Rezervoar za gorivo, neku je grešku napravio, kojucommendatore wrote:kontam da je nesto poceo varit i tako raznio gas u kanalimamali_balon wrote:WTFu prolazniku wrote:sta bi???
Mogla bi biti i čista glupost kao metalno dugme na odijelu + nešto = iskra























