meni dobra, imas glumca sto je bio Litlefinnger u Game of Thrones i Enza iz The Vampire Diaries tu.clio_dci120 wrote:Cujem danas kolege spominju neku Blue Book Project, valja li ista?
imaju dobru hemiju njih dva
Moderator: _BataZiv_0809
meni dobra, imas glumca sto je bio Litlefinnger u Game of Thrones i Enza iz The Vampire Diaries tu.clio_dci120 wrote:Cujem danas kolege spominju neku Blue Book Project, valja li ista?
pocela. nije losa. vuce malo na "Horace and Pete" atmosferom, iako su epizode puno krace. nije za gledat' u cugu, al' u pauzama 20 i kusur minuta brutalno direktnog ophodjenja sa svijetom, osvjezavajuce!ferratilis wrote:
ne moras spoilat raji.nelle_tz wrote:meni dobra, imas glumca sto je bio Litlefinnger u Game of Thrones i Enza iz The Vampire Diaries tu.clio_dci120 wrote:Cujem danas kolege spominju neku Blue Book Project, valja li ista?
imaju dobru hemiju njih dva
pa sta sam spoilao? to su 2 glumca koja su u trailerima serije, odmah u prvoj epizodi ih upoznajes, u prvih nekoliko minutakaranana wrote:ne moras spoilat raji.nelle_tz wrote:meni dobra, imas glumca sto je bio Litlefinnger u Game of Thrones i Enza iz The Vampire Diaries tu.clio_dci120 wrote:Cujem danas kolege spominju neku Blue Book Project, valja li ista?
imaju dobru hemiju njih dva
nelle_tz wrote: pa sta sam spoilao? to su 2 glumca koja su u trailerima serije, odmah u prvoj epizodi ih upoznajes, u prvih nekoliko minuta
vise zajebancija vizevi diskusije na vrhu stranice o spojlanju case papela.imas glumca sto je bio Litlefinnger u Game of Thrones
karanana wrote:ne moras spoilat raji.nelle_tz wrote:meni dobra, imas glumca sto je bio Litlefinnger u Game of Thrones i Enza iz The Vampire Diaries tu.clio_dci120 wrote:Cujem danas kolege spominju neku Blue Book Project, valja li ista?
imaju dobru hemiju njih dva
Ma ovo sve nadrkano, svima svašta smeta. Imam osjećaj da odavno nisu hajrovali pa ovdje prosipaju nervozu.un1ted wrote:Spoiler za seriju koja je emitovana prije 2-3 godine?![]()
![]()
Na temi "Serije"?
![]()
![]()
Odgledao već...odlična.clio_dci120 wrote:Ne znam da li ste upratili, maloprije vidim da je izasla druga sezona The OA.
..propali DJ pokusava ozivjeti karijeru uz pomoc prijatelja i njegove supruge koji su uspjeli..Pocela sam gledazi zbog Idriza Elbe, i malo je dosadna nekad, malo smjesna..Ma Banshee razara.Jimmy McNulty wrote:Banshee![]()
Kako strašna serija, a malo je ljudi ovdje haman preporučivalo
Jeste, emitovane su vec dvije epizode.Partijaner wrote:Je li pocela Gomorra 4. Sezona ?
Dobar Banshee i ako kako se blizi serijal kraju dobro su utanjili.Kyuss wrote:Ma Banshee razara.Jimmy McNulty wrote:Banshee![]()
Kako strašna serija, a malo je ljudi ovdje haman preporučivalo