UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Zlocin&Kazna
Posts: 790
Joined: 10/02/2009 15:44

#17626 Re: UEFA Champions League

Post by Zlocin&Kazna »

Auuu. Nepostojeći ofsajd posle kojeg je Dzeko fauliran za penal, a zatim i nedosudjen penal nakon igranja rukom.... Sudije poguraše pravo veceras.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#17627 Re: UEFA Champions League

Post by avetinja »

Ništa ovaj Liverpul nije posebna ekipa. Satrat će ih Real. I da u prvoj utakmici nije bila greška sudije kod gola Liverpula, gledali bi produžetke, a možda i Romu u finalu.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#17628 Re: UEFA Champions League

Post by Tito_i_Partija »

Tomahawk11 wrote:Koliko galame sinoć za spornu situaciju - večeras ništa :)
Mislim na one koji su bili najglasniji kod te situacije.
Čak se ne vide ni izležavanja i ostali oblici zadržavanja igre....sinoć je to bio papanluk i šta već ne, večeras je :thumbup:
Ali dobro, razumijem, Real je u pitanju.
Sta bolan nista? Najmanje dvije cijele stranice ispisane o tome. :lol:

Stvarno nekad nisam siguran da li uopste citas ono sto napises. :-)
omar little
Posts: 17430
Joined: 14/03/2008 21:14

#17629 Re: UEFA Champions League

Post by omar little »

nece liverpool ovako opusteno i neozbiljno protiv reala izaci. odbijam vjerovati da mogu tako sta uraditi. ako izadju, treba im noge slomiti svima. :D
User avatar
turbofolk
Posts: 3238
Joined: 13/05/2014 09:37

#17630 Re: UEFA Champions League

Post by turbofolk »

Penal za Romu. Da je sviran i onaj ranije, eto drame. Edit: kraj. 4-2. Šteta. Prvi gol je poklonjen Liverpoolu. Bez njega bi to druga priča bila. Znači može se i protiv strašnog Liverpoola i Salaha igrati. Hoće li znati Zidane, vidjet ćemo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#17631 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

Tito_i_Partija wrote:
Tomahawk11 wrote:Koliko galame sinoć za spornu situaciju - večeras ništa :)
Mislim na one koji su bili najglasniji kod te situacije.
Čak se ne vide ni izležavanja i ostali oblici zadržavanja igre....sinoć je to bio papanluk i šta već ne, večeras je :thumbup:
Ali dobro, razumijem, Real je u pitanju.
Sta bolan nista? Najmanje dvije cijele stranice ispisane o tome. :lol:

Stvarno nekad nisam siguran da li uopste citas ono sto napises. :-)
Čitaj, Tito, čitaj :)
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#17632 Re: UEFA Champions League

Post by detroit-mercy »

Real ovo uzima ko od sale, ako zakaze Ronaldo imaju jos masu igraca koji mogu izvuci rezultat, ovdje ako Salah zakaze mogu gace na stap. Uzet ce ih Real na iskustvo igranja velikih utakmica.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#17633 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

Velkoski wrote:izmjena bila + penal i neće da produži još makar minutu

em je prvobitno SAMO JEBENE TRI MINUTE PRODUŽIO :lol: :lol:
Jebo mu Elvis Mujic mater :D
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#17634 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Hahah ja lude utakmice. Romi falio jedan jebeni gol. Tuga, majku mu. :-) Bravo Džeko.

Odličan gol Nainngolana, drmnuo je majstor van 16. :thumbup:

Real - Liverpool :skoljka: I kod jednih i kod drugih napad je dobar, efikasniji kod Engleza, a odbrane šuplje. Rekao bih da Real bolje stoji što se tiče odbrane.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22632
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#17635 Re: UEFA Champions League

Post by SmokingMan »

Tomahawk11 wrote:Koliko galame sinoć za spornu situaciju - večeras ništa :)
Mislim na one koji su bili najglasniji kod te situacije.
Čak se ne vide ni izležavanja i ostali oblici zadržavanja igre....sinoć je to bio papanluk i šta već ne, večeras je :thumbup:
Ali dobro, razumijem, Real je u pitanju.

Treba biti realan,večeras je Roma pokradena,a ni realovo maslo nije bilo za ramazana,samo što su neke situacije bile manje ofirnije za razliku od ovoga večeras.Glupo je reći da neko kupuje sudije,jednostavno arbitri su zasrali u oba polufinala,ali baš zasrali,posebno u večerašnjoj utakmici.
Last edited by SmokingMan on 02/05/2018 22:43, edited 1 time in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#17636 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

omar little wrote:nece liverpool ovako opusteno i neozbiljno protiv reala izaci. odbijam vjerovati da mogu tako sta uraditi. ako izadju, treba im noge slomiti svima. :D
Nada zadnja umire :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#17637 Re: UEFA Champions League

Post by Velkoski »

omar little wrote:nece liverpool ovako opusteno i neozbiljno protiv reala izaci. odbijam vjerovati da mogu tako sta uraditi. ako izadju, treba im noge slomiti svima. :D
ja mislim da nijedan skauzer nema pojma kako je liverpul u finalu uopšte, a kamoli da uzmu Real :mrgreen:
ultima_palabra wrote:
Velkoski wrote:izmjena bila + penal i neće da produži još makar minutu

em je prvobitno SAMO JEBENE TRI MINUTE PRODUŽIO :lol: :lol:
Jebo mu Elvis Mujic mater :D
sudije su najveći kancer fudbala, majke mi, stojim pri tvrdnji da radije gledam bejzbol i čekam homerun :mrgreen:
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4145
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#17638 Re: UEFA Champions League

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

ultima_palabra wrote:
Ima Bosne_Bice Bosne wrote:
ultima_palabra wrote:Strasni Liverpool... polovna Roma viktorije sa njima igra.
Nece Salah da zapne protiv Rome i sve je usporilo. I ne treba im imaju rezultat.

Ovaj golman Liverpoola je velika rupa u njihovoj odbrani.
U prvoj je zapeo.

Da su dva penala+crveni sudjeni, plus gol Wijnalduma nakon faula... mogla je Roma do preokreta.

Jeste u prvoj zapeo. Nece u Rimu.

Slazem se, Roma je dobro ostecena u ovom mecu. Sudije su karine.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#17639 Re: UEFA Champions League

Post by MyTao »

Dva nepostojeca penala za Romu u dvomecu. Zamisli da je ovo bilo protiv Real Madrida... nebi se sviralo i nikada se vise nebi prikazalo na usporenom.
User avatar
spree
Posts: 8675
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#17640 Re: UEFA Champions League

Post by spree »

Ojjj sudija u lp :-) . I onda se mi zalimo na ove u nasoj ligi :roll:
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2156
Joined: 13/07/2016 11:10

#17641 Re: UEFA Champions League

Post by sve_ovo_ja »

Liverpool igrao koliko im treba, ali eto neka vlada uvjerenje da je falio 1 go :( :izet:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#17642 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

MyTao wrote:Dva nepostojeca penala za Romu u dvomecu. Zamisli da je ovo bilo protiv Real Madrida... nebi se sviralo i nikada se vise nebi prikazalo na usporenom.
Iluminati bi kidnapovali kamermane. The truth is out there...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#17643 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

SmokingMan wrote:
Tomahawk11 wrote:Koliko galame sinoć za spornu situaciju - večeras ništa :)
Mislim na one koji su bili najglasniji kod te situacije.
Čak se ne vide ni izležavanja i ostali oblici zadržavanja igre....sinoć je to bio papanluk i šta već ne, večeras je :thumbup:
Ali dobro, razumijem, Real je u pitanju.

Treba biti realan,večeras je Roma pokradena,a ni realovo maslo nije bilo za ramazana,samo što su neke situacije bile manje ofirnije za razliku od ovoga večeras.Glupo je reći da neko kupuje sudije,jednostavno arbitri su zasrali u oba polufinala,ali baš zasrali,posebno večerašnjoj utakmici.
Onaj sinoć napravio jednu grešku, ovaj milion. Slažem se, to je rezultat nedoraslosti sudije utakmici.
Nego mi se gadi dvoličnost, ali dobro, nema veze, ovako bar vidiš koga ne treba uzimati za ozbiljno kad piše.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#17644 Re: UEFA Champions League

Post by MyTao »

Za one koji se pitaju kako je Liverpool u finalu... vjerovatno jer su zabili najvise golova u jednoj sezoni u historiji takmicenja.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#17645 Re: UEFA Champions League

Post by LSD »

Tomahawk11 wrote:Koliko galame sinoć za spornu situaciju - večeras ništa :)
Mislim na one koji su bili najglasniji kod te situacije.
Čak se ne vide ni izležavanja i ostali oblici zadržavanja igre....sinoć je to bio papanluk i šta već ne, večeras je :thumbup:
Ali dobro, razumijem, Real je u pitanju.
Tako'e :P Real je u pitanju, a njih je sevap pljucnuti :izet: :mrgreen:

Svaka cast Romi za veceras :thumbup: borili su se do kraju, koliko su mogli... ali oni su svoje šanse prokockali u prvom susretu.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8318
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17646 Re: UEFA Champions League

Post by Idemedosumom »

Dajte ba, Roma igrala viktorije 3/4 vremena :roll:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#17647 Re: UEFA Champions League

Post by Tomahawk11 »

LSD wrote:
Tako'e :P Real je u pitanju, a njih je sevap pljucnuti :izet: :mrgreen:

Svaka cast Romi za veceras :thumbup: borili su se do kraju, koliko su mogli... ali oni su svoje šanse prokockali u prvom susretu.
Normalno, na najveće se uvijek najviše pljuvalo :thumbup:
Reci, slobodno, neće ti ništa biti :mrgreen:

Prokockali su klinac, al dobro, onaj Slovenac ko da je direktno sa finala curlinga došao na utakmicu. Ne zna levat ni pravila, a hoće da sudi.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22803
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#17648 Re: UEFA Champions League

Post by GandalfSivi »

Cudna tekma. Koliko god to na kraju blizu izgledalo, imao sam utisak da Liverpool ni u jednom momentu nije bio blizu da bude izbacen...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#17649 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

MyTao wrote:Za one koji se pitaju kako je Liverpool u finalu... vjerovatno jer su zabili najvise golova u jednoj sezoni u historiji takmicenja.
Igrali sa jednom ozbiljnom ekipom, i to onom koja im najvise lezi.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2156
Joined: 13/07/2016 11:10

#17650 Re: UEFA Champions League

Post by sve_ovo_ja »

MyTao wrote:Za one koji se pitaju kako je Liverpool u finalu... vjerovatno jer su zabili najvise golova u jednoj sezoni u historiji takmicenja.
Objasnjavas onima sto navijaju za United, posjed lopte 35% i bunker kad povedu 1:0. Prvo neka 1/8 finala prodju, pa ćemo dalje objašnjavati :izet:
Post Reply