363 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

karanana wrote:Pogledah prvu 100. Nako, djecije. ali vjerujem vam kad kazete da se poboljsa kasnije. A i zbog skode octavije koja je ustvari superb. Kakva pichoka.

Prva je meni bila dobrim dijelom sto se kaze cringefest, tamo pred kraj prve je bolja znatno. Mislim da u prvoj sezoni oni jos nisu znali hoce li serija biti teen ili ono i za malo starije a onda je gledanost pokazala da je preko 50% publike u starosnoj grupi od 18 do 49 godina tako da su morali se prilagodjavati sto se osjeti vec znatno od druge sezone.
l33t
Posts: 4790
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#18364 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by l33t »

karanana wrote:Pogledah prvu 100. Nako, djecije. ali vjerujem vam kad kazete da se poboljsa kasnije. A i zbog skode octavije koja je ustvari superb. Kakva pichoka.
hahaha octavia superb :thumbup: :lol: :lol: :lol: :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18365 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Izašla je cijela 3 sezona sneaky pete ko prati.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#18366 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

NETFLIX The Society....tinejdzerski odron, pogledao 3 epizode i dosta... svaka naredna gora od prethodne.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18367 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

SanskiBiser wrote:NETFLIX The Society....tinejdzerski odron, pogledao 3 epizode i dosta... svaka naredna gora od prethodne.
Realno sve što je ispod osmice na imdb ne vrijedi gledati, ima izuzetaka.

A ovo tvoje je na šestici što znaci da je film bila bi oko cetvorka :D
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11674
Joined: 15/01/2010 18:31

#18368 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jack Be Nimble »

90minut wrote:
SanskiBiser wrote:NETFLIX The Society....tinejdzerski odron, pogledao 3 epizode i dosta... svaka naredna gora od prethodne.
Realno sve što je ispod osmice na imdb ne vrijedi gledati, ima izuzetaka.

A ovo tvoje je na šestici što znaci da je film bila bi oko cetvorka :D
Moje pravilo ako je ispod 8.7 ne vrijedi gledati u vecini slucajeva. Pvo sam to drzao na 8.5, medjutim svakakvih serija u zadnjih par godina dobilo tu ocjenu pa sam morao podici na 8.7. Ali ima izuzetaka, ako vecina raje prica o nekoj seriji sa 8.3 ocjenom ja cu se potruditi da pogledam 3-5 epizoda.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#18369 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Fajcion »

Loša politika. :roll: Mislim svak zna sebe i gleda kako mu odgovara ali brate gledam šta meni paše a ne masama.
Recimo tu IMDb može pomoći kada je neka serija ispod sedmice. Tada serija i jeste vjerovatno propuh a uvjek može pomoći
malo i detaljan user rating score.
Sa ovim se prvenstveno vodim zato što mnoge ne zaslužuju visoku ocjenu uopšte ali bože moj imaju 8+.
User avatar
Point.
Posts: 33518
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#18370 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

Jedva čekam novu epizodu Černobila.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#18371 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Point. wrote:Jedva čekam novu epizodu Černobila.
ja kontao danas, kad skontam zmajevi danas a černobil tek sutra :cry:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18372 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Fajcion wrote:Loša politika. :roll: Mislim svak zna sebe i gleda kako mu odgovara ali brate gledam šta meni paše a ne masama.
Recimo tu IMDb može pomoći kada je neka serija ispod sedmice. Tada serija i jeste vjerovatno propuh a uvjek može pomoći
malo i detaljan user rating score.
Sa ovim se prvenstveno vodim zato što mnoge ne zaslužuju visoku ocjenu uopšte ali bože moj imaju 8+.
Dobro možemo i tim pravcem gledaš šta paše tebi OK.

Hajde mi reci koje ti serije pašu da imaju ocjenu ispod osmice molim te.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18373 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Jack Be Nimble wrote:
90minut wrote:
SanskiBiser wrote:NETFLIX The Society....tinejdzerski odron, pogledao 3 epizode i dosta... svaka naredna gora od prethodne.
Realno sve što je ispod osmice na imdb ne vrijedi gledati, ima izuzetaka.

A ovo tvoje je na šestici što znaci da je film bila bi oko cetvorka :D
Moje pravilo ako je ispod 8.7 ne vrijedi gledati u vecini slucajeva. Pvo sam to drzao na 8.5, medjutim svakakvih serija u zadnjih par godina dobilo tu ocjenu pa sam morao podici na 8.7. Ali ima izuzetaka, ako vecina raje prica o nekoj seriji sa 8.3 ocjenom ja cu se potruditi da pogledam 3-5 epizoda.
Ma loše ti je pravilo realno, ima stvarno dobar broj serija koje su iznad prosjeka to jest da su od osmice do 8,3..

Nego sam ja znao da ce se javiti neko poput Fajciona, a cinjenica je da ne vadim iz guzice ove podatke vec sam pogledao sve uzduž i poprijeko samo eto cekam baš preporuke od njega serija koje su ispod osmice a da imaju kvalitet da vidimo oce li ispoštovat.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#18374 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

^^
Primjera radi:

https://www.imdb.com/title/tt5648202/
Corporate, ispod osmice a beton betona.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18375 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Glavom u zid prije ovog :lol:
Post Reply