nego bi s denizom baykalom na referendumu uzeli 86%
Ako im feto pokvario plan
sunceKOtepsija wrote:referendumska pobjeda-pobjeda nad krstasima i opozicijom koja bastini krstaski mentalitet![]()
Erdoğan: White means clean and you know what brown is…
dakle predsjednik maestralnoErdoğan also talked about the design of the ballot papers that will be used in the referendum. The ballots were designed as the white side is reserved for “yes” and the brown part is reserved for “no”. After mentioning that in this referendum the ballots do not have party logos, Erdoğan claimed that the white part is associated with clean by saying that “you know, white means clean. And you know”, he added, “what the colour of brown is associated with” by referring to the color of poop.
Jebi se, neces vjerovati usao sam na forum s namjerom da to napisem.JThomas wrote:znači taj kemal je turski lagumdžija
Hocu da kazem da je baykal idealno odgovarao AK partijasima...Krokodajl wrote:@kamen spoticanja, pa sad da li je Deniz Redžepov igrač, pitanje je, ne bi me čudilo, ali Deniz je anti CHP igrač, čovjek u 20 godina vladavine strankom uspio da je vrati na političku scenu i da je izbriše sa političke scene
ako se bahceli uspije odrzat u zivotukamen spoticanja wrote:Drzat ce tayyip bahcelija nad vodom
lakse je tako neg se s Meral zahebavat

Kad smo kod Bahčelija, znamo da je Predsjednik usnio i da su mu nebesa u snu rekla da će biti EVET, Devlet se vodio ipak naukom, tačnije matematikom.sunceKOtepsija wrote:ma tako mi djeluje-odmah mi ova pjesma na pameti zadnjih par mjeseci- al ko zna sta covjeka muci privatno-dozivice on 2053. kamol 2023.

Krokodajl wrote:Kad smo kod Bahčelija, znamo da je Predsjednik usnio i da su mu nebesa u snu rekla da će biti EVET, Devlet se vodio ipak naukom, tačnije matematikom.sunceKOtepsija wrote:ma tako mi djeluje-odmah mi ova pjesma na pameti zadnjih par mjeseci- al ko zna sta covjeka muci privatno-dozivice on 2053. kamol 2023.

bolji zivot je bez sumnje najvazniji razlog njegove popularnosti, ali ce isto tako prvo ekonomska stagnacija, a onda i nazadak biti i razlog njegovog pada. nepoznanica je koliko ce taj pad trajati i da li ce biti (ne)miran.Šveđanin wrote:Ono sto je Erdogan omogucio malom covjeku nije sarena laza vec je stvarno opipljivo - mogucnost boljeg zivota.
Bas tako.vivaldi wrote:bolji zivot je bez sumnje najvazniji razlog njegove popularnosti, ali ce isto tako prvo ekonomska stagnacija, a onda i nazadak biti i razlog njegovog pada. nepoznanica je koliko ce taj pad trajati i da li ce biti (ne)miran.Šveđanin wrote:Ono sto je Erdogan omogucio malom covjeku nije sarena laza vec je stvarno opipljivo - mogucnost boljeg zivota.
Kikibombona wrote:Nevjernici iz Besiktasa, gori su od mekanskih musrika!
https://mobile.twitter.com/kroslav/stat ... 40/video/1
Hiljade demonstranata idu prema Taksimu koji je blokiran!
ma najveci je krivac on prije svega. ne mora covjek nista znati ni o politici ni o ekonomiji, ali dovoljno je da kao poptuni laik samo slusas njegove izjave i poteze koji u u rangu onog kadirova. iz nebuloze u nebulozu.Grean wrote:Bas tako. Brine sto ekonomija ide nizbrdo. Inflacija je 11%, nezaposlenost najveca u zanjih sedam godina. Bar tako pise dw.com. Vjerujem da je razlog prije svega u ratu u Siriji, teret izbjeglica , politicka nestabilnost ali vjerujem i da zapad vuce poteze koji doprinose tome jer je ocito da su protiv Erdogana
Direktno iz katarskih studijaKrokodajl wrote:Kikibombona wrote:Nevjernici iz Besiktasa, gori su od mekanskih musrika!
https://mobile.twitter.com/kroslav/stat ... 40/video/1
Hiljade demonstranata idu prema Taksimu koji je blokiran!
![]()
![]()
![]()
Yeni Safak ne piše ništa o protestima, znači da se ni ne dešavaju, kreirano u Holandskim medijima finansirano Gulenovskim i PKK kapitalom, stažisti Kurdske dijaspore.![]()