logicnoholowey wrote:apotekabeni-bu-man wrote:stitnik za zube za spavanje, gdje bi se ovo kod nas moglo nabaviti ???
Gdje u Sa......
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18126 Re: Gdje u Sa......
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#18127 Re: Gdje u Sa......
udjes u prvu apoteku firme apoteke sarajevo, ako kod njih ne bude, mogu ti provjeriti u sistemu u kojoj ima da ne lutas bezzebeni-bu-man wrote:logicnoholowey wrote:apotekabeni-bu-man wrote:stitnik za zube za spavanje, gdje bi se ovo kod nas moglo nabaviti ???
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#18128 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu kupiti čokoladu od ananasa i kakva je uopšte?
-
guverner97
- Posts: 25
- Joined: 05/04/2017 22:27
#18129 Re: Gdje u Sa......
gdje u sarajevu kupiti povoljno kupatilska vrata standardnih dimenzija?
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#18130 Re: Gdje u Sa......
Gdje se moze kupiti plexiglass i da ti oni izrezu na mjeru koju im das?
- Pandakonda
- Posts: 6121
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#18131 Re: Gdje u Sa......
Gdje je najbolji doner u gradu ? 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18132 Re: Gdje u Sa......
nema toga idi na cevape na zeljeznikoj u zmaj ko svak normalanPandakonda wrote:Gdje je najbolji doner u gradu ?
- Pandakonda
- Posts: 6121
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#18133 Re: Gdje u Sa......
Ma dodijali vala i ćevapibeni-bu-man wrote:nema toga idi na cevape na zeljeznikoj u zmaj ko svak normalanPandakonda wrote:Gdje je najbolji doner u gradu ?
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#18134 Re: Gdje u Sa......
Print na majicu koju ja donesem al da je pristojne kvalitete i da su ljubazni
Onu na skenderiji mi ne pominjite ni pod razno
Onu na skenderiji mi ne pominjite ni pod razno
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#18135 Re: Gdje u Sa......
meni su u mojpoklon, u robotu, na socijalnom radili fine printove na jastucima.. mislim da rade i sa majicama..vješalica wrote:Print na majicu koju ja donesem al da je pristojne kvalitete i da su ljubazni
Onu na skenderiji mi ne pominjite ni pod razno
ljubaznost je na nivou..
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#18137 Re: Gdje u Sa......
na piku ih ima more, besmisleno precjenjeno
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#18138 Re: Gdje u Sa......
Na piku ovakav nema nijedanmali Ninja wrote:na piku ih ima more, besmisleno precjenjeno
-
saga
- Posts: 1180
- Joined: 14/05/2007 22:23
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#18140 Re: Gdje u Sa......
ja sam kupio svom indijancu onaj obicni od 150KM, stavio mu akumulator za skutere (tvornicki bio 6v, ovaj 12v), nije mi zao ako crkne motor (20KM novi) a njemu je interesantnije sto kad stisne gas auto skoci na zadnje tockove nego da mu na haubi stoji znak mercedesaLikeLike wrote:Na piku ovakav nema nijedanmali Ninja wrote:na piku ih ima more, besmisleno precjenjenoStave sliku ovakvog, ali uzivo je drugaciji
Nije bitno koliko kosta
da ne zacatavam, vidio sam ove markirane autice nekad u BBI gore na zadnjem, one2play dok je bio, vidio sam cak 1 ili 2 u denisu na dobrinju (veliki konzum).
takodje pogledaj u jumbu, ne znam koja ti je bliza prodavnica
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#18141 Re: Gdje u Sa......
Zvao, narucio, problem je sto ne znaju da li je auto isti kao sa slike
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#18142 Re: Gdje u Sa......
ja sam kupio svom indijancu onaj obicni od 150KM, stavio mu akumulator za skutere (tvornicki bio 6v, ovaj 12v), nije mi zao ako crkne motor (20KM novi) a njemu je interesantnije sto kad stisne gas auto skoci na zadnje tockove nego da mu na haubi stoji znak mercedesa
da ne zacatavam, vidio sam ove markirane autice nekad u BBI gore na zadnjem, one2play dok je bio, vidio sam cak 1 ili 2 u denisu na dobrinju (veliki konzum).
takodje pogledaj u jumbu, ne znam koja ti je bliza prodavnica
[/quote]
Nasao sam u jednoj od tih radnji Volvo XC90 novi pa najvjerovatnije da cu njega kupiti jer ima iste specifikacije, a cak i bolje izgleda od Audija
da ne zacatavam, vidio sam ove markirane autice nekad u BBI gore na zadnjem, one2play dok je bio, vidio sam cak 1 ili 2 u denisu na dobrinju (veliki konzum).
takodje pogledaj u jumbu, ne znam koja ti je bliza prodavnica
Nasao sam u jednoj od tih radnji Volvo XC90 novi pa najvjerovatnije da cu njega kupiti jer ima iste specifikacije, a cak i bolje izgleda od Audija
-
Mr Hiccup
- Posts: 273
- Joined: 05/01/2009 23:54
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#18144 Re: Gdje u Sa......
Prošetaj Titovom i vidjet ćeš u izlogu sličan ili isti automobil, ne mogu se tačno sjetiti, ali znam da je bio bijele boje. Mislim da je u pitanju radnja preko puta apoteke gdje je nekada bio Turbo Limach. Najbolje bi bilo da uđeš i pogledaš da slučajno nemaju ono šta tražiš. Ako nemaju, pitaj da li mogu nabaviti.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#18145 Re: Gdje u Sa......
Ispred trznice oni autici koji se placaju mislim da ima identican pa pitaj onog vlasnika gdje je kupio
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#18146 Re: Gdje u Sa......
avetinja wrote:Prošetaj Titovom i vidjet ćeš u izlogu sličan ili isti automobil, ne mogu se tačno sjetiti, ali znam da je bio bijele boje. Mislim da je u pitanju radnja preko puta apoteke gdje je nekada bio Turbo Limach. Najbolje bi bilo da uđeš i pogledaš da slučajno nemaju ono šta tražiš. Ako nemaju, pitaj da li mogu nabaviti.
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#18147 Re: Gdje u Sa......
supercali wrote:Ispred trznice oni autici koji se placaju mislim da ima identican pa pitaj onog vlasnika gdje je kupio
- problemnatravunu
- Posts: 18761
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#18148 Re: Gdje u Sa......
Vidi i u Robotu u Rajlovcu, jucer slucajno tamo navratio, i vidio da ima "nesto tako", mislim, sigurno nije Audi, ali ...pogledaj
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#18149 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu ili okolini ima veci izbor pvc profila slicnih ovim kao na slici. U OBI-u nema nista pa ne vjerujem da bi bilo ni u penny-u. Vjerovatno ima neka fabrika ili stovariste koje samo to prodaje


-
moja tetka
- Posts: 262
- Joined: 27/11/2015 23:31
#18150 Re: Gdje u Sa......
gdje u sa kupiti daljinski................. neka trgovina sa dobrim izborom
