Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
slavemaster
- Posts: 374
- Joined: 15/03/2008 17:50
- Location: 10.sprat
#18251 Re: Zeničani
'U jedinstvu je snaga centra' 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18252 Re: Zeničani
Ja sam sobu uzeo u hotelu da rahat docekam velikog preCjednikaclio_dci120 wrote:Sad ce kamenspoticanja staviti onu kravatu sa SDA znakom i pred hotel Zenica
Specijalni gost nas Jimi
- kamberovica polje
- Posts: 4101
- Joined: 28/01/2012 11:38
#18253 Re: Zeničani
slavemaster wrote:'U jedinstvu je snaga centra'
-
sorted
- Posts: 580
- Joined: 05/03/2012 11:56
#18254 Re: Zeničani
Vi sto se posipate pepelom hajde bar ste posteni pa se javno kajete i priznate, a ima vas i koji su drkali na vraceta a sad hinjski sute ili krive samo zelene.
A kad sam pred izbore ovdje cipelario snagu centra proglasili ste me sda agentom.
Poslije vec druge sjednice rekoh da ce se ta ubleha i vjestacka tvorevina zvana sc ugasit vec poslije narednih izbora. Sad samo pitam ima li ko da ne vjeruje u to?
Dofu ne daj im budzet nek pocrkaju, narod je svakako u jos vecoj mjeri uz tebe. Nek sad zeleni, sc i ramo stisnu pa organizuju taj referendum o opozivu gradonacelnika pa da vidimo kako ce se provest. Ili jos bolje nek zatraze vanredne izbore.
Dofu bi prevalio husinu cifru taman da se i kirba kandiduje ispred sda, a kaj mislite kako bi prosli sabani i mentoli iz snaga centra?
A kad sam pred izbore ovdje cipelario snagu centra proglasili ste me sda agentom.
Poslije vec druge sjednice rekoh da ce se ta ubleha i vjestacka tvorevina zvana sc ugasit vec poslije narednih izbora. Sad samo pitam ima li ko da ne vjeruje u to?
Dofu ne daj im budzet nek pocrkaju, narod je svakako u jos vecoj mjeri uz tebe. Nek sad zeleni, sc i ramo stisnu pa organizuju taj referendum o opozivu gradonacelnika pa da vidimo kako ce se provest. Ili jos bolje nek zatraze vanredne izbore.
Dofu bi prevalio husinu cifru taman da se i kirba kandiduje ispred sda, a kaj mislite kako bi prosli sabani i mentoli iz snaga centra?
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#18256 Re: Zeničani
Fudo samo treba prema javnosti komunicirati da je povukao budzet jer nece da hrani zelene uhljebe.
Snaga centra se izgubila i van fokusa su totalno. Nemaju pravca i ideologije, a i lider im je tanak tako da je realno ocekivati da odu u zaborav. U svakom slucaju Fudo ima ozbiljnu podrsku.
Snaga centra se izgubila i van fokusa su totalno. Nemaju pravca i ideologije, a i lider im je tanak tako da je realno ocekivati da odu u zaborav. U svakom slucaju Fudo ima ozbiljnu podrsku.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#18257 Re: Zeničani
Može i AustrijaN.N. wrote: Za Dojcland kontas ?
Moze, neki su moji poznanici tako odradili i priznalo im se...da li je 2-3 milje sve, ne znam sada...pisao sam nekada ovdje, mozda bi @kameni mogao znati
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18258 Re: Zeničani
Nista fudo prosperitet i toJimmy McNulty wrote:Može i AustrijaN.N. wrote: Za Dojcland kontas ?
Moze, neki su moji poznanici tako odradili i priznalo im se...da li je 2-3 milje sve, ne znam sada...pisao sam nekada ovdje, mozda bi @kameni mogao znatiMa treba ić' odavde, vrijeme je.
nego cemo kod bate ti i ja
ima kae dobru svastiku
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#18259 Re: Zeničani
Jimmy smrdi nesto jel ? Pa Izmetbegovic u Zenici.
Jedini veci izmeti su ovi sto mu se uvlace u pakas i ko cukice oko letaju.
Jedini veci izmeti su ovi sto mu se uvlace u pakas i ko cukice oko letaju.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
didzej1602
- Posts: 237
- Joined: 20/09/2015 14:50
#18261 Re: Zeničani
aha, baš tako je rekao 'da ne može udovoljiti nj zahtjevima'.. moš mislit'kakavdanakneiskustvu wrote:http://www.072info.com/fuad-kasumovic-r ... -novinare/
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#18262 Re: Zeničani
Kaže mi lik koji je bio prisutan da su bili sarkastični, pogotovo Harun sa rečenicama tipa: "Divan nam je gradonačelnik." ; "To možda tako u Vakufima, ovo je Zenica." nakon čega je Fudica rekao da se izvinjava i da ne može udovoljiti zahtjevima za intervju, tj. "Pička vam materna plaćenička..." 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18263 Re: Zeničani
Trazio harun izjavu zbog plana gradnje poslovne zone na fudinoj zemlji ..i onda mu fudo hebo sve...optuzio ga da mu duvnjak pise clanke...spominjao djecu
ima i snimak kaze mi lik s bht-a...
ima i snimak kaze mi lik s bht-a...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18264 Re: Zeničani
ide malo na zivce i ova silna saopcenja novinarskih udruzenja,kad bi se svaki verbalni napad na policajce,doktore ovako javno objavljivao samo bi o tome slusali
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18265 Re: Zeničani
Bosnjak je realno novinarska letva ali nije avdo avdic niti taj profil novinarakakavdanakneiskustvu wrote:ide malo na zivce i ova silna saopcenja novinarskih udruzenja,kad bi se svaki verbalni napad na policajce,doktore ovako javno objavljivao samo bi o tome slusali
a jebat mu mater zato sto pokusava radit svoj posao i zato sto ti se ne svidja pitanje to ima jos kod kim jong una
al mu je zanimljiv modus operandi...ko god nije po fudinom tabijatu je placenik kladionica
a jedino dokazano je da je onaj njegov mujkic uzeo pare od kladionica za neki svoj izbor sportiste
ima i zahvalnica
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18266 Re: Zeničani
kamen spoticanja wrote:Bosnjak je realno novinarska letva ali nije avdo avdic niti taj profil novinarakakavdanakneiskustvu wrote:ide malo na zivce i ova silna saopcenja novinarskih udruzenja,kad bi se svaki verbalni napad na policajce,doktore ovako javno objavljivao samo bi o tome slusali
a jebat mu mater zato sto pokusava radit svoj posao i zato sto ti se ne svidja pitanje to ima jos kod kim jong una
al mu je zanimljiv modus operandi...ko god nije po fudinom tabijatu je placenik kladionica![]()
a jedino dokazano je da je onaj njegov mujkic uzeo pare od kladionica za neki svoj izbor sportiste
ima i zahvalnica
ne branim fudino psovanje ako ga je bilo,nego opcenito govorim oko tih saopcenja kad neko krivo pogleda nekog novinara
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18267 Re: Zeničani
Ne branim ni ja haruna...zaprdi mu...ali neke granice se ne prelaze a da nemas posljedice
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#18268 Re: Zeničani
Sa kakvom đubradi i masinerijom ima posla, Fudo je još i dobar. On je gospodin za njih.
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#18269 Re: Zeničani
Jadan, duša draga.channel10 wrote:Sa kakvom đubradi i masinerijom ima posla, Fudo je još i dobar. On je gospodin za njih.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18270 Re: Zeničani
channel10 wrote:Sa kakvom đubradi i masinerijom ima posla, Fudo je još i dobar. On je gospodin za njih.
jes vala frajer se citav zivot bori protiv sda ubleha
Nego znas ko je ovaj u plavoj majici

- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#18271 Re: Zeničani
Je l' ovo dok je Fudica još u SDA bio? Niđe pive na stolu, a kamoli šta onako malo žešće... 
A za novinare se slažem. Oni mogu drkati koga god i kako god stignu i pozivati se na slobodu medija i slične kurce i palce, čim im malo pokažeš zube, prvo skoči ova kurčeva udruga novinara, aman k'o čovječja ribica, ugroženi novinari, duše slatke ne mogu raditi svoj posao...
Ne govorim konkretno za Fudin slučaj nego općenito...
A za novinare se slažem. Oni mogu drkati koga god i kako god stignu i pozivati se na slobodu medija i slične kurce i palce, čim im malo pokažeš zube, prvo skoči ova kurčeva udruga novinara, aman k'o čovječja ribica, ugroženi novinari, duše slatke ne mogu raditi svoj posao...
Ne govorim konkretno za Fudin slučaj nego općenito...
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#18272 Re: Zeničani
I ja to gledamZaitsev wrote:Je l' ovo dok je Fudica još u SDA bio? Niđe pive na stolu, a kamoli šta onako malo žešće...
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18273 Re: Zeničani
Ovo je s onih njegovih rostilja ljetos kad je usao u kampanju
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#18274 Re: Zeničani
U plavoj majici je onaj njegov pomocnik, Mujkic. Ne znam ko je ovaj dole lijevo u plavoj majici.
Ajatolah, on je ipak malo veca budala od njih. Velim im covjek, ako hocete da se zajebavamo, zajebavat cemo se pa dokle dodjemo. Znalo se da ce biti opstrukcija, pa zato Fudo i igra na ovaj nacin, SDA-u veoma poznat. Realno, ipak je on mozak za njih (barem ovdje u Zenici).
Ajatolah, on je ipak malo veca budala od njih. Velim im covjek, ako hocete da se zajebavamo, zajebavat cemo se pa dokle dodjemo. Znalo se da ce biti opstrukcija, pa zato Fudo i igra na ovaj nacin, SDA-u veoma poznat. Realno, ipak je on mozak za njih (barem ovdje u Zenici).
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18275 Re: Zeničani
Dole plava majica harun bosnjakchannel10 wrote:U plavoj majici je onaj njegov pomocnik, Mujkic. Ne znam ko je ovaj dole lijevo u plavoj majici.
Ajatolah, on je ipak malo veca budala od njih. Velim im covjek, ako hocete da se zajebavamo, zajebavat cemo se pa dokle dodjemo. Znalo se da ce biti opstrukcija, pa zato Fudo i igra na ovaj nacin, SDA-u veoma poznat. Realno, ipak je on mozak za njih (barem ovdje u Zenici).
