Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#17751 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Jimmy McNulty wrote:Glasao sam za Snagu Centru za Gradonačelnika i Našu Stranku za Vijeće.

Javno se posipam pepelom i priznajem da sam svoje pravo glasa mogao bolje iskoristiti.

Opet s druge strane glaso bih i za Mirada, onu Gotivanerku što je svakom loncu poklopac i za Šumara ako treba samo nek nije SDA. :D
Da se opet citiram. Kakav sam ja debil. :run:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#17752 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Fudo VS Ostali

Image
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#17753 Re: Zeničani

Post by Norm »

kamen spoticanja wrote: Druze norm merhaba
merhaba arkadaşlar...

Snaga Centra...ma hajte molim vas... :D
Kelestura, Isakov mali, Shabani...ma HAJTE molim vas... :D :D
Sanja...MA HAJTE molim vas...i ko je postavi? Jasmin uhljup par exelance... :skoljka: znate li kako se 'picin majstor' izjasnio da bi usao u vijece?
DoFu...on mi jos nije u potpunosti jasan... :?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#17754 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Norm wrote:
kamen spoticanja wrote: Druze norm merhaba
merhaba arkadaşlar...

Snaga Centra...ma hajte molim vas... :D
Kelestura, Isakov mali, Shabani...ma HAJTE molim vas... :D :D
Sanja...MA HAJTE molim vas...i ko je postavi? Jasmin uhljup par exelance... :skoljka: znate li kako se 'picin majstor' izjasnio da bi usao u vijece?
DoFu...on mi jos nije u potpunosti jasan... :?
Ma hajte molim vas
https://www.zenicablog.com/renic-danas- ... zivotinje/
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#17755 Re: Zeničani

Post by Norm »

kamen spoticanja wrote:
Norm wrote:
kamen spoticanja wrote: Druze norm merhaba
merhaba arkadaşlar...

Snaga Centra...ma hajte molim vas... :D
Kelestura, Isakov mali, Shabani...ma HAJTE molim vas... :D :D
Sanja...MA HAJTE molim vas...i ko je postavi? Jasmin uhljup par exelance... :skoljka: znate li kako se 'picin majstor' izjasnio da bi usao u vijece?
DoFu...on mi jos nije u potpunosti jasan... :?
Ma hajte molim vas
https://www.zenicablog.com/renic-danas- ... zivotinje/
...super, nek da neopozivu ostavku i nek ide Shapavcima da joj daju mjesto predsjedavajuce u Azilu...'novo radno mesto'...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#17756 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Kakva ostavka :shock:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#17757 Re: Zeničani

Post by Norm »

...neopoziva... :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17758 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote:Ni meni nije nista bilo jasno dok onaj pravnik nije procitao zakljucak neke od presuda
i fakat ispadne da ce nas vrac i ramo povalit
doduse ako bi bilo nacina da se naplati
ali ako nakon ovoga grad ne pozatvara sve kamenjarske objekte sve nas treba hebat
Koji debili :-)

A interesantno kako su ljuti rivali sad skupa u ovome. :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#17759 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote:Ni meni nije nista bilo jasno dok onaj pravnik nije procitao zakljucak neke od presuda
i fakat ispadne da ce nas vrac i ramo povalit
doduse ako bi bilo nacina da se naplati
ali ako nakon ovoga grad ne pozatvara sve kamenjarske objekte sve nas treba hebat
Koji debili :-)

A interesantno kako su ljuti rivali sad skupa u ovome. :D
Svjestan si da bi odluka ustavnog suda i povrat love grad potopio za sva vremena
ali ja nisam znao da se pare ne bi vracale
ali ocito da su podnosioci zahtjeva da se stvar ubrza jesu
i tu fudu podrzavam do kraja
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#17760 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Norm wrote:...neopoziva... :D
Niposto
pa kako bi ja dalje :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17761 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote: Svjestan si da bi odluka ustavnog suda i povrat love grad potopio za sva vremena
ali ja nisam znao da se pare ne bi vracale
ali ocito da su podnosioci zahtjeva da se stvar ubrza jesu
i tu fudu podrzavam do kraja
Vala nisam siguran. Po mojoj nekoj logici pad na ustavnom sudu bi bio povod za tuzbu za naknadu stete.

Opet Zlatan Hadzic je vrhunski pravnik i njegova ima tezinu.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#17762 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote: Svjestan si da bi odluka ustavnog suda i povrat love grad potopio za sva vremena
ali ja nisam znao da se pare ne bi vracale
ali ocito da su podnosioci zahtjeva da se stvar ubrza jesu
i tu fudu podrzavam do kraja
Vala nisam siguran. Po mojoj nekoj logici pad na ustavnom sudu bi bio povod za tuzbu za naknadu stete.

Opet Zlatan Hadzic je vrhunski pravnik i njegova ima tezinu.
Logicno jeste...problem je sto ste vi pravnici idealno logicne stvari pretvorili u petljavinu :mrgreen:
lik procitao presudu u kojoj eksplicite pise da se lova ne vraca
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#17763 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17764 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote: Logicno jeste...problem je sto ste vi pravnici idealno logicne stvari pretvorili u petljavinu :mrgreen:
lik procitao presudu u kojoj eksplicite pise da se lova ne vraca
Pogledacu snimku sjednice ako uhvatim vremena.

Ma jasno je da ova dvojica mentola mute vodu jer rade sa kladionicama. Mislim svi mute vodu radi svojih privatnih interesa, nije to nista novo :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#17765 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kamen spoticanja wrote:Al vidi sta kaze Muhamed

http://tridesetdrugivijecnik.blogspot.b ... e.html?m=1
Zar on još piskara ? :D
sorted
Posts: 580
Joined: 05/03/2012 11:56

#17766 Re: Zeničani

Post by sorted »

Objasnio je ono dofu 5 puta i prije nego sto je zlatan izaso cak i donio dokaz papire crno na bijelo, samo sto su se retardi iz sc pravili mutavi i ocigledno ga minirali glupavim replikama. Kad gledas sa strane ono vrijedja inteligenciju a mozes mislit tek torture kad si sudionik u istoj.
Tacno mi zao dofua s kakvim bolidima mora deverat.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#17767 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:
kamen spoticanja wrote:Al vidi sta kaze Muhamed

http://tridesetdrugivijecnik.blogspot.b ... e.html?m=1
Zar on još piskara ? :D
Natakario se na fudu
jedan tekst dnevno izbaci
User avatar
BlackCaviar
Posts: 1155
Joined: 05/06/2010 16:36

#17768 Re: Zeničani

Post by BlackCaviar »

Gdje budu ti snimci sjednica sad? Stavljali su prije ovi na tv zenicu na yt, al otkako ih je dofu isprozivao za osovinu zla i srednjoskolca, vise nema snimaka...
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#17769 Re: Zeničani

Post by channel10 »

_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote: Svjestan si da bi odluka ustavnog suda i povrat love grad potopio za sva vremena
ali ja nisam znao da se pare ne bi vracale
ali ocito da su podnosioci zahtjeva da se stvar ubrza jesu
i tu fudu podrzavam do kraja
Vala nisam siguran. Po mojoj nekoj logici pad na ustavnom sudu bi bio povod za tuzbu za naknadu stete.

Opet Zlatan Hadzic je vrhunski pravnik i njegova ima tezinu.
Tesko.

Ima li njega u ZS-u? Tu bi bio suvereni sampion :izet:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17770 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

channel10 wrote: Tesko.

Ima li njega u ZS-u? Tu bi bio suvereni sampion :izet:
Ma dobro jest drinker to stoji. Kad se pobi sa Skuljevicem u kafani :lol:

Ali lik je bio sudija u onoj drzavi, a tad to nije mogla svaka SDA pubicna dlaka :-?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#17771 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Nije on u SDA. On je u SBB-u.

Zar ima toliko godina, da je mogao biti sudija u bivsoj drzavi?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17772 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Nisi me skontao. Velim kad je on bio sudija tad je ta profesija znacila nesto.

Nemam pojma koliko godina ima, mozda ne mislimo na istog.

Ovaj je u Elektrozenici neka cvaka ili u Elektroprenosu BiH :-?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#17773 Re: Zeničani

Post by channel10 »

_BataZiv_0809 wrote:Nisi me skontao. Velim kad je on bio sudija tad je ta profesija znacila nesto.

Nemam pojma koliko godina ima, mozda ne mislimo na istog.

Ovaj je u Elektrozenici neka cvaka ili u Elektroprenosu BiH :-?
Do mene onda :)

To je taj. Radi u Elektro Zenici. Prgav covjek. Vazda neke zajebe pravi. Radio nekad u Sarajevu, pa ga zbog problema prebacili u Zenicu. On ne pije, on loče :D
Zahvaljujuci stranci je na dobroj poziciji u ED Zenica. Kao i ostali. Hvala stranci na povjerenju :-)

Stranka, Bog i batina. Tu ne pomazu nikakvi zakoni. Stranka je zakon.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17774 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

channel10 wrote: Do mene onda :)

To je taj. Radi u Elektro Zenici. Prgav covjek. Vazda neke zajebe pravi. Radio nekad u Sarajevu, pa ga zbog problema prebacili u Zenicu. On ne pije, on loče :D
Zahvaljujuci stranci je na dobroj poziciji u ED Zenica. Kao i ostali. Hvala stranci na povjerenju :-)

Stranka, Bog i batina. Tu ne pomazu nikakvi zakoni. Stranka je zakon.
Ma jasta, stranka je zakon, jebo ti sve ostalo. :-) Mislio sam da je i on vamo u direkciji EP.

Za covjeka znam po tuci sa profesorom Skuljevicem :lol: i iz price kolega koji su saradjivali poslovno sa njim. Uvijek su ga hvalili da je ekspert, pa eto ako su lagali mene, ja lazem vas :roll:
s@mson
Posts: 908
Joined: 23/03/2007 10:50

#17775 Re: Zeničani

Post by s@mson »

_BataZiv_0809 wrote:
channel10 wrote: Do mene onda :)

To je taj. Radi u Elektro Zenici. Prgav covjek. Vazda neke zajebe pravi. Radio nekad u Sarajevu, pa ga zbog problema prebacili u Zenicu. On ne pije, on loče :D
Zahvaljujuci stranci je na dobroj poziciji u ED Zenica. Kao i ostali. Hvala stranci na povjerenju :-)

Stranka, Bog i batina. Tu ne pomazu nikakvi zakoni. Stranka je zakon.
Ma jasta, stranka je zakon, jebo ti sve ostalo. :-) Mislio sam da je i on vamo u direkciji EP.

Za covjeka znam po tuci sa profesorom Skuljevicem :lol: i iz price kolega koji su saradjivali poslovno sa njim. Uvijek su ga hvalili da je ekspert, pa eto ako su lagali mene, ja lazem vas :roll:
Kakav ekspert i klinac, to je jedan obicni bandit i razbojnik koji ne preza od nicega...
U pola kafana u Zenici mu zabranjen ulaz jer ili napravi belaj ili ne plati racun, licno prisustvovao kada ga je gazda jedne od kafana - citaj bircuza - izcipelario iz objekta...
Nista sto bi se izdvajalo iz prosjeka kadrova SBB-a, znamo i kakav je gazda stranke, zar ne...
Ne govorim ovo iz nekih stranackih razloga, to me ne zanima ali covjek o kome pricate je nula od covjeka i nula od eksperta, jedino sto mozda jos uvijek ima veze sa AID-om jer je dugo vremena bio njihov covjek..
Usput, kada ja bio izvrsni direktor za pravne poslove u Elektroprivredi radio je sta je htio, maltretirao zaposlenice cak i seksualno..
Isto to radi i dan-danas u Elektrodistribuciji Zenica...
Post Reply