Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#18201 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Još se sjećam kako je u predizbornoj debati napao Sanela ili kako se već zove onaj voditelj :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18202 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Sjoj kazu da ce sutra sjednica vijeca biti cool
28 amandmana dogovorili zeleni-sc-ramini-i menscini sbb
kazu da ce raskopat citav prijedlog budzeta
a to se onda mora gledati :mrgreen:
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#18203 Re: Zeničani

Post by avenija »

Pa to je logicno da svaka stranka ima nekoliko amandmana, nista neobicno.
I da nema nijednog amandmana bio bi show, ovako je zagarantovan.
Znam samo da Fudu podrzava duplo vise ljudi nego prije Izbora mozda i tri puta vise.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#18204 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Dervin opasno moli za gradsku kafanu, a Fudson ga skida s kurca.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18205 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

avenija wrote:Pa to je logicno da svaka stranka ima nekoliko amandmana, nista neobicno.
I da nema nijednog amandmana bio bi show, ovako je zagarantovan.
Znam samo da Fudu podrzava duplo vise ljudi nego prije Izbora mozda i tri puta vise.
Ma to je jasno ali ako sam dobro u toku ovde se totalno mjenja prijedlog budzeta s kolacijom od 20tak vijecnika
Sc trazi recimo stavku od 200hiljada za reprogram duga Celiku kog nije bilo u budzetu
zeleni onu stavku od milion i kusur povecanja plata administraciji salju u infrastrukturu
i tako
bice zabavno
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65960
Joined: 03/08/2010 19:04

#18206 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Jimmy McNulty wrote:Još se sjećam kako je u predizbornoj debati napao Sanela ili kako se već zove onaj voditelj :lol:


da,sanel
made_in_sarajevo
Posts: 6957
Joined: 06/05/2013 23:05

#18207 Re: Zeničani

Post by made_in_sarajevo »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradona ... #komentari

veze nemam sa Zenicom nego procita ovo i mogu reci gospodin je ovaj Fuad. za 30 vijecnika po 600KM tableti, nema jeftinije,nema telekom za 1KM,a satra se lik pricajuci o kriminalu i pranju para.
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#18208 Re: Zeničani

Post by veliki_ah »

made_in_sarajevo wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradona ... #komentari

veze nemam sa Zenicom nego procita ovo i mogu reci gospodin je ovaj Fuad. za 30 vijecnika po 600KM tableti, nema jeftinije,nema telekom za 1KM,a satra se lik pricajuci o kriminalu i pranju para.
Javne nabavke :)

Mada, to kada se računa na godišnjem nivou je golema ušteda na printanju materijala..
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#18209 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Zaštitna oprema u Zenici? Gdje ima?
Zastitne naocale s dioptrijom me zanimaju.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#18210 Re: Zeničani

Post by Norm »

veliki_ah wrote:
made_in_sarajevo wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradona ... #komentari

veze nemam sa Zenicom nego procita ovo i mogu reci gospodin je ovaj Fuad. za 30 vijecnika po 600KM tableti, nema jeftinije,nema telekom za 1KM,a satra se lik pricajuci o kriminalu i pranju para.
Javne nabavke :)

Mada, to kada se računa na godišnjem nivou je golema ušteda na printanju materijala..
...halo ba kakva usteda...ne mozes potpisati dokument na tabletu...nego od koje je firme to kupio?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18211 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

I dje cijena 600 KM?
Kod delboy-a :-)
inace sjednica cirkus :lol:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#18212 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Yebi uscuhlo zelenilo Fudoooo! :bih:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18213 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:Yebi uscuhlo zelenilo Fudoooo! :bih:
Ozednio ti fudo
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#18214 Re: Zeničani

Post by Henry Chinaski »

made_in_sarajevo wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradona ... #komentari

veze nemam sa Zenicom nego procita ovo i mogu reci gospodin je ovaj Fuad. za 30 vijecnika po 600KM tableti, nema jeftinije,nema telekom za 1KM,a satra se lik pricajuci o kriminalu i pranju para.
Čuj ima u telekomu za 1 KM? :D
Daj odmah jedan kamion tableta...
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#18215 Re: Zeničani

Post by veliki_ah »

Norm wrote:
veliki_ah wrote:
made_in_sarajevo wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradona ... #komentari

veze nemam sa Zenicom nego procita ovo i mogu reci gospodin je ovaj Fuad. za 30 vijecnika po 600KM tableti, nema jeftinije,nema telekom za 1KM,a satra se lik pricajuci o kriminalu i pranju para.
Javne nabavke :)

Mada, to kada se računa na godišnjem nivou je golema ušteda na printanju materijala..
...halo ba kakva usteda...ne mozes potpisati dokument na tabletu...nego od koje je firme to kupio?
halo ba vijećnici ne potpisuju dokumente. Ovo se odnosi na radne materijale koji se printaju na stotinama stranica po sjednici.. Da se to sve fino izračunati.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#18216 Re: Zeničani

Post by Casual's »

:kiss:
kamen spoticanja wrote:
Casual's wrote:Yebi uscuhlo zelenilo Fudoooo! :bih:
Ozednio ti fudo
Svi ozedne dok yebu. :bih:
Prica se da nije dao vizu ridjavom ekstremisti. :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#18217 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Imajući u vidu socijalne, ekonomske, realne i druge potrebe građana, uz podršku i međusobnu saradnju klubova vijećnika SDA, A-SDA, a nadamo se i drugih stranaka, nadamo se da će Gradsko vijeće usvojiti predložene amandmane na Prijedlog budžeta Grada Zenica za 2017. godinu.
Snaga centra... :-) :-)

Imamo raspali i nesposobni SDP, DF i malu NS. Imamo subverzivni SBB. Imamo kriminalni kartel na celu sa SDA i njihovim satelitima poput Snage centra.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#18218 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Samo se uzalud prepucavate. Nama se nikada nista nece promijeniti. Mijenja se samo onima koji su na funkcijama. Nama je isto i sa jednima i drugima.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18219 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote::kiss:
kamen spoticanja wrote:
Casual's wrote:Yebi uscuhlo zelenilo Fudoooo! :bih:
Ozednio ti fudo
Svi ozedne dok yebu. :bih:
Prica se da nije dao vizu ridjavom ekstremisti. :D
Govorio je da im nece dozvolit dolazak :mrgreen:
doduse kao i inspekcijama pa sad zive u hotelu zenica :zzzz:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18220 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Mustang1 wrote:Samo se uzalud prepucavate. Nama se nikada nista nece promijeniti. Mijenja se samo onima koji su na funkcijama. Nama je isto i sa jednima i drugima.
Dje se necemo prepucavat
pa konacno imamo pravu zabavu a za iste pare :mrgreen:
made_in_sarajevo
Posts: 6957
Joined: 06/05/2013 23:05

#18221 Re: Zeničani

Post by made_in_sarajevo »

Henry Chinaski wrote:
made_in_sarajevo wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradona ... #komentari

veze nemam sa Zenicom nego procita ovo i mogu reci gospodin je ovaj Fuad. za 30 vijecnika po 600KM tableti, nema jeftinije,nema telekom za 1KM,a satra se lik pricajuci o kriminalu i pranju para.
Čuj ima u telekomu za 1 KM? :D
Daj odmah jedan kamion tableta...
https://www.bhtelecom.ba/tableti-detalj ... i1[uid]=32

kroz razne pakete ima za 1KM, mora negdje biti internet,fiksni telefon,mobiteli na ime grada zenice i posto treba 30 komada lako bi to telekom prodao za 1KM. inace ovaj tablet pixi je sasvim dovoljan za gluposti tipa citanja dokumenata. sta su oni placali Ipade valjda pa je ispalo 20 000KM za 30 komada tableta. uredu usteda materijala ali zasta bolan 20 000KM za tablete,a satra se pricajuci o kriminalu
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#18222 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#18223 Re: Zeničani

Post by Casual's »

made_in_sarajevo wrote:
Henry Chinaski wrote:
made_in_sarajevo wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradona ... #komentari

veze nemam sa Zenicom nego procita ovo i mogu reci gospodin je ovaj Fuad. za 30 vijecnika po 600KM tableti, nema jeftinije,nema telekom za 1KM,a satra se lik pricajuci o kriminalu i pranju para.
Čuj ima u telekomu za 1 KM? :D
Daj odmah jedan kamion tableta...
https://www.bhtelecom.ba/tableti-detalj ... i1[uid]=32

kroz razne pakete ima za 1KM, mora negdje biti internet,fiksni telefon,mobiteli na ime grada zenice i posto treba 30 komada lako bi to telekom prodao za 1KM. inace ovaj tablet pixi je sasvim dovoljan za gluposti tipa citanja dokumenata. sta su oni placali Ipade valjda pa je ispalo 20 000KM za 30 komada tableta. uredu usteda materijala ali zasta bolan 20 000KM za tablete,a satra se pricajuci o kriminalu
Ne seri druze. Ne postoji tablet od 1 KM, a niti ispod 400 KM da iole valja.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#18224 Re: Zeničani

Post by phillie »

made_in_sarajevo wrote:
Henry Chinaski wrote:
made_in_sarajevo wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradona ... #komentari

veze nemam sa Zenicom nego procita ovo i mogu reci gospodin je ovaj Fuad. za 30 vijecnika po 600KM tableti, nema jeftinije,nema telekom za 1KM,a satra se lik pricajuci o kriminalu i pranju para.
Čuj ima u telekomu za 1 KM? :D
Daj odmah jedan kamion tableta...
https://www.bhtelecom.ba/tableti-detalj ... i1[uid]=32

kroz razne pakete ima za 1KM, mora negdje biti internet,fiksni telefon,mobiteli na ime grada zenice i posto treba 30 komada lako bi to telekom prodao za 1KM. inace ovaj tablet pixi je sasvim dovoljan za gluposti tipa citanja dokumenata. sta su oni placali Ipade valjda pa je ispalo 20 000KM za 30 komada tableta. uredu usteda materijala ali zasta bolan 20 000KM za tablete,a satra se pricajuci o kriminalu
Matere mi, ja kad sam vidio ovu vijest (doduse procitao samo naslov), mislio kupio im tablete (pilule). Kontam, pred danasnju sjednicu nakupovao Fudo apaurina, nek se nadlje ljudima.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#18225 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Šta kažu, verbalno napao ove uhljebe. Ebo li im Premier oca. :D
Post Reply