Citroen All About

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1776 Re: Citroen All About

Post by citroen xm »

Interesantno da čovjek traži bijli C4, a bježi od VAN-a. Malo teška kombinacija.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1777 Re: Citroen All About

Post by Bakir1 »

Nisu ni sve bijele isto bijele.
A sa vise strana pravila oko boja van-a nema...
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#1778 Re: Citroen All About

Post by 530i »

Bakir1 wrote:http://www.olx.ba/artikal/22479864/citr ... gistrovan/
Ovaj jako fino izgleda
Slike ozbiljno prerađene u photoshopu ili sličnom...
kakolijeciti
Posts: 66
Joined: 31/07/2014 19:35
Contact:

#1779 Re: Citroen All About

Post by kakolijeciti »

Kolega uzeo prije 5-6 dana C4 2011 godina i auto je vrh. Mene najviše provlači C5 (logično) ali je ipak izvan mog budžeta.

Trenutno sam na Renault-u koji je dobar, ali je Citroen ipak kvalitetniji u svim modelima (moje mišljenje)
User avatar
konektovan
Posts: 51402
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1780 Re: RE: Re: Citroen All About

Post by konektovan »

kakolijeciti wrote:Kolega uzeo prije 5-6 dana C4 2011 godina i auto je vrh. Mene najviše provlači C5 (logično) ali je ipak izvan mog budžeta.

Trenutno sam na Renault-u koji je dobar, ali je Citroen ipak kvalitetniji u svim modelima (moje mišljenje)
Sve ti je to u pet deka, sto bi rekli.

poslano sa Sonija Ze
UterivacDugoga
Posts: 324
Joined: 13/06/2016 11:53

#1781 Re: Citroen All About

Post by UterivacDugoga »

Ja sam se svog C5 napokon rijesio.

Neka hvala,nikad vise
User avatar
konektovan
Posts: 51402
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1782 Re: RE: Re: Citroen All About

Post by konektovan »

UterivacDugoga wrote:Ja sam se svog C5 napokon rijesio.

Neka hvala,nikad vise
Ti si sad sretan cojek, je l' tako?????!!!!![emoji1]

poslano sa Sonija Ze
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#1783 Re: Citroen All About

Post by Ned071 »

kirba1
nadje li c4? ako jos nisi, c auto na izlazu iz banje luke prodaje pet komada ispred svoje poslovne zgrade...
User avatar
one hundred eyes
Posts: 172
Joined: 11/08/2016 21:17

#1784 Re: Citroen All About

Post by one hundred eyes »

UterivacDugoga wrote:Ja sam se svog C5 napokon rijesio.

Neka hvala,nikad vise
Garant kupio novog BMW M5? :lol:
UterivacDugoga
Posts: 324
Joined: 13/06/2016 11:53

#1785 Re: Citroen All About

Post by UterivacDugoga »

one hundred eyes wrote:
UterivacDugoga wrote:Ja sam se svog C5 napokon rijesio.

Neka hvala,nikad vise
Garant kupio novog BMW M5? :lol:
Kako znas? Ko ti je rekao? :) Haj priznaj ko ti je rekao
UterivacDugoga
Posts: 324
Joined: 13/06/2016 11:53

#1786 Re: RE: Re: Citroen All About

Post by UterivacDugoga »

konektovan wrote:
UterivacDugoga wrote:Ja sam se svog C5 napokon rijesio.

Neka hvala,nikad vise
Ti si sad sretan cojek, je l' tako?????!!!!![emoji1]

poslano sa Sonija Ze

Tako je !!!
User avatar
konektovan
Posts: 51402
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1787 Re: RE: Re: RE: Re: Citroen All About

Post by konektovan »

UterivacDugoga wrote:
konektovan wrote:
UterivacDugoga wrote:Ja sam se svog C5 napokon rijesio.

Neka hvala,nikad vise
Ti si sad sretan cojek, je l' tako?????!!!!![emoji1]

poslano sa Sonija Ze

Tako je !!!
Sta je u planu?????

poslano sa Sonija Ze
User avatar
one hundred eyes
Posts: 172
Joined: 11/08/2016 21:17

#1788 Re: Citroen All About

Post by one hundred eyes »

UterivacDugoga wrote:
one hundred eyes wrote:
UterivacDugoga wrote:Ja sam se svog C5 napokon rijesio.

Neka hvala,nikad vise
Garant kupio novog BMW M5? :lol:
Kako znas? Ko ti je rekao? :) Haj priznaj ko ti je rekao
Baba Vanga :D Kakvi su utisci, hoću i ja da kupim, rješavam se Citroena pa reko da ne fulam i sa M5 :P
UterivacDugoga
Posts: 324
Joined: 13/06/2016 11:53

#1789 Re: Citroen All About

Post by UterivacDugoga »

Nista,ako imas hemoroide kao ja,nemoj kupovati. Bila guzica navikla na francuza. Sad tvrdo pa ne odgovara.

Ostalo sve bolje. jbg
User avatar
Almir_93
Posts: 231
Joined: 02/02/2013 21:47

#1790 Re: Citroen All About

Post by Almir_93 »

Pozdrav
Gdje u Sarajevu mogu povoljno naći diskove za Citroena C4 2009g ?
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#1791 Re: Citroen All About

Post by Bakir1 »

Ned071 wrote:kirba1
nadje li c4? ako jos nisi, c auto na izlazu iz banje luke prodaje pet komada ispred svoje poslovne zgrade...
kupili su 308, meni se nije dalo baviti imao sam preca posla :thumbup:
User avatar
konektovan
Posts: 51402
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1792 Re: RE: Re: Citroen All About

Post by konektovan »

Almir_93 wrote:Pozdrav
Gdje u Sarajevu mogu povoljno naći diskove za Citroena C4 2009g ?
U prodavnici dijelova.[emoji12] Pokusaj u unitrade, skoljicu, hdi, motorexu, škoro, zgodic valjda ubodes?![emoji1]

poslano sa Sonija Ze
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#1793 Re: Citroen All About

Post by Dzontra_Volta »

Ima ova neka akcija u ovlaštenom Citroen servisu u Mostaru - 40% popusta na zupčasti remen i vodenu pumpu.
Tražio sam da mi dostave cijenu velikog servisa za moj C4 (1,6 HDI, 68 kW, 2011. g.) i dobio predračun u iznosu od 777 KM!? :run:
Pa koliko bi bilo bez popusta?
Zna li neko koliko košta veliki servis za ovo auto u drugim (pouzdanim) servisima?
User avatar
konektovan
Posts: 51402
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1794 Re: RE: Re: Citroen All About

Post by konektovan »

Dzontra_Volta wrote:Ima ova neka akcija u ovlaštenom Citroen servisu u Mostaru - 40% popusta na zupčasti remen i vodenu pumpu.
Tražio sam da mi dostave cijenu velikog servisa za moj C4 (1,6 HDI, 68 kW, 2011. g.) i dobio predračun u iznosu od 777 KM!? :run:
Pa koliko bi bilo bez popusta?
Zna li neko koliko košta veliki servis za ovo auto u drugim (pouzdanim) servisima?
Kod dedovica oko 500 KM, u 206 servisu oko 450 KM.

poslano sa Sonija Ze
User avatar
Haris.ba
Posts: 35289
Joined: 08/09/2005 20:08

#1795 Re: Citroen All About

Post by Haris.ba »

Kakav je ovaj citroen c4 kaktus? Ne mogu da nađem koliko je odmaknut od tla. Izgleda više nego klasični c4, ali opet me zanima tačno (ovin a citroen.ba imaju na slovenskom fajlove).

Kakvi su ovi 1.2 motori sa 82 konja? To su trocilindraši? Slabo za to auto? Vozim, između ostalog, benzinca sa 90 konja - i oko tone težine praznog auta. I to je neka granica mi udobnosti, jer ljeta su takva da klima stalno radi.
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#1796 Re: RE: Re: Citroen All About

Post by Dzontra_Volta »

konektovan wrote:
Dzontra_Volta wrote:Ima ova neka akcija u ovlaštenom Citroen servisu u Mostaru - 40% popusta na zupčasti remen i vodenu pumpu.
Tražio sam da mi dostave cijenu velikog servisa za moj C4 (1,6 HDI, 68 kW, 2011. g.) i dobio predračun u iznosu od 777 KM!? :run:
Pa koliko bi bilo bez popusta?
Zna li neko koliko košta veliki servis za ovo auto u drugim (pouzdanim) servisima?
Kod dedovica oko 500 KM, u 206 servisu oko 450 KM.

poslano sa Sonija Ze
To mi je neka očekivana cijena.
I zbog ovog popusta sam mislio da će se cijena u ovlaštenom bar približiti ovim cijenama. Koje uzimanje lopatom! :twisted:
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#1797 Re: Citroen All About

Post by 530i »

Haris.ba wrote:Kakav je ovaj citroen c4 kaktus? Ne mogu da nađem koliko je odmaknut od tla. Izgleda više nego klasični c4, ali opet me zanima tačno (ovin a citroen.ba imaju na slovenskom fajlove).

Kakvi su ovi 1.2 motori sa 82 konja? To su trocilindraši? Slabo za to auto? Vozim, između ostalog, benzinca sa 90 konja - i oko tone težine praznog auta. I to je neka granica mi udobnosti, jer ljeta su takva da klima stalno radi.
Slab je taj motor, a cactus je na platformi C3 iako nosi ime C4.
User avatar
one hundred eyes
Posts: 172
Joined: 11/08/2016 21:17

#1798 Re: RE: Re: Citroen All About

Post by one hundred eyes »

Dzontra_Volta wrote:
konektovan wrote:
Dzontra_Volta wrote:Ima ova neka akcija u ovlaštenom Citroen servisu u Mostaru - 40% popusta na zupčasti remen i vodenu pumpu.
Tražio sam da mi dostave cijenu velikog servisa za moj C4 (1,6 HDI, 68 kW, 2011. g.) i dobio predračun u iznosu od 777 KM!? :run:
Pa koliko bi bilo bez popusta?
Zna li neko koliko košta veliki servis za ovo auto u drugim (pouzdanim) servisima?
Kod dedovica oko 500 KM, u 206 servisu oko 450 KM.

poslano sa Sonija Ze
To mi je neka očekivana cijena.
I zbog ovog popusta sam mislio da će se cijena u ovlaštenom bar približiti ovim cijenama. Koje uzimanje lopatom! :twisted:
Nedavno poznanik radio veliki servis na francuskom autu (nije citroen) puno većem od C4 u ovlaštenom servisu u Sarajevu za oko 550KM.
Last edited by one hundred eyes on 28/09/2016 14:41, edited 1 time in total.
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#1799 Re: Citroen All About

Post by xamp »

Mali servis se radi na 30k... Veliki servis je na oko 120k km... Obzirom da se rijetko radi, nije skupo... ali bosnji sve sto ne mozes kupit u trafici predstavlja problem.
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#1800 Re: Citroen All About

Post by Dzontra_Volta »

Veliki je servis, nije mali, pa da se radi na dvije godine.
Znam da je u Guma M za Megana 1,5 dCi (slična kategorija) veliki servis 450 KM, tako da Citroen baš pretjeruje.
Post Reply