Nijedna od primljenih ponuda nije prihvatljiva
Što se teme tiče, nadam se ofanzivnoj igri Sarajva i pobjedi od 2-0 ili 3-1
Produžeci i penali nisu dobri za živce
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Koliko dugo ides na utakmice Sarajeva,ako nije tajna?Sarajevo_Grad wrote:Jebale vas stolice, pitam se otkud ovoliko ljudi koje vole klub. Naletite nekad i protiv Leotara kad budemo igrali, i Rudara, Modriče.
Ma naravno, nama nevalja ni kad nas neko podrzi,cudni smo miSarajevo_Grad wrote:Poserem se ja na tebe, Kojaševiću.Proveo je u bordo dresu samo godinu i pol, a za to vrijeme postao je miljenik navijača, te je Sarajevo postalo dio njega. Damir Kojašević sutra će vjerovatno sa tribina najvećeg stadiona u Bosni i Hercegovini bodriti svoj bivši klub protiv Levskog iz Sofije.
Kojašević pokazao koliki je Hordaš, dolazi najvjerovatnije na tekmu !!!
Kojašević je nedavno bio blizu povratka na Koševo iz podgoričke Budućnosti, međutim na kraju je prešao u kazahstansku Astanu na posudbu. Ipak, nije puno trebalo da se vrati u glavni grad Bosne i Hercegovine. Dobio je pauzu samo od dva dana, a istu je iskoristio da bodri Sarajevo u drugom pretkolu Evropske lige.
"Trebao bih sutra doći na Koševo na utakmicu protiv Levskog, ukoliko nađem avion, jer je let sedam sati. Imam dva dana slobodno, pa želim posjetiti drugove", rekao je za ****.ba Kojašević, koji je pokazao koliko mu je Sarajevo priraslo srcu.
Sarajevo je u Bugarskoj poraženo sa 1:0, tako da ima velike šanse u revanšu za prolazak u treće pretkolo Evropke lige, gdje bi bilo favorit protiv Zete ili JJK Jyväskyle. Crnogorski veznjak ističe da Sarajevo može dalje uz podršku svojih vjernih navijača.
"Gledao sam prvu utakmicu. Da su bili malo konkretniji u napadu, mogli su postići pogodak. Naravno, imaju još uvijek šanse da prođu dalje uz pomoć navijača", rekao je Kojašević za naš portal, uz smijeh dodavši za kraj: "Da nemaju šanse ne bih ni dolazio da gledam utakmicu".
joj brate mojne vise molim teSarajevo_Grad wrote:Ma ja, boli vas kita što nas uvijek jebu Škori, Kojaševići, pičke materine. Dolaze i odlaze kako im odgovara, vraćaju se kad im prahne.A vi padate na ove lijepe riječi preko novina i zajebancija.
Da uplatim za Centar za rekreaciju i za one ublehase i lopine koji tamo sjede godinama i jebu nam klub u mozakSarajevo1946 wrote:Pa ne postoji problem sa stolicama od jučer. Da se lijepo otvori žiroračun i da raja uplaćuje, skupilo bi se do sada. Ovako sigurno neće uraditi to ove godine, a upitno je i naredne godine šta će biti. Ionako se priča aktuelizira samo kad su evropske utakmice, i onda se jave dežurni kritičari da kažu kako je ovo sramota za grad, a onda kad Sarajevo i Željo ispadnu iz Evrope jebe se svima, samo poneko od navijača upozorava da nema kad se Evropa izbori navijača na Zapadu. I tako u krug.
Ne trebas drkati ali nemoj ni pljuvati. Niti se vratio u klub niti je otisao sto je zelio. Ni meni se nije svidalo njegovo soliranje ali nikada nisam bio za pljuvanje nasih igraca.Sarajevo_Grad wrote:Šta trebam, drkati na ove izjave? Strašno.
Pametnjakovicu,nisi mi odgovorio na pitanje,nije to kulturno.bordo_fan wrote:Koliko dugo ides na utakmice Sarajeva,ako nije tajna?Sarajevo_Grad wrote:Jebale vas stolice, pitam se otkud ovoliko ljudi koje vole klub. Naletite nekad i protiv Leotara kad budemo igrali, i Rudara, Modriče.
pa ako ce iz pm doci vamo samo radi utakmice normalno da je to za pohvalustrong69 wrote:Ne trebas drkati ali nemoj ni pljuvati. Niti se vratio u klub niti je otisao sto je zelio. Ni meni se nije svidalo njegovo soliranje ali nikada nisam bio za pljuvanje nasih igraca.Sarajevo_Grad wrote:Šta trebam, drkati na ove izjave? Strašno.
Nema od toga nista. Procjena je da je to previse opasno... Jug ostaje samo njima.zlajapravaraja wrote:Ima li ikakve sanse da se bugarima obezbijedi samo onaj krajnji cosak na jugu prema zapadu (kao za janeze na Sjeveru neki dan), a da se onda pored obavezne tampon zone od 20 metara prema bugarima pola juga (2.500 karata) pusti u prodaju za nase n`vijace?
Ne treba tek tako gubiti tribinu od 5.000 sjedista, kad ni 10% nje nece biti popunjeno...
pa ne treba nam jednoumljeSarajevo_Grad wrote:Ponekad se zapitam ko su ovi ljudi na ovom forumu i na ovoj temi. Uđeš na hz.ba skoro ista mišljenja za ovu dvojicu, uđeš na fks info i tu ista situacija. S koje li su tribine Koševa ovi registrovani ovdje, i ko su oni ustvari, sad tek nešto počeh razmišljati.
Omrsi se ispred stadionatodd_smith wrote:smije li se unijeti hrana tj hoce li pustiti da se omrsim, da znam unaprijed
bošnjački, čučećiSalah ad-Din wrote:Omrsi se ispred stadionatodd_smith wrote:smije li se unijeti hrana tj hoce li pustiti da se omrsim, da znam unaprijed
Tako sam ja planirao
Jašta moj Kemo, nego ako budemo pred stadionom akšam klanjali, ja računam na to da ti imamišKemal Malovčić wrote: bošnjački, čučeći![]()
![]()