Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
vinter
Posts: 82
Joined: 25/06/2013 23:06

#18301 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by vinter »

Utakmica vaterpolo lige BiH:
Vatepolisti Vogosce igraju utakmicu s ekipom Hrasnice.
Trener ekipe Vogosce ide uz rub bazena i daje upute
svojim igračima i kaže igraču Mehi koji vodi loptu:
- "Daj loptu Kemi, daj brzo Kemi," a Meho i dalje vodi
loptu i predje jednog protivničkog igrača.
Opet viče trener:
- "Baci loptu Kemi, bolan baci Kemi,"
a Meho ide dalje s loptom, puca i zabije gol.
Trener se na njega dere što ga nije poslušao, a Meho će na to:
- "Pa, šta je, zabio sam gol !"
Trener odgovara :
- "Jeb'o ti gol, udavio nam se Kemo !" :lol: :lol:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18302 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

aveos wrote:Prve bračne noći Mostarac sa ženom u sobi.
- A bola' što ti je mali!
- Ma nije bona',nego soba ve'lka pa ti se čini!

Šta je rekla žena Bil Gejtsu nakon prve bračne noći:
- Sad znam što te zovu micro soft.
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18303 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

Benjo73 wrote:
aveos wrote:Prve bračne noći Mostarac sa ženom u sobi.
- A bola' što ti je mali!
- Ma nije bona',nego soba ve'lka pa ti se čini!

Šta je rekla žena Bil Gejtsu nakon prve bračne noći:
- Sad znam što te zovu micro soft
.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#18304 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by O'zone »

DODIK SE PRISJETIO 'DIVNE JUGOSLAVIJE': Što nam je ovo sve trebalo kada smo mogli kao zajednička zemlja ući u EU?
:lol: :lol: :lol:
User avatar
htcxone
Posts: 2187
Joined: 01/11/2012 12:54

#18305 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by htcxone »

Tarzan je celog života živeo u džungli i nije imao pojma o seksu.
Džejn je odlučila da mu da par sati seksualnog vaspitanja i sve simbolički objasni kao malom detetu:
- Tarzane, ovo što ti imaš obešeno tu između nogu je tvoja krpica, a ovo što se nalazi meni između nogu je mašina za pranje veša… Dakle, ti moraš tu svoju krpicu prati u mojoj mašini.
Sledećih 5 noći Tarzan je prao svoju krpicu bez prestanka.
Kada je iscrpljena Džejn uspela da dođe do daha reče mu:
- Tarzane, slušaj me… Pranje te tvoje krpice ne sme biti tako često, jer će se mašina pokvariti.
Trebaš je prati svakih tri do četiri dana.
Tarzan je posluša i idućih mesec dana nije je ni pipnuo.
Džejn uhvati nervoza i jednog dana ga upita:
- Tarzane, šta ti je? Zašto već mesec dana nisi oprao svoju krpicu u mojoj mašini?
Tarzan joj sav ozaren i veseo odgovori:
- Tarzan naučio prati na ruke!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#18306 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by area51 »

plain vanilla wrote:Zaglavio Mujo u zatvoru. Prvi dan zove ga upravnik i saopštava:
- Mujo, ili samo da te ja guzim, ili da pustim 200 zatvorenika da te oni guze.
Razmislja Mujo i sta ce. Bolje 1 nego 200. Naguzio se on. Pokusava upravnik ali problem, Mujo stiso guzicu...
- Mujo, ne ide ovako, de pomozi malo.
Mujo okrene glavu i umiljato kaze:
- Volim te...
:skoljka: :lol:
:lol: :lol: :lol:
majko moja :lol:
oplakah :lol:
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#18307 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by area51 »

simonese wrote:mali cigo:maama,maama,daj mi nove carape
mama:a sta je sa starim
mali cigo:slomile se
:lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18308 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Velkoski »

Hajlac wrote:
FreakyStyley wrote:@libero, leet Znaci onda da racunamo na onih drugih 50%? :D Nije ni to mala cifra, priznacete. Doduse i mi smo licemjerni, jer ne vjerujem da bi iko od nas odbio posao u drzavnoj sluzbi, da mu se ponudi. :lol:
Ima nas itekako! Ne samo posao na drzavnoj sisi vec i bilo kakvu vezu s korumpiranim spodobama.
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18309 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

Mujo, koliko imaš sinova?"
- "Četiri!"
- "Čime se bave?"
- "Jedan je baletan, drugi je frizer,
treći je modni dizajner."
- "A četvrti???"
- "Ma i on je isto peder."
User avatar
zoza
Posts: 496
Joined: 02/04/2013 12:15

#18310 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by zoza »

Prodajem vola da školujem konja. :lol:
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18311 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Došao čovjek kod zubara i kada je zinuo ovaj ga pita:
-Ooooo danas smo imali oralni sex?
-Što, zar mi je dlaka zapela za zub?
-Ne nego vam je nos posran!
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18312 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Sin:
- "Tata, tata, a da li je istina što pišu u novinama da facebook zaglupljuje?"
Tata:
- "Šta, wtf, omg, jbt, lol!"
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#18313 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by exliberal-ex »

Odveo Suljo punicu kod jarana - doktora.
Nju ostavio u čekaonici, a on ušao i govori jaranu:
-Molim te, nemoj joj govoriti UDAHNI - IZDAHNI,
samo joj reci IZDAHNI i na tom nek i ostane!
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18314 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

Pred pogubljenje, dvojicu osuđenika na smrt pitaju za poslednju želju.
Prvi kaže:
- Da još jednom čujem poslednji hit od Karleuše!
A drugi će na to:
- Ja bih da mene streljate prvog!
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#18315 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by AleksoMKD »

Koja je uloga Makedonije u EU i NATO-u?

Isto ko muda u porno filmu, ucestvuju u dejstvu ali nikako da udju unutra.
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#18316 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by mousstapha »

:lol: :lol: :lol:
REZULTATI ISTRAŽIVANJA NDI-JA

Građani ubjedljivo najviše vjeruju "Dnevnom avazu"
:run:
User avatar
smurf
Posts: 70259
Joined: 01/08/2008 10:53
Location: vjerna ŽEKIPA

#18317 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by smurf »

alkalna_baterija wrote:Pred pogubljenje, dvojicu osuđenika na smrt pitaju za poslednju želju.
Prvi kaže:
- Da još jednom čujem poslednji hit od Karleuše!
A drugi će na to:
- Ja bih da mene streljate prvog!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#18318 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by P308 »

AleksoMKD wrote:Koja je uloga Makedonije u EU i NATO-u?

Isto ko muda u porno filmu, ucestvuju u dejstvu ali nikako da udju unutra.
:lol:
Baltazar-evic
Posts: 6
Joined: 07/07/2012 11:05

#18319 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Baltazar-evic »

AleksoMKD wrote:Koja je uloga Makedonije u EU i NATO-u?

Isto ko muda u porno filmu, ucestvuju u dejstvu ali nikako da udju unutra.

Je*o zemlju, kojoj je Albanija zapad :run: :run:
User avatar
de facto.
Posts: 3077
Joined: 10/07/2011 18:49
Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.

#18320 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by de facto. »

bariton wrote:Rambo, Bruce Lee i Šako Polumenta protiv zmaja.

Došli njih trojica pred pećinu i sad ulazi prvi Rambo da jebe mater strašnom zmaju.
krkljanac 10 minuta kreše Rambo iz mitraljeza ko lud, eksplozije na sve strane...kad izlazi on van iz pećine sav razvaljen...i kaže "U jebote koji zmaj..."

Ulazi Bruce Lee...10 minuta haos, pršte udarci, vrišti Bruce Lee "Uaaaaaaaaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaaa"...kad eto njega izlazi sav krvav i kaže "U jebote koji zmaj..."

Ulazi Polumenta u pećinu i počne pjevat...kad za 2 minute eto zmaja van i kaže..."Plju, kakva seljačina !!!"
Gori vic nikad nije ispričan. :D
User avatar
de facto.
Posts: 3077
Joined: 10/07/2011 18:49
Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.

#18321 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by de facto. »

golfiista wrote:
de facto. wrote:
Ti se jedan našao pametovati,a milioni ljudi vole crni humor.Inače ne bi opstao.Svi smo po tvome poremećeni.Dakle razligu :skoljka: Oprosti,ali nisam te nikako mogla izignorisati,a htjela sam Bgm.
Procitaj jos jednom sta si napisala, ali sa razumijevanjem, polako.
Bem ti nepismenost.
Izvini golfista nisam te prepoznala,ajde bar to jebeš.Pun si frustracija,negdje mora izaći. :nokti:
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18322 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

de facto. wrote:
bariton wrote:Rambo, Bruce Lee i Šako Polumenta protiv zmaja.

Došli njih trojica pred pećinu i sad ulazi prvi Rambo da jebe mater strašnom zmaju.
krkljanac 10 minuta kreše Rambo iz mitraljeza ko lud, eksplozije na sve strane...kad izlazi on van iz pećine sav razvaljen...i kaže "U jebote koji zmaj..."

Ulazi Bruce Lee...10 minuta haos, pršte udarci, vrišti Bruce Lee "Uaaaaaaaaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaaa"...kad eto njega izlazi sav krvav i kaže "U jebote koji zmaj..."

Ulazi Polumenta u pećinu i počne pjevat...kad za 2 minute eto zmaja van i kaže..."Plju, kakva seljačina !!!"
Gori vic nikad nije ispričan. :D
Glup vic ali istinit. Polumenta bi garant pobijedio zmaja. :D
User avatar
L.e.g
Posts: 724
Joined: 30/04/2009 09:27

#18323 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by L.e.g »

de facto. wrote:
bariton wrote:Rambo, Bruce Lee i Šako Polumenta protiv zmaja.

Došli njih trojica pred pećinu i sad ulazi prvi Rambo da jebe mater strašnom zmaju.
krkljanac 10 minuta kreše Rambo iz mitraljeza ko lud, eksplozije na sve strane...kad izlazi on van iz pećine sav razvaljen...i kaže "U jebote koji zmaj..."

Ulazi Bruce Lee...10 minuta haos, pršte udarci, vrišti Bruce Lee "Uaaaaaaaaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaaa"...kad eto njega izlazi sav krvav i kaže "U jebote koji zmaj..."

Ulazi Polumenta u pećinu i počne pjevat...kad za 2 minute eto zmaja van i kaže..."Plju, kakva seljačina !!!"
Gori vic nikad nije ispričan. :D
Image
User avatar
de facto.
Posts: 3077
Joined: 10/07/2011 18:49
Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.

#18324 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by de facto. »

:lol:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18325 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Žan Klod Sejdić, MIKAHAKINEN, Jamezdin (James Deen) - istina živa :lol: :lol: :lol:
Post Reply