Blokada puteva
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#1776 Re: Blokada puteva
Ormanica, drugi punkt boraca na TK.
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... NwS92_9fig
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... 74IUQRibsA
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... NwS92_9fig
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... 74IUQRibsA
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#1777 Re: Blokada puteva
bio sinoc lik na tv, parafrazirambaxus wrote:Poziva se na ispunjene 3 razumna uslova, nikakvo rušenje, ne izvrćete.Cherry-Cherry wrote:Eto hajmo sve srušiti i šta onda? Riješi se sve samo od sebe .... Niko nema plan i program šta dalje
nece da prica ni sa kim, ne slusa novinara, ne zna ko je zaduzen za preogovore sa vladom, ali zna da hoce ostavku ministra i vlade
a ostavka ministara pod prislom znaci rusenje vlade.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#1778 Re: Blokada puteva
kakva ormanica...sicki brod ulaz u tuzlu.vatrogasac wrote:Ormanica, drugi punkt boraca na TK.
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... NwS92_9fig
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... 74IUQRibsA
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#1779 Re: Blokada puteva
PM72 wrote:Ako hoćeš da razvodniš problem-formiraj komisiju.Meščini da je to izjavio Čerčil...
Svako zna s kim je bio u jedinici.Javno objaviš spisak te i te jedinice a ispod ostaviš stavku - primjedbe da se upiše da je pod brojem recimo 62 čovjek koji nikad nije bio u toj jedinici a da je onaj pod brojem 12 slagao da je od 06.04.1992 nego od 1993.
Ja sam bio pripadnik MUP-a i znam da je u mojoj stanici policije na početku rata bilo 24 čovjeka.Znam ih imenom i prezimenom.Na kraju rata preko 100.Znam i to da NIKO nije dobio Zlatnu policijsku značku ili medalju za hrabrost.Prije pet godina osvanu podatak da je policajac XY posthumno dobio Zlatnu policijsku značku za hrabrost.??? ja se ibretio,niti je to dobio u ratu niti je išta "značajno" napravio,ubila ga granata dok se vozio autom.Ali,helem neise.
Prošle godine čitam kako su u mojoj stanici policije za hrabrost nagrađena tri policajca,jedan Zlatnom policijskom značkom i dvojca "srebrenom".Jedan rahmetlija i jedan živ.
Bog me ubio ako do sljedeće godine još dvojca ne dobiju kakve "značke za hrabrost"...niđe veze.Kontam,ako ovo potraje možda i meni daju kakvu značku,da ne serem i da ih ne ofiram.
I po ovim moralistima sa foruma hipotetcki npr sutra bi ti trebao izac na proteste i je..bavat svima od do, ali akd te pitaju da imenujes te ljude ti neces iz xy razloga i sad bi ja kao trebao ic ganjat ko je lazno na spisku...
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#1780 Re: Blokada puteva
Moze li pomoc, da mi neko od ovih sto podrzavaju objasne, zasto ovi iz gracanice srebrnika i gadacca blokiraju ulaz u tuzlu...koliko znam taj isti put prolazi blizu ili kroz mjesta gdje zive, isto tako sarajevo blokiraju ljudi van sarajeva...zenicu nemam pojma odakle su...pa eto, ako moze objasnjenje.
hvala.
hvala.
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#1781 Re: Blokada puteva
U pravu si. Preselili su jer su juče bili tamo.General War wrote:kakva ormanica...sicki brod ulaz u tuzlu.vatrogasac wrote:Ormanica, drugi punkt boraca na TK.
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... NwS92_9fig
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... 74IUQRibsA
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#1782 Re: Blokada puteva
Ovaj Amir Sejdinović djeluje pravo demobilisano i nemoćno. Sirotinja neka teška. Koje je njegovo mjesto u univerzumu bivših boraca?vatrogasac wrote:Ormanica, drugi punkt boraca na TK.
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... NwS92_9fig
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... 74IUQRibsA
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#1783 Re: Blokada puteva
Ko smo to "mi"? Ja cisto sumnjam da scepin uticaj stize cak do sjevernoamerickog kontinenta.General War wrote:Bit ce i vama ako mu uspije, upoznao sam ja njega i oko njega...sjecace se ovi borci SDA sa nostalgijomTito_i_Partija wrote: Kome godi? Pa bilo kome osim SDA. Godi i borackim organizacijama, ocigledno.![]()
Al' jbt, svaki put kad je neka demonstracija, odmah pocnu teze da je to majstor manipulacije Fahro koji upravlja svojim marionetama. I uvijek mu malo fali da uzme drzavu u svoje kandze, kad ono se pojavi heroj Bake koji ga vrati nazad u njegovu pecinu.![]()
Fahro vam je haman Gargamel, Skeletor, Dr. Evil, Fu Manchu, i svi Bondovi negativci u jednom.
Ili mozda mislis da sam neki njegov simpatizer, samo zato sto ne vjerujem da je za svaku jebenu demonstraciju u BiH kriv uvijek jedan te isti bolid.
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#1784 Re: Blokada puteva
Raspoloženje na forumu sto se tiče boraca je “Izvini se Djuri sto te tukao”
-
caco372
- Posts: 80
- Joined: 03/09/2012 13:09
#1785 Re: Blokada puteva
Jel ovo bilo 100 km za 2 dana i jedna noć na barikadi,uz mezu i mikrofon???
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#1786 Re: Blokada puteva
Partizani bi te vec odavno ukokaliPM72 wrote:Ako hoćeš da razvodniš problem-formiraj komisiju.Meščini da je to izjavio Čerčil...
Svako zna s kim je bio u jedinici.Javno objaviš spisak te i te jedinice a ispod ostaviš stavku - primjedbe da se upiše da je pod brojem recimo 62 čovjek koji nikad nije bio u toj jedinici a da je onaj pod brojem 12 slagao da je od 06.04.1992 nego od 1993.
Ja sam bio pripadnik MUP-a i znam da je u mojoj stanici policije na početku rata bilo 24 čovjeka.Znam ih imenom i prezimenom.Na kraju rata preko 100.Znam i to da NIKO nije dobio Zlatnu policijsku značku ili medalju za hrabrost.Prije pet godina osvanu podatak da je policajac XY posthumno dobio Zlatnu policijsku značku za hrabrost.??? ja se ibretio,niti je to dobio u ratu niti je išta "značajno" napravio,ubila ga granata dok se vozio autom.Ali,helem neise.
Prošle godine čitam kako su u mojoj stanici policije za hrabrost nagrađena tri policajca,jedan Zlatnom policijskom značkom i dvojca "srebrenom".Jedan rahmetlija i jedan živ.
Bog me ubio ako do sljedeće godine još dvojca ne dobiju kakve "značke za hrabrost"...niđe veze.Kontam,ako ovo potraje možda i meni daju kakvu značku,da ne serem i da ih ne ofiram.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#1787 Re: Blokada puteva
Da nije evi? Penzioner njakav od tridesetak godina.dobar osjecaj wrote:Ovaj Amir Sejdinović djeluje pravo demobilisano i nemoćno. Sirotinja neka teška. Koje je njegovo mjesto u univerzumu bivših boraca?vatrogasac wrote:Ormanica, drugi punkt boraca na TK.
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... NwS92_9fig
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... 74IUQRibsA
http://tuzlanski.ba/carsija/amir-sejdin ... ane-ljude/
Naravno mozda se radi o drugom tipu, pa ko ima facebook moze to za cas rijesiti.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#1788 Re: Blokada puteva
Nije taj. Cojk nije nikad nidje ni reko da je demobilisan niti sirotinja.
Pardon sad sam pogledo link nije taj
Pardon sad sam pogledo link nije taj
Last edited by insomnia78 on 01/03/2018 13:19, edited 2 times in total.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#1789 Re: Blokada puteva
Pa i ti si se obratio sa "vam" a ne "ti"...pa mnozna-mnozini.Tito_i_Partija wrote:Ko smo to "mi"? Ja cisto sumnjam da scepin uticaj stize cak do sjevernoamerickog kontinenta.General War wrote:Bit ce i vama ako mu uspije, upoznao sam ja njega i oko njega...sjecace se ovi borci SDA sa nostalgijomTito_i_Partija wrote: Kome godi? Pa bilo kome osim SDA. Godi i borackim organizacijama, ocigledno.![]()
Al' jbt, svaki put kad je neka demonstracija, odmah pocnu teze da je to majstor manipulacije Fahro koji upravlja svojim marionetama. I uvijek mu malo fali da uzme drzavu u svoje kandze, kad ono se pojavi heroj Bake koji ga vrati nazad u njegovu pecinu.![]()
Fahro vam je haman Gargamel, Skeletor, Dr. Evil, Fu Manchu, i svi Bondovi negativci u jednom.
Ili mozda mislis da sam neki njegov simpatizer, samo zato sto ne vjerujem da je za svaku jebenu demonstraciju u BiH kriv uvijek jedan te isti bolid.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#1790 Re: Blokada puteva
Sve jedinice su imale svoje arhive, popise, ljudstva i MTS-a, četne evidentičare, brigadne evidintičare,komande stana, mobilizacijska odjeljenja, ratne štabove i komande korpusa... sva je arhiva, pohranjena i sačuvana, stavljena na trajno čuvanje. Nije posao boraca da listaju spiskove i prijavljuju... nego državnih organa. Mnogih koji su bili, zbog nehata, panike, nerada i sl nema spiskovima. Uz dva ili tri svjedoka borca sa spiska, dokažeš svoj ratni status. Revizija bila počela, al zaustaviše...
Last edited by kmirsad on 01/03/2018 13:21, edited 1 time in total.
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#1791 Re: Blokada puteva
Pa link za video vodi na profil: https://www.facebook.com/amir.sejdinovic1General War wrote:Naravno mozda se radi o drugom tipu, pa ko ima facebook moze to za cas rijesiti.
Ćelav, istetoviran, onako pravo ispaćeno borački djeluje. Možda mu je djed ratovao.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#1792 Re: Blokada puteva
Ima ljudi koji rade ono sto bi svi koji godinama kmece trebali. Podrzavaju.dobar osjecaj wrote:Ovaj Amir Sejdinović djeluje pravo demobilisano i nemoćno. Sirotinja neka teška. Koje je njegovo mjesto u univerzumu bivših boraca?vatrogasac wrote:Ormanica, drugi punkt boraca na TK.
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... NwS92_9fig
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... 74IUQRibsA
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#1793 Re: Blokada puteva
Obracao sam se forumasima koji misle da SBB stoji iza svega, jer ovo vec gledam po 12957392379-ti put.General War wrote:Pa i ti si se obratio sa "vam" a ne "ti"...pa mnozna-mnozini.Tito_i_Partija wrote:Ko smo to "mi"? Ja cisto sumnjam da scepin uticaj stize cak do sjevernoamerickog kontinenta.General War wrote: Bit ce i vama ako mu uspije, upoznao sam ja njega i oko njega...sjecace se ovi borci SDA sa nostalgijom
Ili mozda mislis da sam neki njegov simpatizer, samo zato sto ne vjerujem da je za svaku jebenu demonstraciju u BiH kriv uvijek jedan te isti bolid.
Sta si mislio, da govorim svima u BiH?
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#1794 Re: Blokada puteva
Men's'cini da je od teretane podmladjen... Ili mu je na BMWu otisao servo volana, pa se razvio motajuc' isti...?General War wrote:Da nije evi? Penzioner njakav od tridesetak godina.dobar osjecaj wrote:Ovaj Amir Sejdinović djeluje pravo demobilisano i nemoćno. Sirotinja neka teška. Koje je njegovo mjesto u univerzumu bivših boraca?vatrogasac wrote:Ormanica, drugi punkt boraca na TK.
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... NwS92_9fig
https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... 74IUQRibsA![]()
http://tuzlanski.ba/carsija/amir-sejdin ... ane-ljude/
Naravno mozda se radi o drugom tipu, pa ko ima facebook moze to za cas rijesiti.

Last edited by drndalo on 01/03/2018 13:22, edited 1 time in total.
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#1795 Re: Blokada puteva
E vjerujem. Ne zamjeri, liči na tvoj nekadašnji avatar.insomnia78 wrote:Ima ljudi koji rade ono sto bi svi koji godinama kmece trebali. Podrzavaju.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#1796 Re: Blokada puteva
Pa i ja sam svima koji misle da je ovo eto sve slucajno, i da od ovoga fahra nema nistaTito_i_Partija wrote:Obracao sam se forumasima koji misle da SBB stoji iza svega, jer ovo vec gledam po 12957392379-ti put.General War wrote: Pa i ti si se obratio sa "vam" a ne "ti"...pa mnozna-mnozini.
Sta si mislio, da govorim svima u BiH?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#1797 Re: Blokada puteva
Nisam u BiH. Pogotovo nisam Amir mada ga poznajem
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#1798 Re: Blokada puteva
insomnia78 wrote:Nisam u BiH. Pogotovo nisam Amir mada ga poznajem
Pa Amir kaže na clipu da se borcima i pridružuju i oni kojima nije danas nužda. Solidarnost sa sugrađanima.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#1799 Re: Blokada puteva
Pa znam al eto vec pucaju prozivke kakav je on borac i kakva je on sirotinja
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#1800 Re: Blokada puteva
OK, kako rekoh moze biti neki drugi tip...drndalo wrote: Men's'cini da je od teretane podmladjen... Ili mu je na BMWu otisao servo volana, pa se razvio motajuc' isti...?
