Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#1776 Re: Horde Zla
najlaske je glumiti na forumima
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#1777 Re: Horde Zla
Da je neko glumio junačinu u toj grupi od 200 ljudi, ti vjerovatno ne bi danas pisao ovdje. 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1778 Re: Horde Zla
omega369 wrote:najlaske je glumiti na forumima
Upravo.
Smirite strasti. Neke price i stvari, kao i NACIN KOMUNIKACIJE, nije za foruma.
A svakako organizovano Hz nisi ni bile na utakmici.
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#1779 Re: Horde Zla
Mjesate Sarajevo sa Bg i na jednoj i na drugoj strani nemas 100 ljudi koji ce ici u belaj kad vide suparnicku navijacku grupu osim ako nisu cetveroduplo brojniji
zar sam i u kaficu bio
zar sam i u kaficu bio
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1780 Re: Horde Zla
Da je obrnuta situacija bila mislite da ne bi napadali naše po kafićima?
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#1781 Re: Horde Zla
celava_dlaka wrote:Lahko je glumiti junacinu u grupi od 200 ljudi, a kad si u grupi od 3,4 ili sam tad je drugacija prica![]()
Preuvelicavate ovu vasu setnju
Uvijek je bila prica junaci napali 10 na 2..
Eh sad kad je bilo 200 ljudi i nije napalo 10, 20 sad zamisli koliko je to Mentalita Ultra urađeno..
Al' jok opet pojedinci koji nisu bili među tih 10, 20 mora nešto dobacit' - osim svaka vam cast..
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#1782 Re: Horde Zla
Iskreno ne znam sta bi bilo ali i dalje stoji ono gore da vecina i kod nas i kod vas ima muda samo u masi
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#1783 Re: Horde Zla
Komentar se odnosio na one koji imaju muda samo u masi, a ne na blacenje toga sto niste napali tih 10,20nema me tamo wrote:celava_dlaka wrote:Lahko je glumiti junacinu u grupi od 200 ljudi, a kad si u grupi od 3,4 ili sam tad je drugacija prica![]()
Preuvelicavate ovu vasu setnju
Uvijek je bila prica junaci napali 10 na 2..
Eh sad kad je bilo 200 ljudi i nije napalo 10, 20 sad zamisli koliko je to Mentalita Ultra urađeno..
Al' jok opet pojedinci koji nisu bili među tih 10, 20 mora nešto dobacit' - osim svaka vam cast..
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#1784 Re: Horde Zla
A dobro brate to je normalna stvar kod svih navijaca u svijetu..
Da svi imaju muda policija nebi' nit' 1 tucu dobila u okršaju s navijacima s obzirom kakvi su omjeri.
Da svi imaju muda policija nebi' nit' 1 tucu dobila u okršaju s navijacima s obzirom kakvi su omjeri.
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#1786 Re: Horde Zla
Nisam upratio,da li je bio i jedan transparent u znak sjecanja na rahmetli Kemu Lakacu?
-
Eldinn
- Posts: 335
- Joined: 25/08/2010 13:28
- Location: Sarajevo
#1787 Re: Horde Zla
Bravo Horde, lijepa setnja kroz grbavicu
mirno kulerski
sve za 10!
- Dino Djurbuzovic
- Posts: 653
- Joined: 10/03/2014 15:40
#1788 Re: Horde Zla
Pozdrav za sve komsije dobre volje
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1789 Re: Horde Zla
Neformalna grupa gradjana.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1791 Re: Horde Zla
Dobri ovi plenumaši. 
- SmokingMan
- Posts: 22597
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#1792 Re: Horde Zla
Pristojan film za Brazzers.Zdenka's revange. 
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#1793 Re: Horde Zla
Butmiran wrote:OPLODNJA "BAZE"
Heeeheheh
Al bash
Sent from my baypas mashyne
-
consiglieree
- Posts: 10
- Joined: 31/01/2014 22:10
#1794 Re: Horde Zla
Da li će se ići u Bijeljinu ? Zna li neko ?
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#1795 Re: Horde Zla
consiglieree wrote:Da li će se ići u Bijeljinu ? Zna li neko ?
Hoce, krece se danas pa spavamo u Olovu, sutra do Ugljevika pa tamo spavamo i u nedjelju na tekmu.
-
consiglieree
- Posts: 10
- Joined: 31/01/2014 22:10
#1796 Re: Horde Zla
Pitarrr82 wrote:consiglieree wrote:Da li će se ići u Bijeljinu ? Zna li neko ?
Hoce, krece se danas pa spavamo u Olovu, sutra do Ugljevika pa tamo spavamo i u nedjelju na tekmu.
De ba ozb brate, ja i još trojica idemo pa nas zanima da li će nas još biti
- Dionysios
- Posts: 601
- Joined: 18/06/2010 16:23
#1797 Re: Horde Zla
Daj, kakav je ovo los i prevazidjen humor. Ako neko zna neka covjeku fino napise na privatnoj poruci. Neko ko ide da daje Sarajevu podrsku ne zasluzuje ismijavanje.Pitarrr82 wrote:consiglieree wrote:Da li će se ići u Bijeljinu ? Zna li neko ?
Hoce, krece se danas pa spavamo u Olovu, sutra do Ugljevika pa tamo spavamo i u nedjelju na tekmu.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#1798 Re: Horde Zla
Dionysios wrote:Daj, kakav je ovo los i prevazidjen humor. Ako neko zna neka covjeku fino napise na privatnoj poruci. Neko ko ide da daje Sarajevu podrsku ne zasluzuje ismijavanje.Pitarrr82 wrote:consiglieree wrote:Da li će se ići u Bijeljinu ? Zna li neko ?
Hoce, krece se danas pa spavamo u Olovu, sutra do Ugljevika pa tamo spavamo i u nedjelju na tekmu.

- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#1799 Re: Horde Zla
Meni je bas funny


