Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18226 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Kako se ''u naske'' kaže svemirski moljac?

VanzemOljac :mrgreen:





šćolio sam sokola
User avatar
L.e.g
Posts: 724
Joined: 30/04/2009 09:27

#18227 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by L.e.g »

graue_maus wrote:
Pripovjedac wrote:Spustio se NLO u blizini jednog sela u centralnoj Srbiji . Ispred kuće sede dva muškarca . Prilazi im vanzemaljac :
- Zdravo . Ja sam Saturn .
- Deder Aleksa , sipaj jednu Saturnu .
Ispiše oni. Muškarci gledaju nekud u stranu .Opet će vanzemaljac :
- Ja sam Saturn .
- Aleksa ... sipaj još jednu Saturnu .
Opet oni ispiše , opet muškarci gledaju nekud u stranu ...
- Ljudi !!! Ja sam vanzemaljac !!!
- Aleksa ... nemoj više da sipaš Saturnu.
ja ne kontam ovaj vic :? :?


Šeta Mujo jedne večeri čaršijom, kad odjednom iza ugla izleti tip u bijeloj halji. Mujo ga gleda i sažali mu se onako odrpanom, pa kako je bio sam kod kuće zaustavi tipa i upita:
- Večer, čini mi se da bi ti dobro došla večera, dođi kod mene, ima dosta za obojicu.
Isus se razveseli dobrom čovjeku i pristane. Dođu oni tako kod Muje, Mujo iznese meze, najeli se i napili do sita.
Nakon večere Mujo namigne i upita Isusa:
- Hoćemo zapalit' jednu?
Isus prihvati, i Mujo zarola joint. Nakon par dimova Isus se sav raznježi i pomisli:
- Gle, ovo je stvarno dobar čovjek. Trebao bih mu reći tko sam i omogućiti mu život vječni, jer se sažalio siromahu i ovako ga ugostio ...
Isus otpuhne još jedan dim i zagrmi:
- Mujo, ja sam Isus, sin Božji!
Mujo se nasmije i reče:
- Aaaa prijatelju, jes tebe maznulo ?
User avatar
smurf
Posts: 70259
Joined: 01/08/2008 10:53
Location: vjerna ŽEKIPA

#18228 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by smurf »

Jesam li ti rek'o da je dobra Image
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#18229 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by simonese »

Pričaju Amerikanac, Englez i Rus ko ima najveći avion.
Amer:
-"Naš avion ne može sletljeti nigdje u Europi."
Englez:
- "Naš avion ne može sletjeti na aerodrom u Frankfurtu!"
Rus:
-"Vozim ja avion sa još 19 kopilota kad... čujemo neko zujanje pozadi. Viknem ja 19. kopilotu: "Sergej, idi vidi šta to zuji dok još nije kasno!"
Ode Sergej džipom u srijedu prijepodne i vraća se u subotu popodne i reče mi: "Šefe zaboravili smo zatvoriti prozore od WC-a, uletio BOING 747 i zuji oko sijalice.
User avatar
scooby_dooby_doo
Posts: 649
Joined: 18/01/2013 14:23
Location: Babin potok.

#18230 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by scooby_dooby_doo »

- Kako prepoznat' Bosanku na plaži ?
- Plav joj pupak od mlina za kafu.
User avatar
Mr Hyde
Posts: 179
Joined: 26/05/2013 12:41

#18231 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Mr Hyde »

scooby_dooby_doo wrote:- Kako prepoznat' Bosanku na plaži ?
- Plav joj pupak od mlina za kafu.
:lol: :lol: :lol:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#18232 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zoya »

scooby_dooby_doo wrote:- Kako prepoznat' Bosanku na plaži ?
- Plav joj pupak od mlina za kafu.
:lol: :lol: volim ove kratke :thumbup:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18233 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by insomnia78 »

scooby_dooby_doo wrote:- Kako prepoznat' Bosanku na plaži ?
- Plav joj pupak od mlina za kafu.
Ahaha


s' moje sokoćalo
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#18234 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by -danTe- »

Baš ti lijepo stoje suze ali nemoj:

a) bilbordi
b) reklame
c) plakati
User avatar
miggy
Posts: 75
Joined: 14/04/2008 21:56

#18235 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by miggy »

Upadne covjek na stanici u autobus I vikne: Svi ruke u vis, ovo je pljacka. Kad se zacu iz zadnjeg dijela neki covjek: idi u pi... mat..... ja mislio revizori
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18236 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Ulazi novopečeni pljačkaš u banku, vadi pištolj i viče:

- Pljačka vam materina, ovo je pi*ka !!!
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#18237 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Don Zivconi »

Benjo73 wrote:Ulazi novopečeni pljačkaš u banku, vadi pištolj i viče:

- Pljačka vam materina, ovo je pi*ka !!!
ovo je ziva istina koja se dogodila u posti na alipasinu :-)

I islo je ovako "ovo je pi*ka, pljacka vam materina" :)
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18238 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Šta je dobila djevojčica bez ruku za rođendan???
Prsluk, šta će joj jakna!
User avatar
kako to
Posts: 420
Joined: 10/04/2013 08:12

#18239 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kako to »

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#18240 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by holowey »

Don Zivconi wrote:
Benjo73 wrote:Ulazi novopečeni pljačkaš u banku, vadi pištolj i viče:

- Pljačka vam materina, ovo je pi*ka !!!
ovo je ziva istina koja se dogodila u posti na alipasinu :-)

I islo je ovako "ovo je pi*ka, pljacka vam materina" :)
disleksicar a ne novopeceni pljackas...a vic je stariji od alipasina...
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#18241 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by I am Happy »

holowey wrote:
Don Zivconi wrote:
Benjo73 wrote:Ulazi novopečeni pljačkaš u banku, vadi pištolj i viče:

- Pljačka vam materina, ovo je pi*ka !!!
ovo je ziva istina koja se dogodila u posti na alipasinu :-)

I islo je ovako "ovo je pi*ka, pljacka vam materina" :)
disleksicar a ne novopeceni pljackas...a vic je stariji od alipasina...
:lol: :lol: :lol:

:thumbup: top komentar :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18242 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

crysis wrote:Šta je dobila djevojčica bez ruku za rođendan???
Prsluk, šta će joj jakna!
:shock: Tobe jarabi, jedan od "boljih" viceva iz crnog humora što sam pročitao. :-) :D
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18243 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

holowey wrote:
Don Zivconi wrote:
Benjo73 wrote:Ulazi novopečeni pljačkaš u banku, vadi pištolj i viče:

- Pljačka vam materina, ovo je pi*ka !!!
ovo je ziva istina koja se dogodila u posti na alipasinu :-)

I islo je ovako "ovo je pi*ka, pljacka vam materina" :)
disleksicar a ne novopeceni pljackas...a vic je stariji od alipasina...
što me nagaribiste...

Eh, mogu mislit face ostalih kad u društvu počinješ vic sa ''ulazi disleksičar u poštu...'' :roll:
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#18244 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by perfect_guy »

Benjo73 wrote:Ulazi novopečeni pljačkaš u banku, vadi pištolj i viče:

- Pljačka vam materina, ovo je pi*ka !!!
i na ovo dodati: Zrak u ruke!!! :D
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#18245 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by perfect_guy »

Vratio se sin Hercegovac s faksa iz Zagreba, doma u Hercegovinu.
Kaže sin ocu:
- Imam jednu dobru i jednu lošu vijest.
Veli stari:
- Daj prvo lošu.
- Čaća, ja sam peder!
Starog skoro srce izdalo, drhtavim glasom progovori:
- Daj sad dobru.
Sin će na to:
- Dečko je naš, iz Gruda.
vinter
Posts: 82
Joined: 25/06/2013 23:06

#18246 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by vinter »

Došli Mujo i Fata u zoološki vrt. Stali pred kavez sa ogromnom gorilom. Kaže Mujo Fati:
- "Fato de pokaži mu sisu, vid' ga kako gleda."
Fata:
- "Joj bolan Mujo naiće neko."
Mujo:
... - "Ma 'ajde šta se bojiš."
Pokaže Fata, a majmun skače po kavezu kao lud.
Mujo:
- "Fato 'ajd pokaži mu obje."
Fata:
- "Mujo vidjet će me neko."
Mujo:
- "Ajd kad si jednu, 'ajd i drugu."
Pokaže Fata i drugu, a majmun poludio, skače i prevrće se.
Mujo:
- "Fato ajd sad i "malu" mu pokaži kad si sve."
Fata:
- "A joj Mujo ako me ko vidi..."
Mujo:
- "Aje, ajde još samo to."
Diže Fata suknju i pokaza "malu", a majmun skoči, razvali one rešetke i krene natjeravati Fatu.
Fata bježući viče:
- "Mujo pomozi, što da radim???"
A Mujo će na to...
`Ajd sad njemu reci da te boli glava.
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18247 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Još par iz ''doba komunizma'':

Srušio se albanski helikopter. Pogin'o vozač i ložač.

Zašto albanska podmornica stalno ide gore-dole?
Da veslači udahnu vazduh.
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#18248 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zatamnjena stakla »

E qrac, nema više zajebancije sa Albanijom a ni one "jesi razvijen k'o albanska industrija".
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#18249 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by golfiista »

_terminaš_ wrote:
crysis wrote:Šta je dobila djevojčica bez ruku za rođendan???
Prsluk, šta će joj jakna!
:shock: Tobe jarabi, jedan od "boljih" viceva iz crnog humora što sam pročitao. :-) :D
Sasvim slucajno poznajem jednu takvu djevojcicu od tri godine i normalan covjek nikada ne bi mogao napisati, citirati ili komentarisati na takav nacin ovakve recenice. Ali, ocigledno je, sasvim, da na forumu imamo ljude koji su zaostali u dusevnom razvoju pa usljed toga nisu u stanju shvatiti znacaj svojih rijeci i postupaka, pa iste molim da, sljedeci put kada postaju bilo sto, isto daju na provjeru nekome normalnom, poslovno sposobnom licu.
vinter
Posts: 82
Joined: 25/06/2013 23:06

#18250 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by vinter »

Zaglavio Cigo u zatvoru. Prvi dan zove ga upravnik i saopštava:
- "Cigo, ili samo da te ja guzim, ili da pustim 200 zatvorenika da te oni
guze."
Razmislja Cigo i sta ce. Bolje 1 nego 200. Naguzio se on. Pokusava upravnik
ali problem, Cigo stisko guzicu, nema sanse da udje.
- "Cigo, ne ide ovako, de pomozi malo."
Cigo okrene glavu i umiljato kaze:
- "Volim te..." :-D :-D
Post Reply