HBO. Mini-serija od pet epizoda. Prva epizoda dobra, vidjećemo dalje.omar little wrote:cija je to serija?
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#18301 Re: Gledate seriju - preporucite je
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#18302 Re: Gledate seriju - preporucite je
super, ima hbo ovih dana, pogledam. tenksic.zomri wrote:HBO. Mini-serija od pet epizoda. Prva epizoda dobra, vidjećemo dalje.omar little wrote:cija je to serija?
- purgatorio
- Posts: 1095
- Joined: 05/11/2012 09:45
- Location: Velika Kladuša
#18303 Re: Gledate seriju - preporucite je
Samo još slavic accent da je bio. Ne mogu sovjete bez akcenta nikako svariti.Jack Be Nimble wrote:Dobro su napravili prvu Cernobila. Usrao sam se gledajuci i odma poceo traziti pilule kalijum-jodida.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#18304 Re: Gledate seriju - preporucite je
To bi tek bilo jadno i glupo. Kao kada svabo u drugom svjetskom prica engleski sa njemackim akcentom.purgatorio wrote:Samo još slavic accent da je bio. Ne mogu sovjete bez akcenta nikako svariti.Jack Be Nimble wrote:Dobro su napravili prvu Cernobila. Usrao sam se gledajuci i odma poceo traziti pilule kalijum-jodida.
- purgatorio
- Posts: 1095
- Joined: 05/11/2012 09:45
- Location: Velika Kladuša
#18305 Re: Gledate seriju - preporucite je
Iz američkih filmova mi ostalo da sovjeti moraju imati akcenat.Jack Be Nimble wrote:To bi tek bilo jadno i glupo. Kao kada svabo u drugom svjetskom prica engleski sa njemackim akcentom.purgatorio wrote:Samo još slavic accent da je bio. Ne mogu sovjete bez akcenta nikako svariti.Jack Be Nimble wrote:Dobro su napravili prvu Cernobila. Usrao sam se gledajuci i odma poceo traziti pilule kalijum-jodida.
-
tibetanac
- Posts: 93
- Joined: 29/04/2019 15:05
#18306 Re: Gledate seriju - preporucite je
Cernobil dobra prva epizoda. Mislim da je poprilicno tacno, barem koliko se moze procitati o katastrofi.
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
#18307 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nove epizode the 100 odlične!
Vidim i Lucifer izašao
Vidim i Lucifer izašao
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#18308 Re: Gledate seriju - preporucite je
Warrior na HBO, nije losahttps://www.imdb.com/title/tt5743796/

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18309 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jack Be Nimble wrote:To bi tek bilo jadno i glupo. Kao kada svabo u drugom svjetskom prica engleski sa njemackim akcentom.purgatorio wrote:Samo još slavic accent da je bio. Ne mogu sovjete bez akcenta nikako svariti.Jack Be Nimble wrote:Dobro su napravili prvu Cernobila. Usrao sam se gledajuci i odma poceo traziti pilule kalijum-jodida.
da,nidje veze,ili nek prica engleski ako je serija iz drzave u kojoj je engleski govorni jezik ili nek pruca njemacki,jer je nijemac
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#18310 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pregledao sam prvu epizodu nove sezone The 100 i slažem se, jako dobro urađeno. A čovjek bi pomislio da će nakon ovoliko sezona doći do pada kvaliteta, kad ono obratno.thekupus wrote:Nove epizode the 100 odlične!
Vidim i Lucifer izašao
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#18311 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ovo jedva čekam da pogledam, moraću večeras bataliti fudbal i EL.Jack Be Nimble wrote:Dobro su napravili prvu Cernobila. Usrao sam se gledajuci i odma poceo traziti pilule kalijum-jodida.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18312 Re: Gledate seriju - preporucite je
hoce li ubrzo druga sezona one korejske kingdom?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18313 Re: Gledate seriju - preporucite je
jedva cekam ovo
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#18314 Re: Gledate seriju - preporucite je
alibaba_i_30_godina wrote:Pregledao sam prvu epizodu nove sezone The 100 i slažem se, jako dobro urađeno. A čovjek bi pomislio da će nakon ovoliko sezona doći do pada kvaliteta, kad ono obratno.thekupus wrote:Nove epizode the 100 odlične!
Vidim i Lucifer izašao
The 100 je sad bas pravi SF serijal ove sezone. Vidjecemo mogu li nastaviti ovako do kraja, vidim vec su obnovili za 7 sezonu.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18315 Re: Gledate seriju - preporucite je
o čemu je ta serija the 100?
- dale cooper
- Posts: 31383
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#18316 Re: Gledate seriju - preporucite je
Moje mišljenje o ekranizaciji Watchmena je odavno poznato.kakavdanakneiskustvu wrote:
jedva cekam ovo
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#18317 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ko je preuzeo Lucifera? Ovo izašle sve epizode za S04? Zar nije otkazan 
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#18318 Re: Gledate seriju - preporucite je
kakavdanakneiskustvu wrote:o čemu je ta serija the 100?
serija koja je krenula kao nako tinejdzerska postapokalipticna SF sapunica od prve sezone da bi tokom 5 sezona postala ono ozbiljan postapokalipticni SF serijal, serija koja ima jako dobre koke.





itd..
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#18319 Re: Gledate seriju - preporucite je
seoBIH wrote:Ko je preuzeo Lucifera? Ovo izašle sve epizode za S04? Zar nije otkazan
NETFLIX preuzeo kompletnu produkciju, jos se ne zna hoce li obnoviti za 5 sezonu.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18320 Re: Gledate seriju - preporucite je
dale cooper wrote:Moje mišljenje o ekranizaciji Watchmena je odavno poznato.kakavdanakneiskustvu wrote:
jedva cekam ovoI ovaj trailer mi baš ne čini ništa da ga promijenim.
![]()
koje ti je misljenje,nisam upoznat?
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18321 Re: Gledate seriju - preporucite je
eh ovo se mora pocet gledat.SanskiBiser wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:o čemu je ta serija the 100?
serija koja je krenula kao nako tinejdzerska postapokalipticna SF sapunica od prve sezone da bi tokom 5 sezona postala ono ozbiljan postapokalipticni SF serijal, serija koja ima jako dobre koke.![]()
![]()
itd..
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18322 Re: Gledate seriju - preporucite je
SanskiBiser wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:o čemu je ta serija the 100?
serija koja je krenula kao nako tinejdzerska postapokalipticna SF sapunica od prve sezone da bi tokom 5 sezona postala ono ozbiljan postapokalipticni SF serijal, serija koja ima jako dobre koke.![]()
![]()
itd..
hvala
- dale cooper
- Posts: 31383
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#18323 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ukratko...da kurcu ne valja.kakavdanakneiskustvu wrote:dale cooper wrote:Moje mišljenje o ekranizaciji Watchmena je odavno poznato.kakavdanakneiskustvu wrote:
jedva cekam ovoI ovaj trailer mi baš ne čini ništa da ga promijenim.
![]()
koje ti je misljenje,nisam upoznat?
je kazao da je Watchmen "unfilmable", a to je lik sa mnogo više mašte i kreativnosti nego li je to bio Zack Snyder. Ne može se prenijeti
duh, humor i sve ono što su Moore i Gibbons donijeli kreirajući ovaj strip/novelu na film, a da se dosta toga ne izgubi u prijevodu.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#18325 Re: Gledate seriju - preporucite je
Tako je, u početku prava tinejdžerska a sada je već znatno ozbilnija priča. Iskreno puno je bolja serija kako su se riješili nekih likova, kao što je onaj Jasper i onaj Finn.SanskiBiser wrote:alibaba_i_30_godina wrote:Pregledao sam prvu epizodu nove sezone The 100 i slažem se, jako dobro urađeno. A čovjek bi pomislio da će nakon ovoliko sezona doći do pada kvaliteta, kad ono obratno.thekupus wrote:Nove epizode the 100 odlične!
Vidim i Lucifer izašao
The 100 je sad bas pravi SF serijal ove sezone. Vidjecemo mogu li nastaviti ovako do kraja, vidim vec su obnovili za 7 sezonu.
Raven najbolja.

