Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18326 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

... ima dobar izbor muških cipela?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18327 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

VenomousV wrote:
wewa wrote:
VenomousV wrote:
kontam da punim tjesteninu :D
pomijesaj s nekim tvrdjim i/ili topivim sirom i puni
ili sa spinatom <3
pa mislila sam da punim rikotom i spinatom :D
Cottage ti je onda dobra zamjena.
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#18328 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

Daryl Dixon wrote:... ima dobar izbor muških cipela?
u planici akcija, kupis dva para, dobijes jedan par gratis...
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#18329 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

JanuaryJones wrote: Cottage ti je onda dobra zamjena.
:thumbup:
Hvala :)
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2743
Joined: 14/06/2017 17:07

#18330 Re: Gdje u Sa......

Post by MehmedPasaMoric »

Gdje kupiti flasu viskija od 20 cl, po mogucnosti Jack Daniels ili Southern Comfort?
User avatar
musicman80
Posts: 943
Joined: 28/07/2015 10:02
Location: Sarajevo,BiH

#18331 Re: Gdje u Sa......

Post by musicman80 »

wewa wrote:
VenomousV wrote:
wewa wrote:pa i obicni mladi sir moze biti zamjena za rikotu, samo ga treba ispasirati kroz gustu cjediljku da se dobije kremasta tekstura...
ako je mladi sir jako vodenast, prije pasiranja se stavi u gazu da se ocijedi visak tecnosti.

meni je to mrsko :D
nisam ti ja kakva domacica :lol:
a za sta ti treba rikota?
abc je odlicna zamjena, samo se kupi i otklopi :D

Ne lupajte, ABC zamjena za Ricotta sir. Taj ko to kaze nije vidio ni reklamu za Ricottu, a ne da ju je jeo.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18332 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

mali Ninja wrote:
Daryl Dixon wrote:... ima dobar izbor muških cipela?
u planici akcija, kupis dva para, dobijes jedan par gratis...
tnx :thumbup:
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#18333 Re: Gdje u Sa......

Post by duh_sa_sjekirom »

Dobar second hand sa robom za djecu 3-4 godine?
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#18334 Re: Gdje u Sa......

Post by dulekrele »

Image
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#18335 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

duh_sa_sjekirom wrote:Dobar second hand sa robom za djecu 3-4 godine?
Dina na Dobrinji ima second h.za djecu međutim ne znam koliko je povoljna. Igračke su joj prva liga, međutim zimus sam otišla da kupim nesto za bebu, izašla sa tri komada odjeće za 17 KM :zoka:
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#18336 Re: Gdje u Sa......

Post by duh_sa_sjekirom »

manekenka u penziji wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Dobar second hand sa robom za djecu 3-4 godine?
Dina na Dobrinji ima second h.za djecu međutim ne znam koliko je povoljna. Igračke su joj prva liga, međutim zimus sam otišla da kupim nesto za bebu, izašla sa tri komada odjeće za 17 KM :zoka:
Hvala.
Skup, kao da je first hand...
Gdje se tačno nalazi?
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#18337 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

duh_sa_sjekirom wrote:
manekenka u penziji wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Dobar second hand sa robom za djecu 3-4 godine?
Dina na Dobrinji ima second h.za djecu međutim ne znam koliko je povoljna. Igračke su joj prva liga, međutim zimus sam otišla da kupim nesto za bebu, izašla sa tri komada odjeće za 17 KM :zoka:
Hvala.
Skup, kao da je first hand...
Gdje se tačno nalazi?

One niske zgradice gdje trola prolazi
Nasuprot mercatorove dvorane
Ne znam tačno adresu.
Imaju stranicu na fejsbuku naziv ide nesto kao polovne igračke i odjeća za djecu...
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#18338 Re: Gdje u Sa......

Post by duh_sa_sjekirom »

manekenka u penziji wrote: One niske zgradice gdje trola prolazi
Nasuprot mercatorove dvorane
Ne znam tačno adresu.
Imaju stranicu na fejsbuku naziv ide nesto kao polovne igračke i odjeća za djecu...
OK, hvala još jednom.
Snaći ćemo se...
Ako još neko zna, neka preporuči
Kontas?!
Posts: 2072
Joined: 09/04/2012 22:33

#18339 Re: Gdje u Sa......

Post by Kontas?! »

dulekrele wrote:Image
Ima univerzalni u Pennyu Velešići
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#18340 Re: Gdje u Sa......

Post by dulekrele »

Kontas?! wrote:
dulekrele wrote:Image
Ima univerzalni u Pennyu Velešići
:thumbup:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18341 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

duh_sa_sjekirom wrote:Dobar second hand sa robom za djecu 3-4 godine?
Baby Azel u Hrasnom ima dobru i jeftinu novu odjeću i obuću, a kad su sniženja i prejeftinu. Obilaziti subotom, ponedeljkom, četvrtkom kad dolazi nova roba.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#18343 Re: Gdje u Sa......

Post by duh_sa_sjekirom »

JanuaryJones wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Dobar second hand sa robom za djecu 3-4 godine?
Baby Azel u Hrasnom ima dobru i jeftinu novu odjeću i obuću, a kad su sniženja i prejeftinu. Obilaziti subotom, ponedeljkom, četvrtkom kad dolazi nova roba.
Hvala
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#18344 Re: Gdje u Sa......

Post by Donnie Smith »

Ima Bosch u Dallasu, a pogledaj i na kupitehniku.ba.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#18345 Re: Gdje u Sa......

Post by Cossack »

Donnie Smith wrote:
Ima Bosch u Dallasu, a pogledaj i na kupitehniku.ba.
Hvala, pogledat ću.
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#18346 Re: Gdje u Sa......

Post by veliki_ah »

Zna li neko gdje se sada vadi cips u opcini stari grad? Jesu li to prebacili u opcinu kod doma armije ili je jos uvijek u posti prema kovacima?
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#18347 Re: Gdje u Sa......

Post by kafanski_covjek »

Image

ili neki priblizno isti :)
moja tetka
Posts: 262
Joined: 27/11/2015 23:31

#18348 Re: Gdje u Sa......

Post by moja tetka »

gdje u sa kupiti one male hotelske sapune mislim na maloprodaju..................hitno
User avatar
Đulbešećer
Posts: 181
Joined: 16/09/2012 09:08
Location: U đul-bašči...

#18349 Re: Gdje u Sa......

Post by Đulbešećer »

veliki_ah wrote:Zna li neko gdje se sada vadi cips u opcini stari grad? Jesu li to prebacili u opcinu kod doma armije ili je jos uvijek u posti prema kovacima?
U pošti, gdje je uvijek bilo! Ja vadila u maju...

Zna li neko da li i gdje u Sa ima kupiti privremenih tetovaža (naljepnica)?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#18350 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

... mogu staviti nove abažure na staru lampu?
Post Reply