Gdje u Sa......
-
Astrix
- Posts: 1898
- Joined: 30/09/2009 14:14
#18201 Re: Gdje u Sa......
ne znam fakat gdje da pitam pa ću ovde... zna li iko gdje bi mogao kupiti one kožne narukvice što nose rokeri i metalci, ne one male uske nego baš one velike...
- problemnatravunu
- Posts: 18746
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#18202 Re: Gdje u Sa......
na olx. ba samo kucaj "muske kozne narukvice"Astrix wrote:ne znam fakat gdje da pitam pa ću ovde... zna li iko gdje bi mogao kupiti one kožne narukvice što nose rokeri i metalci, ne one male uske nego baš one velike...
- madesa
- Posts: 5565
- Joined: 26/07/2013 02:37
#18203 Re: Gdje u Sa......
gdje kupiti manju,užu cjediljku za sudje
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#18204 Re: Gdje u Sa......

ima l' ovo kod nas đe?
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#18205 Re: Gdje u Sa......
http://www.ebay.com/itm/6-in-1-Multi-Fu ... Sw~bFWQ5~XMOSALJOZE wrote:
Imam neki autić,ali ne znam koji punjač se koristi za ove baterije.
Znate li možda?
ja imam dva tri punjaca za ove rc cars, ne znam da li mogu tebi koja je voltaza itd
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#18206 Re: Gdje u Sa......
mali Ninja wrote:http://www.ebay.com/itm/6-in-1-Multi-Fu ... Sw~bFWQ5~XMOSALJOZE wrote:
Imam neki autić,ali ne znam koji punjač se koristi za ove baterije.
Znate li možda?
ja imam dva tri punjaca za ove rc cars, ne znam da li mogu tebi koja je voltaza itd
Ja gledao nekakve punjače 80-100 km,ma naručit ću ovo sve i da bacim ebat ga nije 100 km.Čitam upustva može ići 80 km/h ima ulje,zimske gume
Naručit ću ovo pa šta bude,hvala.
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#18207 Re: Gdje u Sa......
ako imas vremena mogu ti ja posuditi svoje punjace da probas, imam ja nekih rc masina, pretezno su wltoys, imam autic neki ide 50-60kmh, pa mozda nekad organizujemo kakvu ganju ako si zaMOSALJOZE wrote:mali Ninja wrote:http://www.ebay.com/itm/6-in-1-Multi-Fu ... Sw~bFWQ5~XMOSALJOZE wrote:
Imam neki autić,ali ne znam koji punjač se koristi za ove baterije.
Znate li možda?
ja imam dva tri punjaca za ove rc cars, ne znam da li mogu tebi koja je voltaza itd![]()
Ja gledao nekakve punjače 80-100 km,ma naručit ću ovo sve i da bacim ebat ga nije 100 km.Čitam upustva može ići 80 km/h ima ulje,zimske gume![]()
Naručit ću ovo pa šta bude,hvala.
a sto kazes i ovaj punjac da narucis 5KM nije mnogo a 90posto da ce ti posluziti.
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#18208 Re: Gdje u Sa......
imam ja jednu ovu ljuljacku, prodao bih je, samo ne znam koje vam boje trebaju, ova je smedja sa plavicastim sarama. izgled je kao ova sa prve slike.BJB wrote:Ma jok, ovu iz FiSa cu uzeti...
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#18209 Re: Gdje u Sa......
@mali Ninja, hvala ali ljuljacka je vec kupljena bas bebeca, bijelo-plavo-siva, s tri loptice..Cijena 71,50KM u FIS-u, ako nekoga zanima.
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#18210 Re: Gdje u Sa......
bilo je na carsiji, dvije radnje nize badem butika prema carevom mostuVelkoski wrote:
ima l' ovo kod nas đe?
logo asian mislim da se zovu
- black
- Posts: 18642
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#18211 Re: Gdje u Sa......
http://printex.ba/product-14955834171581.htmlwewa wrote:bilo je na carsiji, dvije radnje nize badem butika prema carevom mostuVelkoski wrote:
ima l' ovo kod nas đe?
logo asian mislim da se zovu
https://www.ekupi.ba/SENCOR-Kuhalo-za-r ... 44416.aspx
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#18212 Re: Gdje u Sa......
mučas grasijas 
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#18213 Re: Gdje u Sa......
hvala svima.. kupih na kraju u Franz i Sophie, pa da prijavim da ima kome ustrebaDaffyDuck wrote:ja sam kupoval u dm-u, al nisu svi isto opremljeni...MOSALJOZE wrote:U nekoj od prodavnica zdrave hraneIrm@ wrote:Gdje kupiti matcha prah?
MakroVita ima ja mislim
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#18214 Re: Gdje u Sa......
Ima li u cvjecarama zemlje za kaktuse kupiti?
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#18215 Re: Gdje u Sa......
Da li u Sarajevu postoji vise ijedna Belisima prodavnica odjece?
Bila je nekad na Ilidzi u Grand centru i u gradu kod Vatre, obje su zatvorene...
Bila je nekad na Ilidzi u Grand centru i u gradu kod Vatre, obje su zatvorene...
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#18216 Re: Gdje u Sa......
BBI , treći sprat čini mi segidra wrote:Da li u Sarajevu postoji vise ijedna Belisima prodavnica odjece?
Bila je nekad na Ilidzi u Grand centru i u gradu kod Vatre, obje su zatvorene...
- ortodont
- Posts: 1957
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#18217 Re: Gdje u Sa......
A Sportina? Tj. Jack & Jones odjeća, otkako su otišli iz Konzuma (Ložionička) više ne mogu pronaći J&J odjeću.
- pajero
- Posts: 597
- Joined: 04/11/2009 15:31
#18218 Re: Gdje u Sa......
Dajte slike tih autica...mali Ninja wrote:http://www.ebay.com/itm/6-in-1-Multi-Fu ... Sw~bFWQ5~XMOSALJOZE wrote:
Imam neki autić,ali ne znam koji punjač se koristi za ove baterije.
Znate li možda?
ja imam dva tri punjaca za ove rc cars, ne znam da li mogu tebi koja je voltaza itd
Mene interesuje gdje kupiti ove baterije i mogu li u one "male" djecije autice...
- black
- Posts: 18642
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#18219 Re: Gdje u Sa......
ortodont wrote:A Sportina? Tj. Jack & Jones odjeća, otkako su otišli iz Konzuma (Ložionička) više ne mogu pronaći J&J odjeću.
nedavno svratih u Retro Home (Alta) i vidim imaju Jack & Jones odjecu, nisam nesto plaho zagledo al cini mi se da su masne cijene
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#18220 Re: Gdje u Sa......
Ima i u Vogosci Belissima outlet, neko mi rece, kaze ne daj Boze nikome na sta liciCherryLips wrote:BBI , treći sprat čini mi segidra wrote:Da li u Sarajevu postoji vise ijedna Belisima prodavnica odjece?
Bila je nekad na Ilidzi u Grand centru i u gradu kod Vatre, obje su zatvorene...
-
SHTEVELEC
- Posts: 548
- Joined: 19/03/2010 15:43
#18221 Re: Gdje u Sa......
Ja imam ovajMOSALJOZE wrote:
Imam neki autić,ali ne znam koji punjač se koristi za ove baterije.
Znate li možda?
http://www.ebay.com/itm/Original-Skyrc- ... 23844dfe92
Ako hoces skini baterije i dobaci da ti napunim, za punjenje ti treba punjac koji radi balansiranje punjenja (onaj mali bijeli dzek sa tri zice na vrhu baterije). Sa ovim punjacem sam punio nekoliko vrsta baterija i radi odlicno (mjeri kapacitet, voltazu, temperaturu...)
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#18222 Re: Gdje u Sa......
https://youtu.be/JwagiFyEIE0pajero wrote: Dajte slike tih autica...![]()
Mene interesuje gdje kupiti ove baterije i mogu li u one "male" djecije autice...
evo jedan moj pokusaj videa haha
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#18223 Re: Gdje u Sa......
Ja još nisam probao,ako budu baterije budu radile snimit ću.Valjda neću dugo čekati na punjač.
- ortodont
- Posts: 1957
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#18224 Re: Gdje u Sa......
Zahvaljujem.black wrote:ortodont wrote:A Sportina? Tj. Jack & Jones odjeća, otkako su otišli iz Konzuma (Ložionička) više ne mogu pronaći J&J odjeću.
nedavno svratih u Retro Home (Alta) i vidim imaju Jack & Jones odjecu, nisam nesto plaho zagledo al cini mi se da su masne cijene
- muha_sa
- Posts: 140442
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#18225 Re: Gdje u Sa......
ako je još u SA (neki dan sam ga vidio) odeš u magazu i tamo ceš Dinu nacSarajevo1970 wrote:Dolazi mi na par dana u gosti uskoro jedna bolestna djevojcica iz druge zemlje a veliki (i to bas) je "fan" Dine Merlina.
Moze lii iko reci na koji bi nacin mogao doci do majce
sa potpisom Dine?


