Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#18276 Re: Gdje u Sa......

Post by emmir1 »

karanana wrote:Mozda malo off topic....kako se zove kafe u tc otoka, onaj u prizemlju sa velikim ljetnom bastom? Nesto je spansko ali ne mogu nigdje na googlu da nadjem....espanja kodroba ili tako nesto.....

Cordoba
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18277 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

emmir1 wrote:
karanana wrote:Mozda malo off topic....kako se zove kafe u tc otoka, onaj u prizemlju sa velikim ljetnom bastom? Nesto je spansko ali ne mogu nigdje na googlu da nadjem....espanja kodroba ili tako nesto.....

Cordoba
Zar nije Cordoba onaj u BBI dole lijevo?
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#18278 Re: Gdje u Sa......

Post by emmir1 »

JanuaryJones wrote:
emmir1 wrote:
karanana wrote:Mozda malo off topic....kako se zove kafe u tc otoka, onaj u prizemlju sa velikim ljetnom bastom? Nesto je spansko ali ne mogu nigdje na googlu da nadjem....espanja kodroba ili tako nesto.....

Cordoba
Zar nije Cordoba onaj u BBI dole lijevo?

Jeste.

Isti vlasnik, mislim da ima i na Ilidzi jedan
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#18279 Re: Gdje u Sa......

Post by karanana »

Aha, znaci moze isto ime? Jer i ja kad sam kucao cordoba izbacivalo mi bbi.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#18280 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Valjda moze isto ime ako je isti vlasnik kao sto bingo radnje mogu i na carsiji i na otoci i na ilidzi al ne mogu 2 vlasnika isto ime
User avatar
mayab
Posts: 30844
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#18281 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

MLA_333 wrote:Pozdrav svima,

moze li mi neko preporuciti, gdje mogu kupiti u Sarajevu ili okolinu vanjski rostilj / betonski kamin (osim OBI-a) ??
Ili da ima neko preporuku za majstora ko zida kamin gril ?

hvala unaprijed !
FIS
Penny Plus

https://www.olx.ba/pretraga?trazilica=rostilj+betonski
MLA_333
Posts: 105
Joined: 07/02/2017 23:30

#18282 Re: Gdje u Sa......

Post by MLA_333 »

mayab wrote:
MLA_333 wrote:Pozdrav svima,

moze li mi neko preporuciti, gdje mogu kupiti u Sarajevu ili okolinu vanjski rostilj / betonski kamin (osim OBI-a) ??
Ili da ima neko preporuku za majstora ko zida kamin gril ?

hvala unaprijed !
FIS
Penny Plus

https://www.olx.ba/pretraga?trazilica=rostilj+betonski
Hvala !!
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#18283 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzontra_Volta »

supercali wrote:Valjda moze isto ime ako je isti vlasnik kao sto bingo radnje mogu i na carsiji i na otoci i na ilidzi al ne mogu 2 vlasnika isto ime
A dvije ćevabdžinice Zmaj sa dva različita vlasnika?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#18284 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Dzontra_Volta wrote:
supercali wrote:Valjda moze isto ime ako je isti vlasnik kao sto bingo radnje mogu i na carsiji i na otoci i na ilidzi al ne mogu 2 vlasnika isto ime
A dvije ćevabdžinice Zmaj sa dva različita vlasnika?
Mislim da je jedan vlasnik a kao braca su podjelili samo izmedju sebe radnje
Tamo je objedinjeno i placaju svako za sebe a uplacuju kao jedno
User avatar
bilic
Posts: 1165
Joined: 25/07/2012 22:33

#18285 Re: Gdje u Sa......

Post by bilic »

Abažur za lampe gdje kupiti u Sarajevu hvala..
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#18286 Re: Gdje u Sa......

Post by vješalica »

gdje povoljno kupiti SD micro kartica u sarajevu
bez ovih trznih cenrara jer za 4gb dati preko 20km je pisaona
i da mogu znaci u telefon i u onaj sd adapter de ubaci u radio u autu
hvOla
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#18287 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Ako ti bude trebao adaoter imam ih ja na bacanje
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#18288 Re: Gdje u Sa......

Post by MOSALJOZE »

O kakvom adapteru pišete?
User avatar
LuvDemBugs
Posts: 148
Joined: 17/06/2016 00:20

#18289 Re: Gdje u Sa......

Post by LuvDemBugs »

Vozdra raja, gdje mogu kupiti ovakav sorc ali da cijene nisu astronomske. Znam da ima na ebay, ali treba dugo dok dodje. Na piku je bilo za 10tak KM ali je nestalo u mojoj velicini.

Image
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#18290 Re: Gdje u Sa......

Post by vješalica »

MOSALJOZE wrote:O kakvom adapteru pišete?
adapter u koji se ubaci microsd kartica ali onaj sto izgleda kao kartica kao npr za fotoaparat
to mi ne treba jer imam ih 5 komada
samo znaci SD micro
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#18291 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzontra_Volta »

vješalica wrote:gdje povoljno kupiti SD micro kartica u sarajevu
bez ovih trznih cenrara jer za 4gb dati preko 20km je pisaona
i da mogu znaci u telefon i u onaj sd adapter de ubaci u radio u autu
hvOla
Imaš u Imtecu i sl.radnjama micro sd od 8 GB za 13 KM (klasa 10).
Ove kartice od 4 GB se rijetko gdje prodaju, jer su neisplative.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#18292 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

vješalica wrote:gdje povoljno kupiti SD micro kartica u sarajevu
bez ovih trznih cenrara jer za 4gb dati preko 20km je pisaona
i da mogu znaci u telefon i u onaj sd adapter de ubaci u radio u autu
hvOla
univerzalno kod Doma Armije, 4GB cener, dobijes micro SD karticu zajedno sa čitačem :thumbup:
User avatar
ortodont
Posts: 1957
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#18293 Re: Gdje u Sa......

Post by ortodont »

Kupiti ricinusovo ulje?
VPSA
Posts: 524
Joined: 19/05/2017 14:25

#18294 Re: Gdje u Sa......

Post by VPSA »

ortodont wrote:Kupiti ricinusovo ulje?
Imas u ovim svim malo vecim supermarketima, znam da sam vidio u Bingu na Stupu da ima.
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#18295 Re: Gdje u Sa......

Post by van Basten »

gdje ima dobar staklar?
napuklo mi mlijecno staklo na prozoru kupatila pa bih ga zamijenio
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18296 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

van Basten wrote:gdje ima dobar staklar?
napuklo mi mlijecno staklo na prozoru kupatila pa bih ga zamijenio
+1

i da hoce doci na adresu
meni treba popravka na balkonskim vratima
fala!
User avatar
Altsa
Posts: 9228
Joined: 19/03/2004 18:31

#18297 Re: Gdje u Sa......

Post by Altsa »

bilic wrote:Abažur za lampe gdje kupiti u Sarajevu hvala..
Fis a ima i u ovim radnjama za uredenje doma u BBI.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#18298 Re: Gdje u Sa......

Post by zateznistub »

Gdje ima kupiti disco role za curice brojevi 34-37 ili 35- 38?
U sport life prodavnicama nemaju te brojeve...
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18299 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

zateznistub wrote:Gdje ima kupiti disco role za curice brojevi 34-37 ili 35- 38?
U sport life prodavnicama nemaju te brojeve...
probaj u Bingu, vidjela sam da imaju na akciji - e sad jesu li disco ili inline, neam pojma...
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#18300 Re: Gdje u Sa......

Post by zateznistub »

wewa wrote:
zateznistub wrote:Gdje ima kupiti disco role za curice brojevi 34-37 ili 35- 38?
U sport life prodavnicama nemaju te brojeve...
probaj u Bingu, vidjela sam da imaju na akciji - e sad jesu li disco ili inline, neam pojma...
A tražio, bacale me ko Ping Ping lopticu. Jedna kaže ima druga nema :-) obletio uzduž i poprijeko nisam našao!
Faja
Post Reply