Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18126 Re: Gledate seriju - preporucite je
omarka, update za senke.....tek od jeseni.
bilo najavljeno za proljece ali pomjerili nesto
bilo najavljeno za proljece ali pomjerili nesto
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18127 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledo sam prvu epizodu. Nako. Nista super specijalno ali Interesantna perspektiva koja me je podsjetila da je frajer komotno mogo doci i kod nas i obraditi nadrealiste u kontekstu humora i rata.zomri wrote:Frend je gledao pa preporučio:
"Ljudi, ovo je toliko dobro da morate gledat bez obzira na to volite li stand up ili ne. Pokriva toliki sirok spektar cisto ljudskih momenata da jednostavno wow. I prve dvije epizode su toliko sjebane i depresivne da sam sanjao uzasna sranja cijelu noc. Al gledam dalje, nevjerojatno dobro napravljeno."
-
omar little
- Posts: 17431
- Joined: 14/03/2008 21:14
#18128 Re: Gledate seriju - preporucite je
karanana wrote:omarka, update za senke.....tek od jeseni.
bilo najavljeno za proljece ali pomjerili nesto
tenksic
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
omar little
- Posts: 17431
- Joined: 14/03/2008 21:14
#18130 Re: Gledate seriju - preporucite je
pocela besu, odgledal 2 1/2 epizode, moze. jos uvijek etabliraju premisu i micu figure, ali glavni temelj je vec vidljiv. ubice mog oca su me odbile vec u par epizoda, ovo ne izgleda tako.
postoji li ijedna produkcija iz srbije a da nema dugalica?
onog albanskog inspektora znam odnekle, ne mogu nikako da uberem odakle...kako se ukrmio milivojevic, izoblicio se.
jedva sam ga prepoznala.
postoji li ijedna produkcija iz srbije a da nema dugalica?
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18131 Re: Gledate seriju - preporucite je
albanski inspektor - milos timotijevic - tuzilac vojin djukic u senkama. ali ima ga jos posvugdje.
odgledo sezonu. mislim da bi trebala ici i druga sezona. sve u svemu, ja zadovoljan. ovaj arben bajraktaraj/dardan berisha je glumchina, ustvari faca je, nije da je nesto ubio glumom ali faca je.
ubice mog oca se vidi da je losija produkcija, cak je prva sezona i odlicna kakve su druga i treca, ali i gluma u ubicama je ocajna, mada su trebe puno puno bolje.
odgledo sezonu. mislim da bi trebala ici i druga sezona. sve u svemu, ja zadovoljan. ovaj arben bajraktaraj/dardan berisha je glumchina, ustvari faca je, nije da je nesto ubio glumom ali faca je.
ubice mog oca se vidi da je losija produkcija, cak je prva sezona i odlicna kakve su druga i treca, ali i gluma u ubicama je ocajna, mada su trebe puno puno bolje.
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#18132 Re: Gledate seriju - preporucite je
Doom patrol 
-
omar little
- Posts: 17431
- Joined: 14/03/2008 21:14
#18133 Re: Gledate seriju - preporucite je
brao, karanana, jes', iz senki ga znam. i una kcerka je mara iz senki. elem, veceras sesta epizoda na repertoaru, dosla mu policija na vrata na kraju pete i moram prinzati da me zanima kako ce to povezati i izvesti. ide ovo meni.
-
milejovic1971
- Posts: 1766
- Joined: 09/08/2018 08:13
#18134 Re: Gledate seriju - preporucite je
meni je serija jako dobra, ali sto me iritira inspektorka Hana Selimovic, aooooo, a i zena glavnog lika, sa onim uzasnim govorom... ide sljedeca sezona, svakakoomar little wrote:brao, karanana, jes', iz senki ga znam. i una kcerka je mara iz senki. elem, veceras sesta epizoda na repertoaru, dosla mu policija na vrata na kraju pete i moram prinzati da me zanima kako ce to povezati i izvesti. ide ovo meni.
- biggrin
- Posts: 3459
- Joined: 23/11/2010 09:47
#18135 Re: Gledate seriju - preporucite je
jel' ko gledao wiskey cavalier? valja li to šta? sa kojom serijom bi se moglo porediti po tipu?
-
milejovic1971
- Posts: 1766
- Joined: 09/08/2018 08:13
#18136 Re: Gledate seriju - preporucite je
moze li preporuka za seriju poput La casa de papel, The Fall, Bron Broen i sl. : hvala 
- Boateng
- Posts: 1409
- Joined: 15/02/2011 00:10
#18137 Re: Gledate seriju - preporucite je
https://www.imdb.com/title/tt1474684/milejovic1971 wrote:moze li preporuka za seriju poput La casa de papel, The Fall, Bron Broen i sl. : hvala
https://www.imdb.com/title/tt3428912/
https://www.imdb.com/title/tt4258440/
https://www.imdb.com/title/tt3877200/
https://www.imdb.com/title/tt2249364/
https://www.imdb.com/title/tt0826760/
https://www.imdb.com/title/tt3561180/
- chakany
- Posts: 3447
- Joined: 05/09/2010 14:05
#18138 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja bih ovdje dodao i Springfloden iz Švedske https://www.imdb.com/title/tt5194410/?ref_=nv_sr_1Boateng wrote:https://www.imdb.com/title/tt1474684/milejovic1971 wrote:moze li preporuka za seriju poput La casa de papel, The Fall, Bron Broen i sl. : hvala
https://www.imdb.com/title/tt3428912/
https://www.imdb.com/title/tt4258440/
https://www.imdb.com/title/tt3877200/
https://www.imdb.com/title/tt2249364/
https://www.imdb.com/title/tt0826760/
https://www.imdb.com/title/tt3561180/
Ne znam kakva je druga sezona, ali prva mi je bila skroz ok.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#18139 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kako tumačite šta je zajednička nit ovim trima što je postavio? Pokušavam da provalim šta hoće pa da mu mogu preporučiti ali mi ne ide. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18140 Re: Gledate seriju - preporucite je
pa ne znam vala ni ja sta moze biti zajednicko casa de papel i broen,obe sam gledao,mozda to što se u obe medju glavnim likovima detektivi??? 
-
chino
- Posts: 781
- Joined: 21/11/2002 00:00
#18141 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mozda sto su obje evropske a ne americke.. 
- chakany
- Posts: 3447
- Joined: 05/09/2010 14:05
#18142 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nije loša ova 8 Tage, ali je opet u pitanju mini-serija. Mislio sam da ide na neku SF varijantu, ali nema veze sa SF-om, i drago mi je.
Tek sam pogledao prvu epizodu, vidjet ćemo šta će dalje biti.
Tek sam pogledao prvu epizodu, vidjet ćemo šta će dalje biti.
-
milejovic1971
- Posts: 1766
- Joined: 09/08/2018 08:13
#18143 Re: Gledate seriju - preporucite je
hvala kolege na preporukama !!! da, zajednicko su im sto nisu produkcija USA...

Boateng, gledao sam 6 od 7 preporucenih, ostaje The killing da skinem, hvala
Boateng, gledao sam 6 od 7 preporucenih, ostaje The killing da skinem, hvala
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#18144 Re: Gledate seriju - preporucite je
Killing je odličnamilejovic1971 wrote:hvala kolege na preporukama !!! da, zajednicko su im sto nisu produkcija USA...![]()
![]()
Boateng, gledao sam 6 od 7 preporucenih, ostaje The killing da skinem, hvala
Od evropskih policijskih ne traži dalje od Engrenages (The Spiral). Od ovih noir možeš čekirati i Hinterland.
- biggrin
- Posts: 3459
- Joined: 23/11/2010 09:47
#18145 Re: Gledate seriju - preporucite je
pošto je počela 4.sezona, i to jako dobro, vrijedi pomenuti Milijarde
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#18146 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sorjonnen ili Bordertown na Netflixu, Hotel Beau Sejour..milejovic1971 wrote:moze li preporuka za seriju poput La casa de papel, The Fall, Bron Broen i sl. : hvala
-
milejovic1971
- Posts: 1766
- Joined: 09/08/2018 08:13
#18147 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gledao Hotel Beau....dobra... ovu prvu nisam, skinem je i pogledam, puno hvalaBJB wrote:Sorjonnen ili Bordertown na Netflixu, Hotel Beau Sejour..milejovic1971 wrote:moze li preporuka za seriju poput La casa de papel, The Fall, Bron Broen i sl. : hvala
-
milejovic1971
- Posts: 1766
- Joined: 09/08/2018 08:13
#18148 Re: Gledate seriju - preporucite je
skidam prvu sezonu, pa javim utiske, puno hvalachakany wrote:Ja bih ovdje dodao i Springfloden iz Švedske https://www.imdb.com/title/tt5194410/?ref_=nv_sr_1Boateng wrote:https://www.imdb.com/title/tt1474684/milejovic1971 wrote:moze li preporuka za seriju poput La casa de papel, The Fall, Bron Broen i sl. : hvala
https://www.imdb.com/title/tt3428912/
https://www.imdb.com/title/tt4258440/
https://www.imdb.com/title/tt3877200/
https://www.imdb.com/title/tt2249364/
https://www.imdb.com/title/tt0826760/
https://www.imdb.com/title/tt3561180/
Ne znam kakva je druga sezona, ali prva mi je bila skroz ok.
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#18149 Re: Gledate seriju - preporucite je
Legion ide sa snimanjem finalne 3. sezone u junu ili počinje prikazivanje u junu?
- turbofolk
- Posts: 3240
- Joined: 13/05/2014 09:37
#18150 Re: Gledate seriju - preporucite je
MRS. Wilson
Premijera bila pred kraj prošle godine. Imaju tri epizode na Kodiju, ja odgledo prvu. Zanimljiv zaplet. Ne znam ustvari je li ovo mini serija ili će ići nekolko sezona. Početak obećavajući
https://www.imdb.com/title/tt6859806/?ref_=nv_sr_1
Edit, evo vidim na linku koji sam postavio da je, ustvari, mini serija
Premijera bila pred kraj prošle godine. Imaju tri epizode na Kodiju, ja odgledo prvu. Zanimljiv zaplet. Ne znam ustvari je li ovo mini serija ili će ići nekolko sezona. Početak obećavajući
https://www.imdb.com/title/tt6859806/?ref_=nv_sr_1
Edit, evo vidim na linku koji sam postavio da je, ustvari, mini serija

