Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
JThomas wrote:možemo i makedoniju isto ovako pobijediti, da njih malo kao stane, a nas kao krene, nisu oni ništa bolji od ovih. kakva bi matematika bila u tom slučaju?
bila bi da moramo pobijediti i litvaniju jer ako latvija bude imala omjer 2-3 idu oni dalje
Ne idu , ako bi se zatvorio krug tri reprezentacije u kojoj svi imaju po jednu medjusobnu pobjedu. Tada odlucuje kos razlika!
kako smo ispali proslo prvenstvo od finaca. bili cetvrti a oni nas pobijedili i prosli dalje i imali isti omjer ko mi
edit. ipak je na kos razliku
Last edited by insaneinthebrain on 06/09/2013 16:33, edited 1 time in total.
saphir_ wrote:ovo fulanje zicera Sehovica bi nas moglo vratiti u igru..
ovo je definitivno okrenulo utakmicu na nas mlin.
I prosle sezone je u NBA jedan bilde fulio zicer na polaganju ili zakucavanju pa njegova ekipa izgubi na kraju iako su debelo vodili. Mirza zna o kome je rijec
Bosnu su u drugom poluvremenu vratili Sutalo i Gordic.
Na tajmautu selektori oba tima imaju po jednog crnca pleja i 11 domacih i pricaju na tarzanskom engleskom
"Ju go pik end rol end presher on plejer ju nou"
Meni dosli gosti a do kraja 5 minuta .. Ja skacem gledam nerviram se a svi gledaju u mene .. Jos ko tarzan bez majice .. Mati koluta ocima da se idem obuci ali mi na pamet nije palo da se odmaknem od tv.a
Mustang1 wrote:Meni dosli gosti a do kraja 5 minuta .. Ja skacem gledam nerviram se a svi gledaju u mene .. Jos ko tarzan bez majice .. Mati koluta ocima da se idem obuci ali mi na pamet nije palo da se odmaknem od tv.a
Odbrana je kljuc dosadilo mi vise ponavljati .. To se danas vidjelo .. Kad smo se poceli vracati igrali smo dobru odbranu i cak nismo sve napade ni pogadjali ali smo njihov svaki presjekli dok je kod nas sve bilo do suta a ne mozes vjecno ni promasivati !