FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#1826 Re: FK Sarajevo - Europa League
da se hoce ponoviti aBd veceras
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#1827 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ma moze i 3:1. Mislim da jedan moramo primiti 
- SmokingMan
- Posts: 22579
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#1828 Re: FK Sarajevo - Europa League
Valja ovaj...kokuz_sa wrote:
da se hoce ponoviti aBd veceras
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#1829 Re: FK Sarajevo - Europa League
Trese me OPTIMIZAM !
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1830 Re: FK Sarajevo - Europa League
Mene brine ovo "igraci su puni samopouzdanja, mozemo proci, imamo odlicne sanse"
Nije to neka odron ekipa, samo se nadam da ce pazljivo odigrati, bez kakvog srljanja
Nije to neka odron ekipa, samo se nadam da ce pazljivo odigrati, bez kakvog srljanja
-
hljebarnik
- Posts: 983
- Joined: 13/11/2011 21:24
- Location: kod AcA
#1831 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kakva ce spica sutra vladati forumom u ovo doba


- SmokingMan
- Posts: 22579
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#1832 Re: FK Sarajevo - Europa League
Manje-više...Samo neka se ne obrukaju.hljebarnik wrote:Kakva ce spica sutra vladati forumom u ovo doba
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#1833 Re: FK Sarajevo - Europa League
nemas sta gledat dokumantaciju, evo provjerena info: tender obaran dva puta namjerno, i sad napokon mogu direktno "pregovarati" i odabrati svoje taldzije.burek_in_space wrote:Preletih malo po ovome shto ste dali linkove ( hvala), ovo su samo obavjeshtenja o nabavci, odnosno obavjeshtenja o izmjenama i ponishtenjima javne nabavke.
Bavim se tenderima, i primijetio sam nekoliko mana iz ovih obavjeshtenja, a puno vishe bih znao reci kada bih vidio same tenderske dokumentacije, pa da ih malo prostudiram...
znaci javni novac ce ici nekom njihovom direktno za stolice po bagapitaj kojoj cijeni, a koje li ironije, sve po zakonu.
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#1835 Re: FK Sarajevo - Europa League
jebacemo im majcinu majku. 
- necko_hz
- Posts: 4054
- Joined: 18/04/2009 12:36
#1836 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nemam dobar osjećaj u vezi sutrašnje utakmice.
Jesam li normalan ?!
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#1837 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nisi...necko_hz wrote:Nemam dobar osjećaj u vezi sutrašnje utakmice.Jesam li normalan ?!
-
hljebarnik
- Posts: 983
- Joined: 13/11/2011 21:24
- Location: kod AcA
#1838 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ko jos moze zaspati ???
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1839 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kemo nisi mi odgovorio, hoce li me pustit da udjem sa cevapima, da ne cumim ispred sat vremena 
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1840 Re: FK Sarajevo - Europa League
trebali bi, nećeš nikom nauditi ćevapomtodd_smith wrote:Kemo nisi mi odgovorio, hoce li me pustit da udjem sa cevapima, da ne cumim ispred sat vremena
ja sam prvi put kad sam išao sa starim na tekmu jeo ćevape na istoku bokte
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#1841 Re: FK Sarajevo - Europa League
jesul ovo bugari dobili vec batina u rajlovcu
Nesluzbeno saznajemo kako je grupa od 15tak navijača Levskog, popularnih kao Sektor B, večeras napadnuta u blizini Sarajeva, tačnije Rajlovac. Ne najavljeno su došli i odsjeli u motelu na putu prema glavnom gradu BiH gdje su planirali prenočiti i onda rano ujutru uči u grad. Kako saznaje naš izvor zajedno sa njima nalazila se i grupa navijača Partizana iz Beograda (Grobari)
Nesluzbeno saznajemo kako je grupa od 15tak navijača Levskog, popularnih kao Sektor B, večeras napadnuta u blizini Sarajeva, tačnije Rajlovac. Ne najavljeno su došli i odsjeli u motelu na putu prema glavnom gradu BiH gdje su planirali prenočiti i onda rano ujutru uči u grad. Kako saznaje naš izvor zajedno sa njima nalazila se i grupa navijača Partizana iz Beograda (Grobari)
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
-
Smail Aga
- Posts: 855
- Joined: 20/06/2012 09:06
#1843 Re: FK Sarajevo - Europa League
Moj je stari vazda nosio pljosku loze na istokKemal Malovčić wrote:trebali bi, nećeš nikom nauditi ćevapomtodd_smith wrote:Kemo nisi mi odgovorio, hoce li me pustit da udjem sa cevapima, da ne cumim ispred sat vremena
ja sam prvi put kad sam išao sa starim na tekmu jeo ćevape na istoku bokte![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#1844 Re: FK Sarajevo - Europa League
valjda bio clanak na gg.ba koji je obrisanSarajevo_Grad wrote:Izvor?
-
Max Bunker
- Posts: 2406
- Joined: 19/03/2010 00:16
#1845 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sveraj ihtodd_smith wrote:Kemo nisi mi odgovorio, hoce li me pustit da udjem sa cevapima, da ne cumim ispred sat vremena
A to za pljosku, sjecam se tekmi odmah nakon rata, kada sam isao sa starim i njegovom rajom, mislio da na utakmicu ne moze uci onaj ko nema pljosku
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#1846 Re: FK Sarajevo - Europa League
ti ih ispred stadiona natrpaj usta i udji i zauzmi mjesto..a kad se kandilji upale i top pukne onda pocni zvakattodd_smith wrote:Kemo nisi mi odgovorio, hoce li me pustit da udjem sa cevapima, da ne cumim ispred sat vremena
-
hljebarnik
- Posts: 983
- Joined: 13/11/2011 21:24
- Location: kod AcA
#1847 Re: FK Sarajevo - Europa League
kokuz_sa wrote:ti ih ispred stadiona natrpaj usta i udji i zauzmi mjesto..a kad se kandilji upale i top pukne onda pocni zvakattodd_smith wrote:Kemo nisi mi odgovorio, hoce li me pustit da udjem sa cevapima, da ne cumim ispred sat vremena
Al moras da ti neko dobro nagura
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1848 Re: FK Sarajevo - Europa League
@Todd, ja propustih u svoj ovoj frci, Sofiji, sada i ovo...kad dodje ti u Sarajevo? 
-
stidljiv
- Posts: 2750
- Joined: 05/07/2004 15:09
- Location: Sarajevo
#1849 Re: FK Sarajevo - Europa League
Hoce li biti ulaznica sutra...za istok recimo?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1850 Re: FK Sarajevo - Europa League
kokuz_sa wrote:ti ih ispred stadiona natrpaj usta i udji i zauzmi mjesto..a kad se kandilji upale i top pukne onda pocni zvakattodd_smith wrote:Kemo nisi mi odgovorio, hoce li me pustit da udjem sa cevapima, da ne cumim ispred sat vremena
Nekoliko sati prije nego sto su nasi u Sofiju krenuli-LIBERO- wrote:@Todd, ja propustih u svoj ovoj frci, Sofiji, sada i ovo...kad dodje ti u Sarajevo?
