Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18276 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Došla baka na autobusnu stanicu da kupi kartu:
Baka :
-Dajte mi jednu kartu do Muda.
-Bako nema tog mjesta..
A baka opet:
-Ma dajte mi jednu kartu do Muda!
-Ali bako, nema tog mjesta.. Da niste mislili na Jajce?!
Baka:
-Joooj.. Znam da se nešto vrti oko k***a
User avatar
L.e.g
Posts: 724
Joined: 30/04/2009 09:27

#18277 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by L.e.g »

Pecao Mujo i upecao zlatnu žabu.

Ako me pustiš, ispuniću ti jednu želju.
Kaka ba' jednu, pa bilo je dosad tri?
To važi za zlatnu ribicu, ja sam zlatna žaba.
Dobro, da smislim... Hteo bih da budem princ!
Može! PUUF!

Toga jutra se čulo: Ustaj Ferdinande, idemo u Sarajevo!
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#18278 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by WildRedRose »

L.e.g wrote:Pecao Mujo i upecao zlatnu žabu.

Ako me pustiš, ispuniću ti jednu želju.
Kaka ba' jednu, pa bilo je dosad tri?
To važi za zlatnu ribicu, ja sam zlatna žaba.
Dobro, da smislim... Hteo bih da budem princ!
Može! PUUF!

Toga jutra se čulo: Ustaj Ferdinande, idemo u Sarajevo!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18279 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Zove Jovica Pericu na telefon, javi mu se mati.
- Imal' Perice?
- Ima ali ševi, nazovi poslije.

Nakon sat vremena zove ponovo:
- Imal' Perice?
- Još uvijek ševi, nazovi poslije.

Kasnije se konačno javi Perica.
- ...čovječe, pa ja kad god nazovem ti ševiš, šta je to?
- Ma nije ševim nego sovim, stara pomiješala ptice.
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18280 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

L.e.g wrote:Pecao Mujo i upecao zlatnu žabu.

Ako me pustiš, ispuniću ti jednu želju.
Kaka ba' jednu, pa bilo je dosad tri?
To važi za zlatnu ribicu, ja sam zlatna žaba.
Dobro, da smislim... Hteo bih da budem princ!
Može! PUUF!

Toga jutra se čulo: Ustaj Ferdinande, idemo u Sarajevo!
povodom godisnjice i prikladan vic za tu priliku .......... :thumbup:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#18281 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kisni indijanac »

L.e.g wrote:Pecao Mujo i upecao zlatnu žabu.

Ako me pustiš, ispuniću ti jednu želju.
Kaka ba' jednu, pa bilo je dosad tri?
To važi za zlatnu ribicu, ja sam zlatna žaba.
Dobro, da smislim... Hteo bih da budem princ!
Može! PUUF!

Toga jutra se čulo: Ustaj Ferdinande, idemo u Sarajevo!
:lol: :thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#18282 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by plain vanilla »

Zaglavio Mujo u zatvoru. Prvi dan zove ga upravnik i saopštava:
- Mujo, ili samo da te ja guzim, ili da pustim 200 zatvorenika da te oni guze.
Razmislja Mujo i sta ce. Bolje 1 nego 200. Naguzio se on. Pokusava upravnik ali problem, Mujo stiso guzicu...
- Mujo, ne ide ovako, de pomozi malo.
Mujo okrene glavu i umiljato kaze:
- Volim te...
:skoljka: :lol:
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#18283 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zatamnjena stakla »

plain vanilla wrote:Zaglavio Mujo u zatvoru. Prvi dan zove ga upravnik i saopštava:
- Mujo, ili samo da te ja guzim, ili da pustim 200 zatvorenika da te oni guze.
Razmislja Mujo i sta ce. Bolje 1 nego 200. Naguzio se on. Pokusava upravnik ali problem, Mujo stiso guzicu...
- Mujo, ne ide ovako, de pomozi malo.
Mujo okrene glavu i umiljato kaze:
- Volim te...
:skoljka: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ubija
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#18284 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Partijaner »

Isli Mujo i Haso i otisli.
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#18285 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zoya »

plain vanilla wrote:Zaglavio Mujo u zatvoru. Prvi dan zove ga upravnik i saopštava:
- Mujo, ili samo da te ja guzim, ili da pustim 200 zatvorenika da te oni guze.
Razmislja Mujo i sta ce. Bolje 1 nego 200. Naguzio se on. Pokusava upravnik ali problem, Mujo stiso guzicu...
- Mujo, ne ide ovako, de pomozi malo.
Mujo okrene glavu i umiljato kaze:
- Volim te...
:skoljka: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18286 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

Dok sam vodio ljubav sa svojom ženom non stop sam
razmišljao i u sebi ponavljao ime svoje ljubavnice.
Da se ne bih zeznuo i na glas izgovorio njeno ime dok sam
u krevetu sa ženom, odem i kupim mačku i nazovem je
ljubavničinim imenom.
Sutradan žena dolazi kući, donosi malog maltezera i reče mi
da će ga zvati "Marko".
Sedim, pušim, razmišljam..
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18287 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

alkalna_baterija wrote:Dok sam vodio ljubav sa svojom ženom non stop sam
razmišljao i u sebi ponavljao ime svoje ljubavnice.
Da se ne bih zeznuo i na glas izgovorio njeno ime dok sam
u krevetu sa ženom, odem i kupim mačku i nazovem je
ljubavničinim imenom.
Sutradan žena dolazi kući, donosi malog maltezera i reče mi
da će ga zvati "Marko".
Sedim, pušim, razmišljam..
:thumbup: :lol:
User avatar
aveos
Posts: 1762
Joined: 28/02/2012 08:42

#18288 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by aveos »

Prve bračne noći Mostarac sa ženom u sobi.
- A bola' što ti je mali!
- Ma nije bona',nego soba ve'lka pa ti se čini!
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#18289 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zatamnjena stakla »

aveos wrote:Prve bračne noći Mostarac sa ženom u sobi.
- A bola' što ti je mali!
- Ma nije bona',nego soba ve'lka pa ti se čini!
Niđe veze. Đe sad ona veza sa vezom da ti kaže da je niđe veze.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#18290 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by plain vanilla »

Sorel wrote:
aveos wrote:Prve bračne noći Mostarac sa ženom u sobi.
- A bola' što ti je mali!
- Ma nije bona',nego soba ve'lka pa ti se čini!
Niđe veze. Đe sad ona veza sa vezom da ti kaže da je niđe veze.
pogodio te vic? :lol:
User avatar
aveos
Posts: 1762
Joined: 28/02/2012 08:42

#18291 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by aveos »

:lol:
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#18292 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zatamnjena stakla »

Fakat nije nego niđe veze, ist'o onaj sa naftom :mrgreen:
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#18293 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by I am Happy »

Koja je najgora crnogorska kletva ?

Dabogda te zvali sa biroa


:lol: :lol: :lol:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#18294 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by WildRedRose »

:lol: :lol:
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#18295 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Anestezija »

Baba otisla kod doktora:
• Doktore, kupila sam slusni aparat!
• Odlicno! A kako vam je muz?
• Ma jeftino! Samo 30 maraka :lol: :lol: :lol:
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18296 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
bariton
Posts: 216
Joined: 04/03/2013 00:18

#18297 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by bariton »

Rambo, Bruce Lee i Šako Polumenta protiv zmaja.

Došli njih trojica pred pećinu i sad ulazi prvi Rambo da jebe mater strašnom zmaju.
krkljanac 10 minuta kreše Rambo iz mitraljeza ko lud, eksplozije na sve strane...kad izlazi on van iz pećine sav razvaljen...i kaže "U jebote koji zmaj..."

Ulazi Bruce Lee...10 minuta haos, pršte udarci, vrišti Bruce Lee "Uaaaaaaaaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaaa"...kad eto njega izlazi sav krvav i kaže "U jebote koji zmaj..."

Ulazi Polumenta u pećinu i počne pjevat...kad za 2 minute eto zmaja van i kaže..."Plju, kakva seljačina !!!"
User avatar
bariton
Posts: 216
Joined: 04/03/2013 00:18

#18298 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by bariton »

U javnom WC-u, dok čovjek u prvoj kabini stenje i muči se da obavi veliku nuždu, u drugu kabinu ulazi drugi čovjek, ubrzo izusti ”ah”, u istom trenutku čuje se i zvuk vode ”plop”. Ovaj iz prve kabine dobaci:
• Eee, blago tebi…
A ovaj će njemu:
• Ma šta blago meni! Upade mi sat!
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#18299 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Mračajski proto »

Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
by antifascism on 29 Jun 2013, 19:19
Ibricic vrlo blizu Evertona
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#18300 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zatamnjena stakla »

Navodno umjesto Felainija.
Post Reply