Gdje u Sa......
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#18326 Re: Gdje u Sa......
... ima dobar izbor muških cipela?
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#18327 Re: Gdje u Sa......
Cottage ti je onda dobra zamjena.VenomousV wrote:pa mislila sam da punim rikotom i spinatomwewa wrote:pomijesaj s nekim tvrdjim i/ili topivim sirom i puniVenomousV wrote:
kontam da punim tjesteninu
ili sa spinatom <3
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#18328 Re: Gdje u Sa......
u planici akcija, kupis dva para, dobijes jedan par gratis...Daryl Dixon wrote:... ima dobar izbor muških cipela?
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#18329 Re: Gdje u Sa......
JanuaryJones wrote: Cottage ti je onda dobra zamjena.
Hvala
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#18330 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti flasu viskija od 20 cl, po mogucnosti Jack Daniels ili Southern Comfort?
- musicman80
- Posts: 943
- Joined: 28/07/2015 10:02
- Location: Sarajevo,BiH
#18331 Re: Gdje u Sa......
wewa wrote:a za sta ti treba rikota?VenomousV wrote:wewa wrote:pa i obicni mladi sir moze biti zamjena za rikotu, samo ga treba ispasirati kroz gustu cjediljku da se dobije kremasta tekstura...
ako je mladi sir jako vodenast, prije pasiranja se stavi u gazu da se ocijedi visak tecnosti.
meni je to mrsko![]()
nisam ti ja kakva domacica
abc je odlicna zamjena, samo se kupi i otklopi
Ne lupajte, ABC zamjena za Ricotta sir. Taj ko to kaze nije vidio ni reklamu za Ricottu, a ne da ju je jeo.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#18332 Re: Gdje u Sa......
tnxmali Ninja wrote:u planici akcija, kupis dva para, dobijes jedan par gratis...Daryl Dixon wrote:... ima dobar izbor muških cipela?
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#18333 Re: Gdje u Sa......
Dobar second hand sa robom za djecu 3-4 godine?
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#18335 Re: Gdje u Sa......
Dina na Dobrinji ima second h.za djecu međutim ne znam koliko je povoljna. Igračke su joj prva liga, međutim zimus sam otišla da kupim nesto za bebu, izašla sa tri komada odjeće za 17 KMduh_sa_sjekirom wrote:Dobar second hand sa robom za djecu 3-4 godine?
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#18336 Re: Gdje u Sa......
Hvala.manekenka u penziji wrote:Dina na Dobrinji ima second h.za djecu međutim ne znam koliko je povoljna. Igračke su joj prva liga, međutim zimus sam otišla da kupim nesto za bebu, izašla sa tri komada odjeće za 17 KMduh_sa_sjekirom wrote:Dobar second hand sa robom za djecu 3-4 godine?
Skup, kao da je first hand...
Gdje se tačno nalazi?
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#18337 Re: Gdje u Sa......
duh_sa_sjekirom wrote:Hvala.manekenka u penziji wrote:Dina na Dobrinji ima second h.za djecu međutim ne znam koliko je povoljna. Igračke su joj prva liga, međutim zimus sam otišla da kupim nesto za bebu, izašla sa tri komada odjeće za 17 KMduh_sa_sjekirom wrote:Dobar second hand sa robom za djecu 3-4 godine?
Skup, kao da je first hand...
Gdje se tačno nalazi?
One niske zgradice gdje trola prolazi
Nasuprot mercatorove dvorane
Ne znam tačno adresu.
Imaju stranicu na fejsbuku naziv ide nesto kao polovne igračke i odjeća za djecu...
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#18338 Re: Gdje u Sa......
OK, hvala još jednom.manekenka u penziji wrote: One niske zgradice gdje trola prolazi
Nasuprot mercatorove dvorane
Ne znam tačno adresu.
Imaju stranicu na fejsbuku naziv ide nesto kao polovne igračke i odjeća za djecu...
Snaći ćemo se...
Ako još neko zna, neka preporuči
-
Kontas?!
- Posts: 2072
- Joined: 09/04/2012 22:33
#18339 Re: Gdje u Sa......
Ima univerzalni u Pennyu Velešićidulekrele wrote:
- dulekrele
- Posts: 4733
- Joined: 10/04/2014 18:25
#18340 Re: Gdje u Sa......
Kontas?! wrote:Ima univerzalni u Pennyu Velešićidulekrele wrote:
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#18341 Re: Gdje u Sa......
Baby Azel u Hrasnom ima dobru i jeftinu novu odjeću i obuću, a kad su sniženja i prejeftinu. Obilaziti subotom, ponedeljkom, četvrtkom kad dolazi nova roba.duh_sa_sjekirom wrote:Dobar second hand sa robom za djecu 3-4 godine?
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#18343 Re: Gdje u Sa......
HvalaJanuaryJones wrote:Baby Azel u Hrasnom ima dobru i jeftinu novu odjeću i obuću, a kad su sniženja i prejeftinu. Obilaziti subotom, ponedeljkom, četvrtkom kad dolazi nova roba.duh_sa_sjekirom wrote:Dobar second hand sa robom za djecu 3-4 godine?
- Donnie Smith
- Posts: 1720
- Joined: 23/06/2012 11:48
#18344 Re: Gdje u Sa......
Ima Bosch u Dallasu, a pogledaj i na kupitehniku.ba.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#18345 Re: Gdje u Sa......
Hvala, pogledat ću.Donnie Smith wrote:Ima Bosch u Dallasu, a pogledaj i na kupitehniku.ba.
-
veliki_ah
- Posts: 1125
- Joined: 28/09/2008 23:42
#18346 Re: Gdje u Sa......
Zna li neko gdje se sada vadi cips u opcini stari grad? Jesu li to prebacili u opcinu kod doma armije ili je jos uvijek u posti prema kovacima?
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#18347 Re: Gdje u Sa......

ili neki priblizno isti
-
moja tetka
- Posts: 262
- Joined: 27/11/2015 23:31
#18348 Re: Gdje u Sa......
gdje u sa kupiti one male hotelske sapune mislim na maloprodaju..................hitno
- Đulbešećer
- Posts: 181
- Joined: 16/09/2012 09:08
- Location: U đul-bašči...
#18349 Re: Gdje u Sa......
U pošti, gdje je uvijek bilo! Ja vadila u maju...veliki_ah wrote:Zna li neko gdje se sada vadi cips u opcini stari grad? Jesu li to prebacili u opcinu kod doma armije ili je jos uvijek u posti prema kovacima?
Zna li neko da li i gdje u Sa ima kupiti privremenih tetovaža (naljepnica)?
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#18350 Re: Gdje u Sa......
... mogu staviti nove abažure na staru lampu?

