Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#18201 Re: Gdje u Sa......

Post by Astrix »

ne znam fakat gdje da pitam pa ću ovde... zna li iko gdje bi mogao kupiti one kožne narukvice što nose rokeri i metalci, ne one male uske nego baš one velike...
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#18202 Re: Gdje u Sa......

Post by problemnatravunu »

Astrix wrote:ne znam fakat gdje da pitam pa ću ovde... zna li iko gdje bi mogao kupiti one kožne narukvice što nose rokeri i metalci, ne one male uske nego baš one velike...
na olx. ba samo kucaj "muske kozne narukvice"
User avatar
madesa
Posts: 5565
Joined: 26/07/2013 02:37

#18203 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

gdje kupiti manju,užu cjediljku za sudje
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18204 Re: Gdje u Sa......

Post by Velkoski »

Image

ima l' ovo kod nas đe?
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#18205 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

MOSALJOZE wrote:Image
Imam neki autić,ali ne znam koji punjač se koristi za ove baterije.
Znate li možda? :sax:
http://www.ebay.com/itm/6-in-1-Multi-Fu ... Sw~bFWQ5~X

ja imam dva tri punjaca za ove rc cars, ne znam da li mogu tebi koja je voltaza itd :P
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#18206 Re: Gdje u Sa......

Post by MOSALJOZE »

mali Ninja wrote:
MOSALJOZE wrote:Image
Imam neki autić,ali ne znam koji punjač se koristi za ove baterije.
Znate li možda? :sax:
http://www.ebay.com/itm/6-in-1-Multi-Fu ... Sw~bFWQ5~X

ja imam dva tri punjaca za ove rc cars, ne znam da li mogu tebi koja je voltaza itd :P
:thumbup:
Ja gledao nekakve punjače 80-100 km,ma naručit ću ovo sve i da bacim ebat ga nije 100 km.Čitam upustva može ići 80 km/h ima ulje,zimske gume :-)

Naručit ću ovo pa šta bude,hvala.
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#18207 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

MOSALJOZE wrote:
mali Ninja wrote:
MOSALJOZE wrote:Image
Imam neki autić,ali ne znam koji punjač se koristi za ove baterije.
Znate li možda? :sax:
http://www.ebay.com/itm/6-in-1-Multi-Fu ... Sw~bFWQ5~X

ja imam dva tri punjaca za ove rc cars, ne znam da li mogu tebi koja je voltaza itd :P
:thumbup:
Ja gledao nekakve punjače 80-100 km,ma naručit ću ovo sve i da bacim ebat ga nije 100 km.Čitam upustva može ići 80 km/h ima ulje,zimske gume :-)

Naručit ću ovo pa šta bude,hvala.
ako imas vremena mogu ti ja posuditi svoje punjace da probas, imam ja nekih rc masina, pretezno su wltoys, imam autic neki ide 50-60kmh, pa mozda nekad organizujemo kakvu ganju ako si za :D

a sto kazes i ovaj punjac da narucis 5KM nije mnogo a 90posto da ce ti posluziti.
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#18208 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

BJB wrote:Ma jok, ovu iz FiSa cu uzeti...
imam ja jednu ovu ljuljacku, prodao bih je, samo ne znam koje vam boje trebaju, ova je smedja sa plavicastim sarama. izgled je kao ova sa prve slike.
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#18209 Re: Gdje u Sa......

Post by BJB »

@mali Ninja, hvala ali ljuljacka je vec kupljena bas bebeca, bijelo-plavo-siva, s tri loptice..Cijena 71,50KM u FIS-u, ako nekoga zanima.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#18210 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

Velkoski wrote:Image

ima l' ovo kod nas đe?
bilo je na carsiji, dvije radnje nize badem butika prema carevom mostu
logo asian mislim da se zovu
User avatar
black
Posts: 18642
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#18211 Re: Gdje u Sa......

Post by black »

wewa wrote:
Velkoski wrote:Image

ima l' ovo kod nas đe?
bilo je na carsiji, dvije radnje nize badem butika prema carevom mostu
logo asian mislim da se zovu
http://printex.ba/product-14955834171581.html
https://www.ekupi.ba/SENCOR-Kuhalo-za-r ... 44416.aspx
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18212 Re: Gdje u Sa......

Post by Velkoski »

mučas grasijas :mrgreen:
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#18213 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

DaffyDuck wrote:
MOSALJOZE wrote:
Irm@ wrote:Gdje kupiti matcha prah?
U nekoj od prodavnica zdrave hrane

MakroVita ima ja mislim
ja sam kupoval u dm-u, al nisu svi isto opremljeni...
hvala svima.. kupih na kraju u Franz i Sophie, pa da prijavim da ima kome ustreba :)
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#18214 Re: Gdje u Sa......

Post by Nepass »

Ima li u cvjecarama zemlje za kaktuse kupiti?
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#18215 Re: Gdje u Sa......

Post by gidra »

Da li u Sarajevu postoji vise ijedna Belisima prodavnica odjece?
Bila je nekad na Ilidzi u Grand centru i u gradu kod Vatre, obje su zatvorene...
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#18216 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

gidra wrote:Da li u Sarajevu postoji vise ijedna Belisima prodavnica odjece?
Bila je nekad na Ilidzi u Grand centru i u gradu kod Vatre, obje su zatvorene...
BBI , treći sprat čini mi se
User avatar
ortodont
Posts: 1957
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#18217 Re: Gdje u Sa......

Post by ortodont »

A Sportina? Tj. Jack & Jones odjeća, otkako su otišli iz Konzuma (Ložionička) više ne mogu pronaći J&J odjeću.
User avatar
pajero
Posts: 597
Joined: 04/11/2009 15:31

#18218 Re: Gdje u Sa......

Post by pajero »

mali Ninja wrote:
MOSALJOZE wrote:Image
Imam neki autić,ali ne znam koji punjač se koristi za ove baterije.
Znate li možda? :sax:
http://www.ebay.com/itm/6-in-1-Multi-Fu ... Sw~bFWQ5~X

ja imam dva tri punjaca za ove rc cars, ne znam da li mogu tebi koja je voltaza itd :P
Dajte slike tih autica... :D

Mene interesuje gdje kupiti ove baterije i mogu li u one "male" djecije autice... :thumbup:
User avatar
black
Posts: 18642
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#18219 Re: Gdje u Sa......

Post by black »

ortodont wrote:A Sportina? Tj. Jack & Jones odjeća, otkako su otišli iz Konzuma (Ložionička) više ne mogu pronaći J&J odjeću.

nedavno svratih u Retro Home (Alta) i vidim imaju Jack & Jones odjecu, nisam nesto plaho zagledo al cini mi se da su masne cijene :mrgreen:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#18220 Re: Gdje u Sa......

Post by P308 »

CherryLips wrote:
gidra wrote:Da li u Sarajevu postoji vise ijedna Belisima prodavnica odjece?
Bila je nekad na Ilidzi u Grand centru i u gradu kod Vatre, obje su zatvorene...
BBI , treći sprat čini mi se
Ima i u Vogosci Belissima outlet, neko mi rece, kaze ne daj Boze nikome na sta lici :D
SHTEVELEC
Posts: 548
Joined: 19/03/2010 15:43

#18221 Re: Gdje u Sa......

Post by SHTEVELEC »

MOSALJOZE wrote:Image
Imam neki autić,ali ne znam koji punjač se koristi za ove baterije.
Znate li možda? :sax:
Ja imam ovaj

http://www.ebay.com/itm/Original-Skyrc- ... 23844dfe92

Ako hoces skini baterije i dobaci da ti napunim, za punjenje ti treba punjac koji radi balansiranje punjenja (onaj mali bijeli dzek sa tri zice na vrhu baterije). Sa ovim punjacem sam punio nekoliko vrsta baterija i radi odlicno (mjeri kapacitet, voltazu, temperaturu...)
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#18222 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

pajero wrote: Dajte slike tih autica... :D

Mene interesuje gdje kupiti ove baterije i mogu li u one "male" djecije autice... :thumbup:
https://youtu.be/JwagiFyEIE0

evo jedan moj pokusaj videa haha
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#18223 Re: Gdje u Sa......

Post by MOSALJOZE »

Ja još nisam probao,ako budu baterije budu radile snimit ću.Valjda neću dugo čekati na punjač.
User avatar
ortodont
Posts: 1957
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#18224 Re: Gdje u Sa......

Post by ortodont »

black wrote:
ortodont wrote:A Sportina? Tj. Jack & Jones odjeća, otkako su otišli iz Konzuma (Ložionička) više ne mogu pronaći J&J odjeću.

nedavno svratih u Retro Home (Alta) i vidim imaju Jack & Jones odjecu, nisam nesto plaho zagledo al cini mi se da su masne cijene :mrgreen:
Zahvaljujem. :thumbup:
User avatar
muha_sa
Posts: 140442
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#18225 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

Sarajevo1970 wrote:Dolazi mi na par dana u gosti uskoro jedna bolestna djevojcica iz druge zemlje a veliki (i to bas) je "fan" Dine Merlina.

Moze lii iko reci na koji bi nacin mogao doci do majce
sa potpisom Dine?
ako je još u SA (neki dan sam ga vidio) odeš u magazu i tamo ceš Dinu nac :-D

Image
Post Reply