Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
last mohicans
- Posts: 18221
- Joined: 09/08/2012 23:19
#17976 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Joj botova, gori twiter.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83432
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17977 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
@klizim po parkingu hoces ti ili da ga ja zavrsim 
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#17978 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ubojita ljubicasto bijela kombinacija , cale i ten sa gorice.
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#17980 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Vranic dovodi ekipu iz Turske da pomognu KCUSu 
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#17981 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ja cim vidim da se ovi sda uhljupi nesto bune siguran sam da vlada nesto korisno radi
-
Milenkov buraz
- Posts: 6956
- Joined: 27/11/2018 13:02
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#17983 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
sendvicmindertendersadaka efendijice u rasulu, otvaraju naloge i troluju a svaki im argument reuf i hare s twitera i faceta
... dze vakcina jel u uzicu il u sinju... eee jadovi jadni.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#17984 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Tako nekakoMilenkov buraz wrote: ↑17/03/2021 17:13Po njima se možeš ravnati, ako zagalame znaj da je to dobro i pozitivno, ako šute znaj da ne valja.
-
Sociolog
- Posts: 5765
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#17985 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Gdje su ti covid redari u trooejbusima i tramvajima.
Evo s Skenderije, covjek na covjeku u trolu.
Evo Katicu slusam na N1, kaze, redari su non stop prisutni.
Evo s Skenderije, covjek na covjeku u trolu.
Evo Katicu slusam na N1, kaze, redari su non stop prisutni.
- ultima_palabra
- Posts: 59306
- Joined: 15/12/2008 16:53
#17986 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa zabrinut covjek, kako si ti zabrinut za zadnjih 10 godina... ali samo za opoziciju, nikad za vlast ili narod generalno.
Last edited by ultima_palabra on 17/03/2021 17:58, edited 1 time in total.
- ultima_palabra
- Posts: 59306
- Joined: 15/12/2008 16:53
#17987 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
...
Last edited by ultima_palabra on 17/03/2021 17:58, edited 1 time in total.
-
Horcrux
- Posts: 1296
- Joined: 24/04/2016 13:22
#17988 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ne znam odakle vise iskacu. Nikad vise ljudi nisam blokirao na twitteru kao u zadnjih par dana.
Last edited by Horcrux on 17/03/2021 17:58, edited 1 time in total.
- ultima_palabra
- Posts: 59306
- Joined: 15/12/2008 16:53
-
palermo
- Posts: 25338
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#17990 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
mogu samo da slegnem ramenima na ovu konstataciju........doduše, moram i da se nasmijem na ovo narod, to forumska elita zabrinuta za narod....hajdeultima_palabra wrote: ↑17/03/2021 17:56
Pa zabrinut covjek, kako si ti zabrinut za zadnjih 10 godina... ali samo za opoziciju, nikad za vlast ili narod generalno.
- Truba
- Posts: 93821
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#17991 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sta nas briga za botove
Imamo izbore 2022.
Imamo izbore 2022.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#17992 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa evo ja ću ti reći koja im spika slijedi,Styling wrote: ↑17/03/2021 15:51 Fakat je sramotno, da ne kazem providno, optuzivati Vladu KS za povecanje slucajeva. Kao da je vlada bejbi siter i posao joj je da nas cuva sve za ruku da se ne zarazimo. I Reuf postao SDA/DF bot.
Koliko vidim, krenulo je rapidno sirenje i u drugim kantonima. Bas me zanima sta ce Reuf reci.
zbog lošeg vođenja situacije u Sarajevu od strane Forte i co. iz istog Kantona s obzirom na veličinu, promet, komunikaciju i turizam, virus se iz KS počeo rapidno širiti po čitavoj BiH. Ukratko
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#17993 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Stvarno zanimljivo koja kontaminacija tamo sad
Ne znam koliko je to pametno, nema vamo tetki puno da lajka.
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#17994 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#17995 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kopiraju Vucica a doduse i najavili su iz centrale pojacane aktivnosti na drustvenim mrezama
Informaciju o ukidanju više od osam i po hiljada naloga u Srbiji objavljena je sa Tviter sejfti (Twitter Safety) naloga kompanije.
"Krajem prošle godine identifikovali smo grupu naloga uključenih u neovlašćenu koordinisanu aktivnost, što je dovelo do uklanjanja 8.558 računa koji rade na promociji vladajuće stranke u Srbiji i njenog lidera", navedeno je u tvitu.
https://www.slobodnaevropa.org/a/twitte ... 27857.html
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#17996 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
a sta govedu zahi rudonji uradise na komentarima na twiteru, bukvalno ga obrisa
mene da onoliko popljuju i poseru ja bi egzil trazio u ruandi...
-
mali_balon
- Posts: 14561
- Joined: 12/09/2012 09:57
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#17998 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
samo je razlika sto vucicevi imaju mozga u odnosu na ove nase ovo sad sto gledamo je da moja stara od šezdeset godina pocne da komentarise po redditumeridiyan wrote: ↑17/03/2021 18:27Kopiraju Vucica a doduse i najavili su iz centrale pojacane aktivnosti na drustvenim mrezama
Informaciju o ukidanju više od osam i po hiljada naloga u Srbiji objavljena je sa Tviter sejfti (Twitter Safety) naloga kompanije.
"Krajem prošle godine identifikovali smo grupu naloga uključenih u neovlašćenu koordinisanu aktivnost, što je dovelo do uklanjanja 8.558 računa koji rade na promociji vladajuće stranke u Srbiji i njenog lidera", navedeno je u tvitu.
https://www.slobodnaevropa.org/a/twitte ... 27857.html
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83432
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala


