prije da ti je smetalo što nema skidanja, nego što ne znaš ko je kokaranana wrote:ja ne cekam, jer sam odlucio da odustanem iako sam pogledo prvu sezonu citavu, ali fakat vise na kraju nisam znao ko je ko. jebo to.
od shvaba s nestrpljenjem cekam babilon berlin.
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- zomri
- Posts: 13864
- Joined: 03/05/2006 07:31
#18226 Re: Gledate seriju - preporucite je
- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#18227 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kako ćeš znati ko je ko kad čitavo vrijeme čekaš kakvu jebačinu i ne pratiš dešavanja.karanana wrote:ja ne cekam, jer sam odlucio da odustanem iako sam pogledo prvu sezonu citavu, ali fakat vise na kraju nisam znao ko je ko. jebo to.
od shvaba s nestrpljenjem cekam babilon berlin.
- Altsa
- Posts: 9266
- Joined: 19/03/2004 18:31
#18228 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pazljivim gledanjem mogu se pofatati svi likovi i svi vremenski periodi. Uz to su glumci koji glume mlađe i starije bas slicni.karanana wrote:ja ne cekam, jer sam odlucio da odustanem iako sam pogledo prvu sezonu citavu, ali fakat vise na kraju nisam znao ko je ko. jebo to.
od shvaba s nestrpljenjem cekam babilon berlin.
Inace serija je
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#18229 Re: Gledate seriju - preporucite je
Evo sad sam gledala imdb. To sto sam spominjala i jest kraj druge sezone. Dalje nisam. Covjece,to sam gledala 2014! Nisam znala ni da se zavrsila.Jimmy McNulty wrote:Završila je 2016. Ima ukupno 38 epizoda, a koliko sam vidio cijelo vrijeme se vrte isti likovi. Ja sam negdje pred kraj druge sezone, tako da ta scena koju pominješ mi nije poznata.Not My Idea wrote: Predobra.
Doduše zadnji put sam gledala ima 3-4 godine mislim, nikako da nadjem vremena da nastavim. Ne znam ni jesu li isti likovi ostali. Zadnja scena koje se sjecam je ona sjedi s ocem iza crkve na klupi....Doziram po epizodu dnevno jer je baš dobra, pa da što duže uživam. Ona Ivana (šerifova ljubav) preslatka glumica.
Da da,Ivana...ona je iz Sarajeva. I brat joj je u bendu 30 seconds to mars
-
swanfilter
- Posts: 10819
- Joined: 06/06/2008 18:52
#18230 Re: Gledate seriju - preporucite je
https://www.imdb.com/title/tt2452242/?r ... f_=nv_sr_1
Da li je neko gledao? Izgleda mi dobra ... Hvala ...
Da li je neko gledao? Izgleda mi dobra ... Hvala ...
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#18231 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gledala poodavno. Meni je bila dobra. Nadrealna na momente, ali dobro uradjena, moze se gledati. Ocjena, po meni, odgovara.swanfilter wrote:https://www.imdb.com/title/tt2452242/?r ... f_=nv_sr_1
Da li je neko gledao? Izgleda mi dobra ... Hvala ...
- male_okice
- Posts: 2746
- Joined: 22/06/2009 13:33
#18232 Re: Gledate seriju - preporucite je
uspjela sam i ja nesto upratiti


- chakany
- Posts: 3447
- Joined: 05/09/2010 14:05
#18233 Re: Gledate seriju - preporucite je
Barry https://www.imdb.com/title/tt5348176/?r ... f_=nv_sr_1
Iako je počela druga sezona serije Barry, ja sam tek počeo sa gledanjem prve sezone.
Opićeno, udareno, bolesno, ali i veoma zabavno.
Nije baš čista komedija, ima svega u seriji.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66031
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18234 Re: Gledate seriju - preporucite je
poceh gledati sinove anarhije,nije lose zasad
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18235 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledah prvu ove nove svecke akcione quicksand....nako, donekle drzi jer je 6 epizoda u sezoni i pomalo je zagonetna i onako glavna glumica je cwatkasta.
ali nista sto vec nismo vise puta vidjeli i imam osjecaj da ce kraj i rasplet biti predvidiv
ali nista sto vec nismo vise puta vidjeli i imam osjecaj da ce kraj i rasplet biti predvidiv
-
milejovic1971
- Posts: 1766
- Joined: 09/08/2018 08:13
#18236 Re: Gledate seriju - preporucite je
https://www.imdb.com/title/tt7572868/ep ... t_eps_sn_1
Ime ruze, serija, ne vidim da je neko komentarisao.. da li je neko gledao ? utisci ? hvala
Ime ruze, serija, ne vidim da je neko komentarisao.. da li je neko gledao ? utisci ? hvala
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#18237 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dobra knjiga. Moglo bi se pogledati. Nije ni film bio los, cini mi se Connery i Slater glumili.milejovic1971 wrote:https://www.imdb.com/title/tt7572868/ep ... t_eps_sn_1
Ime ruze, serija, ne vidim da je neko komentarisao.. da li je neko gledao ? utisci ? hvala
- biggrin
- Posts: 3459
- Joined: 23/11/2010 09:47
#18238 Re: Gledate seriju - preporucite je
počeo gledati The Order. Kome treba neka razbibriga sa magijom, vukodlacima i sl.znači bez očekivanja nekih velikih umjetničkih vrijednosti i "dubokih" priča, ovo je skoro pa idealno za toga
-
milejovic1971
- Posts: 1766
- Joined: 09/08/2018 08:13
#18239 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jack Be Nimble wrote:Dobra knjiga. Moglo bi se pogledati. Nije ni film bio los, cini mi se Connery i Slater glumili.milejovic1971 wrote:https://www.imdb.com/title/tt7572868/ep ... t_eps_sn_1
Ime ruze, serija, ne vidim da je neko komentarisao.. da li je neko gledao ? utisci ? hvala
nije film bio los ??? film je remek djelo skoro... Knjiga je odlicna, da... zanima me i serija sada
- Dosadno mii
- Posts: 3175
- Joined: 16/06/2014 20:33
#18240 Re: Gledate seriju - preporucite je
Al kakoNisrin wrote:NEKI NOVI IMIGRANTI - FRESH OFF THE BOAT![]()
meni je serija odlicna, opustajuca, razbibriga, svakodnevni zivot jedne porodice...samo je prekasno puste na RTLu
Ja ne mogu da nadjem daljinski dovoljno brzo da prebacim kad ona Jesica progovori
Bas sam se pitala zar ima iko ko moze gledat to
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18241 Re: Gledate seriju - preporucite je
I treca zone sumraka odron. Znaci jedno je politika i realnost rasno podijeljenog americkog drustva a drugo je koncept zone sumraka. Jedno s drugim ne ide brate. Kontam poentu i razumijem problem i sigurno postoji ono sto ova epizoda pokazuje, ali nemoj mi zajebavat politizirat i patetisat seriju kao sto je zona sumraka. Zasrase i ja sumnjam da cu nastaviti. Mozda kad puste svih 10 pa vidjeti i procitati valja li ijedna.
- dale cooper
- Posts: 31384
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#18242 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pa ne bih se baš složio. Ova epizoda je mnogo bolje funkcionisala nego prethodne dvije, baš zbog aktuelnosti teme i načinom na koji je obradjena. Osim toga i originalna Zona Sumraka je imala dosta epizoda koje su se bavile tadašnjim prilikama u društvu.karanana wrote:I treca zone sumraka odron. Znaci jedno je politika i realnost rasno podijeljenog americkog drustva a drugo je koncept zone sumraka. Jedno s drugim ne ide brate. Kontam poentu i razumijem problem i sigurno postoji ono sto ova epizoda pokazuje, ali nemoj mi zajebavat politizirat i patetisat seriju kao sto je zona sumraka. Zasrase i ja sumnjam da cu nastaviti. Mozda kad puste svih 10 pa vidjeti i procitati valja li ijedna.
- zomri
- Posts: 13864
- Joined: 03/05/2006 07:31
#18243 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nisam siguran da @karanana ima problem sa pričom kao takvomdale cooper wrote:Pa ne bih se baš složio. Ova epizoda je mnogo bolje funkcionisala nego prethodne dvije, baš zbog aktuelnosti teme i načinom na koji je obradjena. Osim toga i originalna Zona Sumraka je imala dosta epizoda koje su se bavile tadašnjim prilikama u društvu.karanana wrote:I treca zone sumraka odron. Znaci jedno je politika i realnost rasno podijeljenog americkog drustva a drugo je koncept zone sumraka. Jedno s drugim ne ide brate. Kontam poentu i razumijem problem i sigurno postoji ono sto ova epizoda pokazuje, ali nemoj mi zajebavat politizirat i patetisat seriju kao sto je zona sumraka. Zasrase i ja sumnjam da cu nastaviti. Mozda kad puste svih 10 pa vidjeti i procitati valja li ijedna.
-
milejovic1971
- Posts: 1766
- Joined: 09/08/2018 08:13
#18244 Re: Gledate seriju - preporucite je
ko ima HBO 3, veceras repriza komplet prve sezone sjajne rumunske serije Sjene...pocinje od 23.20, od mene serija ima ocjenu 9/10
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18245 Re: Gledate seriju - preporucite je
pa ne znam. imam problem. isforsirana politicka poruka. napravi brate made to tv movie pa salji poruku. da, imala je stara zona sumraka politicko/ljudsko behavioralnih poruka, mozda ne rasnih jer su bila druga vremena, ali je sve to bilo u domenu dobre price i dobrog razvoja epizode. a ovo je preforsirano i preuvelicano a prica u sustini nesto sto moze dijete iz 5. razreda napisati.zomri wrote:Nisam siguran da @karanana ima problem sa pričom kao takvomdale cooper wrote:Pa ne bih se baš složio. Ova epizoda je mnogo bolje funkcionisala nego prethodne dvije, baš zbog aktuelnosti teme i načinom na koji je obradjena. Osim toga i originalna Zona Sumraka je imala dosta epizoda koje su se bavile tadašnjim prilikama u društvu.karanana wrote:I treca zone sumraka odron. Znaci jedno je politika i realnost rasno podijeljenog americkog drustva a drugo je koncept zone sumraka. Jedno s drugim ne ide brate. Kontam poentu i razumijem problem i sigurno postoji ono sto ova epizoda pokazuje, ali nemoj mi zajebavat politizirat i patetisat seriju kao sto je zona sumraka. Zasrase i ja sumnjam da cu nastaviti. Mozda kad puste svih 10 pa vidjeti i procitati valja li ijedna.![]()
![]()
a i nije bilo dobrih treba, to je isto minus.
- sig_garret
- Posts: 290
- Joined: 24/06/2009 11:48
- Location: Chozo Ruins
#18246 Re: Gledate seriju - preporucite je
The Warrior
Napravljen po konceptu kojeg je Bruce Lee
pokusao prodati na pocetku svoje karijere
dopast ce se svima koji su volili Banshee
- Plavo-bijeli
- Posts: 3923
- Joined: 28/02/2010 19:25
#18247 Re: Gledate seriju - preporucite je
Počeo sam gledati Marvels The Punisher i već nakon dvije epizode sam skroz navučen!! Predobra!
INače... Što se tiče GOT još nekad 2012 ja mslm sam počeo gledati i nakon 5 epizoda prestao. Nije mi se svidjelo što je bilo previše 'glavnih likova', nisam mogao povezati radnju i ko, gdje, šta, kako, previše golotinje(reko ako hoću da gledam porniće znam gdje ću ih naći) i malo mi je nešto glupa bila radnja(onaj dio gdje guraju malog sa prozora). Da li da nakon toliko godina pokušam opet, ili da se držim onoga što volim... Nekako mi je nemoguće da svi vole GOT za razliku od mene... evo sad se sjetio da sam doslovno i tad se tjerao da odgledam i to nekoliko epizoda toliko su me smarale. Serija ima 9.5 ocjenu, ne kontam sam sebe
INače... Što se tiče GOT još nekad 2012 ja mslm sam počeo gledati i nakon 5 epizoda prestao. Nije mi se svidjelo što je bilo previše 'glavnih likova', nisam mogao povezati radnju i ko, gdje, šta, kako, previše golotinje(reko ako hoću da gledam porniće znam gdje ću ih naći) i malo mi je nešto glupa bila radnja(onaj dio gdje guraju malog sa prozora). Da li da nakon toliko godina pokušam opet, ili da se držim onoga što volim... Nekako mi je nemoguće da svi vole GOT za razliku od mene... evo sad se sjetio da sam doslovno i tad se tjerao da odgledam i to nekoliko epizoda toliko su me smarale. Serija ima 9.5 ocjenu, ne kontam sam sebe
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#18248 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nemoj.Plavo-bijeli wrote: INače... Što se tiče GOT još nekad 2012 ja mslm sam počeo gledati i nakon 5 epizoda prestao. Nije mi se svidjelo što je bilo previše 'glavnih likova', nisam mogao povezati radnju i ko, gdje, šta, kako, previše golotinje(reko ako hoću da gledam porniće znam gdje ću ih naći) i malo mi je nešto glupa bila radnja(onaj dio gdje guraju malog sa prozora). Da li da nakon toliko godina pokušam opet, ili da se držim onoga što volim... Nekako mi je nemoguće da svi vole GOT za razliku od mene... evo sad se sjetio da sam doslovno i tad se tjerao da odgledam i to nekoliko epizoda toliko su me smarale. Serija ima 9.5 ocjenu, ne kontam sam sebe
-
milejovic1971
- Posts: 1766
- Joined: 09/08/2018 08:13
#18249 Re: Gledate seriju - preporucite je
auuuu Gomora sve bolja, ako moze bolje ? 4. sezona, 4 ogledane ep ( koliko je prevedeno ), cista 10ka

- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#18250 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja sam odgledao 3 i u svakoj gledam da vrate Cirumilejovic1971 wrote:auuuu Gomora sve bolja, ako moze bolje ? 4. sezona, 4 ogledane ep ( koliko je prevedeno ), cista 10ka![]()
![]()
