Da se opet citiram. Kakav sam ja debil.Jimmy McNulty wrote:Glasao sam za Snagu Centru za Gradonačelnika i Našu Stranku za Vijeće.
Javno se posipam pepelom i priznajem da sam svoje pravo glasa mogao bolje iskoristiti.
Opet s druge strane glaso bih i za Mirada, onu Gotivanerku što je svakom loncu poklopac i za Šumara ako treba samo nek nije SDA.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#17751 Re: Zeničani
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#17752 Re: Zeničani
Fudo VS Ostali


- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#17753 Re: Zeničani
merhaba arkadaşlar...kamen spoticanja wrote: Druze norm merhaba
Snaga Centra...ma hajte molim vas...
Kelestura, Isakov mali, Shabani...ma HAJTE molim vas...
Sanja...MA HAJTE molim vas...i ko je postavi? Jasmin uhljup par exelance...
DoFu...on mi jos nije u potpunosti jasan...
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#17754 Re: Zeničani
Ma hajte molim vasNorm wrote:merhaba arkadaşlar...kamen spoticanja wrote: Druze norm merhaba
Snaga Centra...ma hajte molim vas...![]()
Kelestura, Isakov mali, Shabani...ma HAJTE molim vas...![]()
![]()
Sanja...MA HAJTE molim vas...i ko je postavi? Jasmin uhljup par exelance...znate li kako se 'picin majstor' izjasnio da bi usao u vijece?
DoFu...on mi jos nije u potpunosti jasan...
https://www.zenicablog.com/renic-danas- ... zivotinje/
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#17755 Re: Zeničani
...super, nek da neopozivu ostavku i nek ide Shapavcima da joj daju mjesto predsjedavajuce u Azilu...'novo radno mesto'...kamen spoticanja wrote:Ma hajte molim vasNorm wrote:merhaba arkadaşlar...kamen spoticanja wrote: Druze norm merhaba
Snaga Centra...ma hajte molim vas...![]()
Kelestura, Isakov mali, Shabani...ma HAJTE molim vas...![]()
![]()
Sanja...MA HAJTE molim vas...i ko je postavi? Jasmin uhljup par exelance...znate li kako se 'picin majstor' izjasnio da bi usao u vijece?
DoFu...on mi jos nije u potpunosti jasan...
https://www.zenicablog.com/renic-danas- ... zivotinje/
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#17756 Re: Zeničani
Kakva ostavka 
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#17757 Re: Zeničani
...neopoziva... 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83410
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17758 Re: Zeničani
Koji debilikamen spoticanja wrote:Ni meni nije nista bilo jasno dok onaj pravnik nije procitao zakljucak neke od presuda
i fakat ispadne da ce nas vrac i ramo povalit
doduse ako bi bilo nacina da se naplati
ali ako nakon ovoga grad ne pozatvara sve kamenjarske objekte sve nas treba hebat
A interesantno kako su ljuti rivali sad skupa u ovome.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#17759 Re: Zeničani
Svjestan si da bi odluka ustavnog suda i povrat love grad potopio za sva vremena_BataZiv_0809 wrote:Koji debilikamen spoticanja wrote:Ni meni nije nista bilo jasno dok onaj pravnik nije procitao zakljucak neke od presuda
i fakat ispadne da ce nas vrac i ramo povalit
doduse ako bi bilo nacina da se naplati
ali ako nakon ovoga grad ne pozatvara sve kamenjarske objekte sve nas treba hebat![]()
A interesantno kako su ljuti rivali sad skupa u ovome.
ali ja nisam znao da se pare ne bi vracale
ali ocito da su podnosioci zahtjeva da se stvar ubrza jesu
i tu fudu podrzavam do kraja
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#17760 Re: Zeničani
NipostoNorm wrote:...neopoziva...
pa kako bi ja dalje
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83410
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17761 Re: Zeničani
Vala nisam siguran. Po mojoj nekoj logici pad na ustavnom sudu bi bio povod za tuzbu za naknadu stete.kamen spoticanja wrote: Svjestan si da bi odluka ustavnog suda i povrat love grad potopio za sva vremena
ali ja nisam znao da se pare ne bi vracale
ali ocito da su podnosioci zahtjeva da se stvar ubrza jesu
i tu fudu podrzavam do kraja
Opet Zlatan Hadzic je vrhunski pravnik i njegova ima tezinu.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#17762 Re: Zeničani
Logicno jeste...problem je sto ste vi pravnici idealno logicne stvari pretvorili u petljavinu_BataZiv_0809 wrote:Vala nisam siguran. Po mojoj nekoj logici pad na ustavnom sudu bi bio povod za tuzbu za naknadu stete.kamen spoticanja wrote: Svjestan si da bi odluka ustavnog suda i povrat love grad potopio za sva vremena
ali ja nisam znao da se pare ne bi vracale
ali ocito da su podnosioci zahtjeva da se stvar ubrza jesu
i tu fudu podrzavam do kraja
Opet Zlatan Hadzic je vrhunski pravnik i njegova ima tezinu.
lik procitao presudu u kojoj eksplicite pise da se lova ne vraca
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83410
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17764 Re: Zeničani
Pogledacu snimku sjednice ako uhvatim vremena.kamen spoticanja wrote: Logicno jeste...problem je sto ste vi pravnici idealno logicne stvari pretvorili u petljavinu![]()
lik procitao presudu u kojoj eksplicite pise da se lova ne vraca
Ma jasno je da ova dvojica mentola mute vodu jer rade sa kladionicama. Mislim svi mute vodu radi svojih privatnih interesa, nije to nista novo
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#17765 Re: Zeničani
Zar on još piskara ?kamen spoticanja wrote:Al vidi sta kaze Muhamed
http://tridesetdrugivijecnik.blogspot.b ... e.html?m=1
-
sorted
- Posts: 580
- Joined: 05/03/2012 11:56
#17766 Re: Zeničani
Objasnio je ono dofu 5 puta i prije nego sto je zlatan izaso cak i donio dokaz papire crno na bijelo, samo sto su se retardi iz sc pravili mutavi i ocigledno ga minirali glupavim replikama. Kad gledas sa strane ono vrijedja inteligenciju a mozes mislit tek torture kad si sudionik u istoj.
Tacno mi zao dofua s kakvim bolidima mora deverat.
Tacno mi zao dofua s kakvim bolidima mora deverat.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#17767 Re: Zeničani
Natakario se na fuduCasual's wrote:Zar on još piskara ?kamen spoticanja wrote:Al vidi sta kaze Muhamed
http://tridesetdrugivijecnik.blogspot.b ... e.html?m=1
jedan tekst dnevno izbaci
- BlackCaviar
- Posts: 1155
- Joined: 05/06/2010 16:36
#17768 Re: Zeničani
Gdje budu ti snimci sjednica sad? Stavljali su prije ovi na tv zenicu na yt, al otkako ih je dofu isprozivao za osovinu zla i srednjoskolca, vise nema snimaka...
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#17769 Re: Zeničani
Tesko._BataZiv_0809 wrote:Vala nisam siguran. Po mojoj nekoj logici pad na ustavnom sudu bi bio povod za tuzbu za naknadu stete.kamen spoticanja wrote: Svjestan si da bi odluka ustavnog suda i povrat love grad potopio za sva vremena
ali ja nisam znao da se pare ne bi vracale
ali ocito da su podnosioci zahtjeva da se stvar ubrza jesu
i tu fudu podrzavam do kraja
Opet Zlatan Hadzic je vrhunski pravnik i njegova ima tezinu.
Ima li njega u ZS-u? Tu bi bio suvereni sampion
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83410
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17770 Re: Zeničani
Ma dobro jest drinker to stoji. Kad se pobi sa Skuljevicem u kafanichannel10 wrote: Tesko.
Ima li njega u ZS-u? Tu bi bio suvereni sampion
Ali lik je bio sudija u onoj drzavi, a tad to nije mogla svaka SDA pubicna dlaka
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#17771 Re: Zeničani
Nije on u SDA. On je u SBB-u.
Zar ima toliko godina, da je mogao biti sudija u bivsoj drzavi?
Zar ima toliko godina, da je mogao biti sudija u bivsoj drzavi?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83410
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17772 Re: Zeničani
Nisi me skontao. Velim kad je on bio sudija tad je ta profesija znacila nesto.
Nemam pojma koliko godina ima, mozda ne mislimo na istog.
Ovaj je u Elektrozenici neka cvaka ili u Elektroprenosu BiH
Nemam pojma koliko godina ima, mozda ne mislimo na istog.
Ovaj je u Elektrozenici neka cvaka ili u Elektroprenosu BiH
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#17773 Re: Zeničani
Do mene onda_BataZiv_0809 wrote:Nisi me skontao. Velim kad je on bio sudija tad je ta profesija znacila nesto.
Nemam pojma koliko godina ima, mozda ne mislimo na istog.
Ovaj je u Elektrozenici neka cvaka ili u Elektroprenosu BiH
To je taj. Radi u Elektro Zenici. Prgav covjek. Vazda neke zajebe pravi. Radio nekad u Sarajevu, pa ga zbog problema prebacili u Zenicu. On ne pije, on loče
Zahvaljujuci stranci je na dobroj poziciji u ED Zenica. Kao i ostali. Hvala stranci na povjerenju
Stranka, Bog i batina. Tu ne pomazu nikakvi zakoni. Stranka je zakon.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83410
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17774 Re: Zeničani
Ma jasta, stranka je zakon, jebo ti sve ostalo.channel10 wrote: Do mene onda![]()
To je taj. Radi u Elektro Zenici. Prgav covjek. Vazda neke zajebe pravi. Radio nekad u Sarajevu, pa ga zbog problema prebacili u Zenicu. On ne pije, on loče![]()
Zahvaljujuci stranci je na dobroj poziciji u ED Zenica. Kao i ostali. Hvala stranci na povjerenju
Stranka, Bog i batina. Tu ne pomazu nikakvi zakoni. Stranka je zakon.
Za covjeka znam po tuci sa profesorom Skuljevicem
-
s@mson
- Posts: 908
- Joined: 23/03/2007 10:50
#17775 Re: Zeničani
Kakav ekspert i klinac, to je jedan obicni bandit i razbojnik koji ne preza od nicega..._BataZiv_0809 wrote:Ma jasta, stranka je zakon, jebo ti sve ostalo.channel10 wrote: Do mene onda![]()
To je taj. Radi u Elektro Zenici. Prgav covjek. Vazda neke zajebe pravi. Radio nekad u Sarajevu, pa ga zbog problema prebacili u Zenicu. On ne pije, on loče![]()
Zahvaljujuci stranci je na dobroj poziciji u ED Zenica. Kao i ostali. Hvala stranci na povjerenju
Stranka, Bog i batina. Tu ne pomazu nikakvi zakoni. Stranka je zakon.Mislio sam da je i on vamo u direkciji EP.
Za covjeka znam po tuci sa profesorom Skuljevicemi iz price kolega koji su saradjivali poslovno sa njim. Uvijek su ga hvalili da je ekspert, pa eto ako su lagali mene, ja lazem vas
U pola kafana u Zenici mu zabranjen ulaz jer ili napravi belaj ili ne plati racun, licno prisustvovao kada ga je gazda jedne od kafana - citaj bircuza - izcipelario iz objekta...
Nista sto bi se izdvajalo iz prosjeka kadrova SBB-a, znamo i kakav je gazda stranke, zar ne...
Ne govorim ovo iz nekih stranackih razloga, to me ne zanima ali covjek o kome pricate je nula od covjeka i nula od eksperta, jedino sto mozda jos uvijek ima veze sa AID-om jer je dugo vremena bio njihov covjek..
Usput, kada ja bio izvrsni direktor za pravne poslove u Elektroprivredi radio je sta je htio, maltretirao zaposlenice cak i seksualno..
Isto to radi i dan-danas u Elektrodistribuciji Zenica...
