Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#1776 Re: Horde Zla

Post by omega369 »

najlaske je glumiti na forumima
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#1777 Re: Horde Zla

Post by Alkos »

Da je neko glumio junačinu u toj grupi od 200 ljudi, ti vjerovatno ne bi danas pisao ovdje. :mrgreen:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1778 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

omega369 wrote:najlaske je glumiti na forumima

Upravo.

Smirite strasti. Neke price i stvari, kao i NACIN KOMUNIKACIJE, nije za foruma.



A svakako organizovano Hz nisi ni bile na utakmici. :D
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#1779 Re: Horde Zla

Post by celava_dlaka »

Mjesate Sarajevo sa Bg i na jednoj i na drugoj strani nemas 100 ljudi koji ce ici u belaj kad vide suparnicku navijacku grupu osim ako nisu cetveroduplo brojniji :-)
zar sam i u kaficu bio :lol:
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1780 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Da je obrnuta situacija bila mislite da ne bi napadali naše po kafićima?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1781 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

celava_dlaka wrote:Lahko je glumiti junacinu u grupi od 200 ljudi, a kad si u grupi od 3,4 ili sam tad je drugacija prica :D
Preuvelicavate ovu vasu setnju

Uvijek je bila prica junaci napali 10 na 2..
Eh sad kad je bilo 200 ljudi i nije napalo 10, 20 sad zamisli koliko je to Mentalita Ultra urađeno..
Al' jok opet pojedinci koji nisu bili među tih 10, 20 mora nešto dobacit' - osim svaka vam cast..
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#1782 Re: Horde Zla

Post by celava_dlaka »

Iskreno ne znam sta bi bilo ali i dalje stoji ono gore da vecina i kod nas i kod vas ima muda samo u masi
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#1783 Re: Horde Zla

Post by celava_dlaka »

nema me tamo wrote:
celava_dlaka wrote:Lahko je glumiti junacinu u grupi od 200 ljudi, a kad si u grupi od 3,4 ili sam tad je drugacija prica :D
Preuvelicavate ovu vasu setnju

Uvijek je bila prica junaci napali 10 na 2..
Eh sad kad je bilo 200 ljudi i nije napalo 10, 20 sad zamisli koliko je to Mentalita Ultra urađeno..
Al' jok opet pojedinci koji nisu bili među tih 10, 20 mora nešto dobacit' - osim svaka vam cast..
Komentar se odnosio na one koji imaju muda samo u masi, a ne na blacenje toga sto niste napali tih 10,20
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1784 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

A dobro brate to je normalna stvar kod svih navijaca u svijetu..
Da svi imaju muda policija nebi' nit' 1 tucu dobila u okršaju s navijacima s obzirom kakvi su omjeri.
Mr Hiccup
Posts: 273
Joined: 05/01/2009 23:54

#1785 Re: Horde Zla

Post by Mr Hiccup »

Image

pozdrav od plenumaša
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#1786 Re: Horde Zla

Post by van helsing »

Nisam upratio,da li je bio i jedan transparent u znak sjecanja na rahmetli Kemu Lakacu?
Eldinn
Posts: 335
Joined: 25/08/2010 13:28
Location: Sarajevo

#1787 Re: Horde Zla

Post by Eldinn »

Bravo Horde, lijepa setnja kroz grbavicu :D mirno kulerski 8) sve za 10!
User avatar
Dino Djurbuzovic
Posts: 653
Joined: 10/03/2014 15:40

#1788 Re: Horde Zla

Post by Dino Djurbuzovic »

Pozdrav za sve komsije dobre volje
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1789 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Neformalna grupa gradjana.

User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1790 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

OPLODNJA "BAZE"
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1791 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Dobri ovi plenumaši. :izet:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22597
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#1792 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

Pristojan film za Brazzers.Zdenka's revange. 8-)
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#1793 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Butmiran wrote:OPLODNJA "BAZE"

Heeeheheh :)
Al bash


Sent from my baypas mashyne
consiglieree
Posts: 10
Joined: 31/01/2014 22:10

#1794 Re: Horde Zla

Post by consiglieree »

Da li će se ići u Bijeljinu ? Zna li neko ?
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#1795 Re: Horde Zla

Post by Pitarrr82 »

consiglieree wrote:Da li će se ići u Bijeljinu ? Zna li neko ?

Hoce, krece se danas pa spavamo u Olovu, sutra do Ugljevika pa tamo spavamo i u nedjelju na tekmu.
consiglieree
Posts: 10
Joined: 31/01/2014 22:10

#1796 Re: Horde Zla

Post by consiglieree »

Pitarrr82 wrote:
consiglieree wrote:Da li će se ići u Bijeljinu ? Zna li neko ?

Hoce, krece se danas pa spavamo u Olovu, sutra do Ugljevika pa tamo spavamo i u nedjelju na tekmu.

De ba ozb brate, ja i još trojica idemo pa nas zanima da li će nas još biti :)
User avatar
Dionysios
Posts: 601
Joined: 18/06/2010 16:23

#1797 Re: Horde Zla

Post by Dionysios »

Pitarrr82 wrote:
consiglieree wrote:Da li će se ići u Bijeljinu ? Zna li neko ?

Hoce, krece se danas pa spavamo u Olovu, sutra do Ugljevika pa tamo spavamo i u nedjelju na tekmu.
Daj, kakav je ovo los i prevazidjen humor. Ako neko zna neka covjeku fino napise na privatnoj poruci. Neko ko ide da daje Sarajevu podrsku ne zasluzuje ismijavanje.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#1798 Re: Horde Zla

Post by Pitar sa Kariba »

Dionysios wrote:
Pitarrr82 wrote:
consiglieree wrote:Da li će se ići u Bijeljinu ? Zna li neko ?

Hoce, krece se danas pa spavamo u Olovu, sutra do Ugljevika pa tamo spavamo i u nedjelju na tekmu.
Daj, kakav je ovo los i prevazidjen humor. Ako neko zna neka covjeku fino napise na privatnoj poruci. Neko ko ide da daje Sarajevu podrsku ne zasluzuje ismijavanje.
:thumbup:
Image
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#1799 Re: Horde Zla

Post by Pitarrr82 »

:mrgreen:

Meni je bas funny :mrgreen: a dobio je vec pm... :wink:
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#1800 Re: Horde Zla

Post by Hedg »

Image
Post Reply