prati kada bude VB "bez cenzure"dofu89 wrote:Samo mi bezveze sindi izmaltretirali ccc..btw nisam upratio jel to Nevena napustila kucu hairli..jos makedonka i mogu gledati VB bez nerviranja..
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- TheWatcher
- Posts: 2661
- Joined: 08/03/2007 12:09
- Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***
#1826 Re: Veliki Brat 2013
- ho oponopono
- Posts: 13192
- Joined: 23/01/2013 07:23
- Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!
#1827 Re: Veliki Brat 2013
...a kad didžejeva Sindi poče sinoć hrršš hrššš došlo mi da joj uletim kroz tv! 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1828 Re: Veliki Brat 2013
plasticno objasnila kako nevena cuva ovce.ho oponopono wrote:...a kad didžejeva Sindi poče sinoć hrršš hrššš došlo mi da joj uletim kroz tv!
- ho oponopono
- Posts: 13192
- Joined: 23/01/2013 07:23
- Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!
#1829 Re: Veliki Brat 2013
...ma nema ona šta objašnjavati ona tvoja je naporna mi i kad šuti!didžej wrote:plasticno objasnila kako nevena cuva ovce.ho oponopono wrote:...a kad didžejeva Sindi poče sinoć hrršš hrššš došlo mi da joj uletim kroz tv!
- Converse
- Posts: 287
- Joined: 09/04/2010 12:44
- Location: ...
#1830 Re: Veliki Brat 2013
Op Op ubaci Slavko Vendi u bazen, obucenu, sve mi se cini da se malkice zaljubio, a isto mi se cini da ga je Vendi svo vrijeme suptilno zavodila, naravno samo da povrijedi Maju N.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1831 Re: Veliki Brat 2013
srpski džentlmen 
- ho oponopono
- Posts: 13192
- Joined: 23/01/2013 07:23
- Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!
#1832 Re: Veliki Brat 2013
...zamorče!
...tek će sada vidjeti šta ga je snašlo!
...tek će sada vidjeti šta ga je snašlo!
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#1833 Re: Veliki Brat 2013
sta ova pokusava da place, gleda neku sliku
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#1834 Re: Veliki Brat 2013
sjetila se starog zagonđije
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1835 Re: Veliki Brat 2013
Dobar dan, dobri ljudi
A ti Soraja, vraati bunduu
http://www.svet.rs/najnovije-vesti/uros ... ikom-bratu
Dos'o i on do pameti

A ti Soraja, vraati bunduu
http://www.svet.rs/najnovije-vesti/uros ... ikom-bratu
Dos'o i on do pameti
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1836 Re: Veliki Brat 2013
ho oponopono wrote:...zamorče!![]()
...tek će sada vidjeti šta ga je snašlo!
- ho oponopono
- Posts: 13192
- Joined: 23/01/2013 07:23
- Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!
#1837 Re: Veliki Brat 2013
...glumi u velikim muvijima a nije to odradio kako treba u VB-u...bruka! 
-
-salvador-
- Posts: 12
- Joined: 08/04/2013 15:21
#1838 Re: Veliki Brat 2013
CINJENICA: Nisam ovdje da sirim nikakve teorije zavjere ali VELIKI BRAT je MASONSKA SOTONISTICKA BEZUVJETNA KANCEROGENA TVOREVINA. Pokušajte nešto komentirati na Youtubeu, nešto sto im ne pase: tipa da zgrcu novac i gledanost na psihički bolesnoj djevojci pa ćete vidjeti kako vas blokiraju. Ava Karabatic je bipolarna, rekao bih i bulimicna osoba. Oni tamo imaju psihologe koji to vide, ali i dalje je iskorištavaju, naravno jer je potpisala ugovor kojim se oni lisavaju svake kaznene odgovornosti. No nameće se pitanje kako je Ava uopće uspjela proći psihotest, razgovor, sto li već. Ma treba ih tužit za iskorištavanje mentalno pogodenih osoba!
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#1839 Re: Veliki Brat 2013
charrrmed wrote:Pa zivimo u vremenu u kojem se od javnih ličnosti očekuje da održavaju besprijekornu liniju, da budu lijepi, njegovani, elegantni itd., ona od toga zivi...i da, u odnosu na obicne ljude vjerovatno izgleda dobro, ali u odnosnu na vecinu (ponavljam vecinu - da ne bi sad nabrajao Anetu i Maju Nikolicdidžej wrote:strafta je za maju, "seku aleksic", avu...
kakva god da je sindi ne bi uskocila nekome u krevet prvu noc.![]()
@charrmed zena ima dijete, ima 34 godine. skace, igra, pjeva po diskotekama od 16-17 godine.
pogledaj nase zene na sta lice cim prevale 30-u. izgledaju k'o da im je 50.) drugih javnih licnosti i ne bas...
Ali dobro, to je subjektivno misljenje, zgodna svakako jeste uzmu li se u obzir stvari koje si nabrojao, ali joj ljepota ne pomaze jer je nula od covjeka.
Sindi je za sve ukućanke najmanje 3 koke i po'! Što se tiče izgleda dere ih superopasno. Soraja je meni presmiješna i jadna u isto vrijeme, žalosno je potrošiti bogatstvo na izgled da bi izgledao jeftino i da se ne lažemo ruuužžnnooooo, ženska je pravo ružna, ali ono bolno ružna, baš, meni je nezgodno gledati, one žvaljeeeeee omg! Šta učini sebi riba!!!!Samo je Sindi kao žena i osoba = koza!!!
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#1840 Re: Veliki Brat 2013
Meni je Nevena (bila) najljepsa i najprirodnija djevojka u kuci 
-
-salvador-
- Posts: 12
- Joined: 08/04/2013 15:21
#1841 Re: Veliki Brat 2013
A sad o samom konceptu Velikog brata, studiju i slično. Ma pogledajte samo najavini spot s onim očima i iskrivljenim lutkom, čisto masonstvo. Da ne spominjem dva pentagrama ispred kuće VB gdje se održava live prijenos. SOTONISTI, toplo vam savjetujem da ne gledate tu moralnu izopacenost, to masonsko potezanje lutki na konopcu. Pocnes gledati iz čiste dosade i radoznalosti i onda se ne možeš odlijepiti od ekrana, zar ne? Nije li malo neobična ta magicna hipnotiziranost! I sam sam postao žrtvom masonskog, sotonistickog korpusa i logistike Vba kroz manijakalno praćenje tog retardiranog showa. LJUDI OSVIJESTITE SE! Dok je nas mozak preokupiran ovim sranjem vlast i država neometanije vuku narod u propast, a mi kao ovce, slijepe i glupe. Kruha i igara, ali nestalo kruha narode. Dolje VELIKI BRAT!!!!!!
Last edited by -salvador- on 11/04/2013 16:28, edited 1 time in total.
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#1842 Re: Veliki Brat 2013
i menipotres_mozga wrote:Meni je Nevena (bila) najljepsa i najprirodnija djevojka u kuci
-
zakonpera
- Posts: 345
- Joined: 27/10/2011 13:45
#1843 Re: Veliki Brat 2013
SVAKA TI DALA, SVAKA TI NA MJESTU !!!-salvador- wrote:A sad o samom konceptualni Velikog brata, studiju i slično. Ma pogledajte samo najavi spot s onim očima i iskrivljenim lutkom, čisto masonstvo. Da ne spominjem dva pentagrama ispred kuće VB gdje se održava live prijenos. SOTONISTI, toplo vam savjetujem da ne gledate tu moralnu izopacenost, to masonso potezanje lutki na konopcu. Pocnes gledati iz čiste dosade i radoznalosti i onda se ne možeš odlijepiti od ekrana, zar ne? Nije li malo neobična ta magicna hipnotiziranost! I sam sam postao žrtvom masonskog, sotonistickog korpusa i logistike Vba kroz manijakalno praćenje tog retardiranog showa. LJUDI OSVJESTITE SE! Dok je nas mozak preokupiran ovim sranjem vlast i država neometanije vuku narod u propast, a mi kao ovce, slijepe i glupe. Kruha i igara, ali nestalo kruha narode. Dolje VELIKI BRAT!!!!!!
i ja sam se pito koji ce k..ac pentagram, oko i lutak djavolji. Veliki brat halooo satro a glas u ispovedaonici kao iz lucifera
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#1844 Re: Veliki Brat 2013
Neš' kontam u pravu si ti to.-salvador- wrote:A sad o samom konceptualni Velikog brata, studiju i slično. Ma pogledajte samo najavi spot s onim očima i iskrivljenim lutkom, čisto masonstvo. Da ne spominjem dva pentagrama ispred kuće VB gdje se održava live prijenos. SOTONISTI, toplo vam savjetujem da ne gledate tu moralnu izopacenost, to masonso potezanje lutki na konopcu. Pocnes gledati iz čiste dosade i radoznalosti i onda se ne možeš odlijepiti od ekrana, zar ne? Nije li malo neobična ta magicna hipnotiziranost! I sam sam postao žrtvom masonskog, sotonistickog korpusa i logistike Vba kroz manijakalno praćenje tog retardiranog showa. LJUDI OSVJESTITE SE! Dok je nas mozak preokupiran ovim sranjem vlast i država neometanije vuku narod u propast, a mi kao ovce, slijepe i glupe. Kruha i igara, ali nestalo kruha narode. Dolje VELIKI BRAT!!!!!!
-
-salvador-
- Posts: 12
- Joined: 08/04/2013 15:21
#1845 Re: Veliki Brat 2013
Meni su Vendi, Milic i Maja V. najkompletnije osobe tamo. Ali neću vise pratiti taj show. Kažem vam nakon par realnih komentara na kanalu VB na Youtubeu samo su me počeli brisat i blokirati da ne komentiram. A mene je licno taj VB opcinio do krajnih granica, naravno zbog masonskog koncepta u pozadini stvari. Izgubis realnost i zaljepis se kao tukac za ekran. Ali nema šanse vise da podupirem te izopacene masone!
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1846 Re: Veliki Brat 2013
ma daj, sigurno ima orvelovskih elemenata ali ne treba biti toliko paranoican. gledam kad mi se gleda. kad izbace sindi tu ce i moje interesovanje za velikog brata prestati.-salvador- wrote:A sad o samom konceptu Velikog brata, studiju i slično. Ma pogledajte samo najavini spot s onim očima i iskrivljenim lutkom, čisto masonstvo. Da ne spominjem dva pentagrama ispred kuće VB gdje se održava live prijenos. SOTONISTI, toplo vam savjetujem da ne gledate tu moralnu izopacenost, to masonsko potezanje lutki na konopcu. Pocnes gledati iz čiste dosade i radoznalosti i onda se ne možeš odlijepiti od ekrana, zar ne? Nije li malo neobična ta magicna hipnotiziranost! I sam sam postao žrtvom masonskog, sotonistickog korpusa i logistike Vba kroz manijakalno praćenje tog retardiranog showa. LJUDI OSVIJESTITE SE! Dok je nas mozak preokupiran ovim sranjem vlast i država neometanije vuku narod u propast, a mi kao ovce, slijepe i glupe. Kruha i igara, ali nestalo kruha narode. Dolje VELIKI BRAT!!!!!!
sinoc sam gledao utakmicu barselona-psg, nije mi pao napamet veliki brat.
sex, sport, izlazak... uvijek dam prednost tome u odnosu na velikog brata, kad je razbibriga u pitanju.
da ne govorim o ozbiljnim stvarima tipa posao i slicno.
-
-salvador-
- Posts: 12
- Joined: 08/04/2013 15:21
#1847 Re: Veliki Brat 2013
Didzej ma molim te, 70% postova ovdje su tvoji, nemojmo se zavaravati, VB je navlakusa kakve nema. A da ne spominjem da su očigledni masoni i sotonisti.
- cLo
- Posts: 4550
- Joined: 23/08/2011 09:19
#1848 Re: Veliki Brat 2013
Haha VB je jedna edukativna emisija, tačno znaš kako ne treba nakon što odgledaš, ma ne pada ti na pamet da tako treba haha
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1849 Re: Veliki Brat 2013
Ona Sindi tipična sotonistkinja, što jes jes.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1850 Re: Veliki Brat 2013
-salvador- wrote:Didzej ma molim te, 70% postova ovdje su tvoji, nemojmo se zavaravati, VB je navlakusa kakve nema. A da ne spominjem da su očigledni masoni i sotonisti.
