40% nezaposlenih je priča za malu djecu ... imamo jendu od najvećih sivih ekonomina u evripu...Ali Kemal wrote:Ma ja, poredis nekoliko najnizih radnickih plata iz tog vremena sa sadasnjim prosjekom, plus ne racunajuci 40% nezaposlenih koji nemaju nikakva primanja niti ulaze u prosjek.Leons wrote:haha čuj ... pa do prije deset minuta ste pričali o blagostanju u jugoslaviji i vunenim džemperčicćima sada se pravdate fudi veličanstvenom da je ipak malo veća prosječna plata bila nego sad u federaciji kad se kurs stabilizuje![]()
![]()
![]()
Ajde ba nije raja toliko glupa da to ne konta, cast pojedincima
al haj nije bitno eto vidiš da se i tada mizerno živilo kakva je to sila jbt treba biti realan ako vam je bih ovakva danas toliko loša i grozna ne može onda jugoslavija sudeći po ovim poštarima i studentima sila biti,.


