Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
nelle_tz
Posts: 909
Joined: 30/09/2012 19:11

#18176 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nelle_tz »

clio_dci120 wrote:Cujem danas kolege spominju neku Blue Book Project, valja li ista?
meni dobra, imas glumca sto je bio Litlefinnger u Game of Thrones i Enza iz The Vampire Diaries tu.
imaju dobru hemiju njih dva
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#18177 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by milejovic1971 »

Ne moras govoriti raji sta se desilo.[/quote]
Davno emitirano finale sezone ... ko nije gledao neka ne čita. Ne mogu još o tome voditi računa, a serija već nekoliko puta ovdje bila jedna od top preporuka. :oops:[/quote]

Kakve veze ima kada je emitovano i koliko se spominje? Sopranosi, wire i breaking bad emitovani davno, 100 puta u jednom danu se ovdje preporuce ali niko ne govori o detaljima. Jer je ipak preporuka, bilo bi supacki da ovdje pricamo sta se desava da u svakoj seriji. Zato da ne bi bili supci otvorimo temu o toj seriji i tamo raspravljamo o dogadzajima. Post na kraju svega nije fino biti supak.[/quote]

postoji nesto sto se zove spoiler , pa se to stavi u spojler...slazem se, ne treba prepricavati serije, tema je preporuka i nista vise
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66026
Joined: 03/08/2010 19:04

#18178 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

mislim da nisam gledao seriju u kojoj se vise jede i provodi vremena u restoranima od sopranosa,svako malo rucak,vecera
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#18179 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by un1ted »

Spoiler za seriju koja je emitovana prije 2-3 godine? :lol: :lol: :lol: Na temi "Serije"? :lol: :lol: :lol:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#18180 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by hadzinicasa »

ferratilis wrote:Image
pocela. nije losa. vuce malo na "Horace and Pete" atmosferom, iako su epizode puno krace. nije za gledat' u cugu, al' u pauzama 20 i kusur minuta brutalno direktnog ophodjenja sa svijetom, osvjezavajuce!

Takodjer me podsjetila na jednu kolumnu Bobe Djuderije koja mi je bas draga:
http://kultur-reporter.com/retrovizor/b ... zivot.html
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#18181 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

nelle_tz wrote:
clio_dci120 wrote:Cujem danas kolege spominju neku Blue Book Project, valja li ista?
meni dobra, imas glumca sto je bio Litlefinnger u Game of Thrones i Enza iz The Vampire Diaries tu.
imaju dobru hemiju njih dva
ne moras spoilat raji.
User avatar
Reisova
Posts: 1018
Joined: 15/08/2011 16:28

#18182 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Reisova »

TIN STAR topla preporuka
nelle_tz
Posts: 909
Joined: 30/09/2012 19:11

#18183 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nelle_tz »

karanana wrote:
nelle_tz wrote:
clio_dci120 wrote:Cujem danas kolege spominju neku Blue Book Project, valja li ista?
meni dobra, imas glumca sto je bio Litlefinnger u Game of Thrones i Enza iz The Vampire Diaries tu.
imaju dobru hemiju njih dva
ne moras spoilat raji.
pa sta sam spoilao? to su 2 glumca koja su u trailerima serije, odmah u prvoj epizodi ih upoznajes, u prvih nekoliko minuta
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#18184 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

nelle_tz wrote: pa sta sam spoilao? to su 2 glumca koja su u trailerima serije, odmah u prvoj epizodi ih upoznajes, u prvih nekoliko minuta
imas glumca sto je bio Litlefinnger u Game of Thrones
vise zajebancija vizevi diskusije na vrhu stranice o spojlanju case papela.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#18185 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Fajcion »

Gledate seriju - prepričajte je drugima :thumbup:
Ništa čudno. Mnogi još nisu naučili osnove korištenja interneta a kamoli foruma. :oops:
l33t
Posts: 4790
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#18186 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by l33t »

Dosao sam do 4ep Project Blue Book-a, nije losa jer je navodno "po istinitim dogadjajima". Ali nije nista specijalno. Moze se pogledati a i ne mora :D
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18187 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

karanana wrote:
nelle_tz wrote:
clio_dci120 wrote:Cujem danas kolege spominju neku Blue Book Project, valja li ista?
meni dobra, imas glumca sto je bio Litlefinnger u Game of Thrones i Enza iz The Vampire Diaries tu.
imaju dobru hemiju njih dva
ne moras spoilat raji.
:lol: :lol:
un1ted wrote:Spoiler za seriju koja je emitovana prije 2-3 godine? :lol: :lol: :lol: Na temi "Serije"? :lol: :lol: :lol:
Ma ovo sve nadrkano, svima svašta smeta. Imam osjećaj da odavno nisu hajrovali pa ovdje prosipaju nervozu. :lol:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#18188 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jimmy McNulty »

Banshee :thumbup:

Kako strašna serija, a malo je ljudi ovdje haman preporučivalo :-)
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#18189 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by clio_dci120 »

Ne znam da li ste upratili, maloprije vidim da je izasla druga sezona The OA.
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18190 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

clio_dci120 wrote:Ne znam da li ste upratili, maloprije vidim da je izasla druga sezona The OA.
Odgledao već...odlična. :) :thumbup:
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#18191 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Iskreno, ne znam bi li je uopste preporucila "Turn up Charlie".Image..propali DJ pokusava ozivjeti karijeru uz pomoc prijatelja i njegove supruge koji su uspjeli..Pocela sam gledazi zbog Idriza Elbe, i malo je dosadna nekad, malo smjesna..
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#18192 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ferratilis »

Image

:D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#18193 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by clio_dci120 »

Samo da preporucim Project Blue Book, fina serija za razonodu, iako mi se ne svidja sto su prosirili pricu, pa ide izvan istinitih stvarnih dogadaja. Ipak, nekako osvjezenje, i definitivno podsjeca na Slucajeve X i tim putem su i trebali ici sa remakom istih.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66026
Joined: 03/08/2010 19:04

#18194 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

zavrseno sa sopranosima,odlična serija
User avatar
Kyuss
Posts: 970
Joined: 13/07/2007 14:17

#18195 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kyuss »

Jimmy McNulty wrote:Banshee :thumbup:

Kako strašna serija, a malo je ljudi ovdje haman preporučivalo :-)
Ma Banshee razara.
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18196 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Starta sutra! :-D

User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#18197 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Partijaner »

Je li pocela Gomorra 4. Sezona ? :-D
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#18198 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

fini oni roboti na netflixu.
male epizodice 10-15 minuta tako da ne umore a ok su. malo sam bio skeptican jer nisam ljubitelj animacija ali ovo je interesantno. neke epizode podsjecaju na sin city mjesavinu anime i stvarnih ljudi. ima malo i black mirrora. uglavnom moze se pogledat, posebno ako si scifi fan.
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#18199 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sir Charles »

Partijaner wrote:Je li pocela Gomorra 4. Sezona ? :-D
Jeste, emitovane su vec dvije epizode.
User avatar
Altsa
Posts: 9266
Joined: 19/03/2004 18:31

#18200 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Altsa »

Kyuss wrote:
Jimmy McNulty wrote:Banshee :thumbup:

Kako strašna serija, a malo je ljudi ovdje haman preporučivalo :-)
Ma Banshee razara.
Dobar Banshee i ako kako se blizi serijal kraju dobro su utanjili.
Post Reply