Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#18226 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

...kupiti tekućinu kojom poprskas korov ili travu da ne raste?
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#18227 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

Ned071 wrote:...kupiti tekućinu kojom poprskas korov ili travu da ne raste?
bilo koja poljoprivredna apoteka, ne znam iz kojeg dijela si sarajeva, na ilidzi na kruznom imas jednu veliku, penny plus u velesicima je imao...


ps. mozda je vaznije koje sredstvo uzeti, mi smo koristili cidokor.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#18228 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

hvala puno...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#18229 Re: Gdje u Sa......

Post by vješalica »

kinesio traka gdje u sarajevu hitno
hvala
moja tetka
Posts: 262
Joined: 27/11/2015 23:31

#18230 Re: Gdje u Sa......

Post by moja tetka »

gdje u sa kupiti aparat za vodu, kupujem vodu u onim velikim bocama pa je baš bez veze stalno prosipam...............
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#18231 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

moja tetka wrote:gdje u sa kupiti aparat za vodu, kupujem vodu u onim velikim bocama pa je baš bez veze stalno prosipam...............

Atal group d.o.o.

Ali to se mora redovno održavati, tj.dezinficirati...
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#18232 Re: Gdje u Sa......

Post by peepeep »

moja tetka wrote:gdje u sa kupiti aparat za vodu, kupujem vodu u onim velikim bocama pa je baš bez veze stalno prosipam...............
40 km haparat + 13 filter u dmu. ono na fazon ugljena, naspeš i ono za nekih 5-10 minuta da ti nekoliko litara čiste, filtrirane, vode
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#18233 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

gdje u sa kupiti svijetli, bijeli ili bez, sesir na ovaj fazon, sa sirokim obodom

Image
Image
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#18234 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Mislim da ima u army shopu kod skretanja za hotel europu
Nisam siguran al cini mi se da sam tu vidio u izlogu
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#18235 Re: Gdje u Sa......

Post by vješalica »

ima u hepoku na otoci u kapriolu takav model
i ima još unutra na spratu onaj army shop ali ne znam da li imaju
a cijene nemam pojma
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#18236 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

vješalica wrote:ima u hepoku na otoci u kapriolu takav model
i ima još unutra na spratu onaj army shop ali ne znam da li imaju
a cijene nemam pojma
tnx, pogledacu tamo :thumbup:
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#18237 Re: Gdje u Sa......

Post by Angel_of... »

Zna li neko gdje u Sarajevu ima pilates ili yoga za trudnice? :-)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#18238 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

holowey wrote:
vješalica wrote:ima u hepoku na otoci u kapriolu takav model
i ima još unutra na spratu onaj army shop ali ne znam da li imaju
a cijene nemam pojma
tnx, pogledacu tamo :thumbup:
Usput casti kafom :lol:
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#18239 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

Angel_of... wrote:Zna li neko gdje u Sarajevu ima pilates ili yoga za trudnice? :-)
kao da je bio pilates za trudnice u Avalonu nazovite i pitajte :)
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#18240 Re: Gdje u Sa......

Post by Angel_of... »

Irm@ wrote:
Angel_of... wrote:Zna li neko gdje u Sarajevu ima pilates ili yoga za trudnice? :-)
kao da je bio pilates za trudnice u Avalonu nazovite i pitajte :)
Nema nista organizovano grupno, samo individualno :)
gamer4ever
Posts: 684
Joined: 11/12/2012 12:52

#18241 Re: Gdje u Sa......

Post by gamer4ever »

Gdje u Sarajevu kupiti orhideja u saksiji, ali da nisu phalovi ( one sto imaju u skoro svakoj cvjecari ), znaci druge vrste ? Ja znam samo za OBI, pa me zanima da li jos igdje ima u sarajevu ?
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#18242 Re: Gdje u Sa......

Post by problemnatravunu »

holowey wrote:gdje u sa kupiti svijetli, bijeli ili bez, sesir na ovaj fazon, sa sirokim obodom

Image
Image
Ako ti je usput, vrijedi ti "baciti oko" i u FIS-u, nekom većem BINGU, te Penny Plusu , sve tri radnje imaju povelik izbor pokrivala za glavu tog tipa po zaista SMIJEŠNIM CIJENAMA, tako da uz malo sreće možeš proći po simboličnoj cijeni
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18243 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Scintigrafija skeleta/kostiju u Sa?
leigh
Posts: 223
Joined: 26/03/2008 20:52

#18244 Re: Gdje u Sa......

Post by leigh »

JanuaryJones wrote:Scintigrafija skeleta/kostiju u Sa?
Al-Tawil radi scintigrafiju štitne žlijezde, možda da nazoveš i pitaš da li rade skelet? Ne znam da li su isti izotopi u oba slučaja.
User avatar
madesa
Posts: 5565
Joined: 26/07/2013 02:37

#18245 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

gdje kupiti cjedilo za sudje manjih dimenzija sirine do 30 cm ?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18246 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

leigh wrote:
JanuaryJones wrote:Scintigrafija skeleta/kostiju u Sa?
Al-Tawil radi scintigrafiju štitne žlijezde, možda da nazoveš i pitaš da li rade skelet? Ne znam da li su isti izotopi u oba slučaja.
Gledah na stranici ali ne vidjeh ništa osim štitne. Inače scintigrafija skeleta je vrlo specifična tamo da sumnjam da neko radi privatno ali nazvaću svakako. Hvala.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18247 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

gamer4ever wrote:Gdje u Sarajevu kupiti orhideja u saksiji, ali da nisu phalovi ( one sto imaju u skoro svakoj cvjecari ), znaci druge vrste ? Ja znam samo za OBI, pa me zanima da li jos igdje ima u sarajevu ?
probaj u rasadniku MBM na otoci
MensurM
Posts: 4193
Joined: 04/10/2015 00:19

#18248 Re: Gdje u Sa......

Post by MensurM »

Ovu zivotinju?

Image
User avatar
musicman80
Posts: 943
Joined: 28/07/2015 10:02
Location: Sarajevo,BiH

#18249 Re: Gdje u Sa......

Post by musicman80 »

MensurM wrote:Ovu zivotinju?

Image

To je flamingo, a ne "ova zivotinja". :D
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#18250 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzontra_Volta »

musicman80 wrote:
MensurM wrote:Ovu zivotinju?

Image

To je flamingo, a ne "ova zivotinja". :D
Mislio je na ovu u flamingu. :D
Post Reply