bosan wrote:Mislim da su borci kao i ostali gradjani puno punooooo zakasnili sa svojim protestima . Ljudi godinama gledaju bahatost vlasti i nista ama bas nista ne poduzimaju . Davno je trebalo izaci na ulice i jebat nekom mater ali ne samo borci vec svi skupa i studenti , penzioneri , radnici ... Mi guzicu dizemo samo onda kad je nasa guzica ugrozena . Nema hajra u Bosni dok se sve guzice ne dignu . A ovi sto bi nekom jebavali mater trebali bi jebat svakom sto nista ne cini da svima bude bolje .
problem je sto su protesti ili sa striktnim uskim zahtjevom, tipa jmbg ili ostavke mame i taje, ili sto su ispolitizovani
nema trajnog rjesenja, nema kako DALJE! plafon je hajmo rusit! daj ostavke ...
a sta onda? srusiti (jedini) drveni mostic preko rijeke jer ne valja, ali nemati ideju, projekat, pare, inzinjere, radnike ... koji ce napraviti bolji
buducnost, vizija, plan, program ...
to ocito ima onaj sto je organizovao ovu budalastinu, koja je mogla zavrsiti sa mrtvom glavom
zbog 200 maraka
ukratko, jedini spas je diktatura! demokratija i drustvo gdje su sadaka mentalitet i mito i korucija vec usli u dnk ne mogu zajedno nikako
