jel to ovaj volvo ?Throttle wrote:2,0 je d3 i francuz je
Iskreno to sto je francuz meni nista ne smeta.
Imam kolegu koji vozi mecku od 40 000 eura i njemu je haman renault motor, tako da ako mercedes moze sebi priustiti taj luksus mogu i ja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
jel to ovaj volvo ?Throttle wrote:2,0 je d3 i francuz je
Ma govorim opcenito, 2,0 d3 je motor iz PSAsale07 wrote:jel to ovaj volvo ?Throttle wrote:2,0 je d3 i francuz je
Iskreno to sto je francuz meni nista ne smeta.
Imam kolegu koji vozi mecku od 40 000 eura i njemu je haman renault motor, tako da ako mercedes moze sebi priustiti taj luksus mogu i ja
S kojim Suzukijem, Hayabusom?NediM17 wrote:na preticanju neki dan ja sa suzukijem usao u guzicu tom d3 automatik xc60 facelift![]()
e jebes takav volvo.
prije 2013 godista su DW,poslije mislim da su volvomali_milojica wrote:Jeste vi sigurni da je D3 motor u Volvu S60 i V60 od PSA jer vidim da je u jednom slučaju R5, a u drugom slucaju (poslije 2014) 4cil Volvo motor.
I onda kad si se probudio...............NediM17 wrote:na preticanju neki dan ja sa suzukijem usao u guzicu tom d3 automatik xc60 facelift![]()
e jebes takav volvo.
Anu to viđu sepeta....
Vozao bi ja njega i da je 90ks
U Volvo S60 D3, iz 2011-e, išao je petocilindrični Volvo motor, radne zapremine 1.984 ccm, najveće snage 120 kW (163 PS). Ništa PSA.Throttle wrote:s60 2011to je d3 i psa motor, tako kolegi rekose u servisu.
Evo sad gledam, navodno je to 5cil motor i trebalo bi da je volvo a ovaj 2.0 4cil je psa?
Ovako je kako sam prije napisao. Petocilindrični Volvo motor, radne zapremine 1.984 ccm, najveće snage 120 kW (163 PS).amar1994 wrote:poa jebem ga,znace valjda po zvuku koji je koji,4cil su kosilice,5 vec ima dubok zvuk
ako je 136ks,to je PSA 100% ,ovi sa 5cil mislim da su 150ks ...
Seawolf wrote:Ovako je kako sam prije napisao. Petocilindrični Volvo motor, radne zapremine 1.984 ccm, najveće snage 120 kW (163 PS).amar1994 wrote:poa jebem ga,znace valjda po zvuku koji je koji,4cil su kosilice,5 vec ima dubok zvuk
ako je 136ks,to je PSA 100% ,ovi sa 5cil mislim da su 150ks ...
Vozio sam službeni V60 D3, proizveden 2011-e (MY '12), sa istim takvim motorom i tim podacima.
Tako nekako.amar1994 wrote:...
kaok meni izbacuje svugdje da je D4 u s60 163ks,svi su oni mala maca za stari D5 2.4 .
edit:od 2013 su promijenili,pa su nudili D3 150 i D4 163
Trenutna i prosjecna?JavierBosnia wrote:Sta na bordu znaci ono 1 i 2 u cosku kod potrosnje goriva
Msm razlicito prikazuje, sta je jedno sta drugo?
Mislio sam da svejedno mjeri prosjecnukokuz_sa wrote:Trenutna i prosjecna?JavierBosnia wrote:Sta na bordu znaci ono 1 i 2 u cosku kod potrosnje goriva
Msm razlicito prikazuje, sta je jedno sta drugo?