Ramazan, opet ;)

Rasprave o vjerskim temama.
Locked
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#1751 Re: Ramazan, opet ;)

Post by arzuhal »

ružmarin-a wrote:Esselamu alejkum :)


Allahu moj udruži me sa onima koji znaju za Tebe,
Allahu, udruži me sa onimakoji su u stalnoj vezi sa Tobom
Alejkumu selam! U dovi se vidi utjecaj Hafiza ;-) Amin!

Zoya, samo udri Image
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#1752 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Zoya »

Hvala meda, plaho lezi caj, i usput daj sve lijekove koje imas jer vidim da mi penicilin slabo pomaze :-)
Arza, jos jednom hvala.
Ruzmarina kono, ne izazivaj me tim ferrerom :D
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#1753 Re: Ramazan, opet ;)

Post by ružmarin-a »

@zoya meda ilimuna razmuti i popij dobar je za grlo :thumbup:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#1754 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Zoya »

Hocu kono :)
Za latinu jednu lijepu pjesmu..
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1755 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

Selam svima, postovani virtuelni dzemate. Mazsuz selam Zoyi da nam brzo ozdravi ako Bog da. :)
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#1756 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Zoya »

Alejkumu selam sahane. Ako Bog da... :)
User avatar
Babayaro
Posts: 147
Joined: 05/11/2004 09:50
Location: U Bosni, zemlji cudesa...

#1757 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Babayaro »

Selam svima...
Samo da upitam mozel se postiti i kako deverate sa vrucinama i zedju...ja skroz slabo jedem i fala Bogu nesto neosjecam glad, vise nekad ogladnim u vrijeme rucka mimo Ramazana...

Molim te Boze podari nam ono sto je najbolje za nas i za nase porodice,
Molim te Boze sacuvaj nas od svih zabluda,teskih iskusenja i teskih bolsti koje nemozemo podnijet.
Amin
User avatar
medaaa
Posts: 2556
Joined: 21/04/2008 13:50

#1758 Re: Ramazan, opet ;)

Post by medaaa »

:roll: :roll: mene sove salijecu i veceras, haman cu vam ja morat ici... halalite... :D :D
nego dovite za mene, za ovaj nas dzemat, mali ali slatki :kiss: i za sve muslimane, koji su nocas il u halu il u rahatluku... :D
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1759 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

medaaa wrote::roll: :roll: mene sove salijecu i veceras, haman cu vam ja morat ici... halalite... :D :D
nego dovite za mene, za ovaj nas dzemat, mali ali slatki :kiss: i za sve muslimane, koji su nocas il u halu il u rahatluku... :D
De bona ne bila zapali bar jos jednu, ejh ja taman mislio da pristavim :( Haj nema veze fino spavaj. Da ti post bude kabul ako Bog da, grijesi oprosteni :)


@ Zoya evo ti jos nesto ;-)
Image
User avatar
medaaa
Posts: 2556
Joined: 21/04/2008 13:50

#1760 Re: Ramazan, opet ;)

Post by medaaa »

@sahan, cccccc :D , sta si ti navalio na cigarete, vec drugi post... :) ne duhanim ja, ja sam trudna zena ... :D

amin, da nam Allah oprosti svima grijehe...

prestala sam prije 7 godina, elhamduliullah
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1761 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

medaaa wrote:@sahan, cccccc :D , sta si ti navalio na cigarete, vec drugi post... :) ne duhanim ja, ja sam trudna zena ... :D

amin, da nam Allah oprosti svima grijehe...

prestala sam prije 7 godina, elhamduliullah
Uuuu izvini onda, ucinilo mi se da si trazila jednom da zapalis, onda ko zapali pred meedom ima da ga nema :D

p.s. i ja sam bacio cigarete podavno ali nedaj Boze nikome tako da ih baci...
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#1762 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

Selam vesela družino. Ko večeras pravi kahvu? Ja ne mogu bRez cigara :D :D :D
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1763 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

zvjezdica_7 wrote:Selam vesela družino. Ko večeras pravi kahvu? Ja ne mogu bRez cigara :D :D :D
A ti si, znao sam ja da neko duhani :D

Evo bujrum
Image


@Hadzinice da Bog pomogne da se kutarises tutuna :roll:
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#1764 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

sahan wrote: A ti si, znao sam ja da neko duhani :D

Evo bujrum
Image
Hvala hvala! Mora neko i da duhani :D :D :-) :-)
User avatar
Ahmmed
Posts: 4273
Joined: 21/09/2005 22:28

#1765 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Ahmmed »

esselamu alejkum i dobra vam večer :)

Slažem se sa medom i njenim podsjećanjem na važnost dova, koje muslimani upućuju jedni drugima :) I baš tako_ Sjetimo se u našim dovama jedni drugih, sjetimo se svih muslimana, a molim vas, da se večeras, onako mahsuz, sjetimo u svojim dovama svih naših dragih Srebreničanki i Srebreničana :) Da im Allah dž.š ukabuli njihov post, da im srca umiri, da im olakša, da ih učini jakim, hrabrim, u njihovoj borbi, koja će, inshaallah, na dobro izaći!
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1766 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

zvjezdica_7 wrote:
sahan wrote: A ti si, znao sam ja da neko duhani :D

Evo bujrum
Image
Hvala hvala! Mora neko i da duhani :D :D :-) :-)
A vala bas i nemoras veceras, Zoya prehladjena, meda trudna, hm jedino na terasu da sjedes. Bolje ti je kolac uzmi sta ce ti cigara :D
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#1767 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

Ma ništa kolač. Odoh ja na terasu. Noć je, mašallah, prelijepa :D
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1768 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

zvjezdica_7 wrote:Ma ništa kolač. Odoh ja na terasu. Noć je, mašallah, prelijepa :D
E jes ti fazon, eto onda i mene. Jos da hoce Manijak doci sve nesto skenira po forumu a nece da se javi, hajde na terasu razbodit ces se odmah :-)
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#1769 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

Bujrum na terasu :D :-)

Image
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1770 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

Woow i ti ne znas sta valja ;-)
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#1771 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

:D :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1772 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Ma evo Manijaka,ne brinite se formdzije moje drage... :D citam malo sta muhabetite..svidja mi se ideja sa terasom,hajmo na havu! :mrgreen:
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1773 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

zvjezdica_7 wrote::D :D
Super nam je na terasi ali bas radi ovakvog gusta da zamolimo Gospodara da pomogne sirotinju i poveca im nafaku, bolesnima da lijeka, zalutale uputi na Pravi put, svima nama poveca iman i duse ucini jos toplijim da se u Din Islamu osjecamo sretnim a Gospodar zadovoljan s nama.

Gospoadaru nas oprosti na grijehe koje smo pocinili i svjesno i nesvjesno, sacuvaj nas od iskusenja i daj nam od milosti Tvoje da na onom Svijetu budemo u drustvu spasenih. Amin
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#1774 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

sahan wrote:
Super nam je na terasi ali bas radi ovakvog gusta da zamolimo Gospodara da pomogne sirotinju i poveca im nafaku, bolesnima da lijeka, zalutale uputi na Pravi put, svima nama poveca iman i duse ucini jos toplijim da se u Din Islamu osjecamo sretnim a Gospodar zadovoljan s nama.

Gospoadaru nas oprosti na grijehe koje smo pocinili i svjesno i nesvjesno, sacuvaj nas od iskusenja i daj nam od milosti Tvoje da na onom Svijetu budemo u drustvu spasenih. Amin
Amin!
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1775 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

zvjezdica_7 wrote:
sahan wrote:
Super nam je na terasi ali bas radi ovakvog gusta da zamolimo Gospodara da pomogne sirotinju i poveca im nafaku, bolesnima da lijeka, zalutale uputi na Pravi put, svima nama poveca iman i duse ucini jos toplijim da se u Din Islamu osjecamo sretnim a Gospodar zadovoljan s nama.

Gospoadaru nas oprosti na grijehe koje smo pocinili i svjesno i nesvjesno, sacuvaj nas od iskusenja i daj nam od milosti Tvoje da na onom Svijetu budemo u drustvu spasenih. Amin
Amin!
Eto poslije dove sad se hvataj kasike, baci tu cigaru :D @manijace bujrum vidi sta imam :D
Image
Locked