Neces pogrijesitimoja tetka wrote:gdje u sa kupiti daljinski................. neka trgovina sa dobrim izborom
https://electronic.ba/product-category/ ... pravljaci/
Neces pogrijesitimoja tetka wrote:gdje u sa kupiti daljinski................. neka trgovina sa dobrim izborom
h v a l a ..................... odoh sutra-------------------------------------------bordo gandalf wrote:Neces pogrijesitimoja tetka wrote:gdje u sa kupiti daljinski................. neka trgovina sa dobrim izborom
https://electronic.ba/product-category/ ... pravljaci/
Slicnih ima na svakom koraku, meni treba identicanproblemnatravunu wrote:Vidi i u Robotu u Rajlovcu, jucer slucajno tamo navratio, i vidio da ima "nesto tako", mislim, sigurno nije Audi, ali ...pogledaj
imaš po 5-10KM u Marsu na Grbavici..moja tetka wrote:gdje u sa kupiti daljinski................. neka trgovina sa dobrim izborom
Nikobordo gandalf wrote:Gdje u Sarajevu ili okolini ima veci izbor pvc profila slicnih ovim kao na slici. U OBI-u nema nista pa ne vjerujem da bi bilo ni u penny-u. Vjerovatno ima neka fabrika ili stovariste koje samo to prodaje
probaj ovdjebordo gandalf wrote:Nikobordo gandalf wrote:Gdje u Sarajevu ili okolini ima veci izbor pvc profila slicnih ovim kao na slici. U OBI-u nema nista pa ne vjerujem da bi bilo ni u penny-u. Vjerovatno ima neka fabrika ili stovariste koje samo to prodaje

HvalaaaSarajevo1970 wrote:Isti takvi audi sam neki dan vidio da se prodaju (bilo 3 boje) kod ekenomskog fakulteta/trg oslobodjenja,
ispred ono dijecije kino 3D/4D/5D/6D/7D/8D/9D ili kako god se zove. Bas prekjucer prolazim i vidim ljudi
neki gledaju da kupu jedan. Fakat mocno izgleda za djecu, i prilicno su veliki.
/edit
Znaci ovdje:
Nema :/ samo metalimuha_sa wrote:probaj ovdjebordo gandalf wrote:Nikobordo gandalf wrote:Gdje u Sarajevu ili okolini ima veci izbor pvc profila slicnih ovim kao na slici. U OBI-u nema nista pa ne vjerujem da bi bilo ni u penny-u. Vjerovatno ima neka fabrika ili stovariste koje samo to prodaje
http://metalcentar.ba/
Dobro si
Ja sam vidio na fb stranici samo zaželi,oglas za noževe.Nisam naručivao,ali pročitao sam mnooogo dobrih komentara,oko 40 km noževi i poštarina 5-6 km,pa eto da znaš.seoBIH wrote:Ima li neko preporuciti dobre nozeve, da obradujem mamu
Bilo je na EP/INA pumpama, skupiš onih nekih bodova i dobiješ neke švicarske noževe u pola cijene.seoBIH wrote:Ima li neko preporuciti dobre nozeve, da obradujem mamu
ako su victorinox uzmi neces se pokajatiDzontra_Volta wrote:Bilo je na EP/INA pumpama, skupiš onih nekih bodova i dobiješ neke švicarske noževe u pola cijene.seoBIH wrote:Ima li neko preporuciti dobre nozeve, da obradujem mamu
nema jacih nozeva, cak i oni najjeftiniji njihovi su vrhparappa wrote:ako su victorinox uzmi neces se pokajatiDzontra_Volta wrote:Bilo je na EP/INA pumpama, skupiš onih nekih bodova i dobiješ neke švicarske noževe u pola cijene.seoBIH wrote:Ima li neko preporuciti dobre nozeve, da obradujem mamu
Može. Ako misliš na trafike GRAS-a na samoj stanici, neke ne rade, pa moraš otići preko ceste do najbliže "obične" trafike da kupiš kartu (na primjer, tramvajska stanica Socijalno).avetinja wrote:Da li se na trafikama može kupiti karta za tramvaj ili trolejbus? Ako da, da li to važi za samo one trafike koje se nalaze uz stanicu, i koja je cijena karte? Nisam se godinama vozio tramvajem i trolejbusom, pa zato pitam.
Hvala.Hakiz wrote:Može. Ako misliš na trafike GRAS-a na samoj stanici, neke ne rade, pa moraš otići preko ceste do najbliže "obične" trafike da kupiš kartu (na primjer, tramvajska stanica Socijalno).avetinja wrote:Da li se na trafikama može kupiti karta za tramvaj ili trolejbus? Ako da, da li to važi za samo one trafike koje se nalaze uz stanicu, i koja je cijena karte? Nisam se godinama vozio tramvajem i trolejbusom, pa zato pitam.
Karta košta 1,60 KM. Ako kupuješ kod voyača u tramvaju ili trolejbusu košta 1,80. U trafikama imaš i vremensku kartu, i kartu za dvije ili za 5 ili za 10 vožnji. Tim kartama malo štediš, na primjer karta za 10 vožnji košta 12,80, a pojedinačno 10 vožnji košta 16 KM (18 ako kupiš svaki put kod vozača).
Poništavaj karte za tramvaj na prednjim vratima, često poništači na zadnjim vratima ne rade. Ako karta ne radi (neispravna magnetna traka karte), odeš kod vozača da ti upiše na kartu podatke.
U trolejbusima su još oni mehanički poništači iz 1980-ih, ono kada ubaciš kartu i povučeš crna plastična "usta" poništača.
aspera kovacici... oni su meni adresa za sve opravke kucanskih aparata...JanuaryJones wrote:Gdje promojeniti kabl od usisivača (čitav kabl na mehanizmu za uvlačenje)?
Odlično, hvalaholowey wrote:aspera kovacici... oni su meni adresa za sve opravke kucanskih aparata...JanuaryJones wrote:Gdje promojeniti kabl od usisivača (čitav kabl na mehanizmu za uvlačenje)?