stigo aparat iz NL
300 slika 2,5G valja to pregledat sad
evo nekih
kombi nam je bio totalni hit! sve zebra iznutra redneck inspired thing

ako kad dodjete u Den Haag odma na glavni trg i u cocktail bar Vavoom svi konobari zalizani rockabilly dere sve je uredjeno bas kako treba

jao sta mi uradi rockabilly gal

music shopara

stotinu mu gretsch-eva! ri-Mu i Lucky samo boli glava od cjena

da sam mogo mazno bi ovaj ogromni plakat al...

u Amsterdamu mi nisu dali da popijem jednu za Murija

ja tuchem bubanj (ono sto je ostalo od njega, al super zvuchi i dalje! Ludwig!) od Andrew-a iz Dead Moon-a (zipa naljepnice na vrhu bas bubnja prednja strana )

oci u oci sa kingom (ili ochi u nos ipak haha)

svirka Doetinchem...

savijanje u Amsterdamu u legendarnom klubu Maloe Melo http://www.maloemelo.com...u ovom klubu su svirali The Blasters-i, Patti Smith i jos milion bendova cjeli klub je u plakatima nevjerovatno mjesto i gazda Jerry oko 60 godina reze se na rockabilly jos uvjek

No Rules & Jerry ...vidi se ja vec na tabletama umirem od gripe

i jedna pozerska za kraj

ima jos puno slika uskoro ih kacim na fejsbuk i spejs http://www.myspace.com/norulestz
sjecate se T. Tex Edwards-a iz ranijih postova kacio sam njegove albume?
e overite ovaj link
http://www.myspace.com/ttexoutonparole pogledajte u lijevom djelu pod influences zadnju sliku u dnu
cho



