nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#1776 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Jok i jedan i drugi altruista su ga pomilovali na lijepe oci! Cevap vrti dje burgija ne more... "bem ti drzavu, a onaj Cavara kad ka vidis i cujes na TV-u tacno debil!
User avatar
mayab
Posts: 30846
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#1777 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mayab »

Samo tri riječi : korupcija, banana republika!
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#1778 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by shandrprcSA »

tempuser wrote:Sva sreca da su i sud i tuzilastvo reagovali da je to protivzakonito i najavljuju krivl prijavu protiv Cavare.
ti vjerujes u ovo? :skoljka:
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#1779 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Better Man »

noviclan wrote:
tempuser wrote:Kad smo vec kod E klase, maloprije gledam na dnevniku i ne mogu da vjerujem. Mali Zmaj Aljevic je za udes na Obali dobio godinu i 7 mjesec i debil Zivko Budimir ga pomiluje i da lezi samo godinu, a Aljevic trazi da se kazna zatvora zamjeni za novcanu od 4 milje maraka. Sud odbija zahtjev jer to moze ako su kazne krace od godinu, a on je osudjen na vise. Ali... tu na scenu stupa drugi debil Cavara koji mijenja odluku o skracenju robije u odluku o smanjenju kazne, a u obrazlozenju sere kako je FBiH bolje da se mladi covjek skoluje (studij u Irskoj) nego da lezi i zatvoru, a to sto je curu ni krivu ni duznu polomio na proste faktore nikom nista! Smajli koji povraca... Sva sreca da su i sud i tuzilastvo reagovali da je to protivzakonito i najavljuju krivl prijavu protiv Cavare.
ma rurac bi ga buda pomilovao da brko nije dao pare i to masne za maloga, ali nadati se da je mali izvukao pouku bilo kakvu
Šta očekujete od polupismenog Čavare, koji je već otkako je preuzeo poziciju napravio katastrofalnih poteza da za svaki može završiti na sudu i glat izgubiti spor.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#1780 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

@sandrprcSA
Bar su reagovali i doslo do dnevnika, da nisu otislo bi pod tepih isto kao sto je otislo da mu je Budimir oprostio 7 metara murije.
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#1781 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mahalas505 »

tempuser wrote:@sandrprcSA
Bar su reagovali i doslo do dnevnika, da nisu otislo bi pod tepih isto kao sto je otislo da mu je Budimir oprostio 7 metara murije.
Mislim da se djevojka nije nikad do kraja oporavila, ali jedino pozitivno u svemu tome sto nije ostala nepokretna. Sta reci, pravde zadugo nece ovdje biti.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1782 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

./
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1783 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

http://radiosarajevo.ba/novost/186648/p ... cima-video

neke ljude treba uništiti kiselinom da se ne razmnožavaju
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#1784 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by The BEN10 »

vješalica wrote:http://radiosarajevo.ba/novost/186648/p ... cima-video

neke ljude treba uništiti kiselinom da se ne razmnožavaju
Koji majmun!
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#1785 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by condy »

Pješački prolaz je namijenjen za pješake a ne za bicikliste. Bez obzira na to vozač Mercedesa je bio jako neoprezan i kriv je za nezgodu.

Biciklista nije imao zaštitne kacige na glavi. Iako je dijete u pitanju, njeni roditelji bi trebali da se brinu o svom djetetu i da je nauče gdje smije a gdje ne smije voziti sa biciklom, i da joj kupe zaštitnu opremu a prije svega kacigu. Primjera radi, na snimku se vidi da je srećom sve prošlo dobro. Međutim, da je djevojčica kojim slučajem pala i udarila glavom od asfalt mogla je podleći na licu mjesta jer nije imala zaštitnu kacigu.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1786 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

Tu si u pravu condy al zar ti kao vozac ne mozes stati da prodje mala a i ovi pjesaci pa onda gasaj do sutra
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#1787 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by condy »

supercali wrote:Tu si u pravu condy al zar ti kao vozac ne mozes stati da prodje mala a i ovi pjesaci pa onda gasaj do sutra
Obaveza mene kao vozača je da stanem i da vozim tako da se u svakom slučaju mogu sigurno zaustaviti ispred pješačkoga prelaza. To uopće za mene nije sporno. Međutim, ne mogu da shvatim da neko može pustiti dijete na prometnu cestu sa biciklom.
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#1788 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by 530i »

supercali wrote:Tu si u pravu condy al zar ti kao vozac ne mozes stati da prodje mala a i ovi pjesaci pa onda gasaj do sutra
Upravo kombinacija više faktora dovodi do nesreće...čovjek ne stane na pješački, mala vozi gdje ne bi smjela i nema opremu...srećom ovaj put nije ništa ozbiljno bilo.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#1789 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by seoBIH »

Ovaj debil u mercedesu treba ostati bez vozacke, ali i auta! KRETENCINA!

Pored toga, roditelji trebaju snositi odgovornost, pa cak i kaznu dobiti jer je djevojcica bez zasitne opreme, te pjesacki prelazi NA BICIKLU!

Dok ne bude drasticnih kazni, biti ce prekrsaja, posljedica, ali i odgovornosti sa obje strane.
User avatar
mayab
Posts: 30846
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#1790 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mayab »

mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#1791 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirzet87sa »

mayab wrote:
prelistaj zadnjih 650 stranica pa vidi o cemu se vodi diskusija
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1792 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

condy wrote:
supercali wrote:Tu si u pravu condy al zar ti kao vozac ne mozes stati da prodje mala a i ovi pjesaci pa onda gasaj do sutra
Obaveza mene kao vozača je da stanem i da vozim tako da se u svakom slučaju mogu sigurno zaustaviti ispred pješačkoga prelaza. To uopće za mene nije sporno. Međutim, ne mogu da shvatim da neko može pustiti dijete na prometnu cestu sa biciklom.
Ja ne mogu da shvatim mnogo stvari al necu sebi dopustiti da zbog necijeg nemara ja budem odgovoran za nesto
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#1793 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by shiljak »

Večeras iz grada, neka krntija ispre mede u desnoj traci dao lijevi žmigavac.. kontam hoće tamo, kad ništa samo vozi.. kroz minutu ugasi žmigavac pa dade desni pa malo pa ugasi.. pa dade opet lijevi i sreknu desno :D
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#1794 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by calculator »

Približavam se stupskoj petlji sa Zapada, vozim lijevom trakom 80 km, i polako pretičem vozila u srednoj u kojoj je kolona sve do iza petlje. Ispred mene je prazno 100-njak metara. Odjednom, iza mene stvorio se neki SUV, sumrak je i ne vidim koji je, ali je sa visoko podignutim farovima. Blicne jednom, pogledam iza - na metar je od mene. Blicne i drugi put i to podugo nekoliko puta, pogledam desno - ne mogu se prestrojiti, prebrza je vožnja svih nas, Prikočim naglo! ali tako da imam mogućnost da nastavim vožnju.... Čuo sam mu svaki "kucaj" ABS-a :D

A onda lola skorojević, vozi Tuarega, silom ulazi u desnu traku i meni psuje i gleda u mog Minija s prezirom, kao ono: bijedniče, voziš stari Mini, ja sjedim u Tuaregu :-)
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1795 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Rizikovao si da te slijepi kao palačinku. :D

Inače kada ne usporavam saobraćaj a neko mi iz hira počne tako blicati najviše volim da lagano smanjim tempo i razvučem ga jedno 30-40 gdje me ne može nikako preteći(pod usplovom da nema više auta iza njega koje bi usporio zbog tog debila).
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#1796 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by relax11 »

Neki dan lola sa Leonom rizikuje zivot svih nas u Doboju ogranicenje 80 vozimo svi oko 90 pretice na punoj tri auta, iza mene su dva auta i ja prvi u koloni i gledam na retrovizor reko ajde samo ce jednog kad pretice i drugog, a dolazi auto iz suprotnog smijera koji vozi istom brzinom ja ubrzam malo da se prestroji izmedu mene i ovog iza vidim levat ne staje hoce i mene preteci, ja naglo kocim i nekako se smo se sva trojica provukli ne znam ni sam kako srecom i ovi iza uspjevaju zakociti, hebem ja njemu sve redom blicam-sviram momak vozi 60 jedno dva kilometra da li se ukenjao ili neki inat sto mu sviram-blicam, skrece on dajem i ja zmigavac za njim da ga zaustavim iii vidim suvozac neka plavka, reko necu da izofiram balavca pred djevojkom mada mi je sekunda falila.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1797 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

condy wrote:Pješački prolaz je namijenjen za pješake a ne za bicikliste. Bez obzira na to vozač Mercedesa je bio jako neoprezan i kriv je za nezgodu.

Biciklista nije imao zaštitne kacige na glavi. Iako je dijete u pitanju, njeni roditelji bi trebali da se brinu o svom djetetu i da je nauče gdje smije a gdje ne smije voziti sa biciklom, i da joj kupe zaštitnu opremu a prije svega kacigu. Primjera radi, na snimku se vidi da je srećom sve prošlo dobro. Međutim, da je djevojčica kojim slučajem pala i udarila glavom od asfalt mogla je podleći na licu mjesta jer nije imala zaštitnu kacigu.
jebem joj mater glupu što nije kacigu stavila i što se vozi jebenim pješačkim,ne da je trebao oboriti ovaj melek u autu....nego je trebao isfaširati da od nje ne ostane ništa....da imamo rahat srati i tražiti izgovore... :skoljka:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1798 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

Sinoc se vracam sa prijateljicom oko pola 1 kad lola sa bijelim pasatom karavanom zamalo da se prevrne ispred bosmala
Isao je od mosta i skrenuo prema hrasnu prebrzo
Poce ga nositi u stranu jedva se izvukao i na gas kad se izvukao
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#1799 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by relax11 »

Uh maloprije udesa na Marijin dvoru, kombi T5 udario sa zada passata cini mi se, u kombiju je bilo povrijedenih bas ga je momacki zakucao samo mi nije jasno kako ( guzva ne prelazi se 30)
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1800 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

http://www.avaz.ba/clanak/175593/teska- ... no-stradao
U poslijepodnevnim satima na magistralnom putu M-17 u naselju Poljice dogodila se teška saobraćajna nezgoda u kojoj je smrtno stradao Senad Ridžal (1966.) iz Maglaja.

Prema informacijama do kojih smo došli na licu mjesta, u trenutku nezgode smrtno stradali Ridžal bio je na suvozačevom mjestu, u Peugeotu, inače vozilu njegove auto-škole AS, a vozilo se kretalo u pravcu Doboja, dok je za volanom bila Rusmira Halilović, koja je bila na obuci.

Na jednoj nepreglednoj krivini, krećući se iz pravca Doboja, na dionici na kojoj je zabranjeno preticanje, na njih je naletjelo vozilo marke Škoda, kojim je upravljao S.H. iz Sarajeva. Kako se pretpostavlja, smrtno stradali Ridžal pokušao je izbjeći sudar, jer se vozilo zaustavilo uz samu zaštitnu ogradu magistralnog puta.

Teško povrijeđeni vozač Škode i Rusmira Halilović su nakon ukazane pomoći u Domu zdravlja Maglaj, prebačeni za Kantonalnu bolnicu Zenica.

Uviđaj na licu mjesta obavili su istražitelji Policijske stanice Maglaj i dežurni kantonalni tužilac.

Dok je trajao uviđaj, saobraćaj je ovom dionicom magistralnog puta M-17 bio potpuno obustavljen i odvijao se regionalnim putem Maglaj-Doboj.
Image

:(

šta više reći poslije ovoga?
Post Reply