tesko bogami - pitas me - kazem ti nesto - pocnes srat - ofrlje nadjem na internetu primjer koji se podudara i opet seres - k'o proljev.... smijesno i tuzno....lavic wrote:S zenama je puno manja borba nego sa pametnjakovicima koje imaju u kuci ogledalo koje krivi sliku_mufljuz_ wrote:vole l te zene 'nako? malo je reci da si smorlavic wrote: Nije 2011, ovo je puno blize 2009. Smanji "sarana".
Škoda all about
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1751 Re: Škoda all about
-
ado-šampion
- Posts: 6025
- Joined: 13/07/2004 20:02
- Location: Sarajevo
#1752 Re: Škoda all about
Pitanje, vidim prosirila se diskusija... Ko je od vas sto diskutujete makar probao ovu novu Fabiju pa tvrdite da ne vrijedi? Ja mislim da vecina prica na osnovu slika, imena Skoda Fabia, i klase kojoj pripada. Ja nisam probao, ali ja ne kazem ni da vrijedi ni da ne vrijedi. Ko je probao zanima me zasto misli da ne vrijedi i koja je to ponuda zbog koje ne vrijedi.
Ovo na klipu o kojem se prica je treba kineskinja, u Kanadi cini mi se. Auto najvjerovatnije nije njeno. Poprilicno je star klip. Amerikanci kazu da su Kinezi katastrofalni vozaci.
Gorane sve si u pravu. Posebno za ovaj nas mentalitet.
Zalosno je da smo u svemu najpametniji, drugi koji su sposobni zaraditi brdo para i/ili imaju titula i titula su za nas debili. A vidi gdje smo. Tugo moja.
Ovo na klipu o kojem se prica je treba kineskinja, u Kanadi cini mi se. Auto najvjerovatnije nije njeno. Poprilicno je star klip. Amerikanci kazu da su Kinezi katastrofalni vozaci.
Gorane sve si u pravu. Posebno za ovaj nas mentalitet.
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#1753 Re: Škoda all about
[
]
[/quote]
tesko bogami - pitas me - kazem ti nesto - pocnes srat - ofrlje nadjem na internetu primjer koji se podudara i opet seres - k'o proljev.... smijesno i tuzno....[/quote]
Kakav si ti slucaj, a rjecnik i nacin komunikacije su na nivou.
Jos je tuznije sto nesta kontas ti si u folu, pametan, "ovo-ono"....
]
S zenama je puno manja borba nego sa pametnjakovicima koje imaju u kuci ogledalo koje krivi sliku_mufljuz_ wrote:vole l te zene 'nako? malo je reci da si smorlavic wrote: Nije 2011, ovo je puno blize 2009. Smanji "sarana".
tesko bogami - pitas me - kazem ti nesto - pocnes srat - ofrlje nadjem na internetu primjer koji se podudara i opet seres - k'o proljev.... smijesno i tuzno....[/quote]
Kakav si ti slucaj, a rjecnik i nacin komunikacije su na nivou.
Jos je tuznije sto nesta kontas ti si u folu, pametan, "ovo-ono"....
- zmajadaH
- Posts: 370
- Joined: 01/03/2013 01:05
- Location: U zmajevom gnijezdu na jajima.
#1754 Re: Škoda all about
radostan dan wrote:poslušO, ne razmišljam...530i wrote:
radostan dan, ako misliš na onu srebrenu oktaviju sa pika, koja odgovara tvom opisu, ja bih je zaobišao. Vjerujem da je auto ok, ali oprema nula, motor nula, a nije ni toliko povoljna da se isplati. Gledaj barem oktaviju 1.6 benzin ili 1.9 tdi.
mada je cijena pofino niža preko telefona, u odnosu na napisanu. još kad se doda rega do novembra 2015., onda je pofino pofino niža.
počeo sam gubiti živce, mislio sam da ću do polovine januara zavvršiti priču oko kupovine auta, ali evo ništa...
srećom postojeća trabakula ne daje još znake da ima namjeru krepati.
Može li jedna sugestija za jednogodišnjaka ?
Još mu nisu zubi ''nikli'' a mehak ko sisa
http://www.olx.ba/artikal/14503162/citr ... ti-72-bvm/
Fakat da sam u procesu kupovine nebih puno razmišljao.
- zmajadaH
- Posts: 370
- Joined: 01/03/2013 01:05
- Location: U zmajevom gnijezdu na jajima.
#1755 Re: Škoda all about
http://www.olx.ba/artikal/15876947/citr ... on-hdi-90/
A ni ovo nije konačna cijena, tj. čuo sam info od prijatelja da može još nešto niže (ovo uzeti sa rezervom)
A ni ovo nije konačna cijena, tj. čuo sam info od prijatelja da može još nešto niže (ovo uzeti sa rezervom)
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#1756 Re: Škoda all about
Skupa obadva,jer su oba kalendarski vec stara godinu dana.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#1757 Re: Škoda all about
ma kakvi...13 milja i kapak.
nema preko...imam keša da mogu da ih kupim nove, imam redovna primanja da može i lizing, kreda, sve jedno...
jednostavno -neću.
živim u skladu sa onim - s kim si, onakav si...fino, odmjereno, u skladu sa vremenom, društvom i situacijom u kojoj živiš...sve ostalo je - prizivanje vraga.
jebi me, takav sam...

nema preko...imam keša da mogu da ih kupim nove, imam redovna primanja da može i lizing, kreda, sve jedno...
jednostavno -neću.
živim u skladu sa onim - s kim si, onakav si...fino, odmjereno, u skladu sa vremenom, društvom i situacijom u kojoj živiš...sve ostalo je - prizivanje vraga.
jebi me, takav sam...
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#1758 Re: Škoda all about
Znaci golfcina,truljo po mogucnosti 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#1759 Re: Škoda all about
Čovjeka odvadiste od oktavije 1.4, a preporučujete mu Citroen 1.2. 
E ovo je iskrivljena slika Bosne.
Evo, ovo možda nije loš izbor.
http://www.olx.ba/artikal/16036812/toyo ... -6-benzin/
A i ovo
http://www.olx.ba/artikal/15471001/reno-laguna/
E ovo je iskrivljena slika Bosne.
Evo, ovo možda nije loš izbor.
http://www.olx.ba/artikal/16036812/toyo ... -6-benzin/
A i ovo
http://www.olx.ba/artikal/15471001/reno-laguna/
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#1760 Re: Škoda all about
tu smo gdje smo...Sodom1 wrote:Znaci golfcina,truljo po mogucnosti
ili ćemo bembaru buraz, onu džipčinu od 40 milja, zavaliti se u kredit, a u džepu pedeset maraka, i bog te veselio...
znate šta sam primjetio, hodeći ovim prostorima...što veća bijeda, to veća želja da se pokaže/dokaže/prezentuje neki veći/bolji status, imovno stanje...bilo kroz kvadraturu, bilo kroz automobile, bilo kroz zlato.
što niži nivo, to veći nesklad između primanja-realnog statusa i broja kvadrata, kubika, prstenja i lanaca .
a to opet nije ništa, kako je kod onih veselih crnogoraca....ono je skoro sve za psihijatrije.
al to sad nije tema...
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#1761 Re: Škoda all about
Ovaj Auris je solidan izbor za te pare, ako je sve ok sa autom.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#1762 Re: Škoda all about
samo mu gepek fali...
kod mene gospođa ni 3 km od grada, a na dva dana, ne zna poći a da čitav ormar ne spakuje u torbe.
nije ona laguna loša, ako su je izliječili u odnosu na prethodnu.
kod mene gospođa ni 3 km od grada, a na dva dana, ne zna poći a da čitav ormar ne spakuje u torbe.
nije ona laguna loša, ako su je izliječili u odnosu na prethodnu.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#1763 Re: Škoda all about
X ko Trebevic.radostan dan wrote:tu smo gdje smo...Sodom1 wrote:Znaci golfcina,truljo po mogucnosti
ili ćemo bembaru buraz, onu džipčinu od 40 milja, zavaliti se u kredit, a u džepu pedeset maraka, i bog te veselio...![]()
znate šta sam primjetio, hodeći ovim prostorima...što veća bijeda, to veća želja da se pokaže/dokaže/prezentuje neki veći/bolji status, imovno stanje...bilo kroz kvadraturu, bilo kroz automobile, bilo kroz zlato.
što niži nivo, to veći nesklad između primanja-realnog statusa i broja kvadrata, kubika, prstenja i lanaca .
a to opet nije ništa, kako je kod onih veselih crnogoraca....ono je skoro sve za psihijatrije.
al to sad nije tema...
100x sam ovdje trubio,znam covjeka koji ima svoju firmu,radnike,imao kredit za poslovni prostor,masine i sl gdje je rata znala biti i 30k KM mjesecno. I sada ima kredit sa dosta manjom ratom cca 10k,nikada bije vozio skuplji auto od 20k. Auto mu je zadnja rupa na svirali.
On topic,ja moram priznati da ona zuta Fabia kod Bunje izgleda vrlodobro.
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#1764 Re: Škoda all about
Nisi me skontao drug.radostan dan wrote:tu smo gdje smo...Sodom1 wrote:Znaci golfcina,truljo po mogucnosti
ili ćemo bembaru buraz, onu džipčinu od 40 milja, zavaliti se u kredit, a u džepu pedeset maraka, i bog te veselio...![]()
znate šta sam primjetio, hodeći ovim prostorima...što veća bijeda, to veća želja da se pokaže/dokaže/prezentuje neki veći/bolji status, imovno stanje...bilo kroz kvadraturu, bilo kroz automobile, bilo kroz zlato.
što niži nivo, to veći nesklad između primanja-realnog statusa i broja kvadrata, kubika, prstenja i lanaca .
a to opet nije ništa, kako je kod onih veselih crnogoraca....ono je skoro sve za psihijatrije.
al to sad nije tema...
Uzmi sve osim golfa
- zmajadaH
- Posts: 370
- Joined: 01/03/2013 01:05
- Location: U zmajevom gnijezdu na jajima.
#1765 Re: Škoda all about
Čuj "odvadište" kao da je vo rudonja pa ga odvadišmo od djeteline :scitroen xm wrote:Čovjeka odvadiste od oktavije 1.4, a preporučujete mu Citroen 1.2.
E ovo je iskrivljena slika Bosne.
Evo, ovo možda nije loš izbor.
http://www.olx.ba/artikal/16036812/toyo ... -6-benzin/
A i ovo
http://www.olx.ba/artikal/15471001/reno-laguna/
A tvoja je slika ispravna u tolikoj mjeri da mu predlazes auta stara 7 godina na pragu ovoga i onoga.
Pogotovo ove tojote koju je vozila dama sa kosevskog brda.
Onako receno hercegovci na pojavu kesa citraca bi dali za samo 4 milje vise od cijene tojote.
Bas ti je slika ispravna i rezonska.... Da mi je znati koje eminetno vozilo ti vozis.
@radosni nisam znao za limit od 13 milja...oprosti sto se petljam....
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#1766 Re: Škoda all about
na čemu, ne zajebavaj, diskutujemo, razmjenjujemo mišljenja...zmajadaH wrote:
@radosni nisam znao za limit od 13 milja...oprosti sto se petljam....
vidjećemo, šta bude povoljno...[b]Sodom1[/b] wrote: Nisi me skontao drug.
Uzmi sve osim golfa
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1767 Re: Škoda all about
imam ja dvicu ko novu 1984.oltajmer,cijenim je 13.500,ali mozemo se dogovoriti 
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#1768 Re: Škoda all about
To ona sa rabic mrežom?bitanga_sa_otesa wrote:imam ja dvicu ko novu 1984.oltajmer,cijenim je 13.500,ali mozemo se dogovoriti
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#1769 Re: Škoda all about
kod mene u fulu, 4. vrata, šiber, radi zadnji brisač, cd soni, osamdesetšesto, znači ko ispod čekića...bitanga_sa_otesa wrote:imam ja dvicu ko novu 1984.oltajmer,cijenim je 13.500,ali mozemo se dogovoriti
razmišljam da kontaktiram volsburg, čuo sam daju novo za očuvane, treba im za muzeja i radi reklame.
ali ako insistiraš, dao bi ti ga za 5200...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1770 Re: Škoda all about
@ radosni u volsburgu bi ti dali novu sedmicu za njega
@golfista ovaj je restauriran kompletno ulozeno je puno truda i maltera
@golfista ovaj je restauriran kompletno ulozeno je puno truda i maltera
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#1772 Re: Škoda all about
ma jok, neću da se namećem, šestica sa lagera biće ok.bitanga_sa_otesa wrote:@ radosni u volsburgu bi ti dali novu sedmicu za njega![]()
edit - zaboravih napomenuti, ima i urednu servisnu knjižicu, mate iz gruda je uredno popunio do devedesetosme, kad sam ga kupio.
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1773 Re: Škoda all about
je li ulozeno malera?bitanga_sa_otesa wrote:@ radosni u volsburgu bi ti dali novu sedmicu za njega![]()
@golfista ovaj je restauriran kompletno ulozeno je puno truda i maltera
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1774 Re: Škoda all about
sta ti je svabo vec je osamdesšeste unosio podatke o servisu na servere u wolfzburguradostan dan wrote:ma jok, neću da se namećem, šestica sa lagera biće ok.bitanga_sa_otesa wrote:@ radosni u volsburgu bi ti dali novu sedmicu za njega![]()
edit - zaboravih napomenuti, ima i urednu servisnu knjižicu, mate iz gruda je uredno popunio do devedesetosme, kad sam ga kupio.
de mi reci pali li ti se lampica "plese stop servis now"?
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#1775 Re: Škoda all about
nema razloga za ironiju...ja mu jednom sipO sintetičko...zamaL mi nije izdahnuo, na moje oči. 
