nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#1776 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Jok i jedan i drugi altruista su ga pomilovali na lijepe oci! Cevap vrti dje burgija ne more... "bem ti drzavu, a onaj Cavara kad ka vidis i cujes na TV-u tacno debil!
- mayab
- Posts: 30846
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#1777 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Samo tri riječi : korupcija, banana republika!
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#1778 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ti vjerujes u ovo?tempuser wrote:Sva sreca da su i sud i tuzilastvo reagovali da je to protivzakonito i najavljuju krivl prijavu protiv Cavare.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#1779 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Šta očekujete od polupismenog Čavare, koji je već otkako je preuzeo poziciju napravio katastrofalnih poteza da za svaki može završiti na sudu i glat izgubiti spor.noviclan wrote:ma rurac bi ga buda pomilovao da brko nije dao pare i to masne za maloga, ali nadati se da je mali izvukao pouku bilo kakvutempuser wrote:Kad smo vec kod E klase, maloprije gledam na dnevniku i ne mogu da vjerujem. Mali Zmaj Aljevic je za udes na Obali dobio godinu i 7 mjesec i debil Zivko Budimir ga pomiluje i da lezi samo godinu, a Aljevic trazi da se kazna zatvora zamjeni za novcanu od 4 milje maraka. Sud odbija zahtjev jer to moze ako su kazne krace od godinu, a on je osudjen na vise. Ali... tu na scenu stupa drugi debil Cavara koji mijenja odluku o skracenju robije u odluku o smanjenju kazne, a u obrazlozenju sere kako je FBiH bolje da se mladi covjek skoluje (studij u Irskoj) nego da lezi i zatvoru, a to sto je curu ni krivu ni duznu polomio na proste faktore nikom nista! Smajli koji povraca... Sva sreca da su i sud i tuzilastvo reagovali da je to protivzakonito i najavljuju krivl prijavu protiv Cavare.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#1780 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
@sandrprcSA
Bar su reagovali i doslo do dnevnika, da nisu otislo bi pod tepih isto kao sto je otislo da mu je Budimir oprostio 7 metara murije.
Bar su reagovali i doslo do dnevnika, da nisu otislo bi pod tepih isto kao sto je otislo da mu je Budimir oprostio 7 metara murije.
-
mahalas505
- Posts: 2783
- Joined: 08/10/2005 09:13
#1781 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Mislim da se djevojka nije nikad do kraja oporavila, ali jedino pozitivno u svemu tome sto nije ostala nepokretna. Sta reci, pravde zadugo nece ovdje biti.tempuser wrote:@sandrprcSA
Bar su reagovali i doslo do dnevnika, da nisu otislo bi pod tepih isto kao sto je otislo da mu je Budimir oprostio 7 metara murije.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1783 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
http://radiosarajevo.ba/novost/186648/p ... cima-video
neke ljude treba uništiti kiselinom da se ne razmnožavaju
neke ljude treba uništiti kiselinom da se ne razmnožavaju
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#1784 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Koji majmun!vješalica wrote:http://radiosarajevo.ba/novost/186648/p ... cima-video
neke ljude treba uništiti kiselinom da se ne razmnožavaju
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#1785 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Pješački prolaz je namijenjen za pješake a ne za bicikliste. Bez obzira na to vozač Mercedesa je bio jako neoprezan i kriv je za nezgodu.
Biciklista nije imao zaštitne kacige na glavi. Iako je dijete u pitanju, njeni roditelji bi trebali da se brinu o svom djetetu i da je nauče gdje smije a gdje ne smije voziti sa biciklom, i da joj kupe zaštitnu opremu a prije svega kacigu. Primjera radi, na snimku se vidi da je srećom sve prošlo dobro. Međutim, da je djevojčica kojim slučajem pala i udarila glavom od asfalt mogla je podleći na licu mjesta jer nije imala zaštitnu kacigu.
Biciklista nije imao zaštitne kacige na glavi. Iako je dijete u pitanju, njeni roditelji bi trebali da se brinu o svom djetetu i da je nauče gdje smije a gdje ne smije voziti sa biciklom, i da joj kupe zaštitnu opremu a prije svega kacigu. Primjera radi, na snimku se vidi da je srećom sve prošlo dobro. Međutim, da je djevojčica kojim slučajem pala i udarila glavom od asfalt mogla je podleći na licu mjesta jer nije imala zaštitnu kacigu.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#1786 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Tu si u pravu condy al zar ti kao vozac ne mozes stati da prodje mala a i ovi pjesaci pa onda gasaj do sutra
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#1787 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Obaveza mene kao vozača je da stanem i da vozim tako da se u svakom slučaju mogu sigurno zaustaviti ispred pješačkoga prelaza. To uopće za mene nije sporno. Međutim, ne mogu da shvatim da neko može pustiti dijete na prometnu cestu sa biciklom.supercali wrote:Tu si u pravu condy al zar ti kao vozac ne mozes stati da prodje mala a i ovi pjesaci pa onda gasaj do sutra
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#1788 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Upravo kombinacija više faktora dovodi do nesreće...čovjek ne stane na pješački, mala vozi gdje ne bi smjela i nema opremu...srećom ovaj put nije ništa ozbiljno bilo.supercali wrote:Tu si u pravu condy al zar ti kao vozac ne mozes stati da prodje mala a i ovi pjesaci pa onda gasaj do sutra
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#1789 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ovaj debil u mercedesu treba ostati bez vozacke, ali i auta! KRETENCINA!
Pored toga, roditelji trebaju snositi odgovornost, pa cak i kaznu dobiti jer je djevojcica bez zasitne opreme, te pjesacki prelazi NA BICIKLU!
Dok ne bude drasticnih kazni, biti ce prekrsaja, posljedica, ali i odgovornosti sa obje strane.
Pored toga, roditelji trebaju snositi odgovornost, pa cak i kaznu dobiti jer je djevojcica bez zasitne opreme, te pjesacki prelazi NA BICIKLU!
Dok ne bude drasticnih kazni, biti ce prekrsaja, posljedica, ali i odgovornosti sa obje strane.
- mayab
- Posts: 30846
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#1791 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
prelistaj zadnjih 650 stranica pa vidi o cemu se vodi diskusijamayab wrote:
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#1792 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ja ne mogu da shvatim mnogo stvari al necu sebi dopustiti da zbog necijeg nemara ja budem odgovoran za nestocondy wrote:Obaveza mene kao vozača je da stanem i da vozim tako da se u svakom slučaju mogu sigurno zaustaviti ispred pješačkoga prelaza. To uopće za mene nije sporno. Međutim, ne mogu da shvatim da neko može pustiti dijete na prometnu cestu sa biciklom.supercali wrote:Tu si u pravu condy al zar ti kao vozac ne mozes stati da prodje mala a i ovi pjesaci pa onda gasaj do sutra
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#1793 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Večeras iz grada, neka krntija ispre mede u desnoj traci dao lijevi žmigavac.. kontam hoće tamo, kad ništa samo vozi.. kroz minutu ugasi žmigavac pa dade desni pa malo pa ugasi.. pa dade opet lijevi i sreknu desno 
-
calculator
- Posts: 1351
- Joined: 25/11/2013 12:32
#1794 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Približavam se stupskoj petlji sa Zapada, vozim lijevom trakom 80 km, i polako pretičem vozila u srednoj u kojoj je kolona sve do iza petlje. Ispred mene je prazno 100-njak metara. Odjednom, iza mene stvorio se neki SUV, sumrak je i ne vidim koji je, ali je sa visoko podignutim farovima. Blicne jednom, pogledam iza - na metar je od mene. Blicne i drugi put i to podugo nekoliko puta, pogledam desno - ne mogu se prestrojiti, prebrza je vožnja svih nas, Prikočim naglo! ali tako da imam mogućnost da nastavim vožnju.... Čuo sam mu svaki "kucaj" ABS-a
A onda lola skorojević, vozi Tuarega, silom ulazi u desnu traku i meni psuje i gleda u mog Minija s prezirom, kao ono: bijedniče, voziš stari Mini, ja sjedim u Tuaregu
A onda lola skorojević, vozi Tuarega, silom ulazi u desnu traku i meni psuje i gleda u mog Minija s prezirom, kao ono: bijedniče, voziš stari Mini, ja sjedim u Tuaregu
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#1795 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Rizikovao si da te slijepi kao palačinku.
Inače kada ne usporavam saobraćaj a neko mi iz hira počne tako blicati najviše volim da lagano smanjim tempo i razvučem ga jedno 30-40 gdje me ne može nikako preteći(pod usplovom da nema više auta iza njega koje bi usporio zbog tog debila).
Inače kada ne usporavam saobraćaj a neko mi iz hira počne tako blicati najviše volim da lagano smanjim tempo i razvučem ga jedno 30-40 gdje me ne može nikako preteći(pod usplovom da nema više auta iza njega koje bi usporio zbog tog debila).
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#1796 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Neki dan lola sa Leonom rizikuje zivot svih nas u Doboju ogranicenje 80 vozimo svi oko 90 pretice na punoj tri auta, iza mene su dva auta i ja prvi u koloni i gledam na retrovizor reko ajde samo ce jednog kad pretice i drugog, a dolazi auto iz suprotnog smijera koji vozi istom brzinom ja ubrzam malo da se prestroji izmedu mene i ovog iza vidim levat ne staje hoce i mene preteci, ja naglo kocim i nekako se smo se sva trojica provukli ne znam ni sam kako srecom i ovi iza uspjevaju zakociti, hebem ja njemu sve redom blicam-sviram momak vozi 60 jedno dva kilometra da li se ukenjao ili neki inat sto mu sviram-blicam, skrece on dajem i ja zmigavac za njim da ga zaustavim iii vidim suvozac neka plavka, reko necu da izofiram balavca pred djevojkom mada mi je sekunda falila.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1797 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
jebem joj mater glupu što nije kacigu stavila i što se vozi jebenim pješačkim,ne da je trebao oboriti ovaj melek u autu....nego je trebao isfaširati da od nje ne ostane ništa....da imamo rahat srati i tražiti izgovore...condy wrote:Pješački prolaz je namijenjen za pješake a ne za bicikliste. Bez obzira na to vozač Mercedesa je bio jako neoprezan i kriv je za nezgodu.
Biciklista nije imao zaštitne kacige na glavi. Iako je dijete u pitanju, njeni roditelji bi trebali da se brinu o svom djetetu i da je nauče gdje smije a gdje ne smije voziti sa biciklom, i da joj kupe zaštitnu opremu a prije svega kacigu. Primjera radi, na snimku se vidi da je srećom sve prošlo dobro. Međutim, da je djevojčica kojim slučajem pala i udarila glavom od asfalt mogla je podleći na licu mjesta jer nije imala zaštitnu kacigu.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#1798 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sinoc se vracam sa prijateljicom oko pola 1 kad lola sa bijelim pasatom karavanom zamalo da se prevrne ispred bosmala
Isao je od mosta i skrenuo prema hrasnu prebrzo
Poce ga nositi u stranu jedva se izvukao i na gas kad se izvukao
Isao je od mosta i skrenuo prema hrasnu prebrzo
Poce ga nositi u stranu jedva se izvukao i na gas kad se izvukao
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#1799 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Uh maloprije udesa na Marijin dvoru, kombi T5 udario sa zada passata cini mi se, u kombiju je bilo povrijedenih bas ga je momacki zakucao samo mi nije jasno kako ( guzva ne prelazi se 30)
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1800 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
http://www.avaz.ba/clanak/175593/teska- ... no-stradao


šta više reći poslije ovoga?
U poslijepodnevnim satima na magistralnom putu M-17 u naselju Poljice dogodila se teška saobraćajna nezgoda u kojoj je smrtno stradao Senad Ridžal (1966.) iz Maglaja.
Prema informacijama do kojih smo došli na licu mjesta, u trenutku nezgode smrtno stradali Ridžal bio je na suvozačevom mjestu, u Peugeotu, inače vozilu njegove auto-škole AS, a vozilo se kretalo u pravcu Doboja, dok je za volanom bila Rusmira Halilović, koja je bila na obuci.
Na jednoj nepreglednoj krivini, krećući se iz pravca Doboja, na dionici na kojoj je zabranjeno preticanje, na njih je naletjelo vozilo marke Škoda, kojim je upravljao S.H. iz Sarajeva. Kako se pretpostavlja, smrtno stradali Ridžal pokušao je izbjeći sudar, jer se vozilo zaustavilo uz samu zaštitnu ogradu magistralnog puta.
Teško povrijeđeni vozač Škode i Rusmira Halilović su nakon ukazane pomoći u Domu zdravlja Maglaj, prebačeni za Kantonalnu bolnicu Zenica.
Uviđaj na licu mjesta obavili su istražitelji Policijske stanice Maglaj i dežurni kantonalni tužilac.
Dok je trajao uviđaj, saobraćaj je ovom dionicom magistralnog puta M-17 bio potpuno obustavljen i odvijao se regionalnim putem Maglaj-Doboj.
šta više reći poslije ovoga?
