Vatepolisti Vogosce igraju utakmicu s ekipom Hrasnice.
Trener ekipe Vogosce ide uz rub bazena i daje upute
svojim igračima i kaže igraču Mehi koji vodi loptu:
- "Daj loptu Kemi, daj brzo Kemi," a Meho i dalje vodi
loptu i predje jednog protivničkog igrača.
Opet viče trener:
- "Baci loptu Kemi, bolan baci Kemi,"
a Meho ide dalje s loptom, puca i zabije gol.
Trener se na njega dere što ga nije poslušao, a Meho će na to:
- "Pa, šta je, zabio sam gol !"
Trener odgovara :
- "Jeb'o ti gol, udavio nam se Kemo !"

