E tad' mi nije bilo hladno, inače se smrzavao, pogotovu 2.pol.!wannabe_ultra wrote:nadam se da ce biti negdje da se pogleda navijanje negdje oko 34, 35te minute, kad su i sjever i istok zajedno skakali![]()
Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#1751 Re: Horde Zla
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1755 Re: Horde Zla
Slavlje poslije gola. 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1756 Re: Horde Zla
Navijanje je bilo odlično, sve dok nismo primili go'.
Gledao sam sa Zapada tako da znam šta pričam.
Gledao sam sa Zapada tako da znam šta pričam.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1757 Re: Horde Zla
Nabrijano i jako dobro. Sve do primljenog gola. Jbg.

- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1758 Re: Horde Zla
Što si to pobjeg'o na zapad?Woole Triwunovich wrote:Navijanje je bilo odlično, sve dok nismo primili go'.
Gledao sam sa Zapada tako da znam šta pričam.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1759 Re: Horde Zla
Penzija. 
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1760 Re: Horde Zla
Jebi ga, došla takva vremena da moraš mijenjati tribinu. 
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#1761 Re: Horde Zla
Zapad u napad!

- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#1762 Re: Horde Zla
zamolio bih Hz da povedu racuna o novim pjesmama. stvarno, kone bez nasih pjesama ne bi imale sta pjevati

- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1763 Re: Horde Zla
Strašni ste momcovi

jedna mojih ruku djelo

jedna mojih ruku djelo
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#1765 Re: Horde Zla
Jesmo ih izdominirali veceras na tribini... 
-
Mr Hiccup
- Posts: 273
- Joined: 05/01/2009 23:54
#1766 Re: Horde Zla
ne samo na tribini. dolazak grupe na stadion je isao puno drugacije nego inace. vrbanja - kontra strana vilsonovog - usaid - shopping - zuti neboderi - zgrade pored plavog zamka i tu nas je policija zaustavila, a komsije izrevoltirane nasom setnjom kroz njihove zgrade gadjali kamenjem sa distance preko kordona policije koji je okruzivao nas.
putem kroz grbavicu smo naletili na jednu grupu manijaka u kaficu i pored njih prosli kao da ne postoje, bilo nas je preko 200 ljudi, a konama se govno u guzici sledilo.
putem kroz grbavicu smo naletili na jednu grupu manijaka u kaficu i pored njih prosli kao da ne postoje, bilo nas je preko 200 ljudi, a konama se govno u guzici sledilo.
Last edited by Mr Hiccup on 13/03/2014 00:12, edited 2 times in total.
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#1768 Re: Horde Zla
Mr Hiccup wrote:ne samo na tribini. dolazak grupe na stadion je isao puno drugacije nego inace. vrbanja - kontra strana vilsonovog - usaid - shopping - zuti neboderi - zgrade pored plavog zamka i tu nas je policija zaustavila, a komsije izrevoltirane nasom setnjom kroz njihove zgrade gadjalji kamenjem sa distance preko kordona policije koji je okruzivao nas.
putem kroz grbavicu smo naletili na jednu grupu manijaka u kaficu i pored njih prosli kao da ne postoje, bilo nas je preko 200 ljudi, a konama se govno u guzici sledilo.
Bio tu...
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1769 Re: Horde Zla
Bravo za braću što su danas bila na derbiju. Jako dobro navijanje. 
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#1770 Re: Horde Zla
Mr Hiccup wrote:ne samo na tribini. dolazak grupe na stadion je isao puno drugacije nego inace. vrbanja - kontra strana vilsonovog - usaid - shopping - zuti neboderi - zgrade pored plavog zamka i tu nas je policija zaustavila, a komsije izrevoltirane nasom setnjom kroz njihove zgrade gadjali kamenjem sa distance preko kordona policije koji je okruzivao nas.
putem kroz grbavicu smo naletili na jednu grupu manijaka u kaficu i pored njih prosli kao da ne postoje, bilo nas je preko 200 ljudi, a konama se govno u guzici sledilo.
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#1771 Re: Horde Zla
Uspjeli ste doci sa 200 ljudi do Grbavice
:smajlikojiklanja:
:smajlikojiklanja:
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#1772 Re: Horde Zla
Ovaj celavi je vjerovatno jedan od onih iz kafica. 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#1773 Re: Horde Zla
umjesto da je zahvalan sto nije fasovao
pa ti ne posamaraj sljedeci put

- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#1774 Re: Horde Zla
lijepi strahAlkos wrote:Ovaj celavi je vjerovatno jedan od onih iz kafica.
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#1775 Re: Horde Zla
Lahko je glumiti junacinu u grupi od 200 ljudi, a kad si u grupi od 3,4 ili sam tad je drugacija prica
Preuvelicavate ovu vasu setnju
Preuvelicavate ovu vasu setnju


