Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
zvrcak
Posts: 326
Joined: 06/07/2009 00:50

#18251 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by zvrcak »

golfiista wrote:
_terminaš_ wrote:
crysis wrote:Šta je dobila djevojčica bez ruku za rođendan???
Prsluk, šta će joj jakna!
:shock: Tobe jarabi, jedan od "boljih" viceva iz crnog humora što sam pročitao. :-) :D
Sasvim slucajno poznajem jednu takvu djevojcicu od tri godine i normalan covjek nikada ne bi mogao napisati, citirati ili komentarisati na takav nacin ovakve recenice. Ali, ocigledno je, sasvim, da na forumu imamo ljude koji su zaostali u dusevnom razvoju pa usljed toga nisu u stanju shvatiti znacaj svojih rijeci i postupaka, pa iste molim da, sljedeci put kada postaju bilo sto, isto daju na provjeru nekome normalnom, poslovno sposobnom licu.
Haveru preskoci temu i idi na crnu hroniku. CAO!!! Da nije podsmijavanja, ismijavanja i zajebancije mi bi pomrli ovdje u ovoj rusevini od drzave. Druga stvar, ukoliko nisi primjetio, svaki vic se zasniva na podjebavanju nekog, MUJO GLUP, HASO GLUP, FATA KURAVA, PERICA (GLUP, PEDOFIL, NEKROFIL,ZOOFIL, i nema sta nije) ZIDOVI uvijek popuse u vicu, CIGANI ( cim procitam cigan ocekujem neki incest da spava sa sestrom, majkom, bratom itd..) i koliko mi svi poznajemo ovih gore nabrojanih. Ja razumijem da mozes imati neki slucaj koji je kao iz vica izvucen, al to nije razlog da ne pricamo viceve i crni humor... Koliko je samo viceva na racun rata u Bosni, pa sve ono najgore sto se desi mi okrenemo na vic, i sta ima veze???

Znaci trazi temu CRNA HRONIKA, a ovdje su vicevi i sve mozes procitati! :run:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#18252 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by MOSALJOZE »

Zove cigo drugog cigu i pita:
- Šta ima?
- Ma ništa… evo malo je*o sestru, opro kosu
- OPRO KOSU ????
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18253 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

Ja umalo ban ne dobih zbog "crnog" vica, a meni je bio baš šega. :D
vinter
Posts: 82
Joined: 25/06/2013 23:06

#18254 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by vinter »

Došla ciganka da da krv i za to dobila 5 dinara. Zadovoljna ona, al' vidi da neki čovek dobija 10, pa upita sestru:
• Što on dobija 10, a ja 5?
• On je dao i spermu, reče sestra.
Posle nekog vremena dolazi ciganka kod medicinske sestre i ova je upita:
• Vi sigurno hoćete da date krv.
Ciganka na to samo promrmlja punih usta:
• NE.
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#18255 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by golfiista »

zvrcak wrote:
golfiista wrote:
_terminaš_ wrote: :shock: Tobe jarabi, jedan od "boljih" viceva iz crnog humora što sam pročitao. :-) :D
Sasvim slucajno poznajem jednu takvu djevojcicu od tri godine i normalan covjek nikada ne bi mogao napisati, citirati ili komentarisati na takav nacin ovakve recenice. Ali, ocigledno je, sasvim, da na forumu imamo ljude koji su zaostali u dusevnom razvoju pa usljed toga nisu u stanju shvatiti znacaj svojih rijeci i postupaka, pa iste molim da, sljedeci put kada postaju bilo sto, isto daju na provjeru nekome normalnom, poslovno sposobnom licu.
Haveru preskoci temu i idi na crnu hroniku. CAO!!! Da nije podsmijavanja, ismijavanja i zajebancije mi bi pomrli ovdje u ovoj rusevini od drzave. Druga stvar, ukoliko nisi primjetio, svaki vic se zasniva na podjebavanju nekog, MUJO GLUP, HASO GLUP, FATA KURAVA, PERICA (GLUP, PEDOFIL, NEKROFIL,ZOOFIL, i nema sta nije) ZIDOVI uvijek popuse u vicu, CIGANI ( cim procitam cigan ocekujem neki incest da spava sa sestrom, majkom, bratom itd..) i koliko mi svi poznajemo ovih gore nabrojanih. Ja razumijem da mozes imati neki slucaj koji je kao iz vica izvucen, al to nije razlog da ne pricamo viceve i crni humor... Koliko je samo viceva na racun rata u Bosni, pa sve ono najgore sto se desi mi okrenemo na vic, i sta ima veze???

Znaci trazi temu CRNA HRONIKA, a ovdje su vicevi i sve mozes procitati! :run:
Vidis, treba ti ovakav vic kako bi se osjecao bolje. O tome i govorim.

Da ne idem dalje u o.t.
vinter
Posts: 82
Joined: 25/06/2013 23:06

#18256 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by vinter »

Šetaju dva kostura i najednom spaze motor parkiran u blizini groblja. Kaže prvi:
"Hajmo se provozati."
Kaže drugi:
"Čekaj malo."
Ode on i nakon nekog vremene vraća se sa nadgrobnim spomenikom. Pita ga prvi:
"Što će ti to?"
Kaže drugi:
"Nisam lud da se vozim bez dokumenata."
User avatar
de facto.
Posts: 3077
Joined: 10/07/2011 18:49
Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.

#18257 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by de facto. »

golfiista wrote:
_terminaš_ wrote:
crysis wrote:Šta je dobila djevojčica bez ruku za rođendan???
Prsluk, šta će joj jakna!
:shock: Tobe jarabi, jedan od "boljih" viceva iz crnog humora što sam pročitao. :-) :D
Sasvim slucajno poznajem jednu takvu djevojcicu od tri godine i normalan covjek nikada ne bi mogao napisati, citirati ili komentarisati na takav nacin ovakve recenice. Ali, ocigledno je, sasvim, da na forumu imamo ljude koji su zaostali u dusevnom razvoju pa usljed toga nisu u stanju shvatiti znacaj svojih rijeci i postupaka, pa iste molim da, sljedeci put kada postaju bilo sto, isto daju na provjeru nekome normalnom, poslovno sposobnom licu.
Ti se jedan našao pametovati,a milioni ljudi vole crni humor.Inače ne bi opstao.Svi smo po tvome poremećeni.Dakle razligu :skoljka: Oprosti,ali nisam te nikako mogla izignorisati,a htjela sam Bgm.
VektoR
Posts: 117
Joined: 18/01/2003 00:00

#18258 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by VektoR »

exliberal-ex wrote:Ovo je vic dana :D :D :D :D :D


"Vozač kamiona S. Š. nakon što je počinio saobraćajni prekršaj u blizini Doboja pokušao je novčanicom od 20 evra da podmiti policajce.

Ovo ne bi bilo neobično da kazna koju je podmićivanjem hteo da izbegne ne iznosi 40 konvertibilnih maraka, što je oko 20 evra.

Nakon nepropisnog preticanja vozila na punoj liniji na delu magistralnog puta M-17 u mestu Šešlije, S. Š. je saobraćajnoj policiji u službeni automobil „ubacio” 20 evra da bi mu „oprostili” kaznu od 40 KM (što je oko 20 evra) koja se izdaje na mestu događaja i da mu ne bi napisali prekršajni nalog.

Novčanica je izuzeta, a o događaju je obavešteno Okružno tužilaštvo u Doboju. (Blic)"
Preticanje na punoj je 100 KM (50€), 30 dana zastitna mjera zabrane upravljanja i 2 ili 3 kaznena boda... mene jednom strefilo :D
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#18259 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by golfiista »

de facto. wrote:
golfiista wrote:
_terminaš_ wrote: :shock: Tobe jarabi, jedan od "boljih" viceva iz crnog humora što sam pročitao. :-) :D
Sasvim slucajno poznajem jednu takvu djevojcicu od tri godine i normalan covjek nikada ne bi mogao napisati, citirati ili komentarisati na takav nacin ovakve recenice. Ali, ocigledno je, sasvim, da na forumu imamo ljude koji su zaostali u dusevnom razvoju pa usljed toga nisu u stanju shvatiti znacaj svojih rijeci i postupaka, pa iste molim da, sljedeci put kada postaju bilo sto, isto daju na provjeru nekome normalnom, poslovno sposobnom licu.
Ti se jedan našao pametovati,a milioni ljudi vole crni humor.Inače ne bi opstao.Svi smo po tvome poremećeni.Dakle razligu :skoljka: Oprosti,ali nisam te nikako mogla izignorisati,a htjela sam Bgm.
Procitaj jos jednom sta si napisala, ali sa razumijevanjem, polako.
Bem ti nepismenost.
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#18260 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by elmirčo »

Ceca: A sad mi daj njen broj da 'mesto tebe ja raskinem sa njom!

Ado Gegaj: 225-883
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18261 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Pita mali cigo mamu: - Kako se okreću gaće?
- Pa sto puta sam ti rekla, žuto naprijed, smeđe nazad!
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#18262 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by simonese »

mali cigo:maama,maama,daj mi nove carape
mama:a sta je sa starim
mali cigo:slomile se
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18263 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Uči cigo malog da pliva:
- Maši sine maši, maši, maši,... e j*bigaaaaaaaaaaa.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#18264 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by dustaban »

golfiista wrote:(quote="de facto.")
golfiista wrote:
_terminaš_ wrote:(quote="crysis")Šta je dobila djevojčica bez ruku za rođendan???
Prsluk, šta će joj jakna!(/quote)

:shock: Tobe jarabi, jedan od "boljih" viceva iz crnog humora što sam pročitao. :-) :D
Sasvim slucajno poznajem jednu takvu djevojcicu od tri godine i normalan covjek nikada ne bi mogao napisati, citirati ili komentarisati na takav nacin ovakve recenice. Ali, ocigledno je, sasvim, da na forumu imamo ljude koji su zaostali u dusevnom razvoju pa usljed toga nisu u stanju shvatiti znacaj svojih rijeci i postupaka, pa iste molim da, sljedeci put kada postaju bilo sto, isto daju na provjeru nekome normalnom, poslovno sposobnom licu.(/quote)
Ti se jedan našao pametovati,a milioni ljudi vole crni humor.Inače ne bi opstao.Svi smo po tvome poremećeni.Dakle razligu :skoljka: Oprosti,ali nisam te nikako mogla izignorisati,a htjela sam Bgm.(/quote)
Procitaj jos jednom sta si napisala, ali sa razumijevanjem, polako.
Bem ti nepismenost.
PAR RIJECI O CRNOM HUMORU.

Crni humor je "legalna kategorija humora" ali je za nju izuzetno vazno IMATI OSJECAJ.

Posto je to najbolje ilustrovati primjerima evo uzet cu onaj vic kad je Mujo, u svadji sa Fatom, odrubio joj glavu. U taj momenat uz stepenice se penje Suljo, naleti na glavu koj se kotrlja pa rece - kud si ti posla zenska glavo?!

Dakle jedna sasvim morbidna i uzasna situacija (odrubljena glava) je u ovom vicu nekako irealna, pogotovo kad se kombinuje sa ovom, svima poznatom frazom "kud si posla zenska glavo".

E, ali sasvim drugacija situacija bi bila kad bi neko napravio vic sa "stvarno odrubljenom glavom" cega je nazalost bilo kod nas nedavno!

Takav je slucaj i sa ovim "vicom". Dijete rodjeno bez ruku se stvarno desava, evo @golfista poznaje konkretan slucaj i njemu i svim ljudima sa takvim iskustvom, ili naprosto SVIM NORMALNIM ljudima, ovaj vic je zaista neukusan.

Sve se dakle svodi na OSJECAJ mjere, ljudskosti, humanosti, razdvajanje shege od neukusa, jednom rijecju osjecaj za ZDRAV humor.
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18265 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Ivica je pričao političke viceve (u vakat), a onda je došla Marica...
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18266 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

ulijece mali perica u kucu i dere se
- Baba,baba gdje je tata ?
-Ma ne pitaj, eno ga u wc.Ima triper i nemoze da nadje rastvor ........ :D
Dere se sin iz wc ........
- Alo mama, imam problem sa twiterom i nemogu da nadjem passwort. :mrgreen:
User avatar
moa
Posts: 3700
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#18267 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by moa »

eh da i ja probam

sjede djed i nena i nena ce ti ono ispod oka, djede odavno nismo nista radili.
djed spusti pogled prema malom i kaze bi ja zeno ali prosle su godine.
Kad ce ti nena ja vala mogu dici noge, a djed ce na to mogu i ja ali ko ce nas sprcit.
vinter
Posts: 82
Joined: 25/06/2013 23:06

#18268 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by vinter »

Zasto plavusa ne jede kisele krastavce?
- Ne moze glava da joj stane u teglu. :lol:
User avatar
L.e.g
Posts: 724
Joined: 30/04/2009 09:27

#18269 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by L.e.g »

graue_maus wrote:ulijece mali perica u kucu i dere se
- Baba,baba gdje je tata ?
-Ma ne pitaj, eno ga u wc.Ima triper i nemoze da nadje rastvor ........ :D
Dere se sin iz wc ........
- Alo mama, imam problem sa twiterom i nemogu da nadjem passwort. :mrgreen:
Unuk pita babu, gdje je tata?
Mama kaze da je u wc-u
Iz wc-a se javlja sin mami

Hajd lijepo ponovo poslozi uloge pa nam napisi vic :-)
User avatar
plonker
Posts: 251
Joined: 30/01/2010 20:21

#18270 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by plonker »

L.e.g wrote:
graue_maus wrote:ulijece mali perica u kucu i dere se
- Baba,baba gdje je tata ?
-Ma ne pitaj, eno ga u wc.Ima triper i nemoze da nadje rastvor ........ :D
Dere se sin iz wc ........
- Alo mama, imam problem sa twiterom i nemogu da nadjem passwort. :mrgreen:
Unuk pita babu, gdje je tata?
Mama kaze da je u wc-u
Iz wc-a se javlja sin mami

Hajd lijepo ponovo poslozi uloge pa nam napisi vic :-)
Nije uopšte tako bilo. Bio sam tamo kad se to dogodilo, ovako je bilo:
Ulijece mala Perica u kucu i dere se
- Tata,tata gdje je baba ?
-Ma ne pitaj, eno je u wc. Ima triper i nemoze da nadje rastvor ........
Dere se djed iz wc ........
- Alo mama, imam problem sa twiterom i nemogu da nadjem passwort.
:mrgreen:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#18271 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by ladyblue18 »

Nemam vremena sada da brisem postove, ali nekidan sam vas opomenula da pazite kakve viceve postavljate. Crni humor ce uvijek nekoga pogadjati a moderatori ne mogu stalno dezurati na forumu.

Ako vam se vic ne svidja prijavite ga i bit ce uklonjen umjesto sto raspravljate dvije stranice o istom.
vinter
Posts: 82
Joined: 25/06/2013 23:06

#18272 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by vinter »

Dva Crnogorca zale za mladoscu:
-Sjecas li se co'ce kako smo onda mogli preko qrca sablje lomit?
Jes' vala.
-A sad dosla starost,ne moze se vise.
Ne moze.
-Onemogucale ruke.....
vinter
Posts: 82
Joined: 25/06/2013 23:06

#18273 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by vinter »

Ko je izmislio zupcanike?
Jedan Japanac

Ko je izmislio operu?
Taj isti Japanac kad su mu jaja dospjela među zupcanike.
Rottweiler
Posts: 578
Joined: 27/01/2007 08:37

#18274 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Rottweiler »

Pričaju u Bijeljini kako je Kačavenda došao u sex shop i pitao: „A koliko vam košta ovaj crveni vibrator“. „Vaše Preosveštentvo, ovo nije vibrator, nego protivpožarni aparat!" :D
User avatar
OxyDo
Posts: 143
Joined: 18/05/2010 18:29
Location: sarajevo-x.com

#18275 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by OxyDo »

Dok još nismo završili sa Ciganima jedan malo bolestan ispričavam se svim Romima prisutnim na forumu i onima koji se tako osjećaju ili dežurnim čuvarima ZDRAVOG humora. :D


Nosi Ciganka malog Cigana u naručju i vide majku kako doji dijete.

Na to mali Ciga poviče:
- Mama, mama 'oću i ja sise!
Ciganka na to odgovara:
- Neka sine, ti si sad veliki tebi će mama dati pičke!
Post Reply