Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18276 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Došla baka na autobusnu stanicu da kupi kartu:
Baka :
-Dajte mi jednu kartu do Muda.
-Bako nema tog mjesta..
A baka opet:
-Ma dajte mi jednu kartu do Muda!
-Ali bako, nema tog mjesta.. Da niste mislili na Jajce?!
Baka:
-Joooj.. Znam da se nešto vrti oko k***a
Baka :
-Dajte mi jednu kartu do Muda.
-Bako nema tog mjesta..
A baka opet:
-Ma dajte mi jednu kartu do Muda!
-Ali bako, nema tog mjesta.. Da niste mislili na Jajce?!
Baka:
-Joooj.. Znam da se nešto vrti oko k***a
- L.e.g
- Posts: 724
- Joined: 30/04/2009 09:27
#18277 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pecao Mujo i upecao zlatnu žabu.
Ako me pustiš, ispuniću ti jednu želju.
Kaka ba' jednu, pa bilo je dosad tri?
To važi za zlatnu ribicu, ja sam zlatna žaba.
Dobro, da smislim... Hteo bih da budem princ!
Može! PUUF!
Toga jutra se čulo: Ustaj Ferdinande, idemo u Sarajevo!
Ako me pustiš, ispuniću ti jednu želju.
Kaka ba' jednu, pa bilo je dosad tri?
To važi za zlatnu ribicu, ja sam zlatna žaba.
Dobro, da smislim... Hteo bih da budem princ!
Može! PUUF!
Toga jutra se čulo: Ustaj Ferdinande, idemo u Sarajevo!
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#18278 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
L.e.g wrote:Pecao Mujo i upecao zlatnu žabu.
Ako me pustiš, ispuniću ti jednu želju.
Kaka ba' jednu, pa bilo je dosad tri?
To važi za zlatnu ribicu, ja sam zlatna žaba.
Dobro, da smislim... Hteo bih da budem princ!
Može! PUUF!
Toga jutra se čulo: Ustaj Ferdinande, idemo u Sarajevo!
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18279 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Zove Jovica Pericu na telefon, javi mu se mati.
- Imal' Perice?
- Ima ali ševi, nazovi poslije.
Nakon sat vremena zove ponovo:
- Imal' Perice?
- Još uvijek ševi, nazovi poslije.
Kasnije se konačno javi Perica.
- ...čovječe, pa ja kad god nazovem ti ševiš, šta je to?
- Ma nije ševim nego sovim, stara pomiješala ptice.
- Imal' Perice?
- Ima ali ševi, nazovi poslije.
Nakon sat vremena zove ponovo:
- Imal' Perice?
- Još uvijek ševi, nazovi poslije.
Kasnije se konačno javi Perica.
- ...čovječe, pa ja kad god nazovem ti ševiš, šta je to?
- Ma nije ševim nego sovim, stara pomiješala ptice.
- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18280 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
povodom godisnjice i prikladan vic za tu priliku ..........L.e.g wrote:Pecao Mujo i upecao zlatnu žabu.
Ako me pustiš, ispuniću ti jednu želju.
Kaka ba' jednu, pa bilo je dosad tri?
To važi za zlatnu ribicu, ja sam zlatna žaba.
Dobro, da smislim... Hteo bih da budem princ!
Može! PUUF!
Toga jutra se čulo: Ustaj Ferdinande, idemo u Sarajevo!
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#18281 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
L.e.g wrote:Pecao Mujo i upecao zlatnu žabu.
Ako me pustiš, ispuniću ti jednu želju.
Kaka ba' jednu, pa bilo je dosad tri?
To važi za zlatnu ribicu, ja sam zlatna žaba.
Dobro, da smislim... Hteo bih da budem princ!
Može! PUUF!
Toga jutra se čulo: Ustaj Ferdinande, idemo u Sarajevo!
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#18282 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Zaglavio Mujo u zatvoru. Prvi dan zove ga upravnik i saopštava:
- Mujo, ili samo da te ja guzim, ili da pustim 200 zatvorenika da te oni guze.
Razmislja Mujo i sta ce. Bolje 1 nego 200. Naguzio se on. Pokusava upravnik ali problem, Mujo stiso guzicu...
- Mujo, ne ide ovako, de pomozi malo.
Mujo okrene glavu i umiljato kaze:
- Volim te...

- Mujo, ili samo da te ja guzim, ili da pustim 200 zatvorenika da te oni guze.
Razmislja Mujo i sta ce. Bolje 1 nego 200. Naguzio se on. Pokusava upravnik ali problem, Mujo stiso guzicu...
- Mujo, ne ide ovako, de pomozi malo.
Mujo okrene glavu i umiljato kaze:
- Volim te...
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#18283 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
plain vanilla wrote:Zaglavio Mujo u zatvoru. Prvi dan zove ga upravnik i saopštava:
- Mujo, ili samo da te ja guzim, ili da pustim 200 zatvorenika da te oni guze.
Razmislja Mujo i sta ce. Bolje 1 nego 200. Naguzio se on. Pokusava upravnik ali problem, Mujo stiso guzicu...
- Mujo, ne ide ovako, de pomozi malo.
Mujo okrene glavu i umiljato kaze:
- Volim te...
![]()
Ubija
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18284 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Isli Mujo i Haso i otisli.
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#18285 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
plain vanilla wrote:Zaglavio Mujo u zatvoru. Prvi dan zove ga upravnik i saopštava:
- Mujo, ili samo da te ja guzim, ili da pustim 200 zatvorenika da te oni guze.
Razmislja Mujo i sta ce. Bolje 1 nego 200. Naguzio se on. Pokusava upravnik ali problem, Mujo stiso guzicu...
- Mujo, ne ide ovako, de pomozi malo.
Mujo okrene glavu i umiljato kaze:
- Volim te...
![]()
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18286 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Dok sam vodio ljubav sa svojom ženom non stop sam
razmišljao i u sebi ponavljao ime svoje ljubavnice.
Da se ne bih zeznuo i na glas izgovorio njeno ime dok sam
u krevetu sa ženom, odem i kupim mačku i nazovem je
ljubavničinim imenom.
Sutradan žena dolazi kući, donosi malog maltezera i reče mi
da će ga zvati "Marko".
Sedim, pušim, razmišljam..
razmišljao i u sebi ponavljao ime svoje ljubavnice.
Da se ne bih zeznuo i na glas izgovorio njeno ime dok sam
u krevetu sa ženom, odem i kupim mačku i nazovem je
ljubavničinim imenom.
Sutradan žena dolazi kući, donosi malog maltezera i reče mi
da će ga zvati "Marko".
Sedim, pušim, razmišljam..
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18287 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
alkalna_baterija wrote:Dok sam vodio ljubav sa svojom ženom non stop sam
razmišljao i u sebi ponavljao ime svoje ljubavnice.
Da se ne bih zeznuo i na glas izgovorio njeno ime dok sam
u krevetu sa ženom, odem i kupim mačku i nazovem je
ljubavničinim imenom.
Sutradan žena dolazi kući, donosi malog maltezera i reče mi
da će ga zvati "Marko".
Sedim, pušim, razmišljam..
- aveos
- Posts: 1762
- Joined: 28/02/2012 08:42
#18288 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Prve bračne noći Mostarac sa ženom u sobi.
- A bola' što ti je mali!
- Ma nije bona',nego soba ve'lka pa ti se čini!
- A bola' što ti je mali!
- Ma nije bona',nego soba ve'lka pa ti se čini!
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#18289 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Niđe veze. Đe sad ona veza sa vezom da ti kaže da je niđe veze.aveos wrote:Prve bračne noći Mostarac sa ženom u sobi.
- A bola' što ti je mali!
- Ma nije bona',nego soba ve'lka pa ti se čini!
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#18290 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
pogodio te vic?Sorel wrote:Niđe veze. Đe sad ona veza sa vezom da ti kaže da je niđe veze.aveos wrote:Prve bračne noći Mostarac sa ženom u sobi.
- A bola' što ti je mali!
- Ma nije bona',nego soba ve'lka pa ti se čini!
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#18292 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Fakat nije nego niđe veze, ist'o onaj sa naftom 
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#18293 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Koja je najgora crnogorska kletva ?
Dabogda te zvali sa biroa

Dabogda te zvali sa biroa
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#18295 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Baba otisla kod doktora:
• Doktore, kupila sam slusni aparat!
• Odlicno! A kako vam je muz?
• Ma jeftino! Samo 30 maraka

• Doktore, kupila sam slusni aparat!
• Odlicno! A kako vam je muz?
• Ma jeftino! Samo 30 maraka
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
- bariton
- Posts: 216
- Joined: 04/03/2013 00:18
#18297 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Rambo, Bruce Lee i Šako Polumenta protiv zmaja.
Došli njih trojica pred pećinu i sad ulazi prvi Rambo da jebe mater strašnom zmaju.
krkljanac 10 minuta kreše Rambo iz mitraljeza ko lud, eksplozije na sve strane...kad izlazi on van iz pećine sav razvaljen...i kaže "U jebote koji zmaj..."
Ulazi Bruce Lee...10 minuta haos, pršte udarci, vrišti Bruce Lee "Uaaaaaaaaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaaa"...kad eto njega izlazi sav krvav i kaže "U jebote koji zmaj..."
Ulazi Polumenta u pećinu i počne pjevat...kad za 2 minute eto zmaja van i kaže..."Plju, kakva seljačina !!!"
Došli njih trojica pred pećinu i sad ulazi prvi Rambo da jebe mater strašnom zmaju.
krkljanac 10 minuta kreše Rambo iz mitraljeza ko lud, eksplozije na sve strane...kad izlazi on van iz pećine sav razvaljen...i kaže "U jebote koji zmaj..."
Ulazi Bruce Lee...10 minuta haos, pršte udarci, vrišti Bruce Lee "Uaaaaaaaaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaaa"...kad eto njega izlazi sav krvav i kaže "U jebote koji zmaj..."
Ulazi Polumenta u pećinu i počne pjevat...kad za 2 minute eto zmaja van i kaže..."Plju, kakva seljačina !!!"
- bariton
- Posts: 216
- Joined: 04/03/2013 00:18
#18298 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
U javnom WC-u, dok čovjek u prvoj kabini stenje i muči se da obavi veliku nuždu, u drugu kabinu ulazi drugi čovjek, ubrzo izusti ”ah”, u istom trenutku čuje se i zvuk vode ”plop”. Ovaj iz prve kabine dobaci:
• Eee, blago tebi…
A ovaj će njemu:
• Ma šta blago meni! Upade mi sat!
• Eee, blago tebi…
A ovaj će njemu:
• Ma šta blago meni! Upade mi sat!
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#18299 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
by antifascism on 29 Jun 2013, 19:19
by antifascism on 29 Jun 2013, 19:19
Ibricic vrlo blizu Evertona
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#18300 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Navodno umjesto Felainija.
