UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Zlocin&Kazna
- Posts: 790
- Joined: 10/02/2009 15:44
#17626 Re: UEFA Champions League
Auuu. Nepostojeći ofsajd posle kojeg je Dzeko fauliran za penal, a zatim i nedosudjen penal nakon igranja rukom.... Sudije poguraše pravo veceras.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#17627 Re: UEFA Champions League
Ništa ovaj Liverpul nije posebna ekipa. Satrat će ih Real. I da u prvoj utakmici nije bila greška sudije kod gola Liverpula, gledali bi produžetke, a možda i Romu u finalu.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#17628 Re: UEFA Champions League
Sta bolan nista? Najmanje dvije cijele stranice ispisane o tome.Tomahawk11 wrote:Koliko galame sinoć za spornu situaciju - večeras ništa![]()
Mislim na one koji su bili najglasniji kod te situacije.
Čak se ne vide ni izležavanja i ostali oblici zadržavanja igre....sinoć je to bio papanluk i šta već ne, večeras je![]()
Ali dobro, razumijem, Real je u pitanju.
Stvarno nekad nisam siguran da li uopste citas ono sto napises.
-
omar little
- Posts: 17430
- Joined: 14/03/2008 21:14
#17629 Re: UEFA Champions League
nece liverpool ovako opusteno i neozbiljno protiv reala izaci. odbijam vjerovati da mogu tako sta uraditi. ako izadju, treba im noge slomiti svima. 
- turbofolk
- Posts: 3238
- Joined: 13/05/2014 09:37
#17630 Re: UEFA Champions League
Penal za Romu. Da je sviran i onaj ranije, eto drame. Edit: kraj. 4-2. Šteta. Prvi gol je poklonjen Liverpoolu. Bez njega bi to druga priča bila. Znači može se i protiv strašnog Liverpoola i Salaha igrati. Hoće li znati Zidane, vidjet ćemo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#17631 Re: UEFA Champions League
Čitaj, Tito, čitajTito_i_Partija wrote:Sta bolan nista? Najmanje dvije cijele stranice ispisane o tome.Tomahawk11 wrote:Koliko galame sinoć za spornu situaciju - večeras ništa![]()
Mislim na one koji su bili najglasniji kod te situacije.
Čak se ne vide ni izležavanja i ostali oblici zadržavanja igre....sinoć je to bio papanluk i šta već ne, večeras je![]()
Ali dobro, razumijem, Real je u pitanju.![]()
Stvarno nekad nisam siguran da li uopste citas ono sto napises.
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#17632 Re: UEFA Champions League
Real ovo uzima ko od sale, ako zakaze Ronaldo imaju jos masu igraca koji mogu izvuci rezultat, ovdje ako Salah zakaze mogu gace na stap. Uzet ce ih Real na iskustvo igranja velikih utakmica.
- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#17633 Re: UEFA Champions League
Jebo mu Elvis Mujic materVelkoski wrote:izmjena bila + penal i neće da produži još makar minutu
em je prvobitno SAMO JEBENE TRI MINUTE PRODUŽIO![]()
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#17634 Re: UEFA Champions League
Hahah ja lude utakmice. Romi falio jedan jebeni gol. Tuga, majku mu.
Bravo Džeko.
Odličan gol Nainngolana, drmnuo je majstor van 16.
Real - Liverpool
I kod jednih i kod drugih napad je dobar, efikasniji kod Engleza, a odbrane šuplje. Rekao bih da Real bolje stoji što se tiče odbrane.
Odličan gol Nainngolana, drmnuo je majstor van 16.
Real - Liverpool
- SmokingMan
- Posts: 22632
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#17635 Re: UEFA Champions League
Tomahawk11 wrote:Koliko galame sinoć za spornu situaciju - večeras ništa![]()
Mislim na one koji su bili najglasniji kod te situacije.
Čak se ne vide ni izležavanja i ostali oblici zadržavanja igre....sinoć je to bio papanluk i šta već ne, večeras je![]()
Ali dobro, razumijem, Real je u pitanju.
Treba biti realan,večeras je Roma pokradena,a ni realovo maslo nije bilo za ramazana,samo što su neke situacije bile manje ofirnije za razliku od ovoga večeras.Glupo je reći da neko kupuje sudije,jednostavno arbitri su zasrali u oba polufinala,ali baš zasrali,posebno u večerašnjoj utakmici.
Last edited by SmokingMan on 02/05/2018 22:43, edited 1 time in total.
- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#17636 Re: UEFA Champions League
Nada zadnja umireomar little wrote:nece liverpool ovako opusteno i neozbiljno protiv reala izaci. odbijam vjerovati da mogu tako sta uraditi. ako izadju, treba im noge slomiti svima.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#17637 Re: UEFA Champions League
ja mislim da nijedan skauzer nema pojma kako je liverpul u finalu uopšte, a kamoli da uzmu Realomar little wrote:nece liverpool ovako opusteno i neozbiljno protiv reala izaci. odbijam vjerovati da mogu tako sta uraditi. ako izadju, treba im noge slomiti svima.
sudije su najveći kancer fudbala, majke mi, stojim pri tvrdnji da radije gledam bejzbol i čekam homerunultima_palabra wrote:Jebo mu Elvis Mujic materVelkoski wrote:izmjena bila + penal i neće da produži još makar minutu
em je prvobitno SAMO JEBENE TRI MINUTE PRODUŽIO![]()
-
Ima Bosne_Bice Bosne
- Posts: 4145
- Joined: 07/02/2009 03:56
- Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.
#17638 Re: UEFA Champions League
ultima_palabra wrote:U prvoj je zapeo.Ima Bosne_Bice Bosne wrote:Nece Salah da zapne protiv Rome i sve je usporilo. I ne treba im imaju rezultat.ultima_palabra wrote:Strasni Liverpool... polovna Roma viktorije sa njima igra.
Ovaj golman Liverpoola je velika rupa u njihovoj odbrani.
Da su dva penala+crveni sudjeni, plus gol Wijnalduma nakon faula... mogla je Roma do preokreta.
Jeste u prvoj zapeo. Nece u Rimu.
Slazem se, Roma je dobro ostecena u ovom mecu. Sudije su karine.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#17639 Re: UEFA Champions League
Dva nepostojeca penala za Romu u dvomecu. Zamisli da je ovo bilo protiv Real Madrida... nebi se sviralo i nikada se vise nebi prikazalo na usporenom.
- spree
- Posts: 8675
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#17640 Re: UEFA Champions League
Ojjj sudija u lp
. I onda se mi zalimo na ove u nasoj ligi 
- sve_ovo_ja
- Posts: 2156
- Joined: 13/07/2016 11:10
#17641 Re: UEFA Champions League
Liverpool igrao koliko im treba, ali eto neka vlada uvjerenje da je falio 1 go

- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#17642 Re: UEFA Champions League
Iluminati bi kidnapovali kamermane. The truth is out there...MyTao wrote:Dva nepostojeca penala za Romu u dvomecu. Zamisli da je ovo bilo protiv Real Madrida... nebi se sviralo i nikada se vise nebi prikazalo na usporenom.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#17643 Re: UEFA Champions League
Onaj sinoć napravio jednu grešku, ovaj milion. Slažem se, to je rezultat nedoraslosti sudije utakmici.SmokingMan wrote:Tomahawk11 wrote:Koliko galame sinoć za spornu situaciju - večeras ništa![]()
Mislim na one koji su bili najglasniji kod te situacije.
Čak se ne vide ni izležavanja i ostali oblici zadržavanja igre....sinoć je to bio papanluk i šta već ne, večeras je![]()
Ali dobro, razumijem, Real je u pitanju.
Treba biti realan,večeras je Roma pokradena,a ni realovo maslo nije bilo za ramazana,samo što su neke situacije bile manje ofirnije za razliku od ovoga večeras.Glupo je reći da neko kupuje sudije,jednostavno arbitri su zasrali u oba polufinala,ali baš zasrali,posebno večerašnjoj utakmici.
Nego mi se gadi dvoličnost, ali dobro, nema veze, ovako bar vidiš koga ne treba uzimati za ozbiljno kad piše.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#17644 Re: UEFA Champions League
Za one koji se pitaju kako je Liverpool u finalu... vjerovatno jer su zabili najvise golova u jednoj sezoni u historiji takmicenja.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#17645 Re: UEFA Champions League
Tako'eTomahawk11 wrote:Koliko galame sinoć za spornu situaciju - večeras ništa![]()
Mislim na one koji su bili najglasniji kod te situacije.
Čak se ne vide ni izležavanja i ostali oblici zadržavanja igre....sinoć je to bio papanluk i šta već ne, večeras je![]()
Ali dobro, razumijem, Real je u pitanju.
Svaka cast Romi za veceras
- Idemedosumom
- Posts: 8318
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#17646 Re: UEFA Champions League
Dajte ba, Roma igrala viktorije 3/4 vremena 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#17647 Re: UEFA Champions League
Normalno, na najveće se uvijek najviše pljuvaloLSD wrote:
Tako'eReal je u pitanju, a njih je sevap pljucnuti
![]()
![]()
Svaka cast Romi za vecerasborili su se do kraju, koliko su mogli... ali oni su svoje šanse prokockali u prvom susretu.
Reci, slobodno, neće ti ništa biti
Prokockali su klinac, al dobro, onaj Slovenac ko da je direktno sa finala curlinga došao na utakmicu. Ne zna levat ni pravila, a hoće da sudi.
- GandalfSivi
- Posts: 22803
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#17648 Re: UEFA Champions League
Cudna tekma. Koliko god to na kraju blizu izgledalo, imao sam utisak da Liverpool ni u jednom momentu nije bio blizu da bude izbacen...
- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#17649 Re: UEFA Champions League
Igrali sa jednom ozbiljnom ekipom, i to onom koja im najvise lezi.MyTao wrote:Za one koji se pitaju kako je Liverpool u finalu... vjerovatno jer su zabili najvise golova u jednoj sezoni u historiji takmicenja.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2156
- Joined: 13/07/2016 11:10
#17650 Re: UEFA Champions League
Objasnjavas onima sto navijaju za United, posjed lopte 35% i bunker kad povedu 1:0. Prvo neka 1/8 finala prodju, pa ćemo dalje objašnjavatiMyTao wrote:Za one koji se pitaju kako je Liverpool u finalu... vjerovatno jer su zabili najvise golova u jednoj sezoni u historiji takmicenja.
