Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18326 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

Događaj iz rubrike ‘vjerovali ili ne’ zabilježen je u jednoj bugojanskoj ulici, gdje je u automobilu marke ‘ford’ zatečeno čak 17 osoba!
:shock: :lol: :lol: :lol:
http://doznajemo.com/2013/07/06/httpwp-mep3cnyx-gje/
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18327 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Kako ono kažu: - Dobar je Mercedes, samo da je još Fordov motor.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#18328 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by ultima_palabra »

Benjo73 wrote:Žan Klod Sejdić, MIKAHAKINEN, Jamezdin (James Deen) - istina živa :lol: :lol: :lol:
Izdislav, po pjesmi Is This Love :mrgreen:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18329 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

ultima_palabra wrote:
Benjo73 wrote:Žan Klod Sejdić, MIKAHAKINEN, Jamezdin (James Deen) - istina živa :lol: :lol: :lol:
Izdislav, po pjesmi Is This Love :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70286
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#18331 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by plain vanilla »

ultima_palabra wrote:
Benjo73 wrote:Žan Klod Sejdić, MIKAHAKINEN, Jamezdin (James Deen) - istina živa :lol: :lol: :lol:
Izdislav, po pjesmi Is This Love :mrgreen:
vidi naziv pjesme na linku
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#18332 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by ultima_palabra »

:lol: Dobar je, žrtvovao broj pogleda za dobru zajebanciju :-D
User avatar
vazi
Posts: 8853
Joined: 07/04/2010 15:31

#18333 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by vazi »

plain vanilla wrote:
ultima_palabra wrote:
Benjo73 wrote:Žan Klod Sejdić, MIKAHAKINEN, Jamezdin (James Deen) - istina živa :lol: :lol: :lol:
Izdislav, po pjesmi Is This Love :mrgreen:
vidi naziv pjesme na linku

joj, izdislav je za desetku cistu :lol:

za jamesadina sam znala od prije ali izdislav :thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70286
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#18334 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by plain vanilla »

Pita Ciga Ciganku:
-Ženo, 'ćeš da spavaš sa mnom?
Ona mu odgovara:
-A bre muže, si postao neki veliki političar!
-Što bre?
- Pa si me ubedio samo sa dve reči :mrgreen:
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18335 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

plain vanilla wrote:Pita Ciga Ciganku:
-Ženo, 'ćeš da spavaš sa mnom?
Ona mu odgovara:
-A bre muže, si postao neki veliki političar!
-Što bre?
- Pa si me ubedio samo sa dve reči :mrgreen:
:lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18336 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

Zove decko curu na fiksni:
-Halo ribice jesi to ti?
Javlja se otac koji ima jos 3 kcerke i kaze:
-Ne decko, ovde vlasnik akvarijuma!
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18337 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

_terminaš_ wrote:Zove decko curu na fiksni:
-Halo ribice jesi to ti?
Javlja se otac koji ima jos 3 kcerke i kaze:
-Ne decko, ovde vlasnik akvarijuma!
:) :) :)
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18338 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Sredovječna gospođa trči za autobusom, koji joj odlazi ispred nosa.
- Mladiću, jel’ ovo bila trica, sva uspuhana pita momka koji sjedi na stanici.
- Nije gospođo, nagazili ste na crtu.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#18339 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by WildRedRose »

_terminaš_ wrote:Zove decko curu na fiksni:
-Halo ribice jesi to ti?
Javlja se otac koji ima jos 3 kcerke i kaze:
-Ne decko, ovde vlasnik akvarijuma!
:lol: :lol: :lol: :lol:
anjaistkrank
Posts: 317
Joined: 03/07/2013 12:49
Location: Saraj'vo

#18340 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by anjaistkrank »

Sjede Saša i Dejan Matić u kafiću. Saša kihne, a Dejan mu kaže:
"Sale, otvori i meni jednu limenku"
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18341 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

crysis wrote:Sredovječna gospođa trči za autobusom, koji joj odlazi ispred nosa.
- Mladiću, jel’ ovo bila trica, sva uspuhana pita momka koji sjedi na stanici.
- Nije gospođo, nagazili ste na crtu.
:lol: :lol: :lol: :lol: dobaR........
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18342 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

Pričaju Engleskinja, Francuskinja i Fata kako one dresiraju svoje muževe. Prvo će Engleskinja:
- Ja sam svom mužu jednog dana rekla: "John, od danas ti više ne kuham". Prvi dan ne vidim ništa, drugi dan ne vidim ništa, treći dan on nešto pokušava , četvrti dan zaposlio je sluškinju i sada ona sve radi.
Na to će Francuskinja:
- Ja sam Pierru jednog dana rekla: "Od danas ja ti više ne perem". Prvi dan ne vidim ništa, drugi dan ne vidim ništa, treći dan on nešto pokušava oprati u umivaoniku, četvrti dan došla je sluškinja i od tada sve ona radi.
Na kraju će Fata.
- Jednog dana ja dodjem i kazem Muji : "Od danas ja ti više ne kuham i ne perem". Prvi dan ne vidim ništa, drugi dan ne vidim ništa, treći dan vidim nešto malo na desno oko...

stari ali... :D
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18343 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Stara Perzijska poslovica:

Kad dođeš kući, udari ženi šamar.

Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna. :D
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#18344 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shalla »

Jedan stari:

Ide zeko šumom i naiđe na vidru:

- đesi tidra, šta ima?
- nisam ja tidra, ja sam vidra.
- ja koga hebem tog ne persiram...

:mrgreen:
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18345 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Ivan je neoženjen, živi u kući s ocem i radi u obiteljskoj firmi.

Kada je saznao da će od bolesnog oca naslijediti ogromno bogatstvo
odlučio je da se treba oženiti, i uživati u tom bogatstvu sa ženom.
Jedno veće na sastanku investitora zamijetio je prekrasnu djevojku,
najljepšu ženu koju je ikada u svom životu vidio. Njena prirodna
ljepota mu je zaustavila dah.
"Možda izgledam kao svaki običan muškarac' obratio joj se "ali za par
godina, kada moj otac umre, naslijedit ću 65 milijardi eura".
Iskreno zadivljena, ljepotica uzme njegovu vizitku. Nakon tri dana
postala je njegova maćeha.

Pouka:
žene su daleko bolji financijski planeri od muškaraca.
User avatar
KID
Posts: 607
Joined: 10/03/2007 20:29

#18346 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by KID »

crysis wrote:Ivan je neoženjen, živi u kući s ocem i radi u obiteljskoj firmi.

Kada je saznao da će od bolesnog oca naslijediti ogromno bogatstvo
odlučio je da se treba oženiti, i uživati u tom bogatstvu sa ženom.
Jedno veće na sastanku investitora zamijetio je prekrasnu djevojku,
najljepšu ženu koju je ikada u svom životu vidio. Njena prirodna
ljepota mu je zaustavila dah.
"Možda izgledam kao svaki običan muškarac' obratio joj se "ali za par
godina, kada moj otac umre, naslijedit ću 65 milijardi eura".
Iskreno zadivljena, ljepotica uzme njegovu vizitku. Nakon tri dana
postala je njegova maćeha.

Pouka:
žene su daleko bolji financijski planeri od muškaraca.
Hehe.. dobar i istinit...
:grin:

¤¤¤ Sent from my Tapatalk ¤¤¤
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#18347 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by dust in the wind »

Benjo73 wrote:Stara Perzijska poslovica:

Kad dođeš kući, udari ženi šamar.

Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna. :D
ja vica i govana
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18348 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

dust in the wind wrote:
Benjo73 wrote:Stara Perzijska poslovica:

Kad dođeš kući, udari ženi šamar.

Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna. :D
ja vica i govana
Haman, feministkinja in the wind...
Pa koliko samo viceva ima na račun muževa, pa jesi li se pobunila? Nisi.
User avatar
madtv
Posts: 4562
Joined: 11/04/2009 00:31
Location: cvajta

#18349 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by madtv »

dobila samar? :oops: :run:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#18350 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by MedenoSrce »

on njoj shamar, ona njega pretisom, djeca to sve gledaju, komsije ne mogu spavati - u pravu si bas je smijesno pravi vic samo da nije svakodnevnica
Post Reply