http://doznajemo.com/2013/07/06/httpwp-mep3cnyx-gje/
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18326 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Događaj iz rubrike ‘vjerovali ili ne’ zabilježen je u jednoj bugojanskoj ulici, gdje je u automobilu marke ‘ford’ zatečeno čak 17 osoba!
http://doznajemo.com/2013/07/06/httpwp-mep3cnyx-gje/
http://doznajemo.com/2013/07/06/httpwp-mep3cnyx-gje/
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18327 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kako ono kažu: - Dobar je Mercedes, samo da je još Fordov motor.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#18328 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Izdislav, po pjesmi Is This LoveBenjo73 wrote:Žan Klod Sejdić, MIKAHAKINEN, Jamezdin (James Deen) - istina živa![]()
![]()
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18329 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ultima_palabra wrote:Izdislav, po pjesmi Is This LoveBenjo73 wrote:Žan Klod Sejdić, MIKAHAKINEN, Jamezdin (James Deen) - istina živa![]()
![]()
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
- plain vanilla
- Posts: 70286
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#18331 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
vidi naziv pjesme na linkuultima_palabra wrote:Izdislav, po pjesmi Is This LoveBenjo73 wrote:Žan Klod Sejdić, MIKAHAKINEN, Jamezdin (James Deen) - istina živa![]()
![]()
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#18332 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- vazi
- Posts: 8853
- Joined: 07/04/2010 15:31
#18333 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
plain vanilla wrote:vidi naziv pjesme na linkuultima_palabra wrote:Izdislav, po pjesmi Is This LoveBenjo73 wrote:Žan Klod Sejdić, MIKAHAKINEN, Jamezdin (James Deen) - istina živa![]()
![]()
joj, izdislav je za desetku cistu
za jamesadina sam znala od prije ali izdislav
- plain vanilla
- Posts: 70286
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#18334 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pita Ciga Ciganku:
-Ženo, 'ćeš da spavaš sa mnom?
Ona mu odgovara:
-A bre muže, si postao neki veliki političar!
-Što bre?
- Pa si me ubedio samo sa dve reči
-Ženo, 'ćeš da spavaš sa mnom?
Ona mu odgovara:
-A bre muže, si postao neki veliki političar!
-Što bre?
- Pa si me ubedio samo sa dve reči
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18335 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
plain vanilla wrote:Pita Ciga Ciganku:
-Ženo, 'ćeš da spavaš sa mnom?
Ona mu odgovara:
-A bre muže, si postao neki veliki političar!
-Što bre?
- Pa si me ubedio samo sa dve reči
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18336 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Zove decko curu na fiksni:
-Halo ribice jesi to ti?
Javlja se otac koji ima jos 3 kcerke i kaze:
-Ne decko, ovde vlasnik akvarijuma!
-Halo ribice jesi to ti?
Javlja se otac koji ima jos 3 kcerke i kaze:
-Ne decko, ovde vlasnik akvarijuma!
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18337 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
_terminaš_ wrote:Zove decko curu na fiksni:
-Halo ribice jesi to ti?
Javlja se otac koji ima jos 3 kcerke i kaze:
-Ne decko, ovde vlasnik akvarijuma!
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18338 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Sredovječna gospođa trči za autobusom, koji joj odlazi ispred nosa.
- Mladiću, jel’ ovo bila trica, sva uspuhana pita momka koji sjedi na stanici.
- Nije gospođo, nagazili ste na crtu.
- Mladiću, jel’ ovo bila trica, sva uspuhana pita momka koji sjedi na stanici.
- Nije gospođo, nagazili ste na crtu.
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#18339 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
_terminaš_ wrote:Zove decko curu na fiksni:
-Halo ribice jesi to ti?
Javlja se otac koji ima jos 3 kcerke i kaze:
-Ne decko, ovde vlasnik akvarijuma!
-
anjaistkrank
- Posts: 317
- Joined: 03/07/2013 12:49
- Location: Saraj'vo
#18340 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Sjede Saša i Dejan Matić u kafiću. Saša kihne, a Dejan mu kaže:
"Sale, otvori i meni jednu limenku"
"Sale, otvori i meni jednu limenku"
- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18341 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
crysis wrote:Sredovječna gospođa trči za autobusom, koji joj odlazi ispred nosa.
- Mladiću, jel’ ovo bila trica, sva uspuhana pita momka koji sjedi na stanici.
- Nije gospođo, nagazili ste na crtu.
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18342 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pričaju Engleskinja, Francuskinja i Fata kako one dresiraju svoje muževe. Prvo će Engleskinja:
- Ja sam svom mužu jednog dana rekla: "John, od danas ti više ne kuham". Prvi dan ne vidim ništa, drugi dan ne vidim ništa, treći dan on nešto pokušava , četvrti dan zaposlio je sluškinju i sada ona sve radi.
Na to će Francuskinja:
- Ja sam Pierru jednog dana rekla: "Od danas ja ti više ne perem". Prvi dan ne vidim ništa, drugi dan ne vidim ništa, treći dan on nešto pokušava oprati u umivaoniku, četvrti dan došla je sluškinja i od tada sve ona radi.
Na kraju će Fata.
- Jednog dana ja dodjem i kazem Muji : "Od danas ja ti više ne kuham i ne perem". Prvi dan ne vidim ništa, drugi dan ne vidim ništa, treći dan vidim nešto malo na desno oko...
stari ali...
- Ja sam svom mužu jednog dana rekla: "John, od danas ti više ne kuham". Prvi dan ne vidim ništa, drugi dan ne vidim ništa, treći dan on nešto pokušava , četvrti dan zaposlio je sluškinju i sada ona sve radi.
Na to će Francuskinja:
- Ja sam Pierru jednog dana rekla: "Od danas ja ti više ne perem". Prvi dan ne vidim ništa, drugi dan ne vidim ništa, treći dan on nešto pokušava oprati u umivaoniku, četvrti dan došla je sluškinja i od tada sve ona radi.
Na kraju će Fata.
- Jednog dana ja dodjem i kazem Muji : "Od danas ja ti više ne kuham i ne perem". Prvi dan ne vidim ništa, drugi dan ne vidim ništa, treći dan vidim nešto malo na desno oko...
stari ali...
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18343 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Stara Perzijska poslovica:
Kad dođeš kući, udari ženi šamar.
Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna.
Kad dođeš kući, udari ženi šamar.
Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna.
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#18344 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Jedan stari:
Ide zeko šumom i naiđe na vidru:
- đesi tidra, šta ima?
- nisam ja tidra, ja sam vidra.
- ja koga hebem tog ne persiram...

Ide zeko šumom i naiđe na vidru:
- đesi tidra, šta ima?
- nisam ja tidra, ja sam vidra.
- ja koga hebem tog ne persiram...
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18345 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ivan je neoženjen, živi u kući s ocem i radi u obiteljskoj firmi.
Kada je saznao da će od bolesnog oca naslijediti ogromno bogatstvo
odlučio je da se treba oženiti, i uživati u tom bogatstvu sa ženom.
Jedno veće na sastanku investitora zamijetio je prekrasnu djevojku,
najljepšu ženu koju je ikada u svom životu vidio. Njena prirodna
ljepota mu je zaustavila dah.
"Možda izgledam kao svaki običan muškarac' obratio joj se "ali za par
godina, kada moj otac umre, naslijedit ću 65 milijardi eura".
Iskreno zadivljena, ljepotica uzme njegovu vizitku. Nakon tri dana
postala je njegova maćeha.
Pouka:
žene su daleko bolji financijski planeri od muškaraca.
Kada je saznao da će od bolesnog oca naslijediti ogromno bogatstvo
odlučio je da se treba oženiti, i uživati u tom bogatstvu sa ženom.
Jedno veće na sastanku investitora zamijetio je prekrasnu djevojku,
najljepšu ženu koju je ikada u svom životu vidio. Njena prirodna
ljepota mu je zaustavila dah.
"Možda izgledam kao svaki običan muškarac' obratio joj se "ali za par
godina, kada moj otac umre, naslijedit ću 65 milijardi eura".
Iskreno zadivljena, ljepotica uzme njegovu vizitku. Nakon tri dana
postala je njegova maćeha.
Pouka:
žene su daleko bolji financijski planeri od muškaraca.
- KID
- Posts: 607
- Joined: 10/03/2007 20:29
#18346 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Hehe.. dobar i istinit...crysis wrote:Ivan je neoženjen, živi u kući s ocem i radi u obiteljskoj firmi.
Kada je saznao da će od bolesnog oca naslijediti ogromno bogatstvo
odlučio je da se treba oženiti, i uživati u tom bogatstvu sa ženom.
Jedno veće na sastanku investitora zamijetio je prekrasnu djevojku,
najljepšu ženu koju je ikada u svom životu vidio. Njena prirodna
ljepota mu je zaustavila dah.
"Možda izgledam kao svaki običan muškarac' obratio joj se "ali za par
godina, kada moj otac umre, naslijedit ću 65 milijardi eura".
Iskreno zadivljena, ljepotica uzme njegovu vizitku. Nakon tri dana
postala je njegova maćeha.
Pouka:
žene su daleko bolji financijski planeri od muškaraca.
¤¤¤ Sent from my Tapatalk ¤¤¤
- dust in the wind
- Posts: 2114
- Joined: 26/08/2012 23:52
- Location: isključena
#18347 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ja vica i govanaBenjo73 wrote:Stara Perzijska poslovica:
Kad dođeš kući, udari ženi šamar.
Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna.
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18348 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Haman, feministkinja in the wind...dust in the wind wrote:ja vica i govanaBenjo73 wrote:Stara Perzijska poslovica:
Kad dođeš kući, udari ženi šamar.
Ako ti ne znaš što si je ošamario, ona sigurno zna.
Pa koliko samo viceva ima na račun muževa, pa jesi li se pobunila? Nisi.
- madtv
- Posts: 4562
- Joined: 11/04/2009 00:31
- Location: cvajta
#18349 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
dobila samar?

- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#18350 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
on njoj shamar, ona njega pretisom, djeca to sve gledaju, komsije ne mogu spavati - u pravu si bas je smijesno pravi vic samo da nije svakodnevnica
