Ma svaka kombi linija je takva, nije mi jasno kako GRAS nikad nije to reklamirao kao atrakciju ne zna se koja je ludja voznja jal ona na vratnik jal na mahnitovacarzuhal wrote:suspect, selam maksuz![]()
Meni su, kad se Vratnik spomene, najbolje varijante sa vozačima onih mini-buseva. Vozi frajer onim uličicama, a sve ćoškovi kuća sjevaju, samo čekam da otkine koji. Puši. Prolazimo pored mezarja, kad lola prebaci cigaru u ruku, objema rukama odozdo uhvati volan (podlakticama, jel) i poče fatihu učitNišta on, završi, otra lice i nastavi. Jaran u mene i ja smijući se ispali skoro iz busa...Ej, Bosno Čudesna, crko ko te ne voli..
Ramazan, opet ;)
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1826 Re: Ramazan, opet ;)
- zvjezdica_7
- Posts: 331
- Joined: 09/02/2008 22:02
- Location: In a galaxy far far away...
#1827 Re: Ramazan, opet ;)
Može možesuspect_zero wrote:zvjezdice hajmo mi zapaliti dok se kahva malo ohladi![]()
- Ahmmed
- Posts: 4273
- Joined: 21/09/2005 22:28
#1828 Re: Ramazan, opet ;)
arzuhal wrote:Selam alejkum i merhaba, Ahmmed-bey
we alejkumusselam i merhaba , dobri brate
Mogli smo i mevlud proučiti, koliko nas je, masaallah
- zvjezdica_7
- Posts: 331
- Joined: 09/02/2008 22:02
- Location: In a galaxy far far away...
#1829 Re: Ramazan, opet ;)
Izvinjavam se na off-topic-u, al morala sam
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1830 Re: Ramazan, opet ;)
Ahmmed wrote:arzuhal wrote:Selam alejkum i merhaba, Ahmmed-bey
we alejkumusselam i merhaba , dobri brate![]()
Mogli smo i mevlud proučiti, koliko nas je, masaallahUz mevludsko šerbe, naravno

-
suspect_zero
- Posts: 27982
- Joined: 11/10/2008 21:45
#1831 Re: Ramazan, opet ;)
Alejkumu Selam Arza
evo maksuz

evo maksuz

- Ahmmed
- Posts: 4273
- Joined: 21/09/2005 22:28
#1832 Re: Ramazan, opet ;)
zvjezdica_7 wrote:Izvinjavam se na off-topic-u, al morala sam![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1833 Re: Ramazan, opet ;)
Vala, suspect, uzeću kad je maksuzija, mada sam ti tanak sa kokosom 
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1834 Re: Ramazan, opet ;)
Ja ba...a on nam LIJEPO GOVORIO!hadzinica wrote:na hajr i na dobro...oplakah smijuci se...jes....eto ga u 5 do 4.ko u cudu.aaaaaaaaaa nigdje nikoga aaaaaaa
sjooo...
-
suspect_zero
- Posts: 27982
- Joined: 11/10/2008 21:45
#1835 Re: Ramazan, opet ;)
zvjezdica_7 wrote:Izvinjavam se na off-topic-u, al morala sam![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1836 Re: Ramazan, opet ;)
Ahmmed wrote:arzuhal wrote:Selam alejkum i merhaba, Ahmmed-bey
we alejkumusselam i merhaba , dobri brate![]()
Mogli smo i mevlud proučiti, koliko nas je, masaallahUz mevludsko šerbe, naravno
- zvjezdica_7
- Posts: 331
- Joined: 09/02/2008 22:02
- Location: In a galaxy far far away...
#1837 Re: Ramazan, opet ;)
Ma hej, suze su mi krenule kad sam je našla....Što radosnice što nostalgičarkesuspect_zero wrote:zvjezdica_7 wrote:Izvinjavam se na off-topic-u, al morala sam![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
........gdje ovo nađe
..............ovi momci su iz tvoje mahale, danas porodični ljudi i dobri vjernici
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1838 Re: Ramazan, opet ;)
Mevlud će bit u Zenici, u srijedu, oko ponoći, inša-Allah 
-
suspect_zero
- Posts: 27982
- Joined: 11/10/2008 21:45
#1839 Re: Ramazan, opet ;)
arzuhal wrote:Vala, suspect, uzeću kad je maksuzija, mada sam ti tanak sa kokosom
Evo Arza valjda ovdje nađeš nešto da valja

- Ahmmed
- Posts: 4273
- Joined: 21/09/2005 22:28
#1840 Re: Ramazan, opet ;)
arzuhal wrote:Mevlud će bit u Zenici, u srijedu, oko ponoći, inša-Allah
E ja baš volim mevlud, poželio sam i sam da učim, nisam odavno
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1841 Re: Ramazan, opet ;)
Priča mi hadžija za nakog našeg bošnju što je birvaktile otišo na hadždž. Arapi ga našli samog u pustinji, iscrpljenog, pa se ibretili: Ah, koji je to mu'min - dušu ispušća, a na usnama mu pejgamber! Sve doziva: ja resullellah, ja resullelah!
A veli da je ovaj molio: rasola...raaasola...
A veli da je ovaj molio: rasola...raaasola...
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1842 Re: Ramazan, opet ;)
Uh, ima tu peksimeta svakakijehsuspect_zero wrote:arzuhal wrote:Vala, suspect, uzeću kad je maksuzija, mada sam ti tanak sa kokosom
Evo Arza valjda ovdje nađeš nešto da valja![]()
''Ne kaže se UH, sine, nego Mašallah!''
- Ahmmed
- Posts: 4273
- Joined: 21/09/2005 22:28
#1843 Re: Ramazan, opet ;)
arzuhal wrote:Priča mi hadžija za nakog našeg bošnju što je birvaktile otišo na hadždž. Arapi ga našli samog u pustinji, iscrpljenog, pa se ibretili: Ah, koji je to mu'min - dušu ispušća, a na usnama mu pejgamber! Sve doziva: ja resullellah, ja resullelah!
A veli da je ovaj molio: rasola...raaasola...
heheheh
- zvjezdica_7
- Posts: 331
- Joined: 09/02/2008 22:02
- Location: In a galaxy far far away...
#1844 Re: Ramazan, opet ;)
arzuhal wrote:Priča mi hadžija za nakog našeg bošnju što je birvaktile otišo na hadždž. Arapi ga našli samog u pustinji, iscrpljenog, pa se ibretili: Ah, koji je to mu'min - dušu ispušća, a na usnama mu pejgamber! Sve doziva: ja resullellah, ja resullelah!
A veli da je ovaj molio: rasola...raaasola...
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1845 Re: Ramazan, opet ;)
Arzo jesi li citao Resada Kadica?arzuhal wrote:Priča mi hadžija za nakog našeg bošnju što je birvaktile otišo na hadždž. Arapi ga našli samog u pustinji, iscrpljenog, pa se ibretili: Ah, koji je to mu'min - dušu ispušća, a na usnama mu pejgamber! Sve doziva: ja resullellah, ja resullelah!
A veli da je ovaj molio: rasola...raaasola...
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1846 Re: Ramazan, opet ;)
Ilhamijin put u smrt i Mevludsahan wrote:Arzo jesi li citao Resada Kadica?arzuhal wrote:Priča mi hadžija za nakog našeg bošnju što je birvaktile otišo na hadždž. Arapi ga našli samog u pustinji, iscrpljenog, pa se ibretili: Ah, koji je to mu'min - dušu ispušća, a na usnama mu pejgamber! Sve doziva: ja resullellah, ja resullelah!
A veli da je ovaj molio: rasola...raaasola...
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1847 Re: Ramazan, opet ;)
Hadzi Loju onda obavezno procitajarzuhal wrote:Ilhamijin put u smrt i Mevludsahan wrote:Arzo jesi li citao Resada Kadica?arzuhal wrote:Priča mi hadžija za nakog našeg bošnju što je birvaktile otišo na hadždž. Arapi ga našli samog u pustinji, iscrpljenog, pa se ibretili: Ah, koji je to mu'min - dušu ispušća, a na usnama mu pejgamber! Sve doziva: ja resullellah, ja resullelah!
A veli da je ovaj molio: rasola...raaasola...
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1848 Re: Ramazan, opet ;)
Ako Bog dasahan wrote: Hadzi Loju onda obavezno procitaj
- Ahmmed
- Posts: 4273
- Joined: 21/09/2005 22:28
#1849 Re: Ramazan, opet ;)
arzuhal wrote:Ako Bog dasahan wrote: Hadzi Loju onda obavezno procitajI Legenda o Ali-paši je obavezna...Duh muslimana iz bosanskih brda
I Poema o Gazi-Husrevbegu
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1850 Re: Ramazan, opet ;)
Zato ti i govorim. Naravno nije fol da ti pricam isto kao i film o cemu se radi ali ce ti sjesti Hadzi Lojo garantarzuhal wrote:Ako Bog dasahan wrote: Hadzi Loju onda obavezno procitajI Legenda o Ali-paši je obavezna...Duh muslimana iz bosanskih brda

